Кількість абзаців - 14 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з незаконним втручанням у роботу мереж електрозв'язку (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закон України      Закон України  
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з незаконним втручанням у роботу мереж електрозв'язку   -1- Васильєв Г.А.
Назву законопроекту викласти в такій редакції: "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне втручання в роботу мереж електрозв'язку".  
Враховано частково   Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне втручання в роботу мереж електрозв'язку  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. І. Внести до законодавчих актів України такі зміни:   -2- Васильєв Г.А.
Викласти в редакції: "Внести до Кримінального кодексу України такі зміни:"  
Враховано   І. Внести до Кримінального кодексу України такі зміни:  
5. 1. У Кримінальному кодексі України:   -3- Васильєв Г.А.
Виключити  
Враховано    
6. назву розділу ХVІ доповнити словами "і мереж електрозв'язку";      1. Назву розділу ХVІ доповнити словами "і мереж електрозв'язку".  
7. доповнити Кодекс статтею 363-1 такого змісту:   -4- Васильєв Г.А.
зважаючи на об'єкт посягання Кримінальний кодекс України слід не доповнювати новою статтею 363-1, а внести відповідні зміни до статі 361.  
Враховано    
8. "Стаття 363-1. Незаконне втручання у роботу мереж електрозв'язку       
9. 1. Незаконне втручання у роботу мереж електрозв'язку або в програмне забезпечення обладнання електрозв'язку, що призвело до знищення, перекручення, блокування інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, якщо зазначеними діями заподіяно істотну шкоду, - карається штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.   -5- Поліщук К.А.
Статтю викласти у такій редакції: "Незаконне втручання у роботу мереж та обладнання електрозв'язку або в програмне забезпечення обладнання електрозв'язку, що призвело до знищення, перекручення, блокування інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, якщо зазначеними діями заподіяно істотну шкоду, використання незаконно діючих радіовипромінюючих засобів електрозв'язку, що випромінюють в діапазонах спецкористувачів, створюючи радіозавади - караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк з обов'язковим вилученням незаконно діючих засобів електрозв'язку."  
Враховано частково в статі 361   
10. 2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 360 цього Кодексу, або заподіяли шкоду у великих розмірах, - караються штрафом від трьохсот до вісімсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.       
11. Примітка. Під істотною шкодою слід розуміти шкоду, розмір якої перевищує сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а під шкодою у великих розмірах - шкоду, розмір якої перевищує п'ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент вчинення злочину".   -6- Васильєв Г.А.
Статтю 361 викласти в такій редакції: "Стаття 361. Незаконне втручання в роботу електронно- обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку 1. Незаконне втручання в роботу автоматизованих електронно-обчислювальних машин, їх систем чи комп'ютерних мереж, що призвело до перекручення чи знищення комп'ютерної інформації або носіїв такої інформації, а також розповсюдження комп'ютерного вірусу шляхом застосування програмних і технічних засобів, призначених для незаконного проникнення в ці машини, системи чи комп'ютерні мережі і здатних спричинити перекручення або знищення комп'ютерної інформації чи носіїв такої інформації, а так само незаконне втручання в роботу мереж електрозв'язку, що призвело до знищення, перекручення, блокування інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, - караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк. 2. Ті самі дії, якщо вони заподіяли істотну шкоду або вчинені повторно чи за попередньою змовою групою осіб, - караються штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років. Примітка. Під істотною шкодою, якщо вона полягає в завданні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в триста і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян ".  
Враховано   2. Статтю 361 викласти в такій редакції: "Стаття 361. Незаконне втручання в роботу електронно- обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку 1. Незаконне втручання в роботу автоматизованих електронно-обчислювальних машин, їх систем чи комп'ютерних мереж, що призвело до перекручення чи знищення комп'ютерної інформації або носіїв такої інформації, а також розповсюдження комп'ютерного вірусу шляхом застосування програмних і технічних засобів, призначених для незаконного проникнення в ці машини, системи чи комп'ютерні мережі і здатних спричинити перекручення або знищення комп'ютерної інформації чи носіїв такої інформації, а так само незаконне втручання в роботу мереж електрозв'язку, що призвело до знищення, перекручення, блокування інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, - караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк. 2. Ті самі дії, якщо вони заподіяли істотну шкоду або вчинені повторно чи за попередньою змовою групою осіб, - караються штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років. Примітка. Під істотною шкодою, якщо вона полягає в завданні матеріальних збитків, слід розуміти таку шкоду, яка в триста і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян ".  
12. 2. Частину другу статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України після цифр "363" доповнити цифрами "363-1".   -7- Васильєв Г.А.
Виключити  
Враховано    
13. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.