Кількість абзаців - 16 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування      Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування  
2. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
3. І. Внести зміни до таких законів України:      І. Внести зміни до таких законів України:  
4. 1. У підпункті 7.13.3 статті 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., №27, ст.181; 1999 р., №4, ст.33) абзац перший після слів "безповоротній основі" доповнити словами "або за рахунок коштів, які передбачаються в державному бюджеті, як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" відповідно до положень Рамкової угоди між Україною та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку для реалізації міжнародної програми - Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття".      1. У підпункті 7.13.3 статті 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., №27, ст.181; 1999 р., №4, ст.33) абзац перший після слів "безповоротній основі" доповнити словами "або за рахунок коштів, які передбачаються в державному бюджеті, як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" відповідно до положень Рамкової угоди між Україною та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку для реалізації міжнародної програми - Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття".  
5. 2. Пункт 11.23 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., №21, ст.156; 1999 р., №4, ст.33) викласти у такій редакції:      2. Пункт 11.23 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., №21, ст.156; 1999 р., №4, ст.33) викласти у такій редакції:  
6. "На період виконання робіт щодо підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, які виконуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, що надається на безоплатній та безповоротній основі, або за рахунок коштів, які передбачаються в державному бюджеті, як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" для реалізації міжнародної програми - Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття", для подальшої експлуатації, підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему відповідно до положень Рамкової угоди між Україною та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні та Угоди про грант (проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Урядом України і Чорнобильською атомною електростанцією:   -1- Бронніков В.К.
З метою редакційного уточнення абзац перший пункту 11.23 викласти у такій редакції "На період виконання робіт щодо підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, які виконуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, що надається на безоплатній та безповоротній основі, або за рахунок коштів, які передбачаються в державному бюджеті, як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" для реалізації міжнародної програми - Плану здійснення заходів на об"єкті "Укриття" відповідно до положень Рамкової угоди між Україною та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні та Угоди про грант (проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Урядом України і Чорнобильською атомною електростанцією:"  
Враховано   "11.23. На період виконання робіт щодо підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, які виконуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, що надається на безоплатній та безповоротній основі, або за рахунок коштів, які передбачаються в державному бюджеті, як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" для реалізації міжнародної програми - Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" відповідно до положень Рамкової угоди між Україною та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні та Угоди про грант (проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Урядом України і Чорнобильською атомною електростанцією:  
7. - звільняються від оподаткування операції з ввезення (пересилання) на митну територію України товарів (сировини, матеріалів, устаткування та обладнання);      - звільняються від оподаткування операції з ввезення (пересилання) на митну територію України товарів (сировини, матеріалів, устаткування та обладнання);  
8. - оподатковуються за нульовою ставкою операції із закупівлі товарів (сировини, матеріалів, устаткування та обладнання), виконання робіт та надання послуг на митній території України.   -2- Абзац третій пункту 11.23 викласти у такій редакції: "- звільняються від оподаткування операції з продажу товарів, сировини, матеріалів, комплектуючих, устаткування та обладнання, результатів робіт (послуг) на митній території України платником податку - виконавцем робіт у межах контракту, укладеного з отримувачем міжнародної технічної допомоги (далі-реципієнтом) або з нерезидентом, який уклав угоду з реципієнтом у межах зазначеної програми. При цьому сума податків на додану вартість, сплачена протягом звітного періоду таким платником податку-виконавцем за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, підлягає відшкодуванню з державного бюджету протягом місяця, наступного за місяцем подання податкової декларації, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Норми підпунктів 7.4.2 і 7.4.3 пункту 7.4 статті 7 цього Закону не поширюються на випадки, зазначені у цьому абзаці".  Враховано   - звільняються від оподаткування операції з продажу товарів, сировини, матеріалів, комплектуючих, устаткування та обладнання, результатів робіт (послуг) на митній території України платником податку - виконавцем робіт у межах контракту, укладеного з отримувачем міжнародної технічної допомоги (далі-реципієнтом) або з нерезидентом, який уклав угоду з реципієнтом у межах зазначеної програми. При цьому сума податків на додану вартість, сплачена протягом звітного періоду таким платником податку-виконавцем за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, підлягає відшкодуванню з державного бюджету протягом місяця, наступного за місяцем подання податкової декларації, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Норми підпунктів 7.4.2 і 7.4.3 пункту 7.4 статті 7 цього Закону не поширюються на випадки, зазначені у цьому абзаці".  
9. Ці пільги не поширюються на операції, що стосуються підакцизних товарів (крім транспортних засобів, що постачаються у рамках Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття") та товарів 1-24 груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.   -3- Васадзе Т.Ш.
У абзаці четвертому пункту 11.23 слова " (крім транспортних засобів, що постачаються у рамках Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття")" виключити.  
Враховано   Ці пільги не поширюються на операції, що стосуються підакцизних товарів та товарів 1-24 груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.  
10. У разі порушення цільового використання зазначених товарів або виконання робіт та надання послуг платник податку зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму податку на додану вартість, що мала бути сплачена в момент ввезення на митну територію України таких товарів або виконання робіт на надання послуг на митній території, а також сплатити пеню, нараховану на таку суму податку, виходячи з 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на день збільшення податкового зобов'язання, та за період від дати ввезення таких товарів або виконання робіт і надання послуг до дати збільшення податкових зобов'язань".      У разі порушення цільового використання зазначених товарів або виконання робіт та надання послуг платник податку зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму податку на додану вартість, що мала бути сплачена в момент ввезення на митну територію України таких товарів або виконання робіт на надання послуг на митній території, а також сплатити пеню, нараховану на таку суму податку, виходячи з 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на день збільшення податкового зобов'язання, та за період від дати ввезення таких товарів або виконання робіт і надання послуг до дати збільшення податкових зобов'язань".  
11. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
12. ІІІ. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців після набрання чинності цим Законом:      ІІІ. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців після набрання чинності цим Законом:  
13. привести свої нормативні акти у відповідність з цим Законом;      привести свої нормативні акти у відповідність з цим Законом;  
14. забезпечити прийняття відповідно до своєї компетенції нормативно-правових актів, що випливають з цього Закону та забезпечують контроль за цільовим використанням коштів;      забезпечити прийняття відповідно до своєї компетенції нормативно-правових актів, що випливають з цього Закону та забезпечують контроль за цільовим використанням коштів;  
15. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.      забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.