Кількість абзаців - 20 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закон УкраЇни      Закон України  
2. Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"      Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  
3. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
4. І. Внести до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170; 2000 р. № 9, ст. 67; 2001 р., № 32, ст. 172) такі зміни:      І. Внести до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170) такі зміни:  
5. 1. У статті 30:      1. Підпункт 2 пункту "б" статті 30 викласти в новій редакції:  
6. підпункт 1 пункту "а" після слів "ефективної експлуатації" доповнити словами "додержання вимог щодо охорони праці їхніх працівників";   -1- Іванчо І.В.
Підпункт 1 пункту "а" залишити у чинній редакції  
Враховано    
7. підпункт 2 пункту "б" після слів "форм власності" та "у разі порушення" доповнити відповідно словами "за безпечними і нешкідливими умовами праці на цих підприємствах і об'єктах" та "нормативно-правових актів про охорону праці".   -2- Іванчо І.В.
Абзац другий пункту 1 розділу 1 викласти в новій редакції: "2) здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, транспорту, зв'язку, за технічним станом, використанням та утриманням інших об'єктів нерухомого майна усіх форм власності за належними, безпечними і здоровими умовами праці на цих підприємствах і об'єктах прийняття рішень про скасування даного ними дозволу на експлуатацію об'єктів у разі порушення нормативно-правових актів з охорони прац екологічних, санітарних правил, інших вимог законодавства;"  
Враховано   "2) здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, транспорту, зв'язку, за технічним станом, використанням та утриманням інших об'єктів нерухомого майна усіх форм власності, за належними, безпечними і здоровими умовами праці на цих підприємствах і об'єктах; прийняття рішень про скасування даного ними дозволу на експлуатацію об'єктів у разі порушення нормативно-правових актів з охорони праці, екологічних, санітарних правил, інших вимог законодавства".  
8. 2. Підпункт 6 пункту "б" частини першої статті 33 після слова "екологічних" доповнити словами "і техногенних".   -3- Іванчо І.В.
Підпункт 6 пункту "б" частини першої статті 33 викласти в новій редакції: "6) здійснення необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення;"  
Враховано   2. Підпункт 6 пункту "б" частини першої статті 33 викласти в новій редакції: "6) вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення".  
9. 3. У пункті "б" частини першої статті 34:      3. У пункті "б" частини першої статті 34:  
10. підпункт 1 після слів "подання на затвердження ради територіальних програм" та "участь у розробленні територіальних програм" доповнити словами "поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища";   -4- Іванчо І.В.
Підпункт 1 пункту "б" частини першої статті 34 викласти в новій редакції: "1) підготовка і подання на затвердження ради цільових місцевих програм поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища територіальних програм зайнятості та заходів щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття, організація їх виконання; участь у розробленні цільових регіональних програм поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища зайнятості населення, що затверджуються відповідно районними, обласними радами;"  
Враховано   підпункт 1 викласти в новій редакції: "1) підготовка і подання на затвердження ради цільових місцевих програм поліпшення стану безпеки і умов праці та виробничого середовища, територіальних програм зайнятості та заходів щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття, організація їх виконання; участь у розробленні цільових регіональних програм поліпшення стану безпеки і умов праці та виробничого середовища, зайнятості населення, що затверджуються відповідно районними, обласними радами".  
11. підпункт 8 викласти у такій редакції:      підпункт 8 викласти в новій редакції:  
12. "8) здійснення контролю за охороною праці, забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, за якістю проведення атестації робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам про охорону праці, за наданням працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах".      "8) здійснення контролю за охороною праці, забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці, за якістю проведення атестації робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам про охорону праці, за наданням працівникам відповідно до законодавства пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах".  
13. 4. У пункті "б" частини першої статті 38:      4. Підпункт 2 пункту "б" частини першої статті 38 викласти в новій редакції:  
14. підпункт 2 після слова "екологічних" доповнити словами "і техногенних";   -5- Іванчо І.В.
Підпункт 2 пункту "б" частини першої статті 38 викласти в новій редакції: "2) вжиття у разі надзвичайних ситуацій необхідних заходів відповідно до закону щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров'я, збереження матеріальних цінностей;"  
Враховано   "2) вжиття у разі надзвичайних ситуацій необхідних заходів відповідно до закону щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров'я, збереження матеріальних цінностей".  
15. підпункт 6 доповнити словами "та забезпечення контролю за наявністю встановлених законодавством дозволів на початок роботи підприємств".   -6- Іванчо І.В.
Підпункт 6 пункту "б" залишити в чинній редакції.  
Враховано    
16. 5. У частині першій статті 44:      5. У частині першій статті 44:  
17. пункт 6 після слів "заходи щодо" доповнити словами "охорони праці та";      пункт 6 після слів "заходи щодо" доповнити словами "охорони праці та";  
18. пункт 15 після слів "наслідків екологічних" доповнити словами "і техногенних".   -7- Іванчо І.В.
Пункт 15 частини першої статті 44 викласти в новій редакції редакції: "15) здійснення необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення".  
Враховано   пункт 15 викласти в новій редакції: "15) вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення".  
19. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -8- Іванчо І.В.
Розділ 11 викласти в новій редакції : "1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року. 2. Кабінету Міністрів України у проекті Державного бюджету України на 2004 рік передбачити відповідне фінансування на заходи, пов'язані з реалізацією цього Закону."  
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року. 2. Кабінету Міністрів України у проекті Державного бюджету України на 2004 рік передбачити відповідне фінансування на заходи, пов'язані з реалізацією цього Закону.