Кількість абзаців - 7 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України ''Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні"      ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні"  
1. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
2. 1. Пункт 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" від 07.12.2000 р. №2134-ІІІ (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 4, ст.16 2002, № 9, ст.68) викласти у такій редакції:   -1- Галієв Е.Е.
Частину першу пункту 1 викласти у наступній редакції: "З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні та гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів заборонити з 01.01.2005 року першу реєстрацію (в тому числі тимчасову), експлуатацію та пропуск на митну територію України з метою вільного використання легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, не обладнаних пристроями, або системами, які забезпечують встановлені норми викидів вихлопних газів".  
Враховано частково   1. Пункт 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" від 07.12.2000 р. №2134-ІІІ (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 4, ст.16 2002, № 9, ст.68) викласти у такі редакції:  
    -2- Святаш Д.В.
У частині першій та тертій пункту 1 словосполучення "1.01.2004 року" замінити на "1.01.2005 року".  
Враховано    
3. "З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні та гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-2) заборонити з 01.01.2004 першу реєстрацію (в тому числі тимчасову), експлуатацію та пропуск на митну територію України з метою вільного використання легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, які не відповідають вимогам В, С, D ДСТУ UN/ЕСЕ R 83-03-2002. Ці вимоги також поширюються на легкові автомобілі з бензиновими двигунами або дизелями, пристосованими для роботи на газовому паливі. Вимоги не поширюються на автомобілі, уперше зареєстровані в Україні (в тому числі тимчасово) до 01.01.2004 року, та на автомобілі пропущені на митну територію України з метою транзиту або тимчасового ввезення."      "З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні та гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-2) заборонити з 01.01.2005 першу реєстрацію (в тому числі тимчасову), експлуатацію та пропуск на митну територію України з метою вільного використання легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, які не відповідають вимогам В, С, D ДСТУ UN/ЕСЕ R 83-03-2002. Ці вимоги також поширюються на легкові автомобілі з бензиновими двигунами або дизелями, пристосованими для роботи на газовому паливі. Вимоги не поширюються на автомобілі, уперше зареєстровані в Україні (в тому числі тимчасово) до 01.01.2005 року, та на автомобілі пропущені на митну територію України з метою транзиту або тимчасового ввезення."  
4. 2.Цей закон набирає чинності з дня опублікування.      2.Цей закон набирає чинності з дня опублікування.  
5. 3. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом      3. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом  
6. забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.      забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.