Кількість абзаців - 7 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України ''Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні'' (Повторне друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" Верховна Рада України постановляє: 1. Пункт 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" від 07.12.2000 р. №2134-ІІІ (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 4, ст.16 2002, № 9, ст.68) викласти у такій редакції:      ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" Верховна Рада України постановляє: 1. Пункт 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" від 07.12.2000 р. №2134-ІІІ (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 4, ст.16 2002, № 9, ст.68) викласти у такі редакції:  
1. "З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні та гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-2) заборонити з 01.01.2004 першу реєстрацію (в тому числі тимчасову), експлуатацію та пропуск на митну територію України з метою вільного використання легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, які не відповідають вимогам В, С, D ДСТУ UN/ЕСЕ R 83-03-2002.   -1- Галієв Е.Е.
Частину першу пункту 1 викласти у наступній редакції: "З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні та гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів заборонити з 01.01.2005 року першу реєстрацію (в тому числі тимчасову), експлуатацію та пропуск на митну територію України з метою вільного використання легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, не обладнаних пристроями, або системами, які забезпечують встановлені норми викидів вихлопних газів".  
Враховано частково   "Із метою поліпшення екологічної ситуації в Україні та гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-2) заборонити з 01.01.2005 першу реєстрацію (у тому числі тимчасову), експлуатацію та пропуск на митну територію України з метою вільного використання легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, які не відповідають вимогам В, С, D ДСТУ UN/ЕСЕ R 83-03-2002.  
    -2- Святаш Д.В.
У частині першій та тертій пункту 1 словосполучення "1.01.2004 року" замінити на "1.01.2005 року".  
Враховано    
2. Ці вимоги також поширюються на легкові автомобілі з бензиновими двигунами або дизелями, пристосованими для роботи на газовому паливі.   -3- Кармазін Ю.А.
Частину 1 пункту 3 викласти у такій редакції 1) Із метою гармонізації законодавчих актів України з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів та поліпшення екологічної ситуації в Україні заборонити випуск, ввезення на митну територію України, першу реєстрацію та експлуатацію в Україні легкових автомобілів, як нових, так і таких, що були у користуванні, які не відповідають вимогами ДТСУ UN/ ЕСЕ R 83-03-2002 В, С, D із: а) 01.01.2003 року -згідно з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-2) б) 01.01.2004 року - згідно з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-3) в) 01.01.2005 року - згідно з міжнародними екологічними вимогами до автомобілів (ЄВРО-4)  
Враховано частково   Ці вимоги також поширюються на легкові автомобілі з бензиновими двигунами або дизелями, пристосованими для роботи на газовому паливі.  
3. Вимоги не поширюються на автомобілі, уперше зареєстровані в Україні (в тому числі тимчасово) до 01.01.2004 року, та на автомобілі пропущені на митну територію України з метою транзиту або тимчасового ввезення."   -4- Кармазін Ю.А.
Частину 3 пункту 3 викласти у такій редакції: Вимоги не поширюються на автомобілі, уперше зареєстровані в Україні до введення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" від 07.12.2000 р. 32134-ІІІ (Відомості Верховної ради України 2001, №4. ст. 16 2002, 39, ст. 68)  
Відхилено   Вимоги не поширюються на автомобілі, уперше зареєстровані в Україні (в тому числі тимчасово) до 01.01.2005 року, та на автомобілі пропущені на митну територію України з метою транзиту або тимчасового ввезення."  
4. 2.Цей закон набирає чинності з дня опублікування.      2.Цей закон набирає чинності з дня опублікування.  
5. 3. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом   -5- Кармазін Ю.А.
Пронумерувати пункти, частини й абзацу пункту 3 проекту цього Закону України, виклавши його у такій редакції : 2. Цей закон набирає чинності з дня опублікування 3. Кабінету Міністрів України у місячний термін із дня набрання чинності цим Законом 1) привести свої нормативно-правові акти у відповідності з цим Законом 2) забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону; 3) Внести до Верховної Ради України проект Закону України про, стимулюючи заходи зі сторони держави щодо введення пільгового податкового режиму ( зниження податку на прибуток, інших податків та зборів) , на період до обов'язкового введення міжнародних екологічних вимог до автомобілів (Євро-2), ( Євро-3), (Євро-4), по відношенню до: а) українських виробників, які почали випускати автомобілі, що відповідають міжнародним екологічним вимогам до автомобілів (Євро-2), (Євро-3), (Євро-4) та покупців цих автомобілів; б) виробників біологічно очищеного палива та палива з біологічними добавками з рапсу та інших рослинних речовин; в) власників автомобілів, що використовують очищене та біологічне паливо та паливо з біологічними добавками з рапсу, та інших рослинних речовин; г) власників автомобілів, що відповідають міжнародним екологічним вимогам до автомобілів; д) власників автомобілів із витратою палива не більше 3 літрів на 100 км; є) виробників автомобілів, що поставляються на експорт. 3) Внести до Верховної Ради України проект Закону України про збільшення податків на ті автомобілі, що не відповідають обов'язковим вимогам, діючим на момент дії цих податків міжнародним екологічним вимогам до автомобілів (Євро-2), (Євро-3), (Євро-4);  
Враховано частково , крім положень про пільговий режим оподаткування  3. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом  
6. забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.      забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.