Кількість абзаців - 5 Таблиця поправок


Про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закон України      Закон України  
2. Про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення      Про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення  
3. Стаття 1. Віднести села Галузія і Прилісне Маневицького району Волинської області, Великі Озера, Великий Черемиль, Різки і Шахи Дубровицього району Рівненської області до зони гарантованого добровільного відселення.   -1- Абдуллін О.Р.
У першому розділі Статтю 1 доповнити словами "...з 1 січня 2005 року.", сформулювавши її наступним чином: "Стаття 1. Віднести села Галузія і Прилісне Маневицького району Волинської області, Великі Озера, Великий Черемиль, Різки і Шахи Дубровицього району Рівненської області до зони гарантованого добровільного відселення з 1 січня 2005 року."  
Відхилено   Стаття 1. Віднести села Галузія і Прилісне Маневицького району Волинської області, Великі Озера, Великий Черемиль, Різки і Шахи Дубровицього району Рівненської області до зони гарантованого добровільного відселення.  
4. Стаття 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -2- Абдуллін О.Р.
Статтю 2 викласти в редакції: "Встановити, що за тими громадянами, які на момент зміни статусу зазначених населених пунктів постійно проживали в них, зберігаються попередні пільги та компенсації."  
Відхилено   Стаття 2. Прикінцеві положення. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. Зміна статусу і рівня соціального захисту громадян, визначеного відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" здійснюється з 1 січня 2006 року. 2. Кабінету Міністрів України: при розробці проекту Закону України про Державний бюджет України, починаючи з 2005 року передбачати видатки на соціально-економічний розвиток населених пунктів, зазначених у статті 1 цього Закону; забезпечити своєчасне та повне фінансування видатків на соціально-економічний розвиток населених пунктів, зазначених у статті 1 цього Закону; у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом.  
    -3- Соломатін Ю.П.
Статтю викласти в редакції: "Цей Закон набирає чинності щодо зміни статусу населених пунктів відповідно до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (в редакції Закону від 04.09.97 р. № 182/97ВР) з дня його опублікування, а щодо зміни статусу і соціального захисту громадян відповідно до Закону "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (в редакції Закону від 06.06.96 р. № 230/96 ВР) - з відстрочкою на два роки з дня його опублікування."  
Враховано редакційно    
    -4- Абдуллін О.Р.
Доповнити статтею 3, виклавши її в редакції: "У Державному бюджеті України, починаючи з 2005 року, виділяти окремим рядком видатки на соціально-економічний розвиток цих населених пунктів, згідно із програмами, передбаченими чинними нормативно-правовими актами України."  
Враховано редакційно    
    -5- Абдуллін О.Р.
Доповнити розділом ІІ "Прикінцеві положення.  
Враховано    
    -6- Абдуллін О.Р.
1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.  
Враховано у ст. 2   
    -7- Абдуллін О.Р.
2. Кабінету Міністрів України забезпечити своєчасне та повне фінансування зазначених видатків та контроль за їх цільовим використанням."  
Враховано    
    -8- Соломатін Ю.П.
Доповнити статтю абзацем: "у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом"  
Враховано