Кількість абзаців - 9 Таблиця поправок


Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України ''Про державне мито'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України      Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України  
2. "Про державне мито"      "Про державне мито"  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. 1. Статтю 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 "Про державне мито" викласти в редакції:      1. Статтю 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 "Про державне мито" викласти в редакції:  
5. "Стаття 6. Зарахування державного мита до бюджету.      "Стаття 6. Зарахування державного мита до бюджету.  
6. Державне мито сплачується за місцем розгляду та оформлення документів і зараховується до бюджету місцевого самоврядування, крім мита, що справляється з позовних заяв, які подаються до господарського суду, із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови господарських судів, заяв про їх перегляд за нововиявленими обставинами, а також за дії, пов'язані з одержанням охоронних документів (патентів і свідоцтв) на об'єкти інтелектуальної власності і за дії, пов'язані з підтриманням чинності патентів на сорти рослин, та за подання до Кабінету Міністрів України проекту створення промислово-фінансової групи; за дії, передбачені підпунктами "б" - "е", "и", а також підпунктами "к", "л" та "н" в частині, що стосується загальногромадянських закордонних паспортів, пункту 6 статті 3, яке зараховується до державного бюджету України.      Державне мито сплачується за місцем розгляду та оформлення документів і зараховується до бюджету місцевого самоврядування, крім мита, що справляється з позовних заяв, які подаються до господарського суду, із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови господарських судів, заяв про їх перегляд за нововиявленими обставинами, а також за дії, пов'язані з одержанням охоронних документів (патентів і свідоцтв) на об'єкти інтелектуальної власності і за дії, пов'язані з підтриманням чинності патентів на сорти рослин, та за подання до Кабінету Міністрів України проекту створення промислово-фінансової групи; за дії, передбачені підпунктами "б" - "е", "и", а також підпунктами "к", "л" та "н" в частині, що стосується загальногромадянських закордонних паспортів, пункту 6 статті 3, яке зараховується до державного бюджету України.  
7. Державне мито з позовних заяв і заяв кредиторів у справах про банкрутство, що надходять з інших держав та розглядаються відповідними органами України, зараховується до державного бюджету України."      Державне мито з позовних заяв і заяв кредиторів у справах про банкрутство, що надходять з інших держав та розглядаються відповідними органами України, зараховується до державного бюджету України."  
8. 2. Цей Закон набирає чинності з 1 квітня 2003 і враховується при формуванні доходів державного та місцевих бюджетів на 2004-2005 роки.   -1- Зарубінський О.О.
Пункт 2 викласти в наступній редакції: 2. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року і враховується при формуванні доходів державного та місцевих бюджетів, починаючи з 2005 року.  
Враховано   2. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року і враховується при формуванні доходів державного та місцевих бюджетів, починаючи з 2005 року.