Кількість абзаців - 19 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України '' Про статус депутатів місцевих рад '' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад"      Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад"  
3. У зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      У зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. І. Внести зміни до таких законів України:      І. Внести зміни до таких законів України:  
5. 1. Частину четверту статті 2 Закону України "Про підприємництво" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 14, ст. 168; Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 38, ст. 318; 2001 р., № 22, ст. 108) після слова "військовослужбовців" доповнити словами "депутатів місцевих рад, які працюють у цих радах на постійній основі".   -1- Беспалий Б.Я.
Пункт 1 розділу 1 виключити, тому що Закон України "Про підприємництво" втратив чинність з 1 січня 2004 року, крім статті 4 Закону та набрав чинності Господарський кодекс України, який враховує зазначену норму законопроекту. У зв'язку з цим привести у відповідність нумерацію пунктів законопроекту.  
Враховано    
6. 2. Перше речення частини третьої статті 23 Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 49, ст. 682; 1998 р., № 18, ст. 89; 1999 р., № 26, ст. 213) після слова "військовослужбовці" доповнити словами "депутати місцевих рад, які працюють у цих радах на постійній основі".      1. Перше речення частини третьої статті 23 Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 49, ст. 682; 1998 р., № 18, ст. 89; 1999 р., № 26, ст. 213; 2003р., №30, ст.247) після слова "військовослужбовці" доповнити словами "депутати місцевих рад, які працюють у цих радах на постійній основі".  
7. 3.У Законі України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 4, ст. 20; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст. 526):      2. У Законі України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 4, ст. 20; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст. 526):  
8. 1) у тексті Закону, за винятком частини четвертої статті 18, частини п'ятої статті 24 і статті 26, слова "Рада народних депутатів" у всіх відмінках і формах числа замінити словом "рада" у відповідному відмінку і числі;   -2- Беспалий Б.Я.
У пункті 3 розділу 1 підпункт 1 перенести після підпункту 4 також після слів "у всіх відмінках" і "у відповідному відмінку" виключити слова " і формах числа", "і числі".  
Враховано    
9. 2) у частині четвертій статті 18:      1) у частині четвертій статті 18:  
10. слова "народний депутат" у всіх відмінках замінити словами "депутат місцевої ради" у відповідному відмінку;   -3- Беспалий Б.Я.
У пункті 3 розділу 1 підпункт 2 вважати підпунктом 1 і викласти його в такій редакції: слова "народним депутатом" та "народний депутат" замінити відповідно словами "депутатом місцевої ради" та "депутат місцевої ради";  
Враховано   слова "народним депутатом" та "народний депутат" замінити відповідно словами "депутатом місцевої ради" та "депутат місцевої ради";  
11. слова "Ради народних депутатів" замінити словами "відповідної місцевої ради";      слова "Ради народних депутатів" замінити словами "відповідної місцевої ради";  
12. 3) у частині п'ятій статті 24 слова "Рад народних депутатів" замінити словами "сільських, селищних, міських рад";      2) у частині п'ятій статті 24 слова "Рад народних депутатів" замінити словами "сільських, селищних, міських рад";  
13. 4) у статті 26 слова "Ради народних депутатів" замінити словами "місцеві ради".      3) у статті 26 слова "Ради народних депутатів" замінити словами "місцеві ради"; 4) у тексті Закону, за винятком частини четвертої статті 18, частини п'ятої статті 24 і статті 26, слова "Рада народних депутатів" у всіх відмінках замінити словом "рада" у відповідному відмінку;  
14. 4. Частину третю статті 5 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190) викласти у такій редакції: "Військовослужбовці, обрані на виборні посади у місцевих радах, на яких вони працюють на постійній основі, прикомандировуються до відповідних місцевих рад із залишенням на військовій службі. Строк роботи військовослужбовця на виборній посаді у місцевій раді, на якій він працює на постійній основі, зараховується до вислуги років на військовій службі. Після закінчення строку повноважень у місцевій раді військовослужбовець направляється у розпорядження військового формування, де він проходив службу до обрання, для подальшого проходження служби на посаді не нижче тієї, яку він займав до обрання на виборну посаду в місцевій раді".   -4- Беспалий Б.Я.
Пункт 4 розділу 1 доповнити підпунктом 1 такого змісту: " 1) У статті 5: у частині першій слова "Рад народних депутатів" замінити словами "відповідних місцевих рад"; у частині другій після слів "народні депутати" доповнити словами "депутати місцевих рад";  
Враховано   3. У Законі України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992р., №15, ст.190): у статті 5: у частині першій слова "Рад народних депутатів" замінити словами "відповідних місцевих рад"; частину другу після слів "народні депутати" доповнити словами "депутати місцевих рад"; частину третю викласти в такій редакції: " Військовослужбовці, обрані на виборні посади до місцевих рад, на яких вони працюють на постійній основі, прикомандировуються до відповідних місцевих рад із залишенням на військовій службі. Час роботи військовослужбовця на виборній посаді в місцевій раді, на якій він працює на постійній основі, зараховується до вислуги років на військовій службі. Після закінчення строку повноважень у місцевій раді військовослужбовець направляється у розпорядження військового формування, де він проходив службу до обрання, для подальшого проходження служби на попередній посаді, а за її відсутності - іншій рівноцінній посаді"; 2) у абзаці другому частини сьомої статті 12, абзаці першому частини п'ятої та частині сьомій статті 18 слова "Ради народних депутатів", "Радами народних депутатів" замінити відповідно словами "ради" та "радами".  
    -5- Беспалий Б.Я.
У пункті 4 розділу 1 частину третю статті 5 в останньому реченні слова "посаді не нижче тієї, яку він займав до обрання на виборну посаду в місцевій раді" замінити на слова "попередній посаді, а за її відсутності - іншій рівноцінній посаді". Пункт 4 розділу 1 доповнити підпунктом 2 такого змісту: "2) у абзаці другому частини сьомої статті 12, абзаці першому частини п'ятої та частині сьомій статті 18 слова "Ради народних депутатів", "Радами народних депутатів" замінити відповідно словами "ради" та "радами".  
Враховано    
15. 5. У частині другій статті 7 Закону України "Про боротьбу з корупцією" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 34, ст. 266; 1997 р., № 19, ст. 136):      4. Статтю 7 Закону України "Про боротьбу з корупцією" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 34, ст. 266; 1997 р., № 19, ст. 136) викласти в такій редакції:  
16. 1) у першому реченні слова "Ради народних депутатів" замінити словом "ради";   -6- Беспалий Б.Я.
Черняк В.К.
Пункт 5 розділу І законопроекту викласти в такій редакції: "Стаття 7. Відповідальність за вчинення корупційних діянь Вчинення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за винятком осіб, зазначених у частині другій цієї статті, будь-якого із передбачених у статті 1 цього Закону корупційних діянь, якщо вони не містять складу злочину, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення корупційних діянь, передбачених цим Законом, народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради або сільським, селищним, міським головою, головою районної, обласної, районної у місті ради (у разі її створення), якщо вони не містять складу злочину, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."  
Враховано   "Стаття 7. Відповідальність за вчинення корупційних діянь Вчинення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за винятком осіб, зазначених у частині другій цієї статті, будь-якого із передбачених у статті 1 цього Закону корупційних діянь, якщо вони не містять складу злочину, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення корупційних діянь, передбачених цим Законом, народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради або сільським, селищним, міським головою, головою районної, обласної, районної у місті ради (у разі її створення), якщо вони не містять складу злочину, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."  
17. 2) у другому реченні слова "дачу згоди на притягнення їх до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних діянь і" виключити.       
18. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.