Кількість абзаців - 14 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України ''Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. І. Внести до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., №18, ст. 101; 2002 р., № 51, ст. 370) такі зміни:      І. Внести до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., №18, ст. 101; 2002 р., № 51, ст. 370) такі зміни:  
3. 1. У першому реченні частини третьої статті 2 слова "дипломатичними представництвами чи консульськими установами України за кордоном" замінити словами "закордонними дипломатичними установами".      1. У першому реченні частини третьої статті 2 слова "дипломатичними представництвами чи консульськими установами України за кордоном" замінити словами "закордонними дипломатичними установами".  
4. 2. У статті 4:      2. У статті 4:  
5. 1) у частині першій:      1) у частині першій:  
6. абзац третій викласти у такій редакції:      абзац третій викласти у такій редакції:  
7. "громадянам України, які постійно проживають, перебувають у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, працюють за контрактом або перебувають на лікуванні за кордоном і досягли 16-річного віку - за їх особистим клопотанням про отримання паспорта або через їх законних представників до закордонних дипломатичних установ України. Громадяни України, які постійно проживають за кордоном можуть звернутися з клопотанням про отримання паспорта також до Міністерства закордонних справ. Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли 16-річного віку, провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або їх інших законних представників у разі потреби в самостійному виїзді таких осіб за кордон".      "громадянам України, які постійно проживають, перебувають у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, працюють за контрактом або перебувають на лікуванні за кордоном і досягли 16-річного віку - за їх особистим клопотанням про отримання паспорта або через їх законних представників до закордонних дипломатичних установ України. Громадяни України, які постійно проживають за кордоном, можуть звернутися з клопотанням про отримання паспорта також до Міністерства закордонних справ. Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли 16-річного віку, провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або їх законних представників у разі потреби в самостійному виїзді таких осіб за кордон";  
8. абзац сьомий доповнити реченням такого змісту: "За видачу паспорта у закордонних дипломатичних установах України та Міністерстві закордонних справ України громадянам України, які не досягли 16-річного віку, консульський збір або державне мито не справляється";   -1- Шибко В.Я.
Абзац 7 частини 1 статті 4 вилучити.  
Враховано   2) абзац 7 частини 1 вилучити;  
9. 2) абзаци третій і шостий частини другої статті 4 викласти у такій редакції: "Проїзний документ дитини видається органами внутрішніх справ за місцем проживання".      3) абзаци третій і шостий частини другої викласти у такій редакції: "Проїзний документ дитини видається органами внутрішніх справ за місцем проживання."  
10. "За видачу проїзного документа дитини державне мито не справляється".      "За видачу проїзного документа дитини державне мито не справляється."  
11. ІІ. Прикінцеві положення      ІІ. Прикінцеві положення  
12. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
13. 2. Кабінету Міністрів України забезпечити приведення у відповідність з цим Законом власних нормативно-правових актів, а також нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.      2. Кабінету Міністрів України забезпечити приведення у відповідність з цим Законом власних нормативно-правових актів, а також нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.