Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. проект ЗАКОН УКРАЇНИ      проект ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати      Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати  
2. З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. І. Внести зміни до таких законів України:      І. Внести зміни до таких законодавчих актів України: 1. Статтю 97 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст.375; Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 45, ст.229; 2004 р., № 6, ст.38) доповнити частиною п`ятою такого змісту: "Оплата праці працівників здійснюється в першочерговому порядку. Всі інші платежі здійснюються власником або уповноваженим ним органом після виконання зобов'язань щодо оплати праці".  
4. 1. У Законі України "Про оплату праці" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 17, ст. 121):      2. У Законі України "Про оплату праці" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 17, ст. 121):  
5. 1.1. частину третю статті 15 виключити;   -1- Гуренко С.І.
Александровська А.О.
(З проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (реєстр.№4241-1): Частину третю статті 15 Закону України "Про оплату праці" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., №17, ст.121) викласти в такій редакції: "Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку до сплати обов'язкових платежів".  
Враховано   1) частину третю статті 15 викласти в такій редакції: "Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку. Всі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов'язань щодо оплати праці";  
    -2- Поліщук К.А.
Підпункт 1.1 пункту 1 законопроекту викласти у такій редакції: "1.1. Частину третю статті 15 викласти у такій редакції: Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку. Усі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов'язань щодо оплати праці."  
Враховано    
6. 1.2. статтю 24 доповнити частиною п`ятою такого змісту:      2) статтю 24 доповнити частиною п`ятою такого змісту:  
7. "Своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості."   -3- Беспалий Б.Я.
До Закону "Про оплату праці". До нової частини п'ятої статті 24. Після тексту "виплати заробітної плати" доповнити словом "найманим".  
Відхилено в Законі не використо-вується поняття "найманий працівник"  "Своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості".  
    -4- Поліщук К.А.
Доповнити пункт 1 законопроекту підпунктом 1.3. такого змісту: "1.3. Доповнити статтю 97 Кодексу законів про працю України новою частиною у такій редакції: "Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку. Усі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов'язань щодо оплати праці."  
Враховано    
    -5- Поліщук К.А.
Доповнити пункт 1 законопроекту підпунктом 1.4. такого змісту: "1.4. Доповнити статтю 69 Господарського кодексу України пунктом 9 у наступній редакції: "9. Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку. Усі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов'язань щодо оплати праці".  
Відхилено не є предметом врегулювання Господарського кодексу   
8. 2. Статтю 1 Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 10, ст. 77) доповнити частиною такого змісту:   -6- Гуренко С.І.
Александровська А.О.
(З проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (реєстр.№4241-1): Статтю 1 Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 10, ст. 77) доповнити частиною такого змісту: "Мораторій, встановлений частиною першою цієї статті, не поширюється на звернення стягнення на майно боржника за рішеннями, що підлягають виконанню Державною виконавчою службою, про погашення грошових зобов`язань підприємства з виплати заробітної плати, аліментів та відшкодування шкоди, заподіяної здоров`ю та життю громадян, авторської винагороди."  
Враховано    
9. "Мораторій, встановлений частиною першою цієї статті, не поширюється на звернення стягнення на майно боржника за рішеннями, що підлягають виконанню Державною виконавчою службою, про погашення грошових зобов`язань підприємства з виплати заробітної плати, аліментів та відшкодування шкоди, заподіяної здоров`ю та життю громадян, авторської винагороди."   -7- Кармазін Ю.А.
Запропоновану частину 2 до статті 1 Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" виключити і внести відповідні зміни до частини 2 статті 2 цього Закону. А саме викласти частину 2 статті 2 в такій редакції: "звернення стягнення на майно боржника за рішеннями, що підлягають виконанню Державною виконавчою службою, крім рішень щодо виплати заробітної плати та інших виплат працівнику із трудових правовідносин".  
Враховано   3. Абзац другий статті 2 Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 10, ст. 77) викласти в такій редакції: "звернення стягнення на майно боржника за рішеннями, що підлягають виконанню Державною виконавчою службою, крім рішень щодо виплати заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику у зв`язку із трудовими відносинами".  
10. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -8- Поліщук К.А.
Розділ ІІ законопроекту викласти у такій редакції: "ІІ. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня опублікування. 2.1. Закони та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечать цьому Закону. 2.2. Доручити Кабінету Міністрів України у тримісячний термін розробити та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект про внесення змін та доповнень до законів України, що випливають із змісту цього Закону".  
Враховано частково   ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Закони та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону. 3. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом подати до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом.