Кількість абзаців - 7 Таблиця поправок


Про внесення зміни до статті 9 Закону України ''Про ціни і ціноутворення'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення"   -1- Довгий Т.О.
Назву законопроекту викласти у такій редакції: „Про внесення змін до деяких законів України".  
Відхилено   Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення"  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :  
3. 1. Доповнити статтю 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., № 52, ст. 650; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 17, ст. 209; 1999 р., № 24, ст. 210) частиною такого змісту:      1. Статтю 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1990 р., № 52, ст. 650; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 17, ст. 209; 1999 р., № 24, ст. 210; 2004 р., № 13, ст. 181) доповнити частинами такого змісту:  
4. "Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які своїм рішенням встановлюють ціни (тарифи) на послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення, плату за користування житлом (квартирну плату) та плату за утримання житла в розмірі, нижчому від розміру економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання), зобов'язані відшкодовувати суб'єкту господарювання різницю між затвердженим розміром тарифу та розміром економічно обгрунтованих витрат на виробництво (надання) зазначених послуг за рахунок коштів відповідних бюджетів.   -2- Довгий Т.О.
Нову частину статті 9 Закону України "Про ціни і ціноутворення" після слів „відшкодовувати суб'єкту господарювання" доповнити словами „з яким укладено договір на надання житлово-комунальних послуг у відповідності із законодавством у сфері надання житлово-комунальних послуг,".  
Враховано по суті  "Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які своїм рішенням установлюють ціни (тарифи) на житлово-комунальні послуги в розмірі, нижчому від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання), зобов'язані відшкодовувати суб'єкту господарювання різницю між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) зазначених послуг за рахунок коштів відповідних бюджетів.  
    -3- Гіршфельд А.М.
У ч. 1 законопроекту: в абз. 2 слова "послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення, плату за користування житлом (квартирну плату) та плату за утримання житла" замінити словами "житлово-комунальні послуги", а слово "тарифу" замінити словами "ціни (тарифу)"; у абз. 3: слово "тарифах" замінити словами "цінах (тарифах)". у частині 2 законопроекту слова і цифри "з 1 січня 2005 року" замінити словами "з 1 січня 2006 року".  
Враховано    
5. Кошти, що виділяються з бюджетів на відшкодування різниці в тарифах, спрямовуються на довгострокові заходи, направлені на доведення рівня втрат в мережах до нормативних".      Кошти, що виділяються з бюджетів на відшкодування різниці в цінах (тарифах), спрямовуються на довгострокові заходи, направлені на доведення рівня втрат у мережах до нормативних".  
6. 2. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року.   -4- Довгий Т.О.
Частину четверту статті 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги" доповнити новим реченням такого змісту: „Зазначене відшкодування з місцевого бюджету виконавцям/виробникам житлово-комунальних послуг не провадиться у випадку недотримання ними вимог стандартів, нормативів, норм, порядків та правил."  
Відхилено , не є тема цього Закону.  2. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року.