Кількість абзаців - 20 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України"      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України"  
1. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
2. І. Внести до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (Відомості Верховної Ради України, 1997р, №8, ст.60, ст. 61.) такі зміни:       
3. Статті 4 і 6 викласти у такій редакції:      1. Статті 4 і 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (Відомості Верховної Ради України, 1997р, №8, ст.60, ст. 61.) викласти в такій редакції:  
4. "Стаття 4. Зазначені у частині першій статті 1 цього Закону заощадження громадян відносяться на державний внутрішній борг України. Частина державного внутрішнього боргу щодо компенсації цих заощаджень громадян на 1 жовтня 1996 року становить 131, 96 млрд.грн. у тому числі:      "Стаття 4. Зазначені в частині першій статті 1 цього Закону заощадження громадян відносяться на державний внутрішній борг України. Частина державного внутрішнього боргу щодо компенсації цих заощаджень громадян на 1 жовтня 1996 року становить 131, 96 млрд. грн., у тому числі:  
5. грошові заощадження - 121, 90;      грошові заощадження - 121, 90;  
6. страхові внески - 7, 77;      страхові внески - 7, 77;  
7. облігації Державної цільової безпроцентної      облігації Державної цільової безпроцентної  
8. позики 1990 року - 0, 61;      позики 1990 року - 0, 61;  
9. облігації Державної внутрішньої виграшної      облігації Державної внутрішньої виграшної  
10. позики 1982 року - 1, 05;      позики 1982 року - 1, 05;  
11. державні казначейські зобов'язання СРСР - 0, 21;      державні казначейські зобов'язання СРСР - 0, 21;  
12. сертифікати Ощадного банку СРСР - 0, 42.      сертифікати Ощадного банку СРСР - 0, 42.  
13. Компенсація зазначених у частині першій статті 1 цього Закону заощаджень громадян проводиться в порядку, встановленому статтями 6 і 7 цього Закону";      Компенсація зазначених у частині першій статті 1 цього Закону заощаджень громадян проводиться в порядку, встановленому статтями 6 і 7 цього Закону";  
14. "Стаття 6. Компенсація громадянам України витрат від знецінення грошових заощаджень приводиться виключно в грошовій формі за рахунок Державного бюджету України починаючи з 2005 року у розмірі не меншому розміру приросту валового внутрішнього продукту, а також за рішенням Уряду і Національного банку України, за рахунок золотовалютних резервів Національного банку України.   -1- Буряк С.В.
У частині першій статті 6 вилучити слова "а також за рішенням Уряду і Національного банку України, за рахунок золотовалютних резервів Національного банку України"  
Враховано   "Стаття 6. Компенсація громадянам України витрат від знецінення грошових заощаджень проводиться виключно в грошовій формі за рахунок Державного бюджету України починаючи з 2005 року в розмірі, не меншому 0,5 відсотка валового внутрішнього продукту за попередній рік та 10 відсотків розміру приросту валового внутрішнього продукту.  
    -2- Національний банк України
У частині першій статті 6 слова "а також за рішенням Уряду і Національного банку України, за рахунок золотовалютних резервів Національного банку України" - виключити  
Враховано    
    -3- Цибенко П.С.
Частину першу Статті 6 викласти у такій редакції : "Компенсація громадянам України витрат від знецінення грошових заощаджень приводиться виключно в грошовій формі за рахунок Державного бюджету України починаючи з 2005 року у розмірі не меншому 0,5 відсотка валового внутрішнього продукту за попередній рік та 10 відсотків розміру приросту валового внутрішнього продукту.  
Враховано    
15. Кошти для компенсації заощаджень громадян визначаються в Державному бюджеті України окремою статтею.      Кошти для компенсації заощаджень громадян визначаються в Державному бюджеті України окремою статтею.  
16. Порядок перерахування коштів з Державного бюджету України установам Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху визначається Кабінетом Міністрів України.      Порядок перерахування коштів з Державного бюджету України установам Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху визначається Кабінетом Міністрів України.  
17. Кабінет Міністрів України може залучати для проведення компенсаційних виплат позабюджетні кошти, в тому числі кошти, залучені до Державного бюджету України через спеціальні податки, встановлені законами України, а також від здійснення операцій з державними цінними паперами.      Кабінет Міністрів України може залучати для проведення компенсаційних виплат позабюджетні кошти, в тому числі кошти, залучені до Державного бюджету України через спеціальні податки, встановлені законами України, а також від здійснення операцій з державними цінними паперами.  
18. Погашення відновлених заощаджень громадян, поміщених у цінні папери, здійснюється на загальних підставах відповідно до сум, визначених у Державному бюджеті України".      Погашення відновлених заощаджень громадян, поміщених у цінні папери, здійснюється на загальних підставах відповідно до сум, визначених у Державному бюджеті України".  
19. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.