Кількість абзаців - 12 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про аудиторську діяльність" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. Про внесення змін до Закону України "Про аудиторську діяльність" Верховна Рада України постановляє:   -1- Черняк В.К.
Назву законопроекту викласти у такій редакції: "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо аудиторської діяльності)" та доповнити законопроект пунктом такого змісту: "Частину першу статті 364 Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України , 2003 р., №18, 19-20, 21-22, ст..144) викласти у такій редакції: "Аудитором може бути фізична особа, яка має сертифікат, що визначає її кваліфікаційну придатність на заняття аудиторською діяльністю на території України".  
Враховано редакційно   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо аудиторської діяльності) Верховна Рада України постановляє: І. Внести зміни до таких законодавчих актів України: 1. Частину першу статті 364 Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України , 2003 р., №18, 19-20, 21-22, ст..144) викласти у такій редакції: "Аудитором може бути фізична особа, яка має сертифікат, що визначає її кваліфікаційну придатність на заняття аудиторською діяльністю на території України".  
3. Внести до Закону України "Про аудиторську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 23, ст. 243) такі зміни:      2. У Законі України "Про аудиторську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 23, ст. 243) :  
4. частину першу статті 5 викласти в такій редакції:      1) частину першу статті 5 викласти в такій редакції:  
5. "Аудитором може бути фізична особа, яка має сертифікат, що визначає її кваліфікаційну придатність до заняття аудиторською діяльністю на території України";   -2- Акопян В.Г.
Ч.1 ст.5 доповнити текстом наступного змісту: "Іноземці та особи без громадянства, що мають намір здобути сертифікат аудитора, допускаються до сертифікації після складання ними іспиту з державної мови".  
ередбачено по суті у ст.12 Закону  "Аудитором може бути фізична особа, яка має сертифікат, що визначає її кваліфікаційну придатність до заняття аудиторською діяльністю на території України"; 2) у першому реченні частини другої статті 12 слова „громадяни України" замінити словами „фізичні особи";  
    -3- Черняк В.К.
Доповнити законопроект після абзацу третього новим абзацом такого змісту: "у першому реченні частини другої статті 12 слова „громадяни України" замінити словами „фізичні особи".  
Враховано    
6. частину третю статті 14 доповнити словами "здійснює заходи із забезпечення незалежності аудиторів при проведенні ними аудиторських перевірок";   -4- Черняк В.К.
Абзац 4 законопроекту доповнити словами " та з організації контролю за якістю аудиторських послуг".  
Враховано   3) частину третю статті 14 доповнити словами "здійснює заходи із забезпечення незалежності аудиторів при проведенні ними аудиторських перевірок та з організації контролю за якістю аудиторських послуг";  
    -5- Акопян В.Г.
Ч.3 ст.14 після слів: "аудиторських перевірок" доповнити словами: "та організації контролю за дотриманням аудиторами стандартів аудиту та за якістю надання аудиторських послуг."  
Враховано редакційно    
7. у статті 24:      4) у статті 24:  
8. частину першу доповнити пунктом 6 такого змісту:      частину першу доповнити пунктом 6 такого змісту:  
9. "6) аудитором, якщо вимоги щодо його незалежності не задовольняються внаслідок виникнення інших обставин";   -6- Янковський М.А.
Абзац 7 законопроекту викласти у такій редакції: "6) аудитором в інших випадках, при яких не забезпечуються вимоги щодо його незалежності".  
Враховано   "6) аудитором в інших випадках, при яких не забезпечуються вимоги щодо його незалежності";  
10. доповнити статтю частиною такого змісту:   -7- Акопян В.Г.
Ст.24 замість слів "Засновникам, власникам та посадовим особам аудиторських фірм заборонено втручатися в процедуру проведення аудиту в будь-який спосіб з метою забезпечення незалежності його результатів" доповнити частиною у такій редакції: "Акціонерам аудиторських фірм, які мають сертифікат аудитора, та членам адміністративного органу, органу управління та наглядового органу такої фірми, які не мають сертифікату аудитора, заборонено втручатися в процедуру проведення аудиту в будь-який спосіб, який може піддати сумніву незалежність аудиторів, які здійснюють аудит від імені даної аудиторської фірми" .  
Враховано редакційно   доповнити частиною другою такого змісту:  
11. "Засновникам, власникам та посадовим особам аудиторських фірм заборонено втручатися в процедуру проведення аудиту в будь-який спосіб з метою забезпечення незалежності його результатів".   -8- Черняк В.К.
Абзац 9 законопроекту викласти у такій редакції: "Членам адміністративних, керівних та контролюючих органів аудиторських фірм, які не є аудиторами, а також засновникам, власникам, учасникам, акціонерам аудиторських фірм забороняється втручатися в практичне виконання аудиту в спосіб, що порушує незалежність аудиторів, які здійснюють аудит".  
Враховано   "Членам адміністративних, керівних та контролюючих органів аудиторських фірм, які не є аудиторами, а також засновникам, власникам, учасникам, акціонерам аудиторських фірм забороняється втручатися в практичне виконання аудиту в спосіб, що порушує незалежність аудиторів, які здійснюють аудит"; 5) частину першу статті 30 доповнити словами "та за дії, що впливають на незалежність аудитора". ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня вступу України до Світової організації торгівлі.  
    -9- Янковський М.А.
Доповнити законопроект новим абзацом у такій редакції: "доповнити частину першу статті 30 словами "та за дії, що впливають на незалежність аудитора".  
Враховано    
    -10- Калетнік Г.М.
Доповнити даний проект Закону України пунктом наступного змісту: "Цей Закон набирає чинності з моменту офіційного повідомлення про вступ України до Світової організації торгівлі."  
Враховано редакційно