Кількість абзаців - 7 Таблиця поправок


Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. "Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".      Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. І. Частину десяту статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" () (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 33, ст. 175, із змінами, внесеними згідно із Законами N 976-ІV () від 19.06.2003, ВВР, 2003, N 46, ст.367, N 1215-ІV () від 02.10.2003, ВВР, 2004, N 10, ст.104)викласти в такій редакції:      І. Частину десяту статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 33, ст. 175; 2003 р., N 46, ст.367; 2004 р., N 10, ст.104) викласти в такій редакції:  
5. "Посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування 8 років і більше, або протягом повних двох і більше скликань, за винятком припинення повноважень з причин, визначених статтею 78, пунктами 2, 3, 4 частини першої, частиною другою статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (), пунктами 1, 2, 6 частини першої і пунктом 1 частини другої статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (), за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, призначається пенсія відповідно до цього Закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії, і незалежно від часу їхнього виходу на пенсію. У цих випадках пенсія обчислюється у порядку, передбаченому для державних службовців, із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії."   -1- Ключковський Ю.Б.
Перше речення частини десятої статті 21 після слів "повних двох і більше скликань," доповнити словами із чинної редакції Закону: "починаючи зі скликання 1990 року,"  
Враховано   "Посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування 8 років і більше або протягом повних двох і більше скликань, починаючи зі скликання 1990 року, за винятком припинення повноважень з підстав, визначених статтею 78, пунктами 2, 3, 4 частини першої, частиною другою статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктами 1, 2, 6 частини першої і пунктом 1 частини другої статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років призначається пенсія відповідно до цього Закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії, і незалежно від часу їхнього виходу на пенсію. У цих випадках пенсія обчислюється у порядку, передбаченому для посадових осіб місцевого самоврядування, із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії".  
    -2- Беспалий Б.Я.
У другому реченні слова "у порядку, передбаченому для державних службовців" замінити словами "у порядку, передбаченому для посадових осіб місцевого самоврядування".  
Враховано    
    -3- Плющ І.С.
Перше речення частини десятої статті 21 після слів "в органах місцевого самоврядування" доповнити словами "та виконавчих органах обласних, міських, районних рад (виконкоми)" і далі за текстом.  
Відхилено    
6. ІІ. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року.   -4- Косів М.В.
Слова "2005 року" замінити словами "2006 року".  
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року. 2. Кабінету Міністрів України: у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом; у шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом подати на розгляд Верховної Ради України законопроект, спрямований на усунення дискримінації всіх осіб, які вийшли на пенсію до набуття чинності Законом України "Про державну службу".  
    -5- Косів М.В.
Доповнити розділ ІІ пунктом наступного змісту: "До приведення чинного законодавства України у відповідність до цього Закону, воно застосовується в тій частині, яка не суперечить цьому Закону".  
Відхилено    
    -6- Іоффе Ю.Я.
Розділ ІІ викласти в такій редакції: "ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом."  
Враховано частково    
    -7- Косів М.В.
Доповнити розділ ІІ законопроекту пунктом наступного змісту: "Рекомендувати Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін подати на розгляд Верховної Ради України законопроект, спрямований на усунення дискримінації всіх осіб, які вийшли на пенсію до набуття чинності Законом України "Про державну службу".  
Враховано