Кількість абзаців - 5 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про тимчасову заборону приватизації пам'ятоккультурної спадщини" (щодо об'єктів житлового фонду) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТАТТІ 1 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ТИМЧАСОВУ ЗАБОРОНУ ПРИВАТИЗАЦІЇ ПАМ'ЯТОК КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ"      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТАТТІ 1 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ТИМЧАСОВУ ЗАБОРОНУ ПРИВАТИЗАЦІЇ ПАМ'ЯТОК КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ"  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. 1. Статтю 1 Закону України "Про тимчасову заборону приватизації пам'яток культурної спадщини" (Відомості Верховної Ради України 2005 р., №11, ст. 201) доповнити абзацом другим такого змісту:      1. Статтю 1 Закону України "Про тимчасову заборону приватизації пам'яток культурної спадщини" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 11, ст. 201) доповнити частинами такого змісту:  
3. "Ця заборона не поширюється на об'єкти житлового фонду, які розташовані у будинках - пам'ятках культурної спадщини місцевого значення та приватизація яких здійснюється відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду", за умови забезпечення власниками житла належного збереження пам'ятки культурної спадщини".   -1- Викласти у такій редакції: "Ця заборона не поширюється на одноквартирні жилі будинки і квартири, кімнати у квартирах та нежилі приміщення у багатоквартирних жилих будинках, які є пам'ятками культурної спадщини і можуть бути приватизовані згідно з чинним законодавством, за умови укладення майбутнім власником з відповідним органом охорони культурної спадщини попереднього договору про укладення в майбутньому охоронного договору на пам'ятку (її частину) з викладенням його суттєвих умов, в тому числі щодо цільового використання пам'ятки, робіт, які майбутній власник зобов'язується провести на пам'ятці з метою утримання її в належному стані. Особа, яка набула право власності на такі об'єкти в результаті приватизації, а також їх подальших відчужень, зобов'язана забезпечити охорону пам'ятки культурної спадщини (її частини) у порядку, встановленому законом та охоронним договором, укладеним власником пам'ятки чи її частини або уповноваженим ним органом з відповідним органом охорони культурної спадщини" .  Враховано   "Ця заборона не поширюється на одноквартирні жилі будинки і квартири, кімнати у квартирах та нежилі приміщення у багатоквартирних жилих будинках, які є пам'ятками культурної спадщини і можуть бути приватизовані згідно з чинним законодавством, за умови укладення майбутнім власником з відповідним органом охорони культурної спадщини попереднього договору про укладення в майбутньому охоронного договору на пам'ятку (її частину) з викладенням його суттєвих умов, в тому числі щодо цільового використання пам'ятки, робіт, які майбутній власник зобов'язується провести на пам'ятці з метою утримання її в належному стані. Особа, яка набула право власності на такі об'єкти в результаті приватизації, а також їх подальших відчужень, зобов'язана забезпечити охорону пам'ятки культурної спадщини (її частини) у порядку, встановленому законом та охоронним договором, укладеним власником пам'ятки чи її частини або уповноваженим ним органом з відповідним органом охорони культурної спадщини відповідно до законодавства".  
    -2- Шаров І.Ф.
Білорус О.Г.
Законопроект доповнити положенням про необхідність чіткого визначення форми, у якій власник приватизованого майна бере на себе зобов'язання щодо збереження пам'ятки культурної спадщини, а також відповідальності за невиконання вказаного зобов'язання.  
Враховано    
    -3- Шаров І.Ф.
Законопроект доповнити положенням про те, що зобов'язання щодо збереження пам'ятки культурної спадщини переходять до нових власників у разі наступного відчуження приватизованих квартир та інших об'єктів житлового фонду.  
Враховано    
    -4- Шаров І.Ф.
Білорус О.Г.
В абзаці 2 ст. 1 слова "приватизація яких здійснюється відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" замінити на слова "які можуть бути приватизовані відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду".  
Враховано    
4. 2. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.      2. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.