Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект Закон України      Проект Закон України  
1. Про внесення змін до Кримінально-виконавчого      Про внесення зміни до Кримінально-виконавчого  
2. кодексу України      кодексу України  
3. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
4. 1. Внести до Кримінально-виконавчого кодексу України такі зміни:   -1- Маркуш М.А.
Пропоную виключити доповнення до статті 116 Кримінально-виконавчого кодексу України, а сам проект Закону викласти у такій редакції: "Про внесення зміни до Кримінально-виконавчого кодексу України. Верховна Рада України постановляє: 1. Статтю 151 доповнити частиною сьомою такого змісту: "Засудженим до довічного позбавлення волі може бути подано клопотання про його помилування після відбуття ним не менше двадцяти років призначеного покарання". 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування".  
Враховано    
5. 1. Статтю 116 доповнити частиною шостою такого змісту:       
6. "У разі заподіяння засудженому до позбавлення волі тілесного ушкодження під час відбування ним покарання, або якщо засуджений наполягає на медичному обстеженні з метою виявлення ознак застосування до нього тортур та інших протиправних дій, які завдали шкоду його здоров'ю, адміністрація колонії зобов'язана направити засудженого для обстеження до медичної установи Міністерства охорони здоров'я України".       
7. 2. Статтю 151 доповнити частиною сьомою наступного змісту:      1. Статтю 151 доповнити частиною сьомою такого змісту:  
8. "Засудженим до довічного позбавлення волі може бути подано клопотання про його помилування після відбуття ним не менше двадцяти років призначеного покарання".   -2- Шибко В.Я.
Пропоную уточнити в доповненні до статті 151 Кримінально-виконавчого кодексу, чому передбачається двадцять років, а не п'ятнадцять чи двадцять п'ять.  
Відхилено Цей строк визначений статтею 4 Положення про порядок здійснення помилування, затвердженого Указом Президента України №994/2001 від 20.10.2001 р.  "Засудженим до довічного позбавлення волі може бути подано клопотання про його помилування після відбуття ним не менше двадцяти років призначеного покарання".  
9. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.