Кількість абзаців - 16 Таблиця поправок


Про внесення змін до статей 59, 61 Регламенту Верховної Ради України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПОСТАНОВАВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про внесення змін до статей 59-61 Регламенту Верховної Ради України      Проект ПОСТАНОВАВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про внесення змін до статей 59, 61 Регламенту Верховної Ради України  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. 1. Внести до Регламенту Верховної Ради України (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 23, № 24-25, ст. 202) такі зміни:      1. Внести до Регламенту Верховної Ради України (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 23, № 24-25, ст. 202) такі зміни:  
3. 1)у статті 59:      1) у статті 59:  
4. частину першу виключити;   -1- Шкіль А.В.
"Мінімальна фракція має 21 депутат і відповідно менше цього мінімуму існувати не може".  
Відхилено   частину першу статті викласти в такій редакції: "Мінімальна кількість народних депутатів для формування депутатської фракції має становити не менше ніж 15 народних депутатів ".  
    -2- Турчинов О.В.
"У статті чітко написано про мінімальну чисельність відповідно до рішень ЦВК. Мінімальна чисельність сьогодні у нас 21 народний депутат".  
Відхилено    
    -3- Коваль В.С.
частину першу статті 59 викласти в такій редакції: "Мінімальна кількість народних депутатів для формування депутатської фракції має становити не менше ніж 15 народних депутатів".  
Враховано    
    -4- Оніщук М.В.
"Я підтримую пропозицію наших колег, які пропонують статтю 59 Регламенту вилучити".  
Відхилено    
    -5- Кузьменко С.Л.
"Не визначивши мінімальну чисельність фракції, ми можемо прийти до створення фракції з трьох чоловік. - це не правильно. У попередніх регламентах норма про мінімальну чисельність фракції була і є повна необхідність її опрацювати".  
Враховано редакційно    
5. доповнити статтю частиною четвертою такого змісту:      доповнити статтю частиною четвертою такого змісту:  
6. "4. Народний депутат, якого виключено зі складу депутатської фракції, є позафракційним";      "4. Народний депутат, якого виключено зі складу депутатської фракції, є позафракційним".  
7. 2)у статті 60:   -6- Сас С.В.
Виключити з проекту постанови запропоновані зміни до статті 60, оскільки вони втрачають сенс у зв'язку з новою редакцією частини першої статті 59 Регламенту.  
Враховано    
8. у назві слова "припинення діяльності" замінити словами "змін у складі";       
9. у частині другій слово "утворення" замінити словом "сформування";       
10. частину четверту виключити;       
11. 3) статтю 61 після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:       
12. "4. Позафракційний народний депутат має право за особистою заявою увійти до складу коаліції чи опозиції".   -7- Сас С.В.
"Виключити запропоновану пропозицію як таку, що суперечить вимогам частини шостої статті 83 Конституції України. Що стосується доповнення "чи опозиції", то правового статусу опозиції законодавчо на сьогодні не визначено ні Конституцією України, ні Регламентом Верховної Ради України, а також ще не прийнято закону про парламентську опозицію "  
Відхилено   2) статтю 61 після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту: "4. Позафракційний народний депутат має право за особистою заявою увійти до складу коаліції".  
    -8- Ляшко О.В.
"Виключити запропоновану пропозицію як таку, що суперечить вимогам частини шостої статті 83 Конституції України"  
Відхилено    
    -9- Оніщук М.В.
"Неможливою є пропозиція, яка стосується статті 61. Яка допускає, що суб'єктом коаліції, наголошую - суб'єктом коаліції може бути народний депутат. Частини шоста статті 83 прямо говорить, що коаліція формується депутатськими фракціями, а не народними депутатами, які ввійшли до складу фракції. Іншими словами, право на формування коаліції мають лише ті народні депутати, які є фракційними і фракції яких уклали угоду про створення коаліції".  
Відхилено    
    -10- Кисельов В.О.
Доповнення до статті 61 пропоную викласти в редакції проекту постанови до першого читання :" Позафракційний народний депутат має право за особистою заявою увійти до складу коаліції".  
Враховано    
13. У зв'язку з цим частини четверту-сьому вважати відповідно частинами п'ятою-восьмою.      У зв'язку з цим частини четверту-сьому вважати відповідно частинами п'ятою-восьмою.  
14. 2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.      2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.  
15. Голова Верховної Ради України      Голова Верховної Ради України