Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект З А К О Н У К Р А Ї Н И Про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (щодо приведення у відповідність норм закону до чинного кримінального законодавства)   -1- Мойсик В.Р.
Пропоную змінити назву закону, виклавши її у такій редакції: Про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" щодо приведення норм закону у відповідність з чинним кримінальним законодавством  
Враховано   Проект З А К О Н У К Р А Ї Н И Про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" щодо приведення норм закону у відповідність з чинним кримінальним законодавством  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. І. Внести до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (№ 1745-ІІІ ( 1745-14)від 18.05.2000, ВВР, 2000, N 35, ст.281) такі зміни:   -2- Мойсик В.Р.
Пропоную уточнити початок тексту розділу І і викласти його у наступній редакції: "І. Внести до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 48, ст. 263) такі зміни:".  
Враховано   І. Внести до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 48, ст. 263;1997 р., №9, ст.69;2000 р.,№35, ст.281) такі зміни:  
3. 1.Частину першу статті 1 викласти в такій редакції:      1. Частину першу статті 1 викласти в такій редакції:  
4. "Амністія є повне або часткове звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, які засуджені за вчинення злочину, або від кримінального переслідування тих, хто перебуває під слідством чи судом.";   -3- Мойсик В.Р.
Оскільки в законодавстві України словосполучення "перебуває під слідством чи судом" не використовується і є юридично некоректним, пропоную частину першу статті 1 викласти у такій редакції: "Амністія є повне або часткове звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, які засуджені за вчинення злочину, або кримінальні справи стосовно яких перебувають у провадженні органів дізнання, досудового слідства чи суду, але не розглянуті останніми, або ж розглянуті, але вироки стосовно цих осіб не набрали законної сили".  
Враховано   "Амністія є повне або часткове звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, які засуджені за вчинення злочину, або кримінальні справи стосовно яких перебувають у провадженні органів дізнання, досудового слідства чи суду, але не розглянуті останніми, або ж розглянуті, але вироки стосовно цих осіб не набрали законної сили".  
5. 2.Пункт "а" частини першої статті 3 видалити;   -4- Мойсик В.Р.
Пропоную слово "видалити" замінити словом "виключити".  
Враховано   2.У частині першій статті 3 : пункт "а" виключити;  
6. 3.Пункти "в" та "д" викласти в наступній редакції:   -5- Мойсик В.Р.
Пропоную слово "наступній" замінити словом "такій".  
Враховано   пункти "в" та "д" викласти в такій редакції:  
7. " в) до осіб, що мають дві і більше судимості за умисне вчинення тяжких та (або) особливо тяжких злочинів;   -6- Мойсик В.Р.
Пропоную в пунктах "в" і "д" слова "умисне вчинення" замінити відповідно словами "вчинення умисних" та "вчинення умисного".  
Враховано   "в) до осіб, що мають дві і більше судимості за вчинення умисних тяжких та (або) особливо тяжких злочинів";  
8. д) до осіб, яких засуджено за умисне вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, крім зазначених у пункті "г" цієї статті, і які відбули менше половини призначеного вироком суду основного покарання.   -7- Євтухов В.І.
Пропоную пункт "д" частини першої статті 3 після слів "цієї статті" викласти в такій редакції: "які відбули менше половини призначеного вироком суду основного покарання та не переведені до дільниці соціальної реабілітації".  
Враховано   "д) до осіб, яких засуджено за вчинення умисного тяжкого або особливо тяжкого злочину, крім зазначених у пункті "г" цієї статті, які відбули менше половини призначеного вироком суду основного покарання та не переведені до дільниці соціальної реабілітації";  
9. 4. В пункті "г" статті 3 слова "особливо небезпечні злочини проти держави" замінити словами "злочини проти основ національної безпеки України".      у пункті "г" слова "особливо небезпечні злочини проти держави" замінити словами "злочини проти основ національної безпеки України".  
10. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.