Кількість абзаців - 19 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закон України      Закон України  
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб      Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:      І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:  
5. 1. Частину четверту статті 95 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до N 50, ст. 375; Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 45, ст. 229; 2000 р., N 35, ст. 288; 2005, N 4, ст. 92) доповнити словами: "та не може бути нижчим прожиткового мінімуму, встановленого для однієї працездатної особи".   -1- В'язівський В.М.
В абзаці другому пункту 1 та абзаці третьому підпункту 1 пункту 2 слова "прожиткового мінімуму, встановленого для однієї працездатної особи", "прожиткового мінімуму, визначеного для однієї працездатної особи" замінити словами "розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб".  
Враховано   1. Частину четверту статті 95 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до N 50, ст. 375) доповнити словами "та не може бути нижчим від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб".  
6. 2. У Законі України "Про оплату праці" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 17, ст. 121; 2004, N 5, ст. 34; 2005, N 4, ст. 92):      2. У Законі України "Про оплату праці" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 17, ст. 121; 2004 р., N 5, ст. 34):  
7. 1) статтю 9 викласти в такій редакції:      1) статтю 9 викласти в такій редакції:  
8. "Розмір мінімальної заробітної плати визначається з урахуванням вартісної величини достатнього для забезпечення нормального функціонування організму працездатної людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування, мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості, а також загального рівня середньої заробітної плати, продуктивності праці та рівня зайнятості.   -2- В'язівський В.М.
Абзац другий підпункту 1 пункту 2 після слів "визначається з урахуванням" доповнити словами "потреб працівників та їх сімей".  
Враховано   "Стаття 9. Умови визначення розміру мінімальної заробітної плати Розмір мінімальної заробітної плати визначається з урахуванням потреб працівників та їх сімей, вартісної величини достатнього для забезпечення нормального функціонування організму працездатної людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування, мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості, а також загального рівня середньої заробітної плати, продуктивності праці та рівня зайнятості.  
9. Мінімальна заробітна плата встановлюється у розмірі не нижчому прожиткового мінімуму, визначеного для однієї працездатної особи.";      Мінімальна заробітна плата встановлюється у розмірі не нижчому від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб";  
10. 2) частини першу - другу статті 10 викласти в такій редакції:      2) частини першу і другу статті 10 викласти в такій редакції:  
11. "Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України не рідше одного разу на рік у законі про Державний бюджет України та переглядається залежно від зміни вартості прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням пропозицій професійних спілок та їх об'єднань.   -3- В'язівський В.М.
Абзац другий підпункту 2 пункту 2 викласти в такій редакції: "Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України не рідше одного разу на рік у законі про Державний бюджет України з урахуванням пропозицій, вироблених шляхом переговорів, представників професійних спілок, власників або уповноважених ними органів, які об'єдналися для ведення колективних переговорів і укладення генеральної угоди, та переглядається залежно від зміни розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб."  
Враховано   "Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України не рідше одного разу на рік у законі про Державний бюджет України з урахуванням пропозицій, вироблених шляхом переговорів, представників професійних спілок, власників або уповноважених ними органів, які об'єдналися для ведення колективних переговорів і укладення генеральної угоди, та переглядається залежно від зміни розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.  
12. Розмір мінімальної заробітної плати не може бути зменшено при зменшенні вартості прожиткового мінімуму для працездатних осіб."   -4- В'язівський В.М.
В абзаці третьому підпункту 2 пункту 2 слово "вартості" замінити словом "розміру".  
Враховано   Розмір мінімальної заробітної плати не може бути зменшено в разі зменшення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб."  
13. ІІ. Прикінцеві положення      ІІ. Прикінцеві положення  
14. 1. У разі опублікування цього Закону до 1 червня поточного року він набирає чинності з початку наступного бюджетного року, в іншому випадку - набрання ним чинності відкладається ще на один рік.   -5- В'язівський В.М.
Пункт 1 розділу ІІ проекту викласти в такій редакції: "1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2008 року."  
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2008 року.  
15. 2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк із дня опублікування цього Закону:      2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону:  
16. підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законів України, що випливають із цього Закону;      підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до законів України, що випливають з цього Закону;  
17. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;      привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;  
18. забезпечити перегляд міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.      забезпечити перегляд міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.