Кількість абзаців - 16 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 37 Закону України "Про державну службу" (щодо пенсійного забезпечення державних службовців, визнаних інвалідами) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект З А К О Н У К Р А Ї Н И      Проект З А К О Н У К Р А Ї Н И  
1. Про внесення змін до статті 37 Закону України „Про державну службу"      Про внесення змін до статті 37 Закону України „Про державну службу"  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. І. Внести до Закону України „Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490; 1995 р., № 34, ст. 268; 2003 р. № 14, ст. 97; 2005 р. № 2, ст. 32; 2005, № 26, ст. 346; 2006, № 1, ст. 18) такі зміни:      І. Внести до статті 37 Закону України „Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490; 1995 р., № 34, ст. 268; 2003 р., № 14, ст. 97; 2005 р., № 2, ст. 32, № 26, ст. 346; 2006 р., № 1, ст. 18, №№ 9-11, ст. 96) такі зміни:  
4. 1. Частину п'яту статті 37 викласти у такій редакції:   -1- Боднар-Петровська О.Б.
У першому абзаці пункту 1 розділу І законопроекту слово "п'яту" замінити на слово "шосту" з метою усунення технічної помилки.  
Враховано   1. Частину шосту викласти в такій редакції:  
5. „Пенсія по інвалідності у розмірах, передбачених частинами другою і п'ятою цієї статті, призначається за наявності страхового стажу, встановленого для призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", особам, визнаним інвалідами І та ІІ групи у період перебування на державній службі, які мають стаж державної служби не менше 10 років, а також особам з числа інвалідів І та ІІ групи незалежно від часу встановлення їм інвалідності, які мають не менше 10 років стажу державної служби на посадах, віднесених до категорії посад державних службовців, якщо безпосередньо перед зверненням за призначенням такої пенсії вони працювали на зазначених посадах. Пенсія по інвалідності відповідно до цього Закону призначається незалежно від причини інвалідності за умови припинення державної служби."      „Пенсія по інвалідності у розмірах, передбачених частинами другою і п'ятою цієї статті, призначається за наявності страхового стажу, встановленого для призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", особам, визнаним інвалідами І та ІІ групи у період перебування на державній службі, які мають стаж державної служби не менше 10 років, а також особам з числа інвалідів І та ІІ групи незалежно від часу встановлення їм інвалідності, які мають не менше 10 років стажу державної служби на посадах, віднесених до категорії посад державних службовців, якщо безпосередньо перед зверненням за призначенням такої пенсії вони працювали на зазначених посадах. Пенсія по інвалідності відповідно до цього Закону призначається незалежно від причини інвалідності за умови припинення державної служби".  
6. 2. Статтю 37 доповнити частинами восьмою і дев'ятою такого змісту:      2. Після частини сьомої доповнити новими частинами такого змісту:  
7. „У разі відновлення працездатності виплата пенсії по інвалідності, призначеної відповідно до цього Закону, здійснюється у порядку, визначеному статтею 35 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".   -2- Боднар-Петровська О.Б.
Абзац другий пункту 2 розділу І законопроекту викласти у такій редакції: "У разі зміни групи інвалідності або відновлення працездатності виплата пенсії по інвалідності, призначеної відповідно до цього Закону, здійснюється у порядку, визначеному статтею 35 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". А у другому реченні абзацу третього слово "призначається пенсія" замінити словами "визначається право на отримання пенсії".  
Враховано   "У разі зміни групи інвалідності або відновлення працездатності виплата пенсії по інвалідності, призначеної відповідно до цього Закону, здійснюється у порядку, визначеному статтею 35 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".  
8. Якщо інваліду І або ІІ групи було встановлено ІІІ групу інвалідності, то в разі наступного визнання його інвалідом І або ІІ групи право на отримання раніше призначеної пенсії на умовах, передбачених цим Законом, поновлюється з дня встановлення І або ІІ групи інвалідності за умови, якщо після припинення виплати пенсії минуло не більше п'яти років. У такому ж порядку призначається пенсія по інвалідності на умовах, передбачених цим Законом, особам, яким така пенсія не була призначена у зв'язку з продовженням перебування зазначених осіб на державній службі."   -3- Боднар-Петровська О.Б.
Доповнити пункт 2 законопроекту абзацом такого змісту: "У зв'язку з цим частини восьму - дванадцяту вважати відповідно частинами десятою - чотирнадцятою.  
Враховано   Якщо інваліду І або ІІ групи було встановлено ІІІ групу інвалідності, то в разі наступного визнання його інвалідом І або ІІ групи право на отримання раніше призначеної пенсії на умовах, передбачених цим Законом, поновлюється з дня встановлення І або ІІ групи інвалідності за умови, якщо після припинення виплати пенсії минуло не більше п'яти років. У такому самому порядку визначається право на отримання пенсії по інвалідності на умовах, передбачених цим Законом, особам, яким така пенсія не була призначена у зв'язку з продовженням перебування зазначених осіб на державній службі". У зв'язку з цим частини восьму - дванадцяту вважати відповідно частинами десятою - чотирнадцятою.  
9. ІІ. Прикінцеві положення.      ІІ. Прикінцеві положення.  
10. 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року.   -4- Боднар-Петровська О.Б.
У Прикінцевих положеннях встановити термін набрання чинності цим Законом 1 січня 2008 року.  
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2008 року.  
11. 2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:      2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:  
12. підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;      підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність з цим Законом;  
13. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;      привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;  
14. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття відповідних актів, що випливають із цього Закону.      забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом та прийняття відповідних актів, що випливають з цього Закону.  
15. Голова Верховної Ради України