Кількість абзаців - 308 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування      Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування  
2. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
3. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:      І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:  
4. 1. У Законі України "Про Єдиний митний тариф" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 19, ст.259; 2005 р., № 46-47, ст.468; 2006р., № 22, ст.182):   -1- Терьохін С.А.
Підпункти 1) - 2) пункту 1 розділу І (щодо внесення змін до Закону України "Про єдиний митний тариф" - виключити.  
Відхилено   1. У Законі України "Про Єдиний митний тариф" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 19, ст.259; 2005 р., № 46-47, ст.468; 2006р., № 22, ст.182):  
5. 1) доповнити статтю 19 пунктом "щ" такого змісту:      1) у статті 19:  
6. "щ) устаткування, обладнання та комплектуючі вироби до них (крім підакцизних товарів, товарів, які були у використанні, та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД), які ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності для реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України";   -2- Порошенко П.О.
абзац другий підпункту 1 пункту 1 Розділу І законопроекту доповнити словами: "відповідно до законів України"  
Враховано   доповнити пунктом "щ" такого змісту: "щ) устаткування, обладнання та комплектуючі вироби до них (крім підакцизних товарів, товарів, які були у використанні, та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД), які ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності для реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України";  
    -3- Семинога А.І.
Текст пункту 1 статті 1 частини 1 законопроекту викласти в такій редакції: „щ) устаткування, обладнання та комплектуючі вироби до них (крім підакцизних товарів, товарів, які були у використанні, та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД), які ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності для реалізації інвестиційних проектів, визначених пріоритетними відповідно до законодавства України, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України. У разі порушення вимог цього пункту та вимог щодо цільового використання зазначених товарів платник податку зобов'язаний сплатити ввізне мито в установленому законом порядку та штрафні санкції у відповідності до Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами."  
Відхилено    
    -4- Крук Ю.Б.
Частину 1 розділу І законопроекту щодо внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" доповнити пунктом наступного змісту: "Викласти пункт "ї" статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" у такій редакції: "ї) у період до 1 січня 2012 року при ввезенні на митну територію України матеріалів, устаткування і комплектуючого обладнання (далі - товарів), що використовуються для будівництва морських, річкових суден та інших плавучих засобів підприємствами суднобудівної промисловості, визначеними відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", якщо такі товари не виробляються підприємствами на території України або виробляються, але не відповідають сертифікаційним вимогам міжнародних класифікаційних товариств чи вимогам замовників морських, річкових суден та інших плавучих засобів, визначеним умовами контрактів. Перелік та обсяги цих товарів (крім підакцизних) затверджуються Кабінетом Міністрів України відповідно до контрактів, укладених цими підприємствами."  
Враховано редакційно    
7. 2) останній абзац статті 21 замінити абзацами такого змісту:      2) останній абзац статті 21 замінити абзацами такого змісту:  
8. "У разі ввезення (пересилання) на території спеціальних (вільних) економічних зон, де запроваджено режим спеціальної митної зони, товарів (крім підакцизних товарів та товарів 1 - 24 груп згідно з УКТ ЗЕД) з метою їх переробки в рамках реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, суб'єкти підприємницької діяльності можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму ввізного мита зі строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більше як 90 днів.   -5- Порошенко П.О.
абзац другий підпункту 2 пункту 1 Розділу І законопроекту після слів "зареєстрованих Кабінетом Міністрів України" доповнити словами: "відповідно до законів України"  
Враховано   "У разі ввезення (пересилання) на території спеціальних (вільних) економічних зон, де запроваджено режим спеціальної митної зони, товарів (крім підакцизних товарів та товарів 1 - 24 груп згідно з УКТ ЗЕД) з метою їх переробки в рамках реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, суб'єкти підприємницької діяльності можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму ввізного мита зі строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більше як 90 днів.  
    -6- Семинога А.І.
Текст пункту 2 статті 1 частини 1 законопроекту: після слів „в рамках реалізації інвестиційних проектів" доповнити такими словами: „визначених пріоритетними відповідно до законодавства України"; слова „податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю" замінити словами „прості авальовані векселі"; після слів „передбачених інвестиційними проектами" доповнити такими словами: „але не більше ніж 365 днів"  
Відхилено    
9. Кабінет Міністрів України може встановлювати більш тривалий строк погашення таких векселів, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, передбачених інвестиційними проектами.      Кабінет Міністрів України може встановлювати більш тривалий строк погашення таких векселів, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, передбачених інвестиційними проектами.  
10. У разі вивезення товарів після здійснення або без здійснення операцій з переробки за межі митної території України у строк, що не перевищує 90 днів, або в інший строк, встановлений Кабінетом Міністрів України, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, вексель погашається і ввізне мито не справляється.   -7- Порошенко П.О.
В абзацах четвертому-восьмому підпункту 2 пункту 1 Розділу І законопроекту слово "вексель" в усіх відмінках замінити словами "податковий вексель" у відповідному відмінку  
Враховано   У разі вивезення товарів після здійснення або без здійснення операцій з переробки за межі митної території України у строк, що не перевищує 90 днів, або в інший строк, встановлений Кабінетом Міністрів України, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, податковий вексель погашається і ввізне мито не справляється.  
11. Підставою для погашення векселя є подання суб'єктом підприємницької діяльності органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням копії вивізної вантажної митної декларації на такі товари з відміткою митниці, яка здійснила оформлення готової продукції, про фактичне перетинання готовою продукцією митного кордону України.      Підставою для погашення податкового векселя є подання суб'єктом підприємницької діяльності органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням копії вивізної вантажної митної декларації на такі товари з відміткою митниці, яка здійснила оформлення готової продукції, про фактичне перетинання готовою продукцією митного кордону України.  
12. Вивезення товарів після здійснення операцій з переробки з території спеціальної (вільної) економічної зони, де запроваджено режим спеціальної митної зони, на митну територію України проводиться із сплатою мита за пільговими ставками, а наданий на момент ввезення товарів вексель вважається погашеним.      Вивезення товарів після здійснення операцій з переробки з території спеціальної (вільної) економічної зони, де запроваджено режим спеціальної митної зони, на митну територію України проводиться із сплатою мита за пільговими ставками, а наданий на момент ввезення товарів податковий вексель вважається погашеним.  
13. Підставою для погашення векселя є подання суб'єктом підприємницької діяльності органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням копії ввізної вантажної митної декларації на такі товари, оформлені в митному режимі імпорту.      Підставою для погашення податковий векселя є подання суб'єктом підприємницької діяльності органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням копії ввізної вантажної митної декларації на такі товари, оформлені в митному режимі імпорту.  
14. Випуск, обіг, відстрочення та погашення зазначених у цій статті векселів здійснюється у порядку, визначеному Законом України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах", з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.      Випуск, обіг, відстрочення та погашення зазначених у цій статті податкових векселів здійснюється у порядку, визначеному Законом України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах", з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.  
15. Від сплати ввізного мита не звільняються товари, повністю вироблені або достатньо перероблені у спеціальних (вільних) економічних зонах, де запроваджено режим спеціальної митної зони, в рамках реалізації затверджених інвестиційних проектів, які ввозяться на митну територію України в митному режимі реімпорту.   -8- Порошенко П.О.
В абзаці дев'ятому підпункту 2 пункту 1 Розділу І законопроекту слова "затверджених інвестиційних проектів" замінити словами "інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України"  
Враховано   Від сплати ввізного мита не звільняються товари, повністю вироблені або достатньо перероблені у спеціальних (вільних) економічних зонах, де запроваджено режим спеціальної митної зони, в рамках реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, які ввозяться на митну територію України в митному режимі реімпорту.  
16. На суб'єктів підприємницької діяльності, які до 31 березня 2005 року уклали договори (контракти) на реалізацію інвестиційних проектів (за винятком тих, реалізація яких передбачає імпорт підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) на територіях спеціальних (вільних) економічних зон, норми цієї статті поширюються в разі їх реєстрації Кабінетом Міністрів України після набрання чинності цим Законом".   -9- Порошенко П.О.
Останній абзац підпункту 2 пункту 1 Розділу І законопроекту після слів "зареєстрованих Кабінетом Міністрів України" доповнити словами: "відповідно до законів України"  
Враховано   На суб'єктів підприємницької діяльності, які до 31 березня 2005 року уклали договори (контракти) на реалізацію інвестиційних проектів (за винятком тих, реалізація яких передбачає імпорт підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) на територіях спеціальних (вільних) економічних зон, норми цієї статті поширюються в разі їх реєстрації Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, після набрання чинності цим Законом". доповнити статтею 21 -1 такого змісту: "Стаття 21-1. Особливості сплати мита підприємствами суднобудівної промисловості У разі ввезення (пересилання) на митну територію України матеріалів, устаткування і комплектуючого обладнання (крім підакцизних товарів та товарів 1 - 24 груп згідно з УКТ ЗЕД), що використовуються для будівництва морських та річкових суден підприємствами суднобудівної промисловості, визначеними відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", якщо такі товари не виробляються підприємствами на території України або виробляються, але не відповідають сертифікаційним вимогам міжнародних класифікаційних товариств чи вимогам замовників морських та річкових суден, визначеним умовами контрактів, суб'єкти підприємницької діяльності можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму ввізного мита зі строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більше як 90 днів. Кабінет Міністрів України може встановлювати, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, передбачених інвестиційними проектами, більш тривалий строк погашення таких векселів, який не може перевищувати 1095 днів.  
    -10- Круглов М.П.
Частину 1 розділу І законопроекту щодо внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" доповнити пунктом наступного змісту: "Закон Про Єдиний митний тариф" доповнити статтею 21 -1 такого змісту: Стаття 211. Особливості сплати мита підприємствами суднобудівної промисловості "У разі ввезення (пересилання) на митну територію України матеріалів, устаткування і комплектуючого обладнання (крім підакцизних товарів та товарів 1 - 24 груп згідно з УКТ ЗЕД), що використовуються для будівництва морських та річкових суден підприємствами суднобудівної промисловості, визначеними відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", якщо такі товари не виробляються підприємствами на території України або виробляються, але не відповідають сертифікаційним вимогам міжнародних класифікаційних товариств чи вимогам замовників морських та річкових суден, визначеним умовами контрактів, суб'єкти підприємницької діяльності можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму ввізного мита зі строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більше як 90 днів. Кабінет Міністрів України може встановлювати, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, передбачених інвестиційними проектами, більш тривалий строк погашення таких векселів, який не може перевищувати 1095 днів."  
Враховано    
17. 2. У Законі України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 27, ст.181, № 47, ст. 294; 1998 р., № 10, ст. 35, № 18, ст. 94; 1999 р., № 2-3, ст. 21, № 48, ст. 418, № 50, ст. 435; 2000 р., № 20, ст. 149, № 32, ст. 254, № 39, ст. 333, № 45, ст. 375; 2001 р., № 32, ст.169; 2002 р., № 2, ст. 11, ст. 12, № 29, ст. 192; 2003 р., № 10-11, ст. 86, № 12, ст. 88, № 33- 34, ст. 267, № 39, ст. 334; 2004 р., № 17-18, ст. 250, № 35, ст. 412, № 52, ст. 563; 2005 р., № 5, ст. 114, № 17-19, ст. 267; 2006 р., № 18, ст. 155):      2. У Законі України "Про оподаткування прибутку підприємств" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 27, ст.181, № 47, ст. 294; 1998 р., № 10, ст. 35, № 18, ст. 94; 1999 р., № 2-3, ст. 21, № 48, ст. 418, № 50, ст. 435; 2000 р., № 20, ст. 149, № 32, ст. 254, № 39, ст. 333, № 45, ст. 375; 2001 р., № 32, ст.169; 2002 р., № 2, ст. 11, ст. 12, № 29, ст. 192; 2003 р., № 10-11, ст. 86, № 12, ст. 88, № 33- 34, ст. 267, № 39, ст. 334; 2004 р., № 17-18, ст. 250, № 35, ст. 412, № 52, ст. 563; 2005 р., № 5, ст. 114, № 17-19, ст. 267; 2006 р., № 18, ст. 155):  
18. 1) підпункт 1.11.4 статті 1 викласти у такій редакції:      1) підпункт 1.11.4 статті 1 викласти у такій редакції:  
19. "1.11.4 Інвестиційний податковий кредит - це безоплатне відстрочення терміну сплати податкових зобов'язань з податку, нарахованого платником податку у зв'язку з реалізацією інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України в установленому порядку. Інвестиційний податковий кредит надається на умовах еченості, повернення, строковості та цільового характеру використання. Строк надання інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати п'ять років з моменту реєстрації інвестиційного проекту";   -11- Порошенко П.О.
Абзац другий підпункту 1 пункту 2 Розділу І законопроекту слова "в установленому порядку" замінити словами: "відповідно до законів України"  
Враховано   "1.11.4 Інвестиційний податковий кредит - це безоплатне відстрочення терміну сплати податкових зобов'язань з податку, нарахованого платником податку у зв'язку з реалізацією інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України. Інвестиційний податковий кредит надається на умовах еченості, повернення, строковості та цільового характеру використання. Строк надання інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати п'ять років з моменту реєстрації інвестиційного проекту";  
    -12- Семинога А.І.
В тексті пункту 1 статті 2 частини 1 законопроекту слова „Строк надання інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати п'ять років з моменту реєстрації інвестиційного проекту" замінити словами „Строк надання інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати п'ять років з моменту повного внесення інвестицій в грошовій або іншій формі"  
Відхилено    
    -13- Терьохін С.А.
У пункті 2: в новій редакції підпункту 1.11.4 слова "в установленому порядку" замінити словами "відповідно до закону"  
Враховано    
20. 2) у статті 4:       
21. абзац четвертий підпункту 4.1.6 пункту 4.1 викласти в такій редакції:   -14- Порошенко П.О.
абзаци другий та третій підпункту 2 пункту 2 Розділу І законопроекту виключити, залишивши абзац четвертий підпункту 4.1.6 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" в діючий редакції  
Враховано    
22. "сум зменшення (убутку) страхових резервів під нестандартну заборгованість банків на кінець звітного періоду порівняно із сумою таких резервів на початок того самого звітного періоду, розрахованих в порядку, встановленому пунктами 12.2 та 12.3 статті 12 цього Закону";   -15- Цушко В.П.
Доповнити законопроект такими положеннями щодо змін Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств": "абзац десятий підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4 доповнити словами "і збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги"  
Відхилено    
23. абзац третій підпункту 4.2.15 пункту 4.2 викласти у такій редакції:   -16- Порошенко П.О.
в абзаці четвертому підпункту 2 пункту 2 законопроекту слова "абзац третій" замінити словами "абзац п'ятий"  
Враховано   2) у пункті 4.2 статті 4: абзац п'ятий підпункту 4.2.15 викласти у такій редакції:  
24. "Основні фонди, що отримуються у випадках, передбачених цим підпунктом, приймаються на баланс за ринковою (оціночною) вартістю і з метою оподаткування не підлягають амортизації";   -17- Терьохін С.А.
абзац 3 підпункту 4.2.15 пункту 4.2 викласти у такій редакції: „Основні фонди, що отримуються у випадках, передбачених цим підпунктом, включаються до відповідної групи основних фондів за нульовою вартістю".  
Враховано по суті  "Основні фонди, що отримуються у випадках, передбачених цим підпунктом, приймаються на баланс за ринковою (оціночною) вартістю і з метою оподаткування не підлягають амортизації"; пункт 4.2 доповнити пунктом 4.2.9. такого змісту: "4.2.9. Суми одержаного платником податку емісійного доходу."  
    -18- Цушко В.П.
Доповнити пункт 2 розділу І підпунктом в наступній редакції: "пункт 4.2 статті 4 доповнити пунктом 4.2.9. такого змісту: "4.2.9. Суми одержаного платником податку емісійного доходу."  
Враховано    
    -19- Семинога А.І.
Текст пункту 2 статті 2 частини 1 законопроекту після слів „не підлягають амортизації" доповнити словами „протягом 5 років"  
Відхилено    
25. 3) у пункті 5.2 статті 5:      3) у пункті 5.2 статті 5:  
26. підпункт 5.2.4 викласти у такій редакції:       
27. "5.2.4. Суми збільшення (приросту) страхових резервів під нестандартну заборгованість банків на кінець звітного періоду порівняно із сумою таких резервів на початок того самого звітного періоду, що визначені в порядку встановленому пунктами 12.2 та 12.3 статті 12 цього Закону";   -20- Порошенко П.О.
абзаци другий та третій підпункту 3 пункту 2 Розділу І законопроекту виключити, залишивши підпункт 5.2.4 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" в діючий редакції  
Враховано    
    -21- Цушко В.П.
Доповнити законопроект такими положеннями щодо змін Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств": "абзац перший підпункту 5.2.5 пункту 5.2 статті 5 після слів "тарифу на електричну та теплову енергії" доповнити словами "і збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги".  
Відхилено    
28. у підпункті 5.2.18 слова "фінансова допомога" замінити словами "безповоротна фінансова допомога";   -22- Терьохін С.А.
У підпункті 3) пункту 2: підпункт 5.2.18 викласти у такій редакції: „5.2.18. суми коштів або вартість майна, добровільно перераховані (передані) для цільового використання у цілях виробництва національних фільмів (у тому числі анімаційних) та аудіовізуальних творів на користь резидентів, але не більше 10 відсотків оподатковуваного прибутку попереднього податкового періоду".  
Враховано   підпункт 5.2.18 викласти у такій редакції: „5.2.18. суми коштів або вартість майна, добровільно перераховані (передані) для цільового використання у цілях виробництва національних фільмів (у тому числі анімаційних) та аудіовізуальних творів на користь резидентів, але не більше 10 відсотків оподатковуваного прибутку попереднього податкового періоду";  
    -23- Семинога А.І.
У тексті пункту 3 статті 2 частини 1 законопроекту слова „у підпункті 5.2.18 слова "фінансова допомога" замінити словами "безповоротна фінансова допомога"" замінити словами „текст пункту 5.2.18 викласти у такій редакції „5.2.18. Суми коштів або вартість майна, спрямовані як безповоротна фінансова допомога на виробництво національних фільмів, але не більше ніж 10% оподатковуваного прибутку за попередній рік."  
Враховано частково    
29. підпункт 5.2.19 виключити;   -24- Круглов М.П.
Пункт 2 розділу І доповнити підпунктом 4 такого змісту: 4) у пункті 7.8.5 пункту 7.8 статті 7 слова "а також у разі виплат дивідендів на користь інститутів спільного інвестування" замінити словами "у разі виплат дивідендів на користь інститутів спільного інвестування, при здійсненні виплат за інвестиційними сертифікатами інститутів спільного інвестування, а також при виплаті дивідендів платником податку, переважна частина доходів (більше 75 відсотків) якого отримана у вигляді дивідендів, сплачених юридичними особами - резидентами, які перебувають під його контролем відповідно до пункту 1.26 цього Закону, та процентів, отриманих від фінансових установ - резидентів"; У зв'язку з цим пункти 4-7 вважати пунктами 5-8  
Враховано   підпункт 5.2.19 виключити; 4) у пункті 7.8.5 пункту 7.8 статті 7 слова "а також у разі виплат дивідендів на користь інститутів спільного інвестування" замінити словами "у разі виплат дивідендів на користь інститутів спільного інвестування, при здійсненні виплат за інвестиційними сертифікатами інститутів спільного інвестування, а також при виплаті дивідендів платником податку, переважна частина доходів (більше 75 відсотків) якого отримана у вигляді дивідендів, сплачених юридичними особами-резидентами, які перебувають під його контролем відповідно до пункту 1.26 цього Закону, та процентів, отриманих від фінансових установ-резидентів";  
30. 4) абзац шостий підпункту 8.1.3 пункту 8.1 статті 8 виключити;      5) абзац шостий підпункту 8.1.3 пункту 8.1 статті 8 виключити;  
31. 5) у статті 12:      6) у статті 12:  
32. абзац другий частини "в" підпункту 12.1.2 пункту 12.1 викласти у такій редакції:   -25- Семинога А.І.
З тексту пункту 5 статі 2 частини1 законопроекту виключити слова: „абзац другий частини "в" підпункту 12.1.2 пункту 12.1 викласти у такій редакції: "На суму додаткового податкового зобов'язання, розрахованого внаслідок такого збільшення, нараховується пеня, визначена із розрахунку 3-кратного розміру річної облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення додаткового податкового зобов'язання. Зазначена пеня розраховується за строк з першого дня податкового періоду, наступного за періодом, протягом якого відбулося збільшення валових витрат згідно з підпунктом 12.1.1 цього пункту, до останнього дня податкового періоду, на який припадає збільшення валового доходу, та сплачується незалежно від значення податкового зобов'язання платника податку за відповідний звітний період. Пеня не нараховується на заборгованість (її частину), списану або розстрочену внаслідок укладення мирової угоди відповідно до законодавства з питань банкрутства, починаючи з дати укладення такої мирової угоди"  
Відхилено   абзац другий частини "в" підпункту 12.1.2 пункту 12.1 викласти у такій редакції:  
33. "На суму додаткового податкового зобов'язання, розрахованого внаслідок такого збільшення, нараховується пеня, визначена із розрахунку 3-кратного розміру річної облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення додаткового податкового зобов'язання. Зазначена пеня розраховується за строк з першого дня податкового періоду, наступного за періодом, протягом якого відбулося збільшення валових витрат згідно з підпунктом 12.1.1 цього пункту, до останнього дня податкового періоду, на який припадає збільшення валового доходу, та сплачується незалежно від значення податкового зобов'язання платника податку за відповідний звітний період. Пеня не нараховується на заборгованість (її частину), списану або розстрочену внаслідок укладення мирової угоди відповідно до законодавства з питань банкрутства, починаючи з дати укладення такої мирової угоди";   -26- Терьохін С.А.
У підпункті 5) пункту 2: виключити зміни до абзацу другого частини „в" підпункту 12.1.2 пункту 12.1;  
Відхилено   "На суму додаткового податкового зобов'язання, розрахованого внаслідок такого збільшення, нараховується пеня, визначена із розрахунку 3-кратного розміру річної облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення додаткового податкового зобов'язання. Зазначена пеня розраховується за строк з першого дня податкового періоду, наступного за періодом, протягом якого відбулося збільшення валових витрат згідно з підпунктом 12.1.1 цього пункту, до останнього дня податкового періоду, на який припадає збільшення валового доходу, та сплачується незалежно від значення податкового зобов'язання платника податку за відповідний звітний період. Пеня не нараховується на заборгованість (її частину), списану або розстрочену внаслідок укладення мирової угоди відповідно до законодавства з питань банкрутства, починаючи з дати укладення такої мирової угоди";  
34. пункт 12.2 викласти у такій редакції:   -27- Порошенко П.О.
Клюєв С.П.
абзаци четвертий - восьмий підпункту 5 пункту 2 Розділу І законопроекту виключити, залишивши пункт 12.2. Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" у чинній редакції  
Враховано    
35. "12.2. Особливості формування страхових резервів банками       
36. 12.2.1. Банки створюють страховий резерв для покриття можливих втрат за всіма видами кредитів, а також гарантій, порук, інших видів кредитних операцій в межах фактично наданих боржнику коштів, та цінними паперами, визнаними нестандартними за методикою, яка встановлюється для банків Національним банком України.       
37. 12.2.2. У разі коли за наслідками звітного податкового періоду відбувається зменшення розміру страхового резерву під нестандартну заборгованість у зв'язку з її списанням за процедурою, встановленою пунктом 12.3 цієї статті, надлишкова сума такого резерву не направляється на збільшення валового доходу банку за наслідками такого звітного періоду.   -28- Терьохін С.А.
у підпункті 12.2.2 слова „не направляються" замінити словами „направляються"  
Враховано редакційно    
38. 12.2.3 Порядок і джерела створення та використання резервів (фондів) для страхування вкладів (депозитів) фізичних осіб встановлюється окремим законом";   -29- Терьохін С.А.
залишити підпункт 12.2.3 у діючій редакції  
Враховано    
39. 6) абзаци другий та третій пункту 13.6 статті 13 викласти у такій редакції:      6) абзаци другий та третій пункту 13.6 статті 13 викласти у такій редакції:  
40. "при укладенні договорів страхування або перестрахування ризику безпосередньо із страховиками та перестраховиками - нерезидентами, рейтинг фінансової надійності (стійкості) яких відповідає вимогам, установленим спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері регулювання ринків фінансових послуг (в тому числі через або за посередництвом перестрахових брокерів-резидентів, які в порядку, визначеному таким уповноваженим органом підтверджують, що перестрахування здійснено у перестраховика, рейтинг фінансової надійності (стійкості) якого відповідає вимогам, установленим зазначеним уповноваженим органом), а також при укладенні договорів перестрахування з обов'язкового страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, у випадку, коли перестраховиком виступає ядерний пул - за ставкою 0 відсотків;   -30- Хомутиннік В.Ю.
В абзаці другому підпункту 6 пункту 2: слова "перестрахових брокерів-резидентів" замінити словами "перестрахових брокерів"; слова "у випадку, коли перестраховиком виступає ядерний пул" виключити  
Враховано   "при укладенні договорів страхування або перестрахування ризику безпосередньо із страховиками та перестраховиками - нерезидентами, рейтинг фінансової надійності (стійкості) яких відповідає вимогам, установленим спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері регулювання ринків фінансових послуг (в тому числі через або за посередництвом перестрахових брокерів, які в порядку, визначеному таким уповноваженим органом підтверджують, що перестрахування здійснено у перестраховика, рейтинг фінансової надійності (стійкості) якого відповідає вимогам, установленим зазначеним уповноваженим органом), а також при укладенні договорів перестрахування з обов'язкового страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту - за ставкою 0 відсотків;  
41. в інших випадках - за ставкою 12 відсотків від суми таких виплат за власний рахунок у момент здійснення перерахування таких виплат"      в інших випадках - за ставкою 12 відсотків від суми таких виплат за власний рахунок у момент здійснення перерахування таких виплат"  
42. 7) у статті 22:   -31- Терьохін С.А.
Підпункт 7) пункту 2 виключити  
Враховано частково    
43. доповнити пунктом 22.3 такого змісту:       
44. "22.3. У 2007 році авансовий внесок, передбачений підпунктом 7.8.2 пункту 7.8 статті 7 цього Закону, не справляється при здійсненні виплат за інвестиційними сертифікатами ІСІ, а також при виплаті дивідендів платником податку, переважна частина доходів (більше 75 відсотків) якого отримана у вигляді дивідендів, сплачених юридичними особами - резидентами, які перебувають під його контролем відповідно до пункту 1.26 цього Закону";   -32- Порошенко П.О.
Клюєв С.П.
Абзаци другий та третій підпункту 7 пункту 2 Розділу І законопроекту виключити  
Враховано    
45. пункт 22.13 викласти у такій редакції:      7) пункт 22.13 статті 22 викласти у такій редакції:  
46. "22.13. У 2007 році сума від'ємного значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток, що виникла станом на 1 січня 2006 року і не погашена протягом 2006 року, не підлягає протягом 2007 року врахуванню у складі валових витрат платника податку";      "22.13. У 2007 році сума від'ємного значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток, що виникла станом на 1 січня 2006 року і не погашена протягом 2006 року, не підлягає протягом 2007 року врахуванню у складі валових витрат платника податку";  
47. 3. У пункті 1 Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 42, ст.201; 1999 р., № 52, ст.464; 2001 р., № 24, ст.125; 2002р., № 33-34, ст.267; 2005р. № 17-19, ст.267, № 21, ст.304) цифри "0,27" замінити цифрами "0,31".   -33- Круглов М.П.
Доповнити Розділ І законопроекту пунктом наступного змісту: "У Законі України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1996, N 42, ст.201) цифри і слова "30 євро за 1000 кг" замінити цифрами і словами "з вмістом масової частини сірки понад 0,2% - 45 євро за 1000 кг, не більше 0,2% - 35 євро за 1000 кг, не більше 0,035 % - 30 євро за 1000 кг, не більше 0,005% - 20 євро за 1000 кг".  
Враховано   3. У статті 1 Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 42, ст.201; 1999 р., № 52, ст.464; 2001 р., № 24, ст.125; 2002р., № 33-34, ст.267; 2005р. № 17-19, ст.267, № 21, ст.304): цифри "0,27" замінити цифрами "0,31"; цифри і слова "30 євро за 1000 кг" замінити цифрами і словами "з вмістом масової частини сірки понад 0,2% - 45 євро за 1000 кг, не більше 0,2% - 35 євро за 1000 кг, не більше 0,035 % - 30 євро за 1000 кг, не більше 0,005% - 20 євро за 1000 кг".  
48. 4. У Законі України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 21, ст. 156, № 51, ст. 305; 2000 р., № 13, ст.103, № 20, ст.149, № 38, ст. 318, № 43, ст. 363; 2001 р., № 10, ст. 44; 2004 р., № 17- 18, ст. 250, № 43-44, ст. 493; 2005 р., № 7-8, ст. 162, № 17-19, ст. 267, № 27, ст. 363, № 34, ст. 441; 2006 р., № 22, ст. 182):   -34- Терьохін С.А.
У пункті 4 підпункти 1) - 4) - виключити.  
Відхилено   4. У Законі України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 21, ст. 156, № 51, ст. 305; 2000 р., № 13, ст.103, № 20, ст.149, № 38, ст. 318, № 43, ст. 363; 2001 р., № 10, ст. 44; 2004 р., № 17- 18, ст. 250, № 43-44, ст. 493; 2005 р., № 7-8, ст. 162, № 17-19, ст. 267, № 27, ст. 363, № 34, ст. 441; 2006 р., № 22, ст. 182):  
49. 1) пункт 4.1 статті 4 доповнити абзацом такого змісту:      1) пункт 4.1 статті 4 доповнити абзацом такого змісту:  
50. "У разі якщо звичайна ціна на товари (послуги) перевищує договірну ціну на такі товари (послуги) більш ніж на 20%, база оподаткування операції з поставки таких товарів (послуг) визначається за звичайними цінами";      "У разі якщо звичайна ціна на товари (послуги) перевищує договірну ціну на такі товари (послуги) більш ніж на 20%, база оподаткування операції з поставки таких товарів (послуг) визначається за звичайними цінами";  
51. 2) абзац перший пункту 5.14 статті 5 доповнити словами "або які ввозяться фізичними особами для власних потреб";   -35- Семинога А.І.
Текст пункту 2 статті 4 частини 1 законопроекту виключити  
Відхилено   2) абзац перший пункту 5.14 статті 5 доповнити словами "або які ввозяться фізичними особами для власних потреб";  
52. 3) абзац перший підпункту 7.4.1 пункту 7.4 статті 7 викласти у такій редакції:      3) абзац перший підпункту 7.4.1 пункту 7.4 статті 7 викласти у такій редакції:  
53. "7.4.1. Податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більш ніж на 20% від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 81 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:";      "7.4.1. Податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більш ніж на 20% від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 81 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:";  
54. 4) у статті 11:      4) у статті 11:  
55. абзац перший пункту 11.5 викласти у такій редакції:      абзац перший пункту 11.5 викласти у такій редакції:  
56. "11.5. Платники податку у разі імпорту товарів виробничого призначення на митну територію України можуть подавати за власним бажанням, за умови оформлення митної декларації (за винятком тимчасової чи неповної, періодичної чи попередньої декларації), митним органам, а митні органи зобов'язані прийняти податковий вексель на суму податкового зобов'язання із строком погашення на тридцятий календарний день після подання митному органу. Один примірник векселя залишається в митному органі, другий надсилається митним органом на адресу органу державної податкової служби за місцем реєстрації платника податку, а третій примірник залишається у платника податку.      "11.5. Платники податку у разі імпорту товарів виробничого призначення на митну територію України можуть подавати за власним бажанням, за умови оформлення митної декларації (за винятком тимчасової чи неповної, періодичної чи попередньої декларації), митним органам, а митні органи зобов'язані прийняти податковий вексель на суму податкового зобов'язання із строком погашення на тридцятий календарний день після подання митному органу. Один примірник векселя залишається в митному органі, другий надсилається митним органом на адресу органу державної податкової служби за місцем реєстрації платника податку, а третій примірник залишається у платника податку.  
57. Для цілей цього пункту під товарами виробничого призначення розуміються основні фонди групи 3, визначені статтею 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", та/або виробничі запаси, що підлягають оприбуткуванню для використання їх у виробничому обороті. Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТЗЕД затверджує Кабінет Міністрів України";   -36- Порошенко П.О.
останнє речення четвертого абзацу підпункту 4 пункту 4 Розділу І законопроекту викласти у такій редакції: "Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТЗЕД та порядок визначенння виробничих запасів затверджує Кабінет Міністрів України";  
Враховано   Для цілей цього пункту під товарами виробничого призначення розуміються основні фонди групи 3, визначені статтею 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", та/або виробничі запаси, що підлягають оприбуткуванню для використання їх у виробничому обороті. Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТЗЕД та порядок визначенння виробничих запасів затверджує Кабінет Міністрів України";  
    -37- Святаш Д.В.
Горбаль В.М.
абзац четвертий підпункту 4 пункту 4 розділу І викласти в такій редакці: Для цілей цього пункту під товарами виробничого призначення розуміються основні фонди групи 3, визначені статтею 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", та/або виробничі запаси, що підлягають оприбуткуванню для використання їх у виробничому обороті, за виключенням розібраних кузовів для моторних транспортних засобів товарної позиції 8703 та/або складових частин до них незалежно від мети ввезення.. Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджує Кабінет Міністрів України  
Враховано в іншій редакції   
58. доповнити пунктами 11.44 - 11.46 такого змісту:      доповнити пунктами 11.44 - 11.46 такого змісту:  
59. "11.44. Тимчасово до 1 січня 2008 року операції з поставки відходів і брухту чорних металів, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування. Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджує Кабінет Міністрів України.      "11.44. Тимчасово до 1 січня 2008 року операції з поставки відходів і брухту чорних металів, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування. Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджує Кабінет Міністрів України.  
60. 11.45. У разі ввезення (пересилання) на території спеціальних (вільних) економічних зон, де запроваджено режим спеціальної митної зони, товарів (крім підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) з метою їх переробки для реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, платники податку можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму податку із строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більш як 90 днів.   -38- Круглов М.П.
сьомий абзац підпункту 4 пункту 4 Розділу І законопроекту щодо змін до пункту 11.45 Закону України "Про податок на додану вартість" викласти у такій редакції: "11.45. У разі ввезення (пересилання) на території спеціальних (вільних) економічних зон, де запроваджено режим спеціальної митної зони, товарів (крім підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) з метою їх переробки для реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, а також у разі ввезення (пересилання) на митну територію України матеріалів, устаткування і комплектуючого обладнання, що використовуються для будівництва морських та річкових суден підприємствами суднобудівної промисловості, визначеними відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", якщо такі товари не виробляються підприємствами на території України або виробляються, але не відповідають сертифікаційним вимогам міжнародних класифікаційних товариств чи вимогам замовників морських та річкових суден, визначеним умовами контрактів, платники податку можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму податку із строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більш як 90 днів."  
Враховано   "11.45. У разі ввезення (пересилання) на території спеціальних (вільних) економічних зон, де запроваджено режим спеціальної митної зони, товарів (крім підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) з метою їх переробки для реалізації інвестиційних проектів, зареєстрованих Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, а також у разі ввезення (пересилання) на митну територію України матеріалів, устаткування і комплектуючого обладнання, що використовуються для будівництва морських та річкових суден підприємствами суднобудівної промисловості, визначеними відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", якщо такі товари не виробляються підприємствами на території України або виробляються, але не відповідають сертифікаційним вимогам міжнародних класифікаційних товариств чи вимогам замовників морських та річкових суден, визначеним умовами контрактів, платники податку можуть за власним бажанням подавати митним органам податкові векселі, які підлягають обов'язковому підтвердженню комерційними банками шляхом авалю, на суму податку із строком погашення, що дорівнює строку переробки таких товарів, але не більш як 90 днів."  
61. Кабінет Міністрів України може встановлювати, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, передбачених інвестиційними проектами, більш тривалий строк погашення таких векселів.   -39- Семинога А.І.
Текст пункту 4 статті 4 частини 1 після слів „з метою їх переробки для реалізації інвестиційних проектів" доповнити словами „визначених пріоритетними відповідно до законодавства України"  
Відхилено   Кабінет Міністрів України може встановлювати, виходячи з технологічних особливостей операцій з переробки, передбачених інвестиційними проектами, більш тривалий строк погашення таких векселів.  
62. У разі вивезення товарів після здійснення або без здійснення операцій з переробки за межі митної території України у строк, що не перевищує 90 днів, або в інший строк, встановлений Кабінетом Міністрів України, вексель погашається і податок не справляється.   -40- Порошенко П.О.
В абзацах дев'ятому-дванадцятому підпункту 4 пункту 4 Розділу І законопроекту слово "вексель" в усіх відмінках замінити словами "податковий вексель" у відповідному відмінку  
Враховано   У разі вивезення товарів після здійснення або без здійснення операцій з переробки за межі митної території України у строк, що не перевищує 90 днів, або в інший строк, встановлений Кабінетом Міністрів України, податковий вексель погашається і податок не справляється.  
63. Підставою для погашення векселя є подання платником податку органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням копії вивізної вантажної митної декларації на такі товари, з відміткою митниці, яка здійснила митне оформлення готової продукції, про фактичне перетинання готовою продукцією митного кордону України.      Підставою для погашення податкового векселя є подання платником податку органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням копії вивізної вантажної митної декларації на такі товари, з відміткою митниці, яка здійснила митне оформлення готової продукції, про фактичне перетинання готовою продукцією митного кордону України.  
64. Вивезення товарів після здійснення операцій з переробки з території спеціальної (вільної) економічної зони, де запроваджено режим спеціальної митної зони, на митну територію України здійснюється із сплатою податку як при імпорті товарів на митну територію України, а поданий вексель вважається погашеним у відповідній сумі.      Вивезення товарів після здійснення операцій з переробки з території спеціальної (вільної) економічної зони, де запроваджено режим спеціальної митної зони, на митну територію України здійснюється із сплатою податку як при імпорті товарів на митну територію України, а поданий податковий вексель вважається погашеним у відповідній сумі.  
65. Випуск, обіг, відстрочення та погашення векселів здійснюються у порядку, визначеному Законом України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах", та з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.      Випуск, обіг, відстрочення та погашення податкових векселів здійснюються у порядку, визначеному Законом України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах", та з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.  
66. На платників податку, які до 31 березня 2005 року уклали договори (контракти) на реалізацію інвестиційних проектів (за винятком тих, реалізація яких передбачає імпорт підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) на територіях спеціальних (вільних) економічних зон і територіях пріоритетного розвитку, норми цього пункту поширюються в разі реєстрації Кабінетом Міністрів України після набрання чинності цим Законом.   -41- Порошенко П.О.
Абзац тринадцятий підпункту 4 пункту 4 Розділу І законопроекту після слів "Кабінетом Міністрів України" доповнити словами: "відповідно до законів України"  
Враховано   На платників податку, які до 31 березня 2005 року уклали договори (контракти) на реалізацію інвестиційних проектів (за винятком тих, реалізація яких передбачає імпорт підакцизних товарів та товарів 1-24 груп згідно з УКТ ЗЕД) на територіях спеціальних (вільних) економічних зон і територіях пріоритетного розвитку, норми цього пункту поширюються в разі реєстрації Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, після набрання чинності цим Законом.  
67. 11.46. Тимчасово до 1 січня 2008 року у разі вивезення (експорту) товарів за межі митної території України шляхом бартерних (товарообмінних) операцій сума податку, сплачена (нарахована) у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не включається до складу податкового кредиту, а відноситься до складу валових витрат платника податку".      11.46. Тимчасово до 1 січня 2008 року у разі вивезення (експорту) товарів за межі митної території України шляхом бартерних (товарообмінних) операцій сума податку, сплачена (нарахована) у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не включається до складу податкового кредиту, а відноситься до складу валових витрат платника податку".  
68. 5. У Законі України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 10, ст. 44; 2003 р., № 24, ст. 154; 2004 р., № 11, ст. 140):      5. У Законі України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 10, ст. 44; 2003 р., № 24, ст. 154; 2004 р., № 11, ст. 140):  
69. 1) доповнити статтю 1 пунктом 1.21 такого змісту:      1) доповнити статтю 1 пунктом 1.21 такого змісту:  
70. "1.21) термін "інвестиційний податковий кредит" використовується у визначенні Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";      "1.21) термін "інвестиційний податковий кредит" використовується у визначенні Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств";  
71. 2) у статті 14:   -42- Терьохін С.А.
У пункті 5 підпункт 2) - виключити  
Відхилено   2) у статті 14:  
72. пункт 14.6 викласти у такій редакції:      пункт 14.6 викласти у такій редакції:  
73. "14.6. Особливості відстрочення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств у вигляді інвестиційного податкового кредиту      "14.6. Особливості відстрочення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств у вигляді інвестиційного податкового кредиту  
74. 14.6.1. Платникам податків, які реалізують інвестиційні проекти, зареєстровані Кабінетом Міністрів України, надається інвестиційний податковий кредит з податку на прибуток підприємств на безоплатній основі. Інвестиційний податковий кредит надається на умовах забезпеченості, повернення, строковості та цільового характеру використання. Строк надання інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати п'ять років з моменту реєстрації інвестиційного проекту.   -43- Порошенко П.О.
Абзаци четвертий та п'ятий підпункту 2 пункту 5 Розділу І законопроекту після слів "Кабінетом Міністрів України" доповнити словами: "відповідно до законів України"  
Враховано   14.6.1. Платникам податків, які реалізують інвестиційні проекти, зареєстровані Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України, надається інвестиційний податковий кредит з податку на прибуток підприємств на безоплатній основі. Інвестиційний податковий кредит надається на умовах забезпеченості, повернення, строковості та цільового характеру використання. Строк надання інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати п'ять років з моменту реєстрації інвестиційного проекту.  
    -44- Семинога А.І.
В тексті пункту 2 статті 5 частини 1 законопроекту слова „реєстрації інвестиційного проекту" замінити словами „повного внесення інвестицій в грошовій або іншій формі"  
Відхилено    
75. 14.6.2. Сума інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати суми інвестицій, фактично внесених платником податку згідно з інвестиційним проектом, зареєстрованим Кабінетом Міністрів України.";      14.6.2. Сума інвестиційного податкового кредиту не може перевищувати суми інвестицій, фактично внесених платником податку згідно з інвестиційним проектом, зареєстрованим Кабінетом Міністрів України, відповідно до законів України.";  
76. доповнити новим пунктом 14.7 такого змісту:      доповнити новим пунктом 14.7 такого змісту:  
77. "14.7. Порядок реалізації цієї статті, крім пункту 14.6, встановлюється центральним податковим органом.      "14.7. Порядок реалізації цієї статті, крім пункту 14.6, встановлюється центральним податковим органом.  
78. Порядок реалізації пункту 14.6 цієї статті, у тому числі порядок надання, погашення інвестиційного податкового кредиту та контролю за його цільовим використанням, встановлюється Кабінетом Міністрів України";      Порядок реалізації пункту 14.6 цієї статті, у тому числі порядок надання, погашення інвестиційного податкового кредиту та контролю за його цільовим використанням, встановлюється Кабінетом Міністрів України";  
79. 3) підпункт 16.4.2 пункту 16.4 статті 16 викласти у такій редакції:      3) підпункт 16.4.2 пункту 16.4 статті 16 викласти у такій редакції:  
80. "16.4.2. Зазначений розмір пені діє щодо всіх видів податків і зборів (обов'язкових платежів), крім пені щодо порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється окремим законодавством та пені, нарахованої на суму додаткового зобов'язання з податку на прибуток, розрахованого згідно з підпунктом 12.1.2 статті 12 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств".      "16.4.2. Зазначений розмір пені діє щодо всіх видів податків і зборів (обов'язкових платежів), крім пені щодо порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється окремим законодавством та пені, нарахованої на суму додаткового зобов'язання з податку на прибуток, розрахованого згідно з підпунктом 12.1.2 статті 12 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".  
81. 6. У Законі України "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виробництва бензинів моторних сумішевих" (Відомості Верховної Ради України, 2006р., № 33, ст.278):      6. У Законі України "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виробництва бензинів моторних сумішевих" (Відомості Верховної Ради України, 2006р., № 33, ст.278):  
82. 1) у підпункті 1 пункту 1 розділу І цифри та слова "30 євро за 1000 кг" замінити цифрами та словам "42 євро за 1000 кг";   -45- Семинога А.І.
Пункт 1 статті 6 частини 1 законопроекту виключити.  
Відхилено   1) у підпункті 1 пункту 1 розділу І цифри та слова "30 євро за 1000 кг" замінити цифрами та словам "42 євро за 1000 кг";  
83. 2) Розділ ІІ викласти у такій редакції:      2) Розділ ІІ викласти у такій редакції:  
84. "ІІ. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року, крім пунктів 2 та 4 розділу І, які набирають чинності з дня його опублікування та пункту 1, який набирає чинності після затвердження Кабінетом Міністрів України переліку підприємств, які мають право виробляти бензини моторні сумішеві з добавками на основі біоетанолу, вміст якого в зазначених бензинах становить від 2 об'ємних відсотків або з вмістом ефіру етил-трет-бутилового (ЕТБЕ) від 5 об'ємних відсотків: А-92 Ек, А-95 Ек, А-98 Ек, і правил зберігання та реалізації таких бензинів в роздрібній мережі".      "ІІ. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року, крім пунктів 2 та 4 розділу І, які набирають чинності з дня його опублікування та пункту 1, який набирає чинності після затвердження Кабінетом Міністрів України переліку підприємств, які мають право виробляти бензини моторні сумішеві з добавками на основі біоетанолу, вміст якого в зазначених бензинах становить від 2 об'ємних відсотків або з вмістом ефіру етил-трет-бутилового (ЕТБЕ) від 5 об'ємних відсотків: А-92 Ек, А-95 Ек, А-98 Ек, і правил зберігання та реалізації таких бензинів в роздрібній мережі".  
85. 7. Пункт 4 статті 12 Закону України "Про плату за землю" (Відомості Верховної Ради України, 1992, №38, ст. 560) викласти у такій редакції:   -46- Семинога А.І.
Статтю 7 частини 1 виключити  
Відхилено   7. Пункт 4 статті 12 Закону України "Про плату за землю" (Відомості Верховної Ради України, 1992, №38, ст. 560) викласти у такій редакції:  
86. "4) вітчизняні заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів";      "4) вітчизняні заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів";  
87. 8. Статтю 22 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №37, ст. 308) доповнити пунктом 22.1.3 такого змісту:   -47- Круглов М.П.
Пункт 8 розділу І викласти в такій редакції: "8. У Законі України „Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №37, ст. 308): 1) пункт 7.2 статті 7 після абзацу дев'ятого доповнити новим абзацом такого змісту: "дохід у вигляді дивідендів, нарахованих резидентом - емітентом корпоративних прав, крім зазначених у пункті 4.3 статті 4 цього Закону"; у зв'язку із цим абзац десятий вважати абзацом одинадцятим; 2) у підпункті 9.3.4 пункту 9.3 статті 9 цифри "7.1" замінити цифрами "7.2"  
Враховано   8. У Законі України „Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №37, ст. 308):  
88. "22.1.3 Установити, що до 1 січня 2008 року дивіденди, які нараховуються на користь платника податку юридичними особами - резидентами, не підлягають оподаткуванню цим податком та не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу".   -48- Терьохін С.А.
Семинога А.І.
Пункт 8 виключити  
Відхилено   1) пункт 7.2 статті 7 після абзацу дев'ятого доповнити новим абзацом такого змісту: "дохід у вигляді дивідендів, нарахованих резидентом - емітентом корпоративних прав, крім зазначених у пункті 4.3 статті 4 цього Закону"; у зв'язку із цим абзац десятий вважати абзацом одинадцятим; 2) у підпункті 9.3.4 пункту 9.3 статті 9 цифри "7.1" замінити цифрами "7.2"  
89. 9. У Законі України "Про ставки акцизного збору на деякі транспортні засоби" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 32, ст. 151):   -49- Семинога А.І.
Пункт 9 (внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на деякі транспортні засоби") розділу І проекту Закону виключити  
Відхилено   9. У Законі України "Про ставки акцизного збору на деякі транспортні засоби" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 32, ст. 151):  
90. 1) назву Закону після слова "засоби" доповнити словами "та кузовів до них"      1) назву Закону після слова "засоби" доповнити словами "та кузовів до них"  
91. 2) статтю 1 доповнити такими словами та цифрами:      2) статтю 1 доповнити такими словами та цифрами:  
92. "Код товару згідно з УКТ ЗЕД Опис товару згідно з УКТ ЗЕД Ставки у відсотках до митної вартості товару (продукції)   -50- Порошенко П.О.
Клюєв С.П.
У пункті 9 Розділу І законопроекту слова "Ставки у відсотках до митної вартості товару (продукції)" і цифри за текстом "0,6" та "12" замінити словами "Ставки акцизного збору з одиниці товару (продукції) у гривнях" та цифрами "200" та "4000" відповідно  
Враховано   "Код товару згідно з УКТ ЗЕД Опис товару згідно з УКТ ЗЕД Ставки акцизного збору з одиниці товару (продукції) у гривнях  
93. 8707 Кузови (включаючи кабіни) для моторних транспортних засобів товарних позицій 8701-8705:      8707 Кузови (включаючи кабіни) для моторних транспортних засобів товарних позицій 8701-8705:  
94. 8707 10 - кузови для моторних транспортних засобів товарної позиції 8703:      8707 10 - кузови для моторних транспортних засобів товарної позиції 8703:  
95. 8707 10 10 - - для промислового складання:      8707 10 10 - - для промислового складання:  
96. 8707 10 10 10 - - - укомплектовані 0,6      8707 10 10 10 - - - укомплектовані 200  
97. 8707 10 10 20 - - - не укомплектовані 0,6      8707 10 10 20 - - - не укомплектовані 200  
98. 8707 10 90 - - інші:      8707 10 90 - - інші:  
99. 8707 10 90 10 - - - що використовувалися 5 років або менше 12      8707 10 90 10 - - - що використовувалися 5 років або менше 4000  
100. 8707 10 90 20 - - - що використовувалися більше 5 років 12      8707 10 90 20 - - - що використовувалися більше 5 років 4000  
101. 8707 10 90 90 - - - інші 12"      8707 10 90 90 - - - інші 4000"  
102. 3) у статті 2 слова "та шин" замінити словами "та кузовів";   -51- Святаш Д.В.
Горбаль В.М.
Доповнити підпункт 3 пункту 9 Розділу І законопроекту абзацами такого змісту: "Статтю 2 Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі транспортні засоби" доповнити абзацом такого змісту: "Встановити, що визначені цим Законом кузови (як укомплектовані, так і не укомплектовані) для моторних транспортних засобів товарної позиції 8703, які використовуються для промислового складання, ввозяться на території спеціальних економічних зон і територій пріоритетного розвитку з метою реалізації інвестиційних договорів зі сплатою акцизного збору і податку на додану вартість"  
Враховано   3) у статті 2: слова "та шин" замінити словами "та кузовів"; доповнити абзацом такого змісту: "Встановити, що визначені цим Законом кузови (як укомплектовані, так і не укомплектовані) для моторних транспортних засобів товарної позиції 8703, які використовуються для промислового складання, ввозяться на території спеціальних економічних зон і території пріоритетного розвитку з метою реалізації інвестиційних договорів зі сплатою акцизного збору і податку на додану вартість"  
103. 4) статтю 3 після слів "транспортні засоби" доповнити словами "та кузови до них".   -52- Орлов А.В.
Доповнити Розділ І законопроекту пунктом такого змісту: У розділі V Митного тарифу України цифри і слова: 2704 00 Кокс та напівкокс з кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) або з торфу, агломеровані або неагломеровані; вугілля ретортне: - кокс та напівкокс з кам'яного вугілля: 2704 00 11 00 - для виготовлення електродів 0 0 2704 00 19 00 - інший 0 0 замінити цифрами і словами: 2704 00 Кокс та напівкокс з кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) або з торфу, агломеровані або неагломеровані; вугілля ретортне: - кокс та напівкокс з кам'яного вугілля: 2704 00 11 00 - для виготовлення електродів 5 5 2704 00 19 00 - інший 5 5  
Враховано   4) статтю 3 після слів "транспортні засоби" доповнити словами "та кузови до них". 10. У розділі V Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 24, ст. 125), цифри і слова: 2704 00 Кокс та напівкокс з кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) або з торфу, агломеровані або неагломеровані; вугілля ретортне: - кокс та напівкокс з кам'яного вугілля: 2704 00 11 00 - для виготовлення електродів 0 0 2704 00 19 00 - інший 0 0 замінити цифрами і словами: 2704 00 Кокс та напівкокс з кам'яного вугілля, лігніту (бурого вугілля) або з торфу, агломеровані або неагломеровані; вугілля ретортне: - кокс та напівкокс з кам'яного вугілля: 2704 00 11 00 - для виготовлення електродів 5 5 2704 00 19 00 - інший 5 5  
    -53- Баранівський О.П.
У першому розділі доповнити новим пунктом 10 в такій редакції: 9. Частину першу статті 3 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 11, ст. 150; 1993 р., N 23, ст. 251; 1995 р., N 1, ст. 3; 1997 р., N 15, ст. 117; 1998 р., N 25, ст.147; 1999 р., N 5-6, ст. 39, N40, ст.361; 2000 р., N 10, ст.78; 2000 р., N 43, ст.363; 2001 р., N 10, ст.44; 2004 р., N 8, ст.67; 2005 р., N 17, N 18-19, ст.267) викласти у такій редакції: "Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується у таких розмірах: Код Опис об'єктів оподаткування Ставка податку на рік (з 100 см3 об'єму циліндрів двигуна, з 1 кВт потужності двигуна або 100 см довжини) 8701 трактори колісні (крім гусеничних) 5,0 грн. з 100 см3 8701 20 сідельні тягачі з об'ємом циліндрів двигуна: до 8200 см3 від 8201 см3 до 15000 см3 від 15001 см3 і більше 25 грн. з 100 см3 40 грн. з 100 см3 50 грн. з 100 см3 8702 автомобілі для перевезення не менш як 10 осіб, включаючи водія 10 грн. з 100 см3 8703 автомобілі легкові (крім автомобілів з електродвигуном ( код 8703 90 10 00) з об'ємом циліндрів двигуна: до 1000 см3 від 1001 см3 до 1500 см3 від 1501 см3 до 1800 см3 від 1801 см3 до 2500 см3 від 2501 см3 до 3500 см3 від 3501 см3 і більше 3,5 грн. з 100 см3 5 грн. з 100 см3 8 грн. з 100 см3 20 грн. з 100 см3 50 грн. з 100 см3 80 грн. з 100 см3 8703 90 10 00 транспортні засоби, оснащені електродвигунами 0,5 грн. з 1 кВт 8704 автомобілі вантажні з об'ємом циліндрів двигуна: до 8200 см3 від 8201 см3 до 15000 см3 від 15001 см3 і більше 25 грн. з 100 см3 40 грн. з 100 см3 50 грн. з 100 см3 8705 автомобілі спеціального призначення (крім пожежних і швидкої допомоги) 10 грн. з 100 см3 8711 мотоцикли (мопеди), велосипеди з двигуном (крім тих, що мають об'єм циліндра двигуна до 50 см3, ( код 87 11 10 00 00) з об'ємом циліндрів двигуна: до 500 см3 від 501 до 800 см3 від 801 см3 і більше 5 грн. з 100 см3 10 грн. з 100 см3 20 грн. з 100 см3 яхти і судна парусні з допоміжним двигуном або без нього (крім спортивних): 8903 9110 00 морські 14 грн. з 100 см довжини 8903 91 91 00 8903 91 93 00 яхти і судна парусні масою не більш як 100 кг яхти і судна парусні масою понад 100 кг та завдовжки не більш як 7,5 м 7 грн. з 100 см довжини 7 грн. з 100 см довжини 8903 91 99 00 яхти і судна парусні масою понад 100 кг та завдовжки понад 7,5 м 14 грн. з 100 см довжини човни моторні і катери, крім човнів з підвісним двигуном (крім спортивних): 8903 92 10 00 морські 14 грн. з 100 см довжини 8903 92 91 00 човни моторні і катери завдовжки не більш як 7,5 м 7 грн. з 100 см довжини 8903 92 99 00 човни моторні і катери завдовжки понад 7,5 м 14 грн. з 100 см довжини плавучі засоби (крім спортивних): 8903 99 10 00 8903 99 91 00 з масою не більш як 100 кг завдовжки не більш як 7,5 м та масою понад 100 кг 7 грн. з 100 см довжини 7 грн. з 100 см довжини 8903 99 99 00 завдовжки понад 7,5 м та масою понад 100 кг 14 грн. з 100 см довжини".  
Відхилено    
    -54- Цушко В.П.
Пропонується доповнити розділ І законопроекту такими положеннями: У Законі України "Про систему оподаткування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 16, ст. 119 зі змінами та доповненнями): 1)у статті 1: а)перше речення частини третьої після слів "цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію" доповнити словами "збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги"; б)після частини четвертої доповнити новими частинами п'ятою - сьомою такого змісту: "Збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги зараховується на рахунок спеціального фонду державного бюджету та використовується в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, виключно для фінансування компенсації збитків операторам телекомунікацій на яких покладено обов'язок із розвитку та надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг, заподіяних забезпеченням розвитку та/чи наданням цих послуг. Фонд загальнодоступних послуг є цільовим позабюджетним фондом. Фонд загальнодоступних послуг створюється за рахунок надходжень від збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги, яка становить два відсотки вартості наданих телекомунікаційних послуг без урахування доходів від послуг з доступу до телекомунікаційних мереж загального користування (від пропуску вхідного та транзитного трафіка в телекомунікаційних мережах загального користування) та податку на додану вартість. НКРЗ може залучати до зазначеного Фонду інші внески - кредити банків, доброчинні благодійні внески, внески суб'єктів господарювання тощо. Механізм справляння збору у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги встановлюється Кабінетом Міністрів України. У зв'язку із цим частини п'яту - сьому вважати відповідно частинами восьмою - десятою. 2)частину першу статті 14 доповнити новим пунктом 29 такого змісту: "29) збір у вигляді цільової надбавки до тарифу на телекомунікаційні послуги".  
Відхилено    
104. ІІ. Прикінцеві положення.      ІІ. Прикінцеві положення.  
105. 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року, крім пункту 3 цього Розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.   -55- Круглов М.П.
Доповнити Розділ ІІ законопроекту положенням, що пункт законопроекту, яким пропонуються зміни до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" щодо встановлення диференційованих ставок акцизного збору набирає чинності "після затвердження Кабінетом Міністрів України правил обліку, зберігання та реалізації дизельного палива в залежності від вмісту масової частини сірки.  
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року, за винятком: абзацу третього пункту 3 Розділу І, який набирає чинності після затвердження Кабінетом Міністрів України правил обліку, зберігання та реалізації дизельного палива в залежності від вмісту масової частини сірки. пункту 2 Розділу ІІ, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.  
106. 2. Зміни, внесені цим Законом до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" щодо порядку формування банками страхових резервів, застосовуються з моменту набрання чинності цим Законом.   -56- Порошенко П.О.
Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положення цього Проекту Закону виключити  
Враховано    
107. При розрахунку приросту (убутку) страхових резервів банками враховується сума резервів, сформованих на момент набрання чинності цим Законом за всіма видами кредитів, а також гарантій, порук, інших видів кредитних операцій та цінних паперів.       
108. При цьому коригування суми валових витрат банків у зв'язку зі створенням страхових резервів за правилами, що діяли до набрання чинності цим Законом, не здійснюється.       
109. Використання страхових резервів, сформованих банками за іншими видами заборгованості до набрання чинності цим Законом, здійснюється за правилами, встановленими статтею 12 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", що діяли до набрання чинності цим Законом.       
110. 3. Платники податку за результатами одинадцяти місяців 2006 року зобов'язані подати декларацію, складену за правилами, встановленими для повного податкового періоду, з урахуванням приросту (убутку) матеріальних запасів за одинадцять місяців 2006 року, суми амортизаційних відрахувань, нарахованих за три квартали поточного року, двох третин амортизаційних відрахувань четвертого кварталу поточного року та сплатити податкове зобов'язання, нараховане згідно із зазначеною декларацією, не пізніше ніж 29 грудня 2006 року.   -57- Терьохін С.А.
У розділі ІІ пункт 3 виключити  
Відхилено   2. Платники податку за результатами одинадцяти місяців 2006 року зобов'язані подати декларацію, складену за правилами, встановленими для повного податкового періоду, з урахуванням приросту (убутку) матеріальних запасів за одинадцять місяців 2006 року, суми амортизаційних відрахувань, нарахованих за три квартали поточного року, двох третин амортизаційних відрахувань четвертого кварталу поточного року та сплатити податкове зобов'язання, нараховане згідно із зазначеною декларацією, не пізніше ніж 29 грудня 2006 року.  
111. У порядку, встановленому абзацом першим цього пункту, платники податку зобов'язані скласти та подати декларацію за результатами одинадцяти місяців 2007 року згідно із даними податкового обліку за зазначений період, а також сплатити податок у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.      У порядку, встановленому абзацом першим цього пункту, платники податку зобов'язані скласти та подати декларацію за результатами одинадцяти місяців 2007 року згідно із даними податкового обліку за зазначений період, а також сплатити податок у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.  
112. 4. Установити, що у 2007 році:      3. Установити, що у 2007 році:  
113. 1) суб'єкти господарювання, які здійснюють видобуток вуглеводневої сировини, а саме, природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, вносять у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до Державного бюджету України:      1) суб'єкти господарювання, які здійснюють видобуток вуглеводневої сировини, а саме, природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, вносять у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до Державного бюджету України:  
114. 1.1) рентну плату за природний газ (у тому числі і нафтовий (попутний) газ):      1.1) рентну плату за природний газ (у тому числі і нафтовий (попутний) газ):  
115. у розмірі 50 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу), крім обсягів природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу), видобутих із морських родовищ ;   -58- Порошенко П.О.
Підпункт 1.1 підпункту 1 пункту 4 Розділу ІІ доповнити абзацом такого змісту: "у розмірі 40 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) з покладів або родовищ, що повністю залягають на глибині понад 5000 метрів."  
Враховано редакційно   у розмірі 50 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу), крім обсягів природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу), видобутих із морських родовищ; у розмірі 40 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5000 метрів, крім обсягів природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу), видобутих із морських родовищ;  
    -59- Цушко В.П.
Підпункт 1.1 підпункту 1 пункту 4 Розділу ІІ доповнити абзацом такого змісту: "у розмірі 20 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) з покладів, що повністю залягають на глибині понад 5000 метрів."  
Враховано частково    
116. у розмірі 10 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) із морських родовищ;   -60- Порошенко П.О.
В останньому абзаці підпункту 1.1 підпункту 1 пункту 4 Розділу ІІ проекту цифри "10" замінити цифрою "0"  
Враховано   у розмірі 0 гривень за 1.000 куб. метрів видобутого природного газу (у тому числі і нафтового (попутного) газу) із морських родовищ;  
117. 1.2) рентну плату за нафту:      1.2) рентну плату за нафту:  
118. у розмірі 1.090 гривень за одну тонну нафти, видобутої з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5.000 метрів;      у розмірі 1.090 гривень за одну тонну нафти, видобутої з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5.000 метрів;  
119. у розмірі 404 гривні за одну тонну нафти, видобутої з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5.000 метрів;      у розмірі 404 гривні за одну тонну нафти, видобутої з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5.000 метрів;  
120. 1.3) рентну плату за газовий конденсат:      1.3) рентну плату за газовий конденсат:  
121. у розмірі 1.090 гривень за одну тонну газового конденсату, видобутого з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5.000 метрів;      у розмірі 1.090 гривень за одну тонну газового конденсату, видобутого з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5.000 метрів;  
122. у розмірі 404 гривні за одну тонну газового конденсату, видобутого з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5.000 метрів.   -61- Цушко В.П.
В абзаці третьому, підпункту 1.3 підпункту 1 розділу ІІ проекту Закону цифри "404" замінити цифрами "325".  
Відхилено   у розмірі 404 гривні за одну тонну газового конденсату, видобутого з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5.000 метрів.  
123. Протягом 2007 року у кожному звітному (податковому) періоді до затверджених цим пунктом ставок рентної плати за нафту застосовується коригуючий коефіцієнт, який визначається у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та враховує динаміку зміни цін на нафту по відношенню до встановленого цим порядком базового періоду.      Протягом 2007 року у кожному звітному (податковому) періоді до затверджених цим пунктом ставок рентної плати за нафту застосовується коригуючий коефіцієнт, який визначається у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та враховує динаміку зміни цін на нафту по відношенню до встановленого цим порядком базового періоду.  
124. У випадку здійснення підприємствами, частка держави у статутному фонді яких перевищує 50 відсотків, а також господарськими товариствами, більш ніж 50 відсотків акцій (часток, паїв) яких знаходиться у статутних фондах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, операцій з реалізації обсягів природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) власного видобутку не для формування ресурсу природного газу, що використовується для потреб населення або виділення (надання) учасникам спільної діяльності приналежної їм частини доходу у натуральній формі, до зазначеної частини обсягів видобутого природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) застосовується семикратний розмір рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), величина якої затверджена цим пунктом.   -62- Круглов М.П.
Пропонується останню частину пункту 4 Розділу ІІ викласти у такій редакції: "У випадку здійснення підприємствами, частка держави у статутному фонді яких перевищує 50 відсотків, господарськими товариствами, більш ніж 50 відсотків акцій (часток, паїв) яких знаходиться у статутних фондах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, а також дочірніми підприємствами, представництвами та філіями таких підприємств і товариств, учасниками договорів про спільну діяльність, та/або уповноваженими особами договорами про спільну діяльність, укладених за участю зазначених підприємств, операцій з реалізації обсягів природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) власного видобутку не для формування ресурсу природного газу, що використовується для потреб населення, до зазначених обсягів видобутого природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) застосовується семикратний розмір рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), величина якої затверджена цим пунктом."  
Враховано   У випадку здійснення підприємствами, частка держави у статутному фонді яких перевищує 50 відсотків, господарськими товариствами, більш ніж 50 відсотків акцій (часток, паїв) яких знаходиться у статутних фондах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, а також дочірніми підприємствами, представництвами та філіями таких підприємств і товариств, учасниками договорів про спільну діяльність, та/або уповноваженими особами договорами про спільну діяльність, укладених за участю зазначених підприємств, операцій з реалізації обсягів природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) власного видобутку не для формування ресурсу природного газу, що використовується для потреб населення, до зазначених обсягів видобутого природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) застосовується семикратний розмір рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), величина якої затверджена цим пунктом.  
125. 2) суб'єкти господарювання, які здійснюють транспортування трубопровідним транспортом територією України природного газу, нафти, нафтопродуктів та аміаку, вносять до Державного бюджету України:      2) суб'єкти господарювання, які здійснюють транспортування трубопровідним транспортом територією України природного газу, нафти, нафтопродуктів та аміаку, вносять до Державного бюджету України:  
126. рентну плату за транзитне транспортування природного газу в розмірі 1,67 гривні за 1.000 куб. метрів газу на кожні 100 кілометрів відстані;      рентну плату за транзитне транспортування природного газу в розмірі 1,67 гривні за 1.000 куб. метрів газу на кожні 100 кілометрів відстані;  
127. рентну плату за транспортування нафти магістральними нафтопроводами в розмірі 4,5 гривні за одну тонну нафти, що транспортується;      рентну плату за транспортування нафти магістральними нафтопроводами в розмірі 4,5 гривні за одну тонну нафти, що транспортується;  
128. рентну плату за транспортування нафтопродуктів магістральними нафтопродуктоводами в розмірі 4,5 гривні за 1 тонну нафтопродуктів, що транспортуються;      рентну плату за транспортування нафтопродуктів магістральними нафтопродуктоводами в розмірі 4,5 гривні за 1 тонну нафтопродуктів, що транспортуються;  
129. рентну плату за транзитне транспортування аміаку в розмірі 5,1 гривні за одну тонну на кожні 100 кілометрів відстані.   -63- Хомутиннік В.Ю.
В абзаці п'ятому підпункту 2 пункту 4 Розділу ІІ Прикінцеві положення цифри "5,1" замінити цифрами "3,7".  
Відхилено   рентну плату за транзитне транспортування аміаку в розмірі 5,1 гривні за одну тонну на кожні 100 кілометрів відстані.  
130. Сплата зазначених платежів здійснюється щодекадно (15, 25 числа поточного місяця, 5 числа наступного місяця) виходячи з обсягів природного газу, нафти, нафтопродуктів та аміаку, що транспортуються територією України, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.      Сплата зазначених платежів здійснюється щодекадно (15, 25 числа поточного місяця, 5 числа наступного місяця) виходячи з обсягів природного газу, нафти, нафтопродуктів та аміаку, що транспортуються територією України, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.  
131. Розрахунки з рентної плати за транзитне транспортування природного газу, аміаку через територію України та рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та продуктоводами подаються до органів стягнення за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), ( протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.      Розрахунки з рентної плати за транзитне транспортування природного газу, аміаку через територію України та рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та продуктоводами подаються до органів стягнення за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), ( протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.  
132. Сума рентної плати, яка була нарахована за звітний період і не була внесена в установлений термін (протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації), сплачується до Державного бюджету України із нарахуванням пені у порядку, встановленому Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 10, ст. 44);      Сума рентної плати, яка була нарахована за звітний період і не була внесена в установлений термін (протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації), сплачується до Державного бюджету України із нарахуванням пені у порядку, встановленому Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 10, ст. 44);  
133. 3) до нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року № 115 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 5, ст. 169), застосовується коефіцієнт 2,11;      3) до нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року № 115 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 5, ст. 169), застосовується коефіцієнт 2,11;  
134. 4) суб'єкти господарювання, які здійснюють експорт:      4) суб'єкти господарювання, які здійснюють експорт:  
135. газу, природного газу у газоподібному стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 35 % митної вартості таких товарів, але не менше 400 гривень за 1.000 куб. метрів;      газу, природного газу у газоподібному стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 35 % митної вартості таких товарів, але не менше 400 гривень за 1.000 куб. метрів;  
136. природного газу у скрапленому стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 35 % митної вартості таких товарів, але не менше 400 гривень за 1 тонну;   -64- Круглов М.П.
В абзаці третьому підпункту 4 пункту 4 Розділу ІІ законопроекту цифри "35" замінити цифрами "30".  
Відхилено   природного газу у скрапленому стані, сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 35 % митної вартості таких товарів, але не менше 400 гривень за 1 тонну;  
137. скраплених газів (крім природного), сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 50 % митної вартості таких товарів, але не менше 400 гривень за 1 тонну;   -65- Круглов М.П.
В абзаці четвертому підпункту 4 пункту 4 Розділу ІІ законопроекту цифри і слова "50%", "400 гривень" замінити цифрами і словами "8%" та "250 гривень" відповідно.  
Враховано   скраплених газів (крім природного), сплачують ставку вивізного (експортного) мита у розмірі 8 % митної вартості таких товарів, але не менше 250 гривень за 1 тонну;  
138. якщо більші розміри не встановлені міжнародними договорами, обов'язковими для України;      якщо більші розміри не встановлені міжнародними договорами, обов'язковими для України;  
139. 5) запроваджуються базові нормативи плати за користування надрами для видобування корисних копалин згідно з додатком № 1 до цього Закону, який є його невід'ємною частиною;      5) запроваджуються базові нормативи плати за користування надрами для видобування корисних копалин згідно з додатком № 1 до цього Закону, який є його невід'ємною частиною;  
140. 6) запроваджуються нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод згідно з додатком № 2 до цього Закону, який є його невід'ємною частиною;      6) запроваджуються нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод згідно з додатком № 2 до цього Закону, який є його невід'ємною частиною;  
141. 7) забороняється надання відстрочок щодо термінів сплати податкових зобов'язань суб'єктів господарювання за податками, зборами (обов'язковими платежами), крім надання інвестиційного податкового кредиту з податку на прибуток;   -66- Терьохін С.А.
У розділі ІІ підпункт 7) пункту 4 виключити  
Відхилено   7) забороняється надання відстрочок щодо термінів сплати податкових зобов'язань суб'єктів господарювання за податками, зборами (обов'язковими платежами), крім надання інвестиційного податкового кредиту з податку на прибуток;  
142. 8) продовжується дія експерименту щодо справляння запроваджених у 2003 році Верховною Радою Автономної Республіки Крим за погодженням з Кабінетом Міністрів України окремих місцевих зборів (збору на розвиток рекреаційного комплексу в Автономній Республіці Крим та збору на розвиток пасажирського електротранспорту в Автономній Республіці Крим).      8) продовжується дія експерименту щодо справляння запроваджених у 2003 році Верховною Радою Автономної Республіки Крим за погодженням з Кабінетом Міністрів України окремих місцевих зборів (збору на розвиток рекреаційного комплексу в Автономній Республіці Крим та збору на розвиток пасажирського електротранспорту в Автономній Республіці Крим).  
143. 9) зупиняється дія:      9) зупиняється дія:  
144. закону України "Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 19, ст. 272, № 43-44, ст. 493; 2005 р., № 7-8, ст. 162, №№ 17-19, ст. 267);      закону України "Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 19, ст. 272, № 43-44, ст. 493; 2005 р., № 7-8, ст. 162, №№ 17-19, ст. 267);  
145. частини шостої статті 30 (в частині встановлення Кабінетом Міністрів України базових і диференційованих нормативів плати за користування надрами для видобування корисних копалин) Кодексу України про надра (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 36, ст. 340; 2003 р., № 10-11, ст. 86; 2004 р., № 17-18, ст. 250; 2005 р., № 7-8, ст. 162, №№ 17-19, ст. 267);      частини шостої статті 30 (в частині встановлення Кабінетом Міністрів України базових і диференційованих нормативів плати за користування надрами для видобування корисних копалин) Кодексу України про надра (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 36, ст. 340; 2003 р., № 10-11, ст. 86; 2004 р., № 17-18, ст. 250; 2005 р., № 7-8, ст. 162, №№ 17-19, ст. 267);  
146. пункту 8 статті 14 (в частині встановлення Кабінетом Міністрів України нормативів збору за спеціальне водокористування, крім встановлення нормативів збору, які справляються за скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти) Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 24, ст. 189; 2000 р., N 45, ст. 390);      пункту 8 статті 14 (в частині встановлення Кабінетом Міністрів України нормативів збору за спеціальне водокористування, крім встановлення нормативів збору, які справляються за скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти) Водного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 24, ст. 189; 2000 р., N 45, ст. 390);  
147. абзацу другого підпункту 7.1.1 пункту 7.1 статті 7 та підпунктів "в" і "г" підпункту 18.2.1 пункту 18.2 статті 18 та підпункту 19.4.10 пункту 19.4 статті 19 Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".      абзацу другого підпункту 7.1.1 пункту 7.1 статті 7 та підпунктів "в" і "г" підпункту 18.2.1 пункту 18.2 статті 18 та підпункту 19.4.10 пункту 19.4 статті 19 Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".  
148. 5. Кабінету Міністрів України протягом місяця після набрання чинності цим Законом:      4. Кабінету Міністрів України протягом місяця після набрання чинності цим Законом:  
149. забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;      забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;  
150. забезпечити приведення органами виконавчої влади виданих ними нормативно-правових актів у відповідність з нормами цього Закону.      забезпечити приведення органами виконавчої влади виданих ними нормативно-правових актів у відповідність з нормами цього Закону.  
151. 6. До приведення інших нормативно-правових актів у відповідність до норм цього Закону вони діють у частині, що не суперечить цьому Закону.      5. До приведення інших нормативно-правових актів у відповідність до норм цього Закону вони діють у частині, що не суперечить цьому Закону.  
152. Додаток № 1 до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування"      Додаток № 1 до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування"  
153. Базові нормативи плати за користування надрами для видобування корисних копалин      Базові нормативи плати за користування надрами для видобування корисних копалин  
154. Корисні копалини Одиниця виміру Плата за одиницю погашених запасів, грн./тонну, грн./куб. метр Плата за одиницю видобутих корисних копалин, грн./тонну, грн./куб. метр Плата у відсотках до вартості видобутих корисних копалин      Корисні копалини Одиниця виміру Плата за одиницю погашених запасів, грн./тонну, грн./куб. метр Плата за одиницю видобутих корисних копалин, грн./тонну, грн./куб. метр Плата у відсотках до вартості видобутих корисних копалин  
155. Горючі корисні копалини      Горючі корисні копалини  
156. Нафта тонн 13,0      Нафта тонн 13,0  
157. Конденсат - " - 13,0      Конденсат - " - 13,0  
158. Газ природний тис. куб. метрів 3,21      Газ природний тис. куб. метрів 3,21  
159. Вугілля кам'яне:      Вугілля кам'яне:  
160. антрацит та коксівне кам'яне вугілля тонн 0,75      антрацит та коксівне кам'яне вугілля тонн 0,75  
161. енергетичне та інші марки кам'яного вугілля - " - 0,39      енергетичне та інші марки кам'яного вугілля - " - 0,39  
162. Вугілля буре -"- 0,39      Вугілля буре -"- 0,39  
163. Торф -"- 0,19      Торф -"- 0,19  
164. Металеві корисні копалини      Металеві корисні копалини  
165. Залізна руда для збагачення тонн 0,9      Залізна руда для збагачення тонн 0,9  
166. Залізна руда багата* -"- 4,5      Залізна руда багата* -"- 4,5  
167. Марганцева руда -"- 7,5      Марганцева руда -"- 7,5  
168. Титанова руда** -"- 0,64      Титанова руда** -"- 0,64  
169. Титано-цирконієва руда -"- 1,24      Титано-цирконієва руда -"- 1,24  
170. Нікелева руда (силікатна) і хромова руда -"- 3,5      Нікелева руда (силікатна) і хромова руда -"- 3,5  
171. Уранова руда -"- 3      Уранова руда -"- 3  
172. Золоторудна сировина - " - 5      Золоторудна сировина - " - 5  
173. Сировина нерудна для металургії      Сировина нерудна для металургії  
174. Бентонітова глина тонн 0,8      Бентонітова глина тонн 0,8  
175. Глина вогнетривка -"- 0,6      Глина вогнетривка -"- 0,6  
176. Каолін вторинний тонн 0,6      Каолін вторинний тонн 0,6  
177. Доломіт -"- 0,5      Доломіт -"- 0,5  
178. Флюсовий вапняк -"- 0,3      Флюсовий вапняк -"- 0,3  
179. Кварцит та кварцовий пісок для металургії -"- 0,5      Кварцит та кварцовий пісок для металургії -"- 0,5  
180. Пісок формувальний -"- 0,4      Пісок формувальний -"- 0,4  
181. Кварцит для виробництва кремнію -"- 0,7      Кварцит для виробництва кремнію -"- 0,7  
182. Гірничо-хімічна сировина      Гірничо-хімічна сировина  
183. Сірчана руда тонн 1,2      Сірчана руда тонн 1,2  
184. Калійно-магнієва сіль -"- 1,0      Калійно-магнієва сіль -"- 1,0  
185. Кухонна сіль (кам'яна) -"- 1,0      Кухонна сіль (кам'яна) -"- 1,0  
186. Крейда для содової промисловості -"- 1,0      Крейда для содової промисловості -"- 1,0  
187. Вапняки для цукрової промисловості -"- 1,0      Вапняки для цукрової промисловості -"- 1,0  
188. Сировина для виробництва мінеральних пігментів -"- 1,0      Сировина для виробництва мінеральних пігментів -"- 1,0  
189. Гірничо-рудна сировина      Гірничо-рудна сировина  
190. Графітова руда тонн 1,0      Графітова руда тонн 1,0  
191. Сировина для виготовлення оптичної та п'єзооптичної продукції кілограмів 0,1      Сировина для виготовлення оптичної та п'єзооптичної продукції кілограмів 0,1  
192. Сировина високоглиноземна куб. метрів 0,39      Сировина високоглиноземна куб. метрів 0,39  
193. Сировина для виробництва адсорбційних матеріалів (бентоніт, палигорскіт, сапоніт, цеоліти) тонн 1,0      Сировина для виробництва адсорбційних матеріалів (бентоніт, палигорскіт, сапоніт, цеоліти) тонн 1,0  
194. Сировина для виробництва абразивних матеріалів -"- 0,39      Сировина для виробництва абразивних матеріалів -"- 0,39  
195. Пірофіліт -"- 10,0      Пірофіліт -"- 10,0  
196. Озокерит -"- 10,0      Озокерит -"- 10,0  
197. Сировина ювелірна (дорогоцінне каміння) Топаз, бурштин, моріон, тощо Кілограмів, крамів, каратів 5***      Сировина ювелірна (дорогоцінне каміння) Топаз, бурштин, моріон, тощо Кілограмів, крамів, каратів 5***  
198. Сировина ювелірно-виробна (напівдорогоцінне каміння) кілограмів 4***      Сировина ювелірно-виробна (напівдорогоцінне каміння) кілограмів 4***  
199. Сировина виробна (виробне каміння) тонн куб. метрів 4***      Сировина виробна (виробне каміння) тонн куб. метрів 4***  
200. Сировина для облицювальних матеріалів куб. метрів 3****      Сировина для облицювальних матеріалів куб. метрів 3****  
201. Сировина будівельна (у тому числі місцевого значення)      Сировина будівельна (у тому числі місцевого значення)  
202. Сировина для виготовлення цементу тонн 2,0      Сировина для виготовлення цементу тонн 2,0  
203. Крейда і вапняк на вапно -"- 0,5      Крейда і вапняк на вапно -"- 0,5  
204. Гіпс -"- 0,5      Гіпс -"- 0,5  
205. Керамзитова сировина куб. метрів 1,0      Керамзитова сировина куб. метрів 1,0  
206. Цегельно-черепична сировина -"- 1,0      Цегельно-черепична сировина -"- 1,0  
207. Камінь будівельний, за винятком каменю будівельного (в якості сировини) для подальшого подрібнення для отримання щебеневої продукції -"- 2,0      Камінь будівельний, за винятком каменю будівельного (в якості сировини) для подальшого подрібнення для отримання щебеневої продукції -"- 2,0  
208. Камінь пиляний -"- 2,0      Камінь пиляний -"- 2,0  
209. Глина тугоплавка тонн 1,0      Глина тугоплавка тонн 1,0  
210. Пісок для виробництва скла -"- 2,0      Пісок для виробництва скла -"- 2,0  
211. Польовошпатова сировина -"- 1,0      Польовошпатова сировина -"- 1,0  
212. Каолін первинний -"- 1,0      Каолін первинний -"- 1,0  
213. Перліт -"- 0,85      Перліт -"- 0,85  
214. Сировина для виробництва мінеральної вати -"- 1,0      Сировина для виробництва мінеральної вати -"- 1,0  
215. Піщано-гравійна сировина, у тому числі за видобування каменю будівельного (в якості сировини) для подальшого подрібнення для отримання щебеневої продукції куб. метрів 1,0      Піщано-гравійна сировина, у тому числі за видобування каменю будівельного (в якості сировини) для подальшого подрібнення для отримання щебеневої продукції куб. метрів 1,0  
216. Піщано-глиниста сировина для закладки вироблених просторів, будівництва дорожніх насипів, дамб, тощо -"- 0,27      Піщано-глиниста сировина для закладки вироблених просторів, будівництва дорожніх насипів, дамб, тощо -"- 0,27  
217. Сировина для хімічних меліорантів ґрунтів тонн 0,14      Сировина для хімічних меліорантів ґрунтів тонн 0,14  
218. Бітуми тонн 2,0      Бітуми тонн 2,0  
219. Води      Води  
220. Мінеральні підземні води для промислового розливу куб. метрів 12,0   -67- Лукашук О.Г.
У додатку 1: слова та цифри: "Мінеральні підземні води для промислового розливу куб. метрів 12,0" замінити словами та цифрами: "Мінеральні підземні води для промислового розливу куб. метрів 6,0"  
Відхилено   Мінеральні підземні води для промислового розливу куб. метрів 12,0  
221. Мінеральні підземні води (лікувальні та лікувально-столові питні) для внутрішнього використання лікувальними закладами -"- 4,0      Мінеральні підземні води (лікувальні та лікувально-столові питні) для внутрішнього використання лікувальними закладами -"- 4,0  
222. Мінеральні підземні води (лікувальні) для зовнішнього використання лікувальними закладами куб. метрів 2,5   -68- Лукашук О.Г.
слова та цифри: Мінеральні підземні води (лікувальні) для зовнішнього використання лікувальними закладами куб. метрів 2,5 замінити словами та цифрами: Мінеральні підземні води (лікувальні) для зовнішнього використання лікувальними закладами куб. метрів 8,5  
Відхилено   Мінеральні підземні води (лікувальні) для зовнішнього використання лікувальними закладами куб. метрів 2,5  
223. Термальні підземні води -"- 0,24      Термальні підземні води -"- 0,24  
224. Промислові підземні води (розсіл) -"- 0,12      Промислові підземні води (розсіл) -"- 0,12  
225. Ропа -"- 0,24      Ропа -"- 0,24  
226. Сировина бальнеологічна      Сировина бальнеологічна  
227. Мінеральні грязі та мул куб. метрів 2,90      Мінеральні грязі та мул куб. метрів 2,90  
228. * Для руд підземного видобутку із застосуванням технології закладки виробленого простору твердіючими сумішами застосовується коефіцієнт 0,3      * Для руд підземного видобутку із застосуванням технології закладки виробленого простору твердіючими сумішами застосовується коефіцієнт 0,3  
229. ** Для розсипних родовищ іршанської групи      ** Для розсипних родовищ іршанської групи  
230. *** До вартості необробленої мінеральної продукції.      *** До вартості необробленої мінеральної продукції.  
231. **** До вартості блочної продукції в розрахунку на обсяг погашених запасів.      **** До вартості блочної продукції в розрахунку на обсяг погашених запасів.  
232. Додаток № 2 до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування"      Додаток № 2 до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування"  
233. Нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод      Нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод  
234. Басейни річок, включаючи притоки всіх порядків Нормативи збору, копійок/куб. метр      Басейни річок, включаючи притоки всіх порядків Нормативи збору, копійок/куб. метр  
235. Дніпра на північ від м. Києва (Прип'яті та Десни), включаючи м. Київ 12,10      Дніпра на північ від м. Києва (Прип'яті та Десни), включаючи м. Київ 12,10  
236. Дніпра на південь від м. Києва (за винятком Інгульця) 11,50      Дніпра на південь від м. Києва (за винятком Інгульця) 11,50  
237. Інгульця 17,54      Інгульця 17,54  
238. Сіверського Дінця 23,59      Сіверського Дінця 23,59  
239. Південного Бугу (без Інгулу) 13,30      Південного Бугу (без Інгулу) 13,30  
240. Інгулу 16,32      Інгулу 16,32  
241. Дністра 7,25      Дністра 7,25  
242. Вісли та Західного Бугу 7,25      Вісли та Західного Бугу 7,25  
243. Пруту та Сірету 5,45      Пруту та Сірету 5,45  
244. Тиси 5,45      Тиси 5,45  
245. Дунаю 4,85      Дунаю 4,85  
246. Річок Криму 24,19      Річок Криму 24,19  
247. Річок Приазов'я 29,04      Річок Приазов'я 29,04  
248. Інших річок 13,30      Інших річок 13,30  
249. Примітка. 1. До нормативів збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод басейнів річок підприємствами житлово-комунального господарства застосовується коефіцієнт 0,3.      Примітка. 1. До нормативів збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод басейнів річок підприємствами житлово-комунального господарства застосовується коефіцієнт 0,3.  
250. 2. Для теплоелектростанцій з прямоточною системою водоспоживання збір за обсяг поверхневої води, пропущеної через конденсатори турбін для охолодження конденсату, обчислюється із застосуванням коефіцієнта 0,005.      2. Для теплоелектростанцій з прямоточною системою водоспоживання збір за обсяг поверхневої води, пропущеної через конденсатори турбін для охолодження конденсату, обчислюється із застосуванням коефіцієнта 0,005.  
251. Нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання підземних вод      Нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання підземних вод  
252. Найменування регіону Нормативи збору, копійок/куб. метр      Найменування регіону Нормативи збору, копійок/куб. метр  
253. Автономна Республіка Крим 22,37      Автономна Республіка Крим 22,37  
254. в тому числі м. Севастополь 22,37      в тому числі м. Севастополь 22,37  
255. Області:      Області:  
256. Вінницька 19,34      Вінницька 19,34  
257. Волинська 19,97      Волинська 19,97  
258. Дніпропетровська 16,94      Дніпропетровська 16,94  
259. Донецька 22,99      Донецька 22,99  
260. Житомирська 19,34      Житомирська 19,34  
261. Закарпатська 12,70      Закарпатська 12,70  
262. Запорізька:      Запорізька:  
263. Веселівський, Мелітопольський, Приазовський, Якимівський райони 19,34      Веселівський, Мелітопольський, Приазовський, Якимівський райони 19,34  
264. решта районів області 17,54      решта районів області 17,54  
265. Івано-Франківська:      Івано-Франківська:  
266. Богородчанський, Верховинський, Долинський, Косівський, Надвірнянський, Рожнятівський райони 30,24      Богородчанський, Верховинський, Долинський, Косівський, Надвірнянський, Рожнятівський райони 30,24  
267. решта районів області 16,94      решта районів області 16,94  
268. Київська:      Київська:  
269. Білоцерківський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Поліський райони 14,06      Білоцерківський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Поліський райони 14,06  
270. решта районів області 16,58      решта районів області 16,58  
271. Кіровоградська 22,37      Кіровоградська 22,37  
272. Львівська 17,54      Львівська 17,54  
273. Луганська 25,39      Луганська 25,39  
274. Миколаївська 25,39      Миколаївська 25,39  
275. Одеська 21,17      Одеська 21,17  
276. Полтавська:      Полтавська:  
277. Великобагачанський, Гадяцький, Зіньківський, Лохвицький, Лубенський, Миргородський, Новосанжарський, Решетилівський, Хорольський, Шишацький райони 13,08      Великобагачанський, Гадяцький, Зіньківський, Лохвицький, Лубенський, Миргородський, Новосанжарський, Решетилівський, Хорольський, Шишацький райони 13,08  
278. решта районів області 14,58      решта районів області 14,58  
279. Рівненська:      Рівненська:  
280. Володимирецький, Здолбунівський, Костопільський, Рівненський, Сарненський, Острозький райони 15,60      Володимирецький, Здолбунівський, Костопільський, Рівненський, Сарненський, Острозький райони 15,60  
281. решта районів області 18,12      решта районів області 18,12  
282. Сумська:      Сумська:  
283. Глухівський, Сумський, Роменський, Шосткинський райони 14,58      Глухівський, Сумський, Роменський, Шосткинський райони 14,58  
284. решта районів області 16,60      решта районів області 16,60  
285. Тернопільська 23,59      Тернопільська 23,59  
286. Харківська 18,14      Харківська 18,14  
287. Херсонська 18,14      Херсонська 18,14  
288. Хмельницька:      Хмельницька:  
289. Деражнянський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Полонський, Шепетівський райони 15,12      Деражнянський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Полонський, Шепетівський райони 15,12  
290. решта районів області 22,99      решта районів області 22,99  
291. Черкаська 13,08      Черкаська 13,08  
292. Чернівецька 21,17      Чернівецька 21,17  
293. Чернігівська:      Чернігівська:  
294. Городнянський, Корюківський, Ічнянський, Сосницький, Щорський, Талалаївський райони 18,14      Городнянський, Корюківський, Ічнянський, Сосницький, Щорський, Талалаївський райони 18,14  
295. решта районів області 14,18      решта районів області 14,18  
296. м. Київ 18,07      м. Київ 18,07  
297. Примітка. До нормативів збору за спеціальне водокористування в частині використання підземних вод підприємствами житлово-комунального господарства застосовується коефіцієнт 0,3.      Примітка. До нормативів збору за спеціальне водокористування в частині використання підземних вод підприємствами житлово-комунального господарства застосовується коефіцієнт 0,3.  
298. Норматив збору за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики      Норматив збору за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики  
299. Усі річки - 2,35 коп. за 100 куб. метрів води, пропущеної через турбіни електростанцій (крім гідроакумулюючих електростанцій, які функціонують у комплексі з гідроелектростанціями).      Усі річки - 2,35 коп. за 100 куб. метрів води, пропущеної через турбіни електростанцій (крім гідроакумулюючих електростанцій, які функціонують у комплексі з гідроелектростанціями).  
300. Нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкового, службово-допоміжного і буксирного флотів)      Нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкового, службово-допоміжного і буксирного флотів)  
301. Усі річки, крім Дунаю:      Усі річки, крім Дунаю:  
302. вантажний самохідний і несамохідний флот, що експлуатується - 4,20 коп. за 1 тоннаж-добу експлуатації      вантажний самохідний і несамохідний флот, що експлуатується - 4,20 коп. за 1 тоннаж-добу експлуатації  
303. пасажирський флот, що експлуатується - 0,48 коп. за 1 місце-добу експлуатації      пасажирський флот, що експлуатується - 0,48 коп. за 1 місце-добу експлуатації  
304. Норматив збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод для потреб рибництва      Норматив збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих вод для потреб рибництва  
305. Для поповнення водою ставків у процесі розведення риби та інших водних живих ресурсів у рибних господарствах на всіх поверхневих водних об'єктах - 12,34 коп. за 100 куб. метрів води.      Для поповнення водою ставків у процесі розведення риби та інших водних живих ресурсів у рибних господарствах на всіх поверхневих водних об'єктах - 12,34 коп. за 100 куб. метрів води.  
306. Норматив збору за спеціальне водокористування в частині використання підземних вод для потреб рибництва      Норматив збору за спеціальне водокористування в частині використання підземних вод для потреб рибництва  
307. Для поповнення водою ставків у процесі розведення риби та інших водних живих ресурсів у рибних господарствах у разі використання підземних вод - 14,84 коп. за 100 куб. метр.      Для поповнення водою ставків у процесі розведення риби та інших водних живих ресурсів у рибних господарствах у разі використання підземних вод - 14,84 коп. за 100 куб. метр.