Кількість абзаців - 9 Таблиця поправок


Про внесення змін статті 14 Закону України '' Про статус народного депутата України '' (щодо участі народного депутата України у роботі тимчасових комісій) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект Закон України      Проект Закон України  
1. Про внесення змін до статті 14 Закону України „Про статус народного депутата України" (щодо участі народного депутата України у роботі тимчасових комісій)      Про внесення змін до статті 14 Закону України „Про статус народного депутата України" щодо участі народного депутата України в роботі тимчасових комісій  
2. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
3. І. Внести до статті 14 Закону України „Про статус народного депутата України" ( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 3, ст. 17)   -1- Козуб О.А.
У розділі І слова " (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 3, ст. 17)" замінити на " (Відомості Верховної Ради України, 2001р., N 42, ст. 212)"  
Враховано   1. Частини першу та другу статті 14 Закону України „Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 42, ст. 212) викласти в такій редакції:  
4. {Вводиться в дію Постановою ВР N 2810-ХІІ ( )від 21.11.92, ВВР1993,N 3, ст. 18 } такі зміни:   -2- Круць М.Ф.
З розділу І законопроекту виключити слова та цифри {Вводиться в дію Постановою ВР №2810-ХІІ (2810-12) від 21.11.92, ВВР 1993, № 3, ст.18}  
Враховано    
5. 1. Частину першу викласти в наступній редакції: "1. Народний депутат за погодженням з відповідною депутатською фракцією (групою) може бути обраний одночасно членом одного комітету Верховної Ради України і, однієї тимчасової слідчої комісії та однієї тимчасової спеціальної комісії."   -3- Круць М.Ф.
В абзаці першому статті 1 слова "в наступній редакції" замінити на слова "в такій редакції"  
Враховано   "1. Народний депутат за погодженням з відповідною депутатською фракцією може бути обраний членом одного комітету Верховної Ради України і бути одночасно членом однієї тимчасової слідчої та однієї тимчасової спеціальної комісії.  
    -4- Круць М.Ф.
Оскільки у Верховній Раді України відсутній такий орган як депутатська група, пропоную в абзаці другому статті 1 законопроекту слово "групою" вилучити  
Враховано    
    -5- Писаренко В.В.
Викласти частину першу статті 14 Закону "1. Народний депутат за погодженням з відповідною депутатською фракцією (групою) може бути обраний членом одного комітету Верховної Ради України. Народний депутат України за погодженням з відповідною депутатською фракцією (групою) може бути обраний членом тимчасової слідчої комісії, тимчасової спеціальної комісії. Народний депутат України може одночасно входити до складу кількох тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій. "  
Відхилено е враховані зміни до Конституції України, яка не передбачає створення депутатських груп, а лише депутатських фракцій парламенту. Крім цього зняття обмежень щодо входження до тимчасових комісій є недоцільним і може призвести до зриву роботи таких комісій, оскільки Регламентом ВРУ відводиться для їх роботи практично один і той же час.   
6. 2. У першому реченні частини другої слова "тимчасова слідча чи" замінити словами "однієї тимчасової слідчої комісії та однієї".   -6- Писаренко В.В.
У першому реченні частини другої статті 14 слова "тимчасової слідчої чи тимчасової спеціальної комісії" замінити словами "тимчасових слідчих і тимчасових спеціальних комісій"  
Відхилено підстав викладених до пропозиції № 5  2. Народний депутат, який не входить до складу депутатських фракцій, може бути обраний членом одного комітету Верховної Ради України за власним бажанням та бути одночасно членом однієї тимчасової слідчої та однієї тимчасової спеціальної комісії. При цьому Верховна Рада України забезпечує пропорційне обрання народних депутатів до складу відповідних комітетів".  
    -7- Козуб О.А.
У частині другій статті 14 слово "груп" вилучити  
Враховано    
7. ІІ. Прикінцеві положення.   -8- Круць М.Ф.
З розділу ІІ законопроекту слова "Прикінцеві положення" виключити як зайві та викласти в такій редакції: "ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування"  
Враховано   2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
8. 1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.