Кількість абзаців - 31 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо збільшення переліку послуг (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо збільшення переліку послуг
 
   Проект
Закон України
Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо збільшення переліку послуг
 
1. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
2. І. Внести до Закону України «Про телекомунікації» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 12, ст. 155, 2004 р., № 48, ст. 526, 2005 р., № 17, № 18 - 19, ст. 267, 2006 р., № 22, ст. 186) такі зміни:
 
   І. Внести до Закону України «Про телекомунікації» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 12, ст. 155, № 48, ст. 526; 2006 р., № 14, ст.116, № 22, ст. 186, № 30 ст.258) такі зміни:
 
3. 1. У статті 1:
 
   1. У частині першій статті 1:
 
4. 1) після абзацу третього доповнити новим абзацом з відповідною зміною нумерації наступних такого змісту:
 
   1) після абзацу третього доповнити новим абзацом такого змісту:
 
5. «абонентський номер - сукупність цифрових знаків для позначення (ідентифікації) кінцевого обладнання абонента в телекомунікаційній мережі».
 
   «абонентський номер - сукупність цифрових знаків для позначення (ідентифікації) кінцевого обладнання абонента в телекомунікаційній мережі».
У зв’язку з цим абзаци четвертий – сорок сьомий вважати відповідно абзацами п’ятим – сорок восьмим;
 
6. 2) після абзацу чотирнадцятого доповнити новим абзацом з відповідною зміною нумерації наступних такого змісту:
 
   2) після абзацу п’ятнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:
 
7. «збереження абонентського номеру - телекомунікаційна послуга, яка надається за бажанням абонента у разі припинення дії відповідного договору з оператором телекомунікацій, який надає телекомунікаційні послуги на території України, та полягає в можливості залишити абонентський номер, який використовував абонент для отримання телекомунікаційних послуг цього оператора, та користуватись ним на підставі договору про надання телекомунікаційних послуг у телекомунікаційних мережах іншого оператора телекомунікацій, який надає телекомунікаційні послуги на території України».
 
-1- Чудновський В.О.
В частині 2 статті 1 законопроекту запропоновану редакцію терміну «збереження абонентського номеру» доповнити ще однією умовою надання цієї телекомунікаційної послуги після повного розрахунку абонента з оператором.
 
Враховано редакційно   «збереження абонентського номера - телекомунікаційна послуга, що надається абоненту за його вимогою у разі припинення дії відповідного договору з оператором телекомунікацій, що надає телекомунікаційні послуги на території України, за умови повного розрахунку з ним, яка полягає у збереженні абонентського номера та можливості його використання абонентом для отримання послуг будь-якого оператора, що надає телекомунікаційні послуги на території України, на підставі відповідного договору».
У зв’язку з цим абзаци п’ятнадцятий – сорок восьмий вважати відповідно абзацами шістнадцятим – сорок дев’ятим;
 
8. 3) після абзацу тридцять третього доповнити новим абзацом з відповідною зміною нумерації наступних такого змісту:
 
   3) після абзацу тридцять п’ятого доповнити новим абзацом такого змісту:
 
9. «роумінг національний - телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв'язку на території України, отримувати телекомунікаційні послуги в телекомунікаційній мережі іншого оператора (операторів) в межах України».
 
-2- Данілін М.О.
В частині 3 статті 1 законопроекту запропоновану редакцію терміну «роумінг національний» доповнити ще однією умовою надання цієї телекомунікаційної послуги щодо відсутності на території перебування абонента мереженого покриття свого оператора.
 
Відхилено   «роумінг національний - телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв'язку на території України, отримувати телекомунікаційні послуги в телекомунікаційній мережі іншого оператора (операторів) в межах України. Послуга надається за наявності угоди, укладеної операторами телекомунікацій, про надання такої послуги».
У зв’язку з цим абзаци тридцять шостий – сорок дев’ятий вважати відповідно абзацами тридцять сьомим – п’ятдесятим.
 
    -3- Воропаєв Ю.М.
У першому пункті розділу 1 проекту щодо внесення змін до статті 1 Закону України «Про телекомунікації» термін «роумінг національний» викласти в наступній редакції:
«роумінг національний - телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв'язку на території України, отримувати телекомунікаційні послуги в телекомунікаційній мережі іншого оператора (операторів) в межах України. Послуга надається тільки при умові письмової угоди між операторами телекомунікацій щодо надання такої послуги».
 
Враховано    
10. 2. У частині першій статті 18:
 
   2. У частині першій статті 18:
 
11. 1) доповнити пунктом 5-1 такого змісту:
 
   1) після пункту 5 доповнити новим пунктом такого змісту:
 
12. «5-1) регулює та контролює відносини у сфері телекомунікацій щодо користування абонентським номером, надання послуг національного роумінгу»;
 
-4- Червонописький С.В.
Запропоновану в законопроекті редакцію пункту 5-1 частини першої статті 18 Закону України «Про телекомунікації» викласти у такій редакції:
«5-1) встановлює порядок збереження абонентських номерів та надання послуг національного роумінгу;»
 
Враховано   «6) встановлює порядок збереження абонентських номерів та надання послуг національного роумінгу».
У зв’язку з цим пункти 6-24 вважати відповідно пунктами 7-25;
 
13. 2) пункт 19 доповнити словами «надання послуг національного роумінгу та питань збереження абонентами абонентського номеру».
 
   2) пункт 20 доповнити словами «надання послуг національного роумінгу та збереження абонентського номера».
 
14. 3. Статтю 32 доповнити частиною другою такого змісту:
 
   3. Статтю 32 доповнити частиною другою такого змісту:
 
15. «2. Абонент, що отримує замовлені послуги без укладення письмового договору на підставі оплати, з метою подальшої ідентифікації його особи, має право зареєструватись у оператора, надавши йому свої персональні дані. Порядок реєстрації встановлюється НКРЗ».
 
   "2. Абонент, який отримує замовлені послуги без укладення письмового договору, на підставі оплати, з метою подальшої ідентифікації його особи має право зареєструватися в оператора, надавши йому свої персональні дані відповідно до порядку, встановленого НКРЗ".
 
16. 4. У статті 39:
 
   4. У статті 39:
 
17. 1) частину першу доповнити пунктом 4-1 такого змісту:
 
   1) частину першу після пункту 4 доповнити новим пунктом такого змісту:
 
18. «4-1) надавати зареєстрованим абонентам послугу збереження абонентського номеру у порядку встановленому НКРЗ»;
 
-5- Чудновський В.О.
Запропоновану в законопроекті редакцію пункту 4-1 частини першої статті 39 Закону України «Про телекомунікації» доповнити реченням такого змісту: «Надання послуги збереження абонентського номеру для абонентів, номери яких обмежені географічним кодом, можливе лише в межах дії цього коду.»
 
Відхилено   «5) надавати зареєстрованим абонентам послугу збереження абонентського номера у порядку, встановленому НКРЗ».
У зв’язку з цим пункти 5-18 вважати відповідно пунктами 6-19;
 
19. 2) доповнити частиною шостою такого змісту:
 
   2) доповнити частиною шостою такого змісту:
 
20. «6. Оператори телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, зобов’язані надавати можливість абонентам інших операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, отримувати послугу національного роумінгу».
 
-6- Данілін М.О.
Запропоновану в законопроекті редакцію частини шостої статті 39 Закону України «Про телекомунікації» викласти у такій редакції:
«6. Оператори телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, зобов’язані на договірних засадах надавати можливість отримувати послугу національного роумінгу абоненту оператора телекомунікацій, який надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України з використанням безпроводових технологій ІМТ-2000 та який має не більше одного мільйону абонентів або якщо пройшло не більше чотирьох років з дати укладання відповідного договору між операторами».
 
Відхилено   «6. Оператори телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, за умови укладення відповідної письмової угоди між собою, зобов’язані надавати можливість абонентам інших операторів телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, отримувати послугу національного роумінгу».
 
    -7- Воропаєв Ю.М.
У четвертому пункті розділу 1 проекту щодо внесення змін до статті 39 Закону України «Про телекомунікації» частину шосту викласти в наступній редакції:
«6. Оператори телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, мають право, при умові укладання відповідної письмової угоди між собою надавати можливість абонентам інших операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, отримувати послугу національного роумінгу».
 
Враховано частково    
21. 5. Частину першу статті 70 викласти в такій редакції:
 
   5. Частину першу статті 70 викласти в такій редакції:
 
22. «1. Номерний ресурс надається оператору телекомунікацій Національною комісією з питань регулювання зв’язку на підставі дозволу на термін дії відповідної ліцензії для використання без права передачі іншим особам, крім випадків визначених цим Законом та вторинного розподілу відповідно до законодавства».
 
   «1. Номерний ресурс надається оператору телекомунікацій НКРЗ, на підставі дозволу, на термін дії відповідної ліцензії для використання без права передачі іншим особам, крім випадків, визначених цим Законом, та випадків вторинного розподілу, відповідно до законодавства».
 
23. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
24. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, за винятком частини першої статті 4.
 
      
25. 2. Частина перша статті 4 цього Закону стосовно операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, а також операторів телекомунікацій, які надають послуги фіксованого зв’язку абонентам, підключеним до цифрового комутаційного обладнання, набирає чинності через шість місяців з дня опублікування.
 
-8- Чудновський В.О.
Частину 2 прикінцевих положень розділити на дві частини та викласти їх у такій редакції:
«2. Частина перша статті 4 стосовно операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, а також операторів телекомунікацій, які надають послуги фіксованого зв’язку абонентам, підключеним до цифрового комутаційного обладнання, набирає чинності з 01 січня 2010 року.
3. Частина друга статті 4 набирає чинності з 01 січня 2008 року.»
 
Враховано частково   1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім підпункту 1 пункту 4 розділу І, який для операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку, набирає чинності з 1 січня 2008 року, а для операторів телекомунікацій, що надають послуги фіксованого телефонного зв’язку, - з 1 січня 2012 року, та підпункту 2 пункту 4 розділу І, який набирає чинності з 1 січня 2008 року.
 
26. 3. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з дня опублікування цього Закону:
 
   2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з дня опублікування цього Закону:
 
27. привести свої рішення у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої рішення у відповідність із цим Законом;
 
28. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
 
   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
 
29. забезпечити розроблення та затвердження міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади відповідних актів по регулюванню відносин по наданню послуг національного роумінгу та збереження абонентського номеру.
 
   забезпечити розроблення та затвердження міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади відповідних нормативно-правових актів щодо регулювання відносин з надання послуг національного роумінгу та збереження абонентського номера.
 
30. 4. До приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом чинні нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

   3. До приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом чинні нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.