Кількість абзаців - 24 Таблиця поправок


Про внесення змін до закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення «
 
   Про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»
 
3. Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 19—20, ст. 159) такі зміни:
 
   І. Внести до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 19 - 20, ст. 159) такі зміни:
 
5. 1. У статті 1:
абзац сьомий викласти у такій редакції:
 
   1. У статті 1:
абзац сьомий викласти в такій редакції:
 
6. «заклади соціального захисту для бездомних громадян — заклади соціального обслуговування, діяльність яких спрямована на надання бездомним громадянам тимчасового притулку, різних видів соціальних послуг, їх підтримку та реінтеграцію».
 
   «заклади соціального захисту для бездомних громадян — заклади соціального обслуговування, діяльність яких спрямована на надання бездомним громадянам тимчасового притулку, різних видів соціальних послуг, їх підтримку та реінтеграцію»;
 
7. останній абзац виключити.
 
   абзац восьмий виключити.
 
8. 2. Останній абзац частини другої статті 10 викласти у такій редакції:
 
   2. Абзац шостий частини другої статті 10 викласти в такій редакції:
 
9. «Правом взяття на соціальний квартирний облік також користуються особи, яким надаються соціальні послуги центрами реінтеграції та соціальними готелями».
 
   «Правом взяття на соціальний квартирний облік також користуються особи, яким надаються соціальні послуги центрами реінтеграції та соціальними готелями».
 
10. 3. Статті 14 і 15 викласти в такій редакції:
 
   3. Статті 14 і 15 викласти в такій редакції:
 
11. Стаття 14. Особливості взяття на соціальний квартирний облік бездомних громадян, які мають право на отримання соціального житла
 
   «Стаття 14. Особливості взяття на соціальний квартирний облік бездомних громадян, які мають право на отримання соціального житла
 
12. 1. Бездомний громадянин звертається до органу місцевого самоврядування, що зареєстрував його переважне місцезнаходження, для отримання соціального житла.
 
   1. Бездомний громадянин звертається до органу місцевого самоврядування, що зареєстрував його переважне місцезнаходження, для отримання соціального житла.
 
13. 2. Орган місцевого самоврядування видає бездомному громадянинові у день звернення направлення до закладу соціального захисту з метою забезпечення тимчасовим притулком. Відсутність документів, що посвідчують особу, не може бути підставою для відмови органу місцевого самоврядування в наданні тимчасового притулку у закладах соціального захисту для бездомних громадян.
 
   2. Орган місцевого самоврядування видає бездомному громадянинові у день звернення направлення до закладу соціального захисту з метою забезпечення тимчасовим притулком. Відсутність документів, що посвідчують особу, не може бути підставою для відмови органу місцевого самоврядування в наданні тимчасового притулку у закладах соціального захисту для бездомних громадян.
 
14. Стаття 15. Заклади соціального захисту для бездомних громадян
 
   Стаття 15. Заклади соціального захисту для бездомних громадян
 
15. 1. Закладами соціального захисту для бездомних громадян є будинок нічного перебування, центр реінтеграції, соціальний готель. Діяльність таких закладів провадиться відповідно до законодавства.
 
   1. Закладами соціального захисту для бездомних громадян є будинок нічного перебування, центр реінтеграції, соціальний готель. Діяльність таких закладів провадиться відповідно до законодавства.
 
16. 2. Архітектурно-планувальні, технічні норми та санітарно-гігієнічні вимоги до закладів соціального захисту для бездомних громадян визначаються державними будівельними нормами.
 
   2. Архітектурно-планувальні, технічні норми та санітарно-гігієнічні вимоги до закладів соціального захисту для бездомних громадян визначаються державними будівельними нормами.
 
17. 3. У разі відсутності в особи, якій надаються послуги закладом соціального захисту для бездомних громадян, документів, що посвідчують особу, та актів громадянського стану відповідний орган місцевого самоврядування протягом двох місяців після її зарахування до такого закладу забезпечує відновлення втрачених документів.
Відновлення документів особи, якій надаються послуги закладом соціального захисту для бездомних громадян, здійснюється відповідно до законодавства.
 
   3. У разі відсутності в особи, якій надаються послуги закладом соціального захисту для бездомних громадян, документів, що посвідчують особу, та актів цивільного стану відповідний орган місцевого самоврядування протягом двох місяців з дня зарахування до такого закладу забезпечує відновлення втрачених документів.
Відновлення документів особи, якій надаються послуги закладом соціального захисту для бездомних громадян, здійснюється відповідно до законодавства.
 
18. 4. На підставі відновлених документів, що посвідчують особу, та актів громадянського стану особа, якій надаються послуги центрами реінтеграції, соціальними готелями, звертається до органу місцевого самоврядування, що зареєстрував її останнє місце проживання, із заявою щодо взяття її на соціальний квартирний облік відповідно до статті 13 цього Закону.
 
   4. На підставі відновлених документів, що посвідчують особу, та актів цивільного стану особа, якій надаються послуги центром реінтеграції чи соціальним готелем, звертається до органу місцевого самоврядування, що зареєстрував її останнє місце проживання, із заявою щодо взяття її на соціальний квартирний облік відповідно до статті 13 цього Закону.
 
19. 5. Бездомний громадянин може бути виселений із закладу соціального захисту:
1) за власним бажанням;
2) у разі надання йому жилого приміщення у соціальному гуртожитку або квартири чи садибного (одноквартирного) жилого будинку з житлового фонду соціального призначення;
3) за рішенням суду;
 
   5. Бездомний громадянин може бути виселений із закладу соціального захисту:
1) за власним бажанням;
2) у разі надання йому жилого приміщення у соціальному гуртожитку або квартири чи садибного (одноквартирного) жилого будинку з житлового фонду соціального призначення;
3) за рішенням суду».
 
20. 4) за рішенням адміністрації закладу».
 
-1- Савосін Г.А.
Пункт четвертий частини п’ятої статті 15 «4) за рішенням адміністрації закладу» виключити
 
Враховано      
21. 4. Частину четверту статті 21 викласти у такій редакції:
 
   4. Частину четверту статті 21 викласти в такій редакції:
 
22. «4. Особі, якій надаються послуги закладом соціального захисту для бездомних громадян, за її згодою може бути надане жиле приміщення за договором найму соціального житла».
 
   «4. Особі, якій надаються послуги закладом соціального захисту для бездомних громадян, за її згодою може бути надано жиле приміщення за договором найму соціального житла».
 
23. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

   ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.