Кількість абзаців - 12 Таблиця поправок


про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. вноситься народним депутатом України
 
      
2. Ю. В. Новіковою
 
      
3. Закон України
 
   Закон України
 
4. "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом)
 
   Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом)
 
5. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
6. І. Внести до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (Відомості Верховної Ради України, 1992, № 31 (04.08.92), ст. 440) такі зміни:
 
   І. Внести до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 42-43, ст. 378) такі зміни:
 
7. 1. Абзац другий частини сьомої статті 17 викласти в наступній редакції:
 
-1- Льовочкіна Ю.В.
Абзац другий частини 7 статті 17 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" викласти у такій редакції:
"У разі дострокового припинення процедури санації у зв'язку з укладенням мирової угоди або погашенням вимог кредиторів керуючий санацією, впродовж п‘яті днів з дня прийняття господарським судом відповідного рішення повідомляє про це орган або посадову особу, до компетенції якої віднесено призначення керівника (органів управління) боржника, у разі необхідності забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати повноваження керівника (органів управління) боржника до призначення в установленому порядку керівника (органів управління) боржника."
 
Враховано   1. Абзац другий частини сьомої статті 17 викласти в такій редакції:
 
8. "У разі дострокового припинення процедури санації у зв'язку з укладенням мирової угоди або погашенням вимог кредиторів, керуючий санацією, протягом п’яти днів з дня прийняття господарським судом відповідного рішення, ініціює у спосіб передбачений статутними документами божника проведення засідання вищого органу управління боржником, до компетенції якого відповідно до статутних документів віднесено вирішення питання про призначення керівника (органів управління) боржника із винесенням на розгляд вищого органу питання про призначення керівника (органів управління) боржника та продовжує виконувати повноваження керівника (органів управління) боржника до призначення вищим органом управління в установленому порядку керівника (органів управління) боржника".
 
   "У разі дострокового припинення процедури санації у зв'язку з укладенням мирової угоди або погашенням вимог кредиторів керуючий санацією протягом п‘яти днів з дня прийняття господарським судом відповідного рішення повідомляє про це орган або посадову особу органу, до компетенції якого належить призначення керівника (органів управління) боржника, у разі необхідності забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати свої повноваження до призначення у встановленому порядку керівника (органів управління) боржника".
 
9. 2. Частину третю статті 32 викласти у такій редакції:
 
-2- Льовочкіна Ю.В.
Частину третю ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" викласти у такій редакції:
"Якщо майна банкрута вистачило, щоб задовольнити всі вимоги кредиторів, він вважається таким, що не має боргів, і може продовжувати свою підприємницьку діяльність. В такому разі ліквідатор впродовж п‘яті днів з дня прийняття господарським судом відповідного рішення повідомляє про це орган або посадову особу, до компетенції якої віднесено призначення керівника (органів управління) боржника, у разі необхідності забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати повноваження керівника (органів управління) боржника до призначення в установленому порядку керівника (органів управління) боржника. Господарський суд може винести ухвалу про ліквідацію юридичної особи, що звільнилася від боргів, лише у разі, якщо в неї залишилося майнових активів менше, ніж вимагається для її функціонування згідно із законодавством."
 
Враховано   2. Частину третю статті 32 викласти в такій редакції:
 
10. "Якщо майна банкрута вистачило, щоб задовольнити всі вимоги кредиторів, він вважається таким, що не має боргів, і може продовжувати свою підприємницьку діяльність. В такому разі ліквідатор, протягом п’яти днів з дня прийняття господарським судом відповідного рішення, ініціює у спосіб передбачений статутними документами банкрута, що не має боргів проведення засідання вищого органу управління банкрута, що не має боргів, до компетенції якого відповідно до статутних документів віднесено вирішення питання про призначення керівника (органів управління) банкрута, що не має боргів із винесенням на розгляд вищого органу питання про призначення керівника (органів управління) банкрута, що не має боргів та продовжує виконувати повноваження керівника (органів управління) банкрута, що не має боргів до призначення вищим органом управління в установленому порядку керівника (органів управління) банкрута, що не має боргів. Господарський суд може винести ухвалу про ліквідацію юридичної особи, що звільнилася від боргів, лише у разі, якщо в неї залишилося майнових активів менше, ніж вимагається для її функціонування згідно із законодавством".
 
-3- Льовочкіна Ю.В.
Частину сьому ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" викласти у такій редакції:
"Впродовж п‘яті днів з дня затвердження господарським судом мирової угоди керуючий санацією повідомляє про це орган або посадову особу, до компетенції якої віднесено призначення керівника (органів управління) боржника, у разі необхідності забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати повноваження керівника (органів управління) боржника до призначення в установленому порядку керівника (органів управління) боржника."
 
Враховано в редакції Головного юридичного управління  "3. Якщо майна банкрута вистачило, щоб задовольнити всі вимоги кредиторів, він вважається таким, що не має боргів, і може продовжувати свою підприємницьку діяльність. У такому разі ліквідатор протягом п‘яти днів з дня прийняття господарським судом відповідного рішення повідомляє про це орган або посадову особу органу, до компетенції якого належить призначення керівника (органів управління) боржника, у разі необхідності забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати свої повноваження до призначення у встановленому порядку керівника (органів управління) боржника. Господарський суд може винести ухвалу про ліквідацію юридичної особи, що звільнилася від боргів, лише у разі якщо в неї залишилося майнових активів менше, ніж вимагається для її функціонування згідно із законодавством".
3. Частину сьому статті 38 викласти в такій редакції:
"7. Протягом п‘яти днів з дня затвердження господарським судом мирової угоди керуючий санацією (ліквідатор) повідомляє про це орган або посадову особу органу, до компетенції якого належить призначення керівника (органів управління) боржника, у разі необхідності забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати свої повноваження до призначення у встановленому порядку керівника (органів управління) боржника".
 
11. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

   ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.