Кількість абзаців - 9 Таблиця поправок


Про державну службу (додаково)(у зв'язку із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Стаття 5. Державне управління у сфері державної служби
 
   Стаття 7. Державне управління у сфері державної служби
 
1. 1. Державне регулювання та проведення державної політики у сфері державної служби здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби.
 
-1- Демчишен В.В.
Горбатюк А.О.
Касянюк О.Р.
Частину першу статті 5 та частину третю статті 6 прийнятого за основу тексту законопроекту перенести до статті 7 Розділу ІІ «Управління державною службою», виклавши їх відповідно як частини перша і друга цієї статті:
«1. Державне регулювання та проведення державної політики у сфері державної служби здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби.
2. Контроль за додержанням в органах державної влади цього Закону та інших актів законодавства про державну службу здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби у межах його повноважень.».
Відповідно по всьому тексту законопроекту змінити назву спеціально уповноваженого органу з питань державної служби.
 
Враховано   1. Державне регулювання та проведення державної політики у сфері державної служби здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби.
 
2. Стаття 6. Правове регулювання державної служби
 
      
3. 3. Контроль за додержанням в органах державної влади цього Закону та інших актів законодавства про державну службу здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби у межах його повноважень.
 
   2. Контроль за додержанням в органах державної влади цього Закону та інших актів законодавства про державну службу здійснюється спеціально уповноваженим державним органом з питань державної служби у межах його повноважень.
 
4. Стаття 50. Пенсійне забезпечення і грошова допомога
 
   Стаття 49. Пенсійне забезпечення державного службовця
 
5. 16. Державний службовець, звільнений з державної служби у зв'язку з засудженням за умисний злочин, вчинений з використанням службового становища, або вчиненням корупційного діяння, позбавляється права на одержання пенсії, передбаченої цією статтею. У таких випадках пенсія призначається відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
 
-2- Демчишен В.В.
Горбатюк А.О.
Касянюк О.Р.
Частину шістнадцяту статті 49 викласти у такій редакції:
«16. Державний службовець, звільнений з державної служби у зв’язку з засудженням до обмеження або позбавлення волі за умисний злочин, вчинений з використанням службового становища, позбавляється права на призначення пенсії, передбаченої цією статтею.
У разі, якщо особі, зазначеній в абзаці першому цієї частини, вже призначено пенсію відповідно до цього Закону або законодавства про державну службу, що діяло раніше, виплата такої пенсії припиняється з дня набрання рішенням суду законної сили.».
 
Враховано   16. Державний службовець, звільнений з державної служби у зв’язку з засудженням до обмеження або позбавлення волі за умисний злочин, вчинений з використанням службового становища, позбавляється права на призначення пенсії, передбаченої цією статтею.
У разі, якщо особі, зазначеній в абзаці першому цієї частини, вже призначено пенсію відповідно до цього Закону або законодавства про державну службу, що діяло раніше, виплата такої пенсії припиняється з дня набрання рішенням суду законної сили.
 
6. РОЗДІЛ ІХ
 
   РОЗДІЛ ІХ
 
7. ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
 
   ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
 
8. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

-3- Демчишен В.В.
Горбатюк А.О.
Касянюк О.Р.
Доповнити Розділ ІХ «Прикінцеві та перехідні положення» після пункту 8 новим пунктом такого змісту:
«9. «За державними службовцями, які на день набрання чинності цим Законом перебувають у відставці відповідно до статті 31 Закону України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490), зберігаються гарантії, передбачені цією статтею.».
Відповідно наступний пункт 9 вважати пунктом 10.
 
Враховано   9. «За державними службовцями, які на день набрання чинності цим Законом перебувають у відставці відповідно до статті 31 Закону України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490), зберігаються гарантії, передбачені цією статтею.