На головну

Народні Депутати України 1-го скликання (1990-1994)


А    Б    В    Г    Д    Е    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Ю    Я   




А

Алтунян Генріх Ованесович

Обраний по виборчому округу №370
Харківська область Київський 370

Ананьєв Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №354
Сумська область Ямпільський 354

Андріяка Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №212
Київська область Ірпінський 212

Андрощук Василь Овер'янович

Обраний по виборчому округу №219
Київська область Іванківський 219

Аптер Яків Михайлович

Обраний по виборчому округу №246
Республіка Крим Керченський 246

Артеменко Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №429
Черкаська обл. 429

Архіпова Ганна Григорівна

Обраний по виборчому округу №406
Хмельницька область Славутський 406

Асеєв Герман Степанович

Обраний по виборчому округу №440
Чернігівська область Ніжинський 440

На початок


Б

Бабанський Юрій Васильович

Обраний по виборчому округу №48
Волинська область Турійський 48

Бабенко Станiслав Григорович

Обраний по виборчому округу №170
Закарпатська область Виноградівський 170

Бабій Дмитро Васильович

Обраний по виборчому округу №434
Чернівецька область Кельменецький 434

Багров Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №255
Республіка Крим Нижньогірський 255

Бадов Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №92
Дніпропетровська область Кривбасівський 92

Базілянський Лев Леонідович

Обраний по виборчому округу №61
Луганська область Ровеньківський 61

Байрака Михайло Миколайович

Обраний по виборчому округу №89
Дніпропетровська область Дзержинський 89

Баландюк Микола Степанович

Обраний по виборчому округу №84
Дніпропетровська область Баглійський 84

Бандура Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №138
Донецька область Маріупольський-Приморський 138

Бандурка Олександр Маркович

Обраний по виборчому округу №388
Харківська область Дергачівський 388

Барабаш Олександр Леонідович

Обраний по виборчому округу №87
Дніпропетровська область Жовтоводський 87

Баталов Валерій Гаязович

Обраний по виборчому округу №338
Рівненська область Здолбунівський 338

Батіг Михайло Іванович

Обраний по виборчому округу №270
Львівська область Буський 270

Батюшко Стефан Васильович

Обраний по виборчому округу №374
Харківська область Орджонікідзевський 374

Башкіров Михайло Володимирович

Обраний по виборчому округу №292
Миколаївська область Снігурівський 292

Бедь Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №176
Закарпатська область Тячівський 176

Берднiков Олександр Якович

Обраний по виборчому округу №284
Миколаївська область Корабельний 284

Бичков Вячеслав Васильович

Обраний по виборчому округу №401
Херсонська область Новотроїцький 401

Бідений Василь Костянтинович

Обраний по виборчому округу №432
Чернівецька область Вижницький 432

Білий Василь Павлович

Обраний по виборчому округу №334
Рівненська область Дубнівський 334

Білий Леонід Савелійович

Обраний по виборчому округу №193
Запорізька область Мелітопольський 193

Білоблоцький Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №421
Черкаська область Жашківський 421

Білоусенко Олександр Федорович

Обраний по виборчому округу №188
Запорізька область Токмацький 188

Богатирьова Раїса Василівна

Обраний по виборчому округу №127
Донецька область Краматорський 127

Боделан Руслан Борисович

Обраний по виборчому округу №311
Одеська область Кілійський 311

Бойко Богдан Федорович

Обраний по виборчому округу №361
Тернопільська область Підволочиський 361

Бойко Вадим Леонідович

Обраний по виборчому округу №320
Полтавська область Кременчуцький-Автозаводський 320

Бойко Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №431
Чернівецька область Першотравневий 431

Бойко Іван Григорович

Обраний по виборчому округу №192
Запорізька область Кам'янсько-Дніпровський 192

Бойко Катерина Володимирівна

Обраний по виборчому округу №416
Черкаська область Придніпровський 416

Бокша Iван Iванович

Обраний по виборчому округу №402
Херсонська область Скадовський 402

Бондаренко Анатолій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №351
Сумська область Лебединський 351

Бондаренко Василь Маркович

Обраний по виборчому округу №328
Полтавська область Лохвицький 328

Бондаренко Віктор Олександрович

Обраний по виборчому округу №377
Харківська область Фрунзенський 377

Бондаренко Віктор Степанович

Обраний по виборчому округу №66
Луганська область Антрацитівський 66

Бондарєв Валерій Петрович

Обраний по виборчому округу №164
Житомирська область Овруцький 164

Бондарчук Андрій Іванович

Обраний по виборчому округу №44
Волинська область Горохівський 44

Борейко Михайло Степанович

Обраний по виборчому округу №161
Житомирська область Коростишівський 161

Борзих Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №53
Луганська область Кам'янобрідський 53

Бортник Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №411
Хмельницька область Ізяславський 411

Борщенко Ігор Олександрович

Обраний по виборчому округу №27
Вінницька область Могилів-Подільський 27

Будько Валентин Семенович

Обраний по виборчому округу №163
Житомирська область Малинський 163

Булянда Олександр Олексійович

Обраний по виборчому округу №137
Донецька область Маріупольський-Орджонікідзевський 137

Бурего Микола Степанович

Обраний по виборчому округу №142
Донецька область Сніжнянський 142

Бутенко Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №310
Одеська область Іванівський 310

На початок


В

Валеня Іван Юрійович

Обраний по виборчому округу №372
Харківська область Комсомольський 372

Ванєєв Геннадій Іванович

Обраний по виборчому округу №238
м.Севастополь Гагарінський 238

Васильєв Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №129
Донецька область Красноармійський міський 129

Васильєва Галина Іванівна

Обраний по виборчому округу №208
Київська область Білоцерківський міський 208

Васін Євген Михайлович

Обраний по виборчому округу №316
Полтавська область Ленінський 316

Веретенніков Віктор Олександрович

Обраний по виборчому округу №79
Дніпропетровська область Індустріальний 79

Виноградський Максим Павлович

Обраний по виборчому округу №282
Миколаївська область Ленінський 282

Віцяк Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №45
Волинська область Камінь-Каширський 45

Влох Орест Григорович

Обраний по виборчому округу №258
Львівська область Галицький 258

Воєвода Микола Трохимович

Обраний по виборчому округу №418
Черкаська область Канівський 418

Волковецький Степан Васильович

Обраний по виборчому округу №200
Івано-Франківська область Долинський 200

Волощук Михайло Юрійович

Обраний по виборчому округу №175
Закарпатська область Свалявський 175

Воробйов Олександр Костянтинович

Обраний по виборчому округу №194
Запорізька область Пологівський 194

Воробйов Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №343
Сумська область Ковпаківський 343

На початок


Г

Габор Іван Михайлович

Обраний по виборчому округу №174
Закарпатська область Рахівський 174

Гавриленко Микола Мефодійович

Обраний по виборчому округу №63
Луганська область Свердловський 63

Гаврилов Анатолій Васильович

Обраний по виборчому округу №256
Республіка Крим Роздольненський 256

Гайовий Володимир Максимович

Обраний по виборчому округу №166
Житомирська область Червоноармійський 166

Гайсинський Юрій Олександрович

Обраний по виборчому округу №373
Харківська область Московський 373

Галас Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №171
Закарпатська область Іршавський 171

Гальцев Павло Сазонтійович

Обраний по виборчому округу №303
Одеська область Білгород-Дністровський 303

Ганжа Микола Олексійович

Обраний по виборчому округу №391
Харківська область Первомайський 391

Герасименко Станіслав Дмитрович

Обраний по виборчому округу №149
Донецька область Красноармійський 149

Герц Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №173
Закарпатська область Перечинський 173

Гетьман Вадим Петрович

Обраний по виборчому округу №425
Черкаська область Уманський 425

Глуховський Анатолій Якович

Обраний по виборчому округу №410
Хмельницька область Дунаєвецький 410

Гнаткевич Юрій Васильович

Обраний по виборчому округу №8
м.Київ Індустріальний 8

Голобородько Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №378
Харківська область Червонозаводський 378

Головатий Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №18
м.Київ Сирецький 18

Головач Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №60
Луганська область Первомайський 60

Головенко Микола Якович

Обраний по виборчому округу №296
Одеська область Київський 296

Головко Юрій Петрович

Обраний по виборчому округу №96
Дніпропетровська область Нікопольський 96

Голубець Михайло Андрійович

Обраний по виборчому округу №198
Івано-Франківська область Калуський 198

Гоменюк Іван Артемович

Обраний по виборчому округу №191
Запорізька область Запорізький 191

Гопей Іван Олександрович

Обраний по виборчому округу №326
Полтавська область Карлівський 326

Гордієнко Анатолій Леонтійович

Обраний по виборчому округу №379
Харківська область Ізюмський 379

Горинь Богдан Миколайович

Обраний по виборчому округу №272
Львівська область Жидачівський 272

Горинь Михайло Миколайович

Обраний по виборчому округу №260
Львівська область Залізничний 260

Горін Едуард Олексійович

Обраний по виборчому округу №293
Одеська область Ленінський 293

Горохівський Леон Теодорович

Обраний по виборчому округу №356
Тернопільська область Бережанський 356

Грабін Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №344
Сумська область Глухівський 344

Гребенченко Леонід Григорович

Обраний по виборчому округу №118
Донецька область Горлівський-Калінінський 118

Гринів Євген Андрійович

Обраний по виборчому округу №271
Львівська область Дрогобицький 271

Гринів Ігор Олексійович

Обраний по виборчому округу №276
Львівська область Жовківський 276

Гринчук Іван Адамович

Обраний по виборчому округу №35
Вінницька область Погребищенський 35

Гриньов Володимир Борисович

Обраний по виборчому округу №369
Харківська область Індустріальний 369

Грицай Іван Трохимович

Обраний по виборчому округу №290
Миколаївська область Миколаївський 290

Гришко Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №442
Чернігівська область Бахмацький 442

Грищенко Іван Михайлович

Обраний по виборчому округу №350
Сумська область Кролевецький 350

Гудима Олександр Васильович

Обраний по виборчому округу №41
Волинська область Луцький-Центральний 41

Гуменюк Марія Василівна

Обраний по виборчому округу №363
Тернопільська область Тернопільський 363

Гуренко Станіслав Іванович

Обраний по виборчому округу №219
Київська область Іванківський 219

Гусєв Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №113
Донецька область Кіровський 113

На початок


Д

Даниленко Володимир Макарович

Обраний по виборчому округу №385
Харківська область Валківський 385

Данчевський Володимир Якимович

Обраний по виборчому округу №168
Закарпатська область Мукачівський міський 168

Дашивець Григорій Арсентійович

Обраний по виборчому округу №152
Донецька область Слов'янський 152

Демидов Григорій Вікторович

Обраний по виборчому округу №254
Республіка Крим Ленінський 254

Дем'янов Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №189
Запорізька область Бердянський 189

Деркач Ігор Степанович

Обраний по виборчому округу №266
Львівська область Самбірський 266

Дзюба Микола Григорович

Обраний по виборчому округу №11
м.Київ Оболонський 11

Дідик Микола Анатолійович

Обраний по виборчому округу №31
Вінницька область Вінницький 31

Дідоренко Едуард Олексійович

Обраний по виборчому округу №49
Луганська область Ленінський 49

Дмитришин Ярослав Іванович

Обраний по виборчому округу №40
Волинська область Луцький 40

Дмитрієв Євген Іванович

Обраний по виборчому округу №435
Чернівецька область Новоселицький 435

Дмитрук Леонтій Михайлович

Обраний по виборчому округу №426
Черкаська область Черкаський 426

Дорогунцов Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №299
Одеська область Суворовський 299

Дорофєєв Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №56
Луганська область Алчевський 56

Дорошенко Іван Кирилович

Обраний по виборчому округу №109
Донецька область Будьоннівський 109

Дорчинець Дмитро Федорович

Обраний по виборчому округу №177
Закарпатська область Хустський 177

Драч Іван Федорович

Обраний по виборчому округу №259
Львівська область Артемівський 259

Дробінський Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №420
Черкаська область Уманський міський 420

Дронь Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №449
Чернігівська область Ріпкинський 449

Дубенков Геннадій Олексійович

Обраний по виборчому округу №33
Вінницька область Козятинський 33

Дубовський Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №183
Запорізька область Орджонікідзевський 183

Дубров Леонід Васильович

Обраний по виборчому округу №85
Дніпропетровська область Дніпровський 85

Дудченко Віталій Іванович

Обраний по виборчому округу №307
Одеська область Біляївський 307

Дума Зіновій Євгенович

Обраний по виборчому округу №202
Івано-Франківська область Надвірнянський 202

Дунтау Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №304
Одеська область Ізмаїльський 304

Дупляк Микола Степанович

Обраний по виборчому округу №159
Житомирська область Андрушівський 159

Дурдинець Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №230
Кіровоградська область Бобринецький 230

Духов Борис Інокентійович

Обраний по виборчому округу №7
м.Київ Залізничний 7

На початок


Е

Ейсмонт Володимир Юхимович

Обраний по виборчому округу №216
Київська область Білоцерківський 216

На початок


Є

Євтухов Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №94
Дніпропетровська область Центрально-Міський 94

Єліашевич Ігор Володимирович

Обраний по виборчому округу №167
Закарпатська область Ужгородський 167

Єльченко Юрій Никифорович

Обраний по виборчому округу №424
Черкаська область Тальнівський 424

Ємельянов Олександр Сергійович

Обраний по виборчому округу №417
Черкаська область Соснівський 417

Ємець Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №21
м.Київ Центральний 21

Єршов Аркадій Віталійович

Обраний по виборчому округу №341
Рівненська область Сарненський 341

Єщенко Валентина Миколаївна

Обраний по виборчому округу №217
Київська область Вишгородський 217

На початок


Ж

Желіба Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №233
Кіровоградська область Новоархангельський 233

Жук Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №436
Чернівецька область Сторожинецький 436

Жуков Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №131
Донецька область Макіївський-Гірницький 131

На початок


З

Завадська Катерина Павлівна

Обраний по виборчому округу №359
Тернопільська область Зборівський 359

Загородній Григорій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №422
Черкаська область Звенигородський 422

Задорожний Борис Васильович

Обраний по виборчому округу №139
Донецька область Маріупольський-Центральний 139

Заєць Іван Олександрович

Обраний по виборчому округу №17
м.Київ Святошинский 17

Заєць Олександр Семенович

Обраний по виборчому округу №429
Черкаська обл. 429

Зайко Яків Якович

Обраний по виборчому округу №153
Житомирська область Богунський 153

Залудяк Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №321
Полтавська область Кременчуцький-Крюківський 321

Захарук Дмитро Васильович

Обраний по виборчому округу №205
Івано-Франківська область Снятинський 205

Збітнєв Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №4
м.Київ Гагарінський 4

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по виборчому округу №112
Донецька область Київський 112

Зінченко Арсен Леонідович

Обраний по виборчому округу №24
Вінницька область Замостянський 24

На початок


І

Іваничук Роман Іванович

Обраний по виборчому округу №265
Львівська область Дрогобицький 265

Івасюк Валерій Петрович

Обраний по виборчому округу №9
м.Київ Ленінградський 9

Івашко Володимир Антонович

Обраний по виборчому округу №6
м.Київ Дарницький 6

Ігнатенко Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №231
Кіровоградська область Гайворонський 231

Ізмалков Валерій Миколайович

Обраний по виборчому округу №185
Запорізька область Шевченківський 185

Іоффе Юлій Якович

Обраний по виборчому округу №55
Луганська область Брянківський 55

Істратенко Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №86
Дніпропетровська область Заводський 86

На початок


К

Казак Леонід Васильович

Обраний по виборчому округу №257
Республіка Крим Сімферопольський 257

Казмірук Віталій Йосипович

Обраний по виборчому округу №383
Харківська область Балаклійський 383

Калинець Ірина Онуфріївна

Обраний по виборчому округу №274
Львівська область Миколаївський 274

Каменчук Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №335
Рівненська область Володимирецький 335

Капштик Іван Маркович

Обраний по виборчому округу №210
Київська область Броварський 210

Карасик Владлен Михайлович

Обраний по виборчому округу №384
Харківська область Богодухівський 384

Карпенко Віталій Опанасович

Обраний по виборчому округу №14
м.Київ Прирічний 14

Касьяненко Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №393
Херсонська область Дніпровський 393

Качура Борис Васильович

Обраний по виборчому округу №382
Харківська область Чугуївський 382

Квасов Володимир Ілліч

Обраний по виборчому округу №51
Луганська область Ватутінський 51

Кельман Дмитро Іванович

Обраний по виборчому округу №172
Закарпатська область Мукачівський 172

Кендзьор Ярослав-Петро Михайлович

Обраний по виборчому округу №278
Львівська область Сокальський 278

Кисельов Анатолій Васильович

Обраний по виборчому округу №142
Донецька область Сніжнянський 142

Кислий Павло Степанович

Обраний по виборчому округу №15
м.Київ Промисловий 15

Ківшик Петро Андрійович

Обраний по виборчому округу №325
Полтавська область Глобинський 325

Кінах Анатолій Кирилович

Обраний по виборчому округу №284
Миколаївська область Корабельний 284

Кіпаріс Федір Сергійович

Обраний по виборчому округу №317
Полтавська область Київський 317

Коваленко Микола Митрофанович

Обраний по виборчому округу №215
Київська область Баришівський 215

Ковінько Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №331
Полтавська область Хорольський 331

Козаренко Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №54
Луганська область Антрацитівський 54

Козярський Богдан Іванович

Обраний по виборчому округу №268
Львівська область Червоноградський 268

Колеснік Сергій Віталійович

Обраний по виборчому округу №143
Донецька область Торезький 143

Колєснік Олексій Миколайович

Обраний по виборчому округу №385
Харківська область Валківський 385

Колінець Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №355
Тернопільська область Тернопільський міський 355

Колісниченко Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №252
Республіка Крим Білогірський 252

Кондратьєв Ярослав Юрійович

Обраний по виборчому округу №12
м.Київ Печерський 12

Кондряков Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №239
м.Севастополь Нахімовський 239

Корж Анатолій Володимирович

Обраний по виборчому округу №76
Дніпропетровська область Бабушкінський 76

Коржик Валентин Іванович

Обраний по виборчому округу №386
Харківська область Вовчанський 386

Корнєєв Альберт Васильович

Обраний по виборчому округу №110
Донецька область Ворошиловський 110

Корнієнко Леонід Якович

Обраний по виборчому округу №381
Харківська область Лозівський 381

Коробко Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №93
Дніпропетровська область Тернівський 93

Короленко Євген Сергійович

Обраний по виборчому округу №181
Запорізька область Комунарський 181

Косів Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №277
Львівська область Пустомитівський 277

Костенко Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №22
м.Київ Червоноармійський 22

Костицький Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №196
Івано-Франківська область Залізничний 196

Костюк Олександр Власович

Обраний по виборчому округу №337
Рівненська область Дубровицький 337

Котик Богдан Дмитрович

Обраний по виборчому округу №262
Львівська область Радянський 262

Коцюба Олександр Павлович

Обраний по виборчому округу №16
м.Київ Радянський 16

Кравчук Леонід Макарович

Обраний по виборчому округу №39
Вінницька область Ямпільський 39

Криволап Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №419
Черкаська область Смілянський 419

Крижанівський Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №10
м.Київ Лівобережний 10

Крупа Лев Миколайович

Обраний по виборчому округу №362
Тернопільська область Теребовлянський 362

Крючков Василь Дмитрович

Обраний по виборчому округу №232
Кіровоградська область Маловиськівський 232

Кузьменко Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №253
Республіка Крим Красногвардійський 253

Куніцин Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №247
Республіка Крим Красноперекопський 247

Курашик Віталій Володимирович

Обраний по виборчому округу №245
Республіка Крим Євпаторійський 245

Куцай Іван Леонтійович

Обраний по виборчому округу №213
Київська область Переяслав-Хмельницький 213

Кучма Леонід Данилович

Обраний по виборчому округу №81
Дніпропетровська область Красногвардійський 81

Кушнарьов Євген Петрович

Обраний по виборчому округу №376
Харківська область Салтівський 376

Куянов Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №445
Чернігівська область Менський 445

На початок


Л

Лазаренко Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №107
Дніпропетровська область Широківський 107

Лебедик Петро Васильович

Обраний по виборчому округу №396
Херсонська область Новокаховський 396

Левченко Геннадій Петрович

Обраний по виборчому округу №371
Харківська область Комінтернівський 371

Леміш Валентин Пантелійович

Обраний по виборчому округу №46
Волинська область Ківерцівський 46

Лисенко Анатолій Олександрович

Обраний по виборчому округу №439
Чернігівська область Новозаводський 439

Лісовенко Василь Трохимович

Обраний по виборчому округу №448
Чернігівська область Прилуцький 448

Ліщина Богдан Миколайович

Обраний по виборчому округу №64
Луганська область Сєверодонецький 64

Лобач Вячеслав Іванович

Обраний по виборчому округу №59
Луганська область Лисичанський 59

Лобенко Анатолій Олександрович

Обраний по виборчому округу №302
Одеська область Чорноморський 302

Локтєв Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №120
Донецька область Горлівський-Центральний 120

Лубківський Роман Мар'янович

Обраний по виборчому округу №281
Львівська область Яворівський 281

Лук'яненко Левко Григорович

Обраний по виборчому округу №196
Івано-Франківська область Залізничний 196

Любенчук Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №414
Хмельницька область Чемеровецький 414

Ляхов Іван Андрійович

Обраний по виборчому округу №67
Луганська область Біловодський 67

Ляшко Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №125
Донецька область Єнакіївський 125

На початок


М

Мазур Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №101
Дніпропетровська область Верхньодніпровський 101

Мазур Юлій Маркович

Обраний по виборчому округу №295
Одеська область Іллічівський 295

Макар Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №279
Львівська область Старосамбірський 279

Макаренко Сергій Михайлович

Обраний по виборчому округу №134
Донецька область Макіївський-Червоногвардійський 134

Македонський Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №308
Одеська область Болградський 308

Макеєнко Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №209
Київська область Бориспільський 209

Марков Борис Іванович

Обраний по виборчому округу №395
Херсонська область Суворовський 395

Мармазов Євген Васильович

Обраний по виборчому округу №235
Кіровоградська область Олександрійський 235

Мартиненко Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №319
Полтавська область Комсомольський 319

Мартинов Анатолій Федорович

Обраний по виборчому округу №147
Донецька область Амвросіївський 147

Мартинчук Василь Йосипович

Обраний по виборчому округу №214
Київська область Фастівський 214

Марченко Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №347
Сумська область Роменський 347

Марченко Іван Дмитрович

Обраний по виборчому округу №117
Донецька область Артемівський 117

Маслов Михайло Іванович

Обраний по виборчому округу №28
Вінницька область Хмільницький 28

Маслюк Геннадій Євгенович

Обраний по виборчому округу №115
Донецька область Петровський 115

Масол Віталій Андрійович

Обраний по виборчому округу №450
Чернігівська область Чернігівський 450

Матвєєв Володимир Йосипович

Обраний по виборчому округу №285
Миколаївська область Центральний 285

Матвієнко Анатолій Сергійович

Обраний по виборчому округу №30
Вінницька область Бершадський 30

Матійко Анатолій Семенович

Обраний по виборчому округу №243
Республіка Крим Алуштинський 243

Мацялко Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №360
Тернопільська область Кременецький 360

Маякін Валентин Андрійович

Обраний по виборчому округу №126
Донецька область Костянтинівський 126

Медвєдєв Володимир Гур'янович

Обраний по виборчому округу №99
Дніпропетровська область Першотравенський 99

Мельник Анатолій Максимович

Обраний по виборчому округу №97
Дніпропетровська область Новомосковський міський 97

Мельник Борис Павлович

Обраний по виборчому округу №314
Одеська область Тарутинський 314

Мельник Микола Євтихійович

Обраний по виборчому округу №37
Вінницька область Тульчинський 37

Мельничук Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №155
Житомирська область Промисловий 155

Меньшов Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №104
Дніпропетровська область Південний 104

Мещеряков Валерій Федорович

Обраний по виборчому округу №366
Харківська область Вузівський 366

Мисник Павло Олексійович

Обраний по виборчому округу №446
Чернігівська область Новгород-Сіверський 446

Михайлюк Василь Петрович

Обраний по виборчому округу №211
Київська область Васильківський 211

Мовчан Павло Михайлович

Обраний по виборчому округу №2
м.Київ Березняківський 2

Мокін Борис Іванович

Обраний по виборчому округу №23
Вінницька область Ленінський 23

Мокроусов Анатолій Олексійович

Обраний по виборчому округу №19
м.Київ Троєщинський 19

Мороз Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №283
Миколаївська область Заводський 283

Мороз Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №224
Київська область Таращанський 224

Московка Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №365
Харківська область Ленінський 365

Мостиський Андрій Богданович

Обраний по виборчому округу №42
Волинська область Ковельський 42

Мотюк Мирослав Павлович

Обраний по виборчому округу №364
Тернопільська область Чортківський 364

Мусієнко Іван Михайлович

Обраний по виборчому округу №234
Кіровоградська область Новоукраїнський 234

На початок


Н

Нагулко Тарас Дмитрович

Обраний по виборчому округу №407
Хмельницька область Шепетівський 407

Науменко Микола Вікторович

Обраний по виборчому округу №404
Хмельницька область Центральний 404

Негода Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №95
Дніпропетровська область Марганецький 95

Некрасов Владилен Петрович

Обраний по виборчому округу №237
м.Севастополь Балаклавський 237

Нечипоренко Олександр Лаврович

Обраний по виборчому округу №220
Київська область Києво-Святошинський 220

Ніколаєнко Іван Андрійович

Обраний по виборчому округу №222
Київська область Миронівський 222

Ніколенко Анатолій Миколайович

Обраний по виборчому округу №189
Запорізька область Бердянський 189

Новицький Євген Антонович

Обраний по виборчому округу №204
Івано-Франківська область Рожнятівський 204

Новіков Володимир Якович

Обраний по виборчому округу №141
Донецька область Слов'янський міський 141

Носов Владислав Васильович

Обраний по виборчому округу №318
Полтавська область Октябрський 318

На початок


О

Олійник Борис Ілліч

Обраний по виборчому округу №191
Запорізька область Запорізький 191

Олійник Борис Степанович

Обраний по виборчому округу №26
Вінницька область Жмеринський 26

Омельченко Микола Григорович

Обраний по виборчому округу №102
Дніпропетровська область Новомосковський 102

Осадчук Петро Ілліч

Обраний по виборчому округу №207
Івано-Франківська область Тлумацький 207

Остапенко Олександр Федорович

Обраний по виборчому округу №57
Луганська область Краснодонський 57

Островський Зіновій Васильович

Обраний по виборчому округу №146
Донецька область Ясинуватський 146

Остроущенко Світлана Вікторівна

Обраний по виборчому округу №298
Одеська область Приморський 298

На початок


П

Павленко Фелікс Омелянович

Обраний по виборчому округу №228
Кіровоградська область Олександрійський міський 228

Павличко Дмитро Васильович

Обраний по виборчому округу №358
Тернопільська область Збаразький 358

Павліченко Віталій Купріянович

Обраний по виборчому округу №240
Республіка Крим Залізничний 240

Павлов Володимир Олексійович

Обраний по виборчому округу №77
Дніпропетровська область Вузівський 77

Павлюк Степан Петрович

Обраний по виборчому округу №280
Львівська область Турківський 280

Панасовський Олег Григорович

Обраний по виборчому округу №121
Донецька область Дебальцівський 121

Панасюк Федір Тимофійович

Обраний по виборчому округу №162
Житомирська область Любарський 162

Панченко Володимир Євгенович

Обраний по виборчому округу №225
Кіровоградська область Ленінський 225

Парасунько Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №47
Волинська область Любешівський 47

Пасічник Іван Давидович

Обраний по виборчому округу №428
Черкаська область Чорнобаївський 428

Пауль Віктор Йосипович

Обраний по виборчому округу №144
Донецька область Харцизький 144

Передрій Борис Іванович

Обраний по виборчому округу №328
Полтавська область Лохвицький 328

Перепадін Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №251
Республіка Крим Бахчисарайський 251

Петін Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №400
Херсонська область Генічеський 400

Петренко Володимир Оникійович

Обраний по виборчому округу №195
Запорізька область Приазовський 195

Петренко Микола Якович

Обраний по виборчому округу №324
Полтавська область Гадяцький 324

Петров Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №322
Полтавська область Лубенський 322

Печеров Андрій Васильович

Обраний по виборчому округу №309
Одеська область Великомихайлівський 309

Пилипенко Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №306
Одеська область Морський 306

Пилипчук Володимир Мефодійович

Обраний по виборчому округу №333
Рівненська область Жовтневий 333

Пинзеник Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №262
Львівська область Радянський 262

Пиріг Любомир Антонович

Обраний по виборчому округу №203
Івано-Франківська область Рогатинський 203

Пискуновський Костянтин Володимирович

Обраний по виборчому округу №39
Вінницька область Ямпільський 39

Півень Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №132
Донецька область Макіївський-Радянський 132

Під'яблонський Михайло Іванович

Обраний по виборчому округу №136
Донецька область Маріупольський-Іллічівський 136

Піскун Олександр Ілліч

Обраний по виборчому округу №342
Сумська область Зарічний 342

Плосконос Ігор Миколайович

Обраний по виборчому округу №353
Сумська область Тростянецький 353

Плющ Іван Степанович

Обраний по виборчому округу №221
Київська область Макарівський 221

Поворозник Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №409
Хмельницька область Городоцький 409

Поджаров Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №311
Одеська область Кілійський 311

Подчос Григорій Степанович

Обраний по виборчому округу №32
Вінницька область Гайсинський 32

Поличко Андрій Васильович

Обраний по виборчому округу №170
Закарпатська область Виноградівський 170

Полях Віталій Іванович

Обраний по виборчому округу №423
Черкаська область Золотоніський 423

Поперняк Анатолій Никифорович

Обраний по виборчому округу №412
Хмельницька область Летичівський 412

Попик Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №36
Вінницька область Тростянецький 36

Попов Микола Михайлович

Обраний по виборчому округу №73
Луганська область Старобільський 73

Попович Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №177
Закарпатська область Хустський 177

Порада Олексій Миколайович

Обраний по виборчому округу №182
Запорізька область Леваневський 182

Поровський Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №340
Рівненська область Рівненський 340

Портной Володимир Степанович

Обраний по виборчому округу №441
Чернігівська область Прилуцький міський 441

Потебенько Михайло Олексійович

Обраний по виборчому округу №291
Миколаївська область Новобузький 291

Правденко Сергій Макарович

Обраний по виборчому округу №83
Дніпропетровська область Самарський 83

Приходько Віктор Андрійович

Обраний по виборчому округу №447
Чернігівська область Носівський 447

Причкін Олексій Олексійович

Обраний по виборчому округу №190
Запорізька область Василівський 190

Продан Костянтин Костянтинович

Обраний по виборчому округу №106
Дніпропетровська область Царичанський 106

Протасов Валентин Іванович

Обраний по виборчому округу №74
Дніпропетровська область Ленінський 74

Пулінець Павло Миколайович

Обраний по виборчому округу №397
Херсонська область Білозерський 397

Пустовойтенко Валерій Павлович

Обраний по виборчому округу №78
Дніпропетровська область Жовтневий 78

Пучко Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №390
Харківська область Люботинський 390

Пушик Степан Григорович

Обраний по виборчому округу №199
Івано-Франківська область Коломийський 199

Пшеничников Анатолій Єгорович

Обраний по виборчому округу №244
Республіка Крим Джанкойський 244

На початок


Р

Рапій Роман Костянтинович

Обраний по виборчому округу №346
Сумська область Охтирський 346

Ребрик Богдан Васильович

Обраний по виборчому округу №206
Івано-Франківська область Тисменицький 206

Рева Віталій Михайлович

Обраний по виборчому округу №249
Республіка Крим Феодосійський 249

Ревенко Микола Мусійович

Обраний по виборчому округу №437
Чернівецька область Хотинський 437

Резнік Борис Якович

Обраний по виборчому округу №301
Одеська область Центральний 301

Рибальченко Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №305
Одеська область Котовський 305

Рибін Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №151
Донецька область Новоазовський 151

Родигін Валерій Миколайович

Обраний по виборчому округу №147
Донецька область Амвросіївський 147

Романов Юрій Сергійович

Обраний по виборчому округу №294
Одеська область Жовтневий 294

Романчук Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №178
Запорізька область Ленінський 178

Романюк Василь Сергійович

Обраний по виборчому округу №415
Хмельницька область Ярмолинецький 415

Романюк Віталій Степанович

Обраний по виборчому округу №267
Львівська область Стрийський 267

Руденко Василь Миколайович

Обраний по виборчому округу №336
Рівненська область Гощанський 336

Рудик Василь Назарович

Обраний по виборчому округу №165
Житомирська область Олевський 165

Рябоконь Василь Петрович

Обраний по виборчому округу №29
Вінницька область Барський 29

Рябоконь Олександр Григорович

Обраний по виборчому округу №218
Київська область Володарський 218

Рябченко Микола Андрійович

Обраний по виборчому округу №90
Дніпропетровська область Довгинцівський 90

На початок


С

Саввін Олексій Михайлович

Обраний по виборчому округу №25
Вінницька область Староміський 25

Савельєв Олег Єфремович

Обраний по виборчому округу №313
Одеська область Савранський 313

Савченко Анатолій Петрович

Обраний по виборчому округу №286
Миколаївська область Вознесенський 286

Савчук Анатолій Якович

Обраний по виборчому округу №38
Вінницька область Шаргородський 38

Салій Іван Миколайович

Обраний по виборчому округу №13
м.Київ Подільский 13

Сальніченко Віталій Миколайович

Обраний по виборчому округу №62
Луганська область Рубіжанський 62

Санін Василь Никифорович

Обраний по виборчому округу №368
Харківська область Жовтневий 368

Сацький Віталій Антонович

Обраний по виборчому округу №180
Запорізька область Заводський 180

Сватков Леонід Борисович

Обраний по виборчому округу №323
Полтавська область Миргородський 323

Свідерський Федір Феофілактович

Обраний по виборчому округу №43
Волинська область Нововолинський 43

Севастьянов Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №241
Республіка Крим Київський 241

Семенець Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №443
Чернігівська область Борзнянський 443

Сербін Юрій Сергійович

Обраний по виборчому округу №348
Сумська область Шосткинський 348

Серебрянников Юрій Пилипович

Обраний по виборчому округу №111
Донецька область Калінінський 111

Сидоренко Микола Якович

Обраний по виборчому округу №151
Донецька область Новоазовський 151

Симоненко Валентин Костянтинович

Обраний по виборчому округу №297
Одеська область Малиновський 297

Ситник Віктор Петрович

Обраний по виборчому округу №329
Полтавська область Оржицький 329

Сичов Віктор Олександрович

Обраний по виборчому округу №187
Запорізька область Мелітопольський міський 187

Сівкова Лідія Миколаївна

Обраний по виборчому округу №123
Донецька область Добропільський 123

Сівцов Микола Пилипович

Обраний по виборчому округу №105
Дніпропетровська область Солонянський 105

Сінько Василь Данилович

Обраний по виборчому округу №216
Київська область Білоцерківський 216

Скальський Василь Володимирович

Обраний по виборчому округу №409
Хмельницька область Городоцький 409

Скорик Лариса Павлівна

Обраний по виборчому округу №1
м.Київ Артемівський 1

Слєднєв Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №108
Донецька область Ленінський 108

Слєсаренко Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №179
Запорізька область Жовтневий 179

Слободенюк Володимир Микитович

Обраний по виборчому округу №98
Дніпропетровська область Західнодонбаський 98

Сметанін Володимир Ілліч

Обраний по виборчому округу №80
Дніпропетровська область Кіровський 80

Смирнов Юрій Костянтинович

Обраний по виборчому округу №130
Донецька область Краснолиманський 130

Снігірьов Микола Михайлович

Обраний по виборчому округу №312
Одеська область Комінтернівський 312

Соболєв Сергій Владиславович

Обраний по виборчому округу №184
Запорізька область Хортицький 184

Спаський Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №150
Донецька область Мар'їнський 150

Спис Микола Михайлович

Обраний по виборчому округу №250
Республіка Крим Ялтинський 250

Стадниченко Володимир Якович

Обраний по виборчому округу №315
Одеська область Татарбунарський 315

Старіченко Олександр Гаврилович

Обраний по виборчому округу №124
Донецька область Дружківський 124

Степенко Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №330
Полтавська область Полтавський 330

Стецьків Тарас Степанович

Обраний по виборчому округу №275
Львівська область Мостиський 275

Стешенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №71
Луганська область Сватівський 71

Стрельников Володимир Костянтинович

Обраний по виборчому округу №392
Харківська область Харківський 392

Ступніков Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №236
м.Севастополь Ленінський 236

Стус Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №433
Чернівецька область Глибоцький 433

Сугоняко Олександр Анатолійович

Обраний по виборчому округу №154
Житомирська область Корольовський 154

Сухий Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №103
Дніпропетровська область Павлоградський 103

Сухоруков Андрій Олександрович

Обраний по виборчому округу №367
Харківська область Дзержинський 367

На початок


Т

Табурянський Леопольд Іванович

Обраний по виборчому округу №82
Дніпропетровська область Петровський 82

Танюк Леонід /Лесь/ Степанович

Обраний по виборчому округу №3
м.Київ Ватутінський 3

Тарасенко Олександр Григорович

Обраний по виборчому округу №227
Кіровоградська область Знам'янський 227

Терехов Володимир Павлович

Обраний по виборчому округу №242
Республіка Крим Центральний 242

Теряник Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №58
Луганська область Краснолуцький 58

Тимчук Сергій Артемович

Обраний по виборчому округу №405
Хмельницька область Кам'янець-Подільський 405

Тихонов Віктор Миколайович

Обраний по виборчому округу №52
Луганська область Жовтневий 52

Ткач Полікарп Ілліч

Обраний по виборчому округу №31
Вінницька область Вінницький 31

Ткачук Анатолій Федорович

Обраний по виборчому округу №403
Хмельницька область Заводський 403

Толстоухов Анатолій Володимирович

Обраний по виборчому округу №148
Донецька область Волноваський 148

Толубко Володимир Борисович

Обраний по виборчому округу №287
Миколаївська область Первомайський 287

Топалов Валерій Андрійович

Обраний по виборчому округу №122
Донецька область Дзержинський 122

Тризна Валентин Сергійович

Обраний по виборчому округу №114
Донецька область Куйбишевський 114

Тризна Олександр Андрійович

Обраний по виборчому округу №383
Харківська область Балаклійський 383

На початок


У

Уманець Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №394
Херсонська область Комсомольський 394

Усатенко Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №389
Харківська область Красноградський 389

На початок


Ф

Федоров Володимир Григорович

Обраний по виборчому округу №158
Житомирська область Новоград-Волинський 158

Фесун Никанор Артемович

Обраний по виборчому округу №413
Хмельницька область Старокостянтинівський 413

Філенко Володимир Пилипович

Обраний по виборчому округу №387
Харківська область Зміївський 387

Фокін Вітольд Павлович

Обраний по виборчому округу №6
м.Київ Дарницький 6

Фоменко Геннадій Петрович

Обраний по виборчому округу №65
Луганська область Стахановський 65

На початок


Х

Хананов Едуард Ахатович

Обраний по виборчому округу №71
Луганська область Сватівський 71

Хижняк Віталій Михайлович

Обраний по виборчому округу №34
Вінницька область Немирівський 34

Хилюк Олексій Олексійович

Обраний по виборчому округу №156
Житомирська область Бердичівський 156

Хмара Степан Ілліч

Обраний по виборчому округу №261
Львівська область Індустріальний 261

Хмельнюк Валерій Якович

Обраний по виборчому округу №300
Одеська область Таїровський 300

Ходоровський Георгій Іванович

Обраний по виборчому округу №430
Чернівецька область Ленінський 430

Хоменко Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №210
Київська область Броварський 210

Хоменко Микола Григорович

Обраний по виборчому округу №345
Сумська область Конотопський 345

Хомич Дмитро Михайлович

Обраний по виборчому округу №91
Дніпропетровська область Інгулецький 91

Хотлубєй Юрій Юрійович

Обраний по виборчому округу №135
Донецька область Маріупольський Жовтневий 135

Хунов Анатолій Ісмаїлович

Обраний по виборчому округу №130
Донецька область Краснолиманський 130

На початок


Ц

Цеков Сергій Павлович

Обраний по виборчому округу №248
Республіка Крим Сакський 248

Церт Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №69
Луганська область Перевальський 69

На початок


Ч

Чародєєв Олександр Васильович

Обраний по виборчому округу №116
Донецька область Пролетарський 116

Чебан Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №288
Миколаївська область Арбузинський 288

Чепурний Анатолій Григорович

Обраний по виборчому округу №380
Харківська область Куп'янський 380

Червоній Василь Михайлович

Обраний по виборчому округу №332
Рівненська область Ленінський 332

Череп Валерій Іванович

Обраний по виборчому округу №349
Сумська область Білопільський 349

Черненко Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №119
Донецька область Горлівський-Микитівський 119

Чернявський Олексій Пилипович

Обраний по виборчому округу №352
Сумська область Сумський 352

Чобіт Дмитро Васильович

Обраний по виборчому округу №269
Львівська область Бродівський 269

Чорновіл Вячеслав Максимович

Обраний по виборчому округу №264
Львівська область Шевченківський 264

Чорнокур Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №88
Дніпропетровська область Горняцький 88

Чулаков Євген Родіонович

Обраний по виборчому округу №100
Дніпропетровська область Васильківський 100

Чумак Аркадій Степанович

Обраний по виборчому округу №399
Херсонська область Великоолександрівський 399

Чураков Валерій Миколайович

Обраний по виборчому округу №145
Донецька область Шахтарський 145

Чучук Маркіян Євгенович

Обраний по виборчому округу №197
Івано-Франківська область Центральний 197

На початок


Ш

Шаповал Володимир Никифорович

Обраний по виборчому округу №427
Черкаська область Чигиринський 427

Шариков Борис Іванович

Обраний по виборчому округу №398
Херсонська область Великолепетиський 398

Швайка Михайло Андрійович

Обраний по виборчому округу №273
Львівська область Золочівський 273

Шведенко Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №72
Луганська область Станично-Луганський 72

Швець Валентин Родіонович

Обраний по виборчому округу №223
Київська область Обухівський 223

Шевченко Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №133
Донецька область Макіївський-Центральний 133

Шевченко Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №186
Запорізька область Бердянський міський 186

Шевченко Олександр Тихонович

Обраний по виборчому округу №357
Тернопільська область Заліщицький 357

Шевченко Олесь Євгенович

Обраний по виборчому округу №5
м.Київ Голосіївський 5

Шепа Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №169
Закарпатська область Берегівський 169

Шершун Микола Харитонович

Обраний по виборчому округу №339
Рівненська область Костопільський 339

Шеховцов Олексій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №128
Донецька область Новокраматорський 128

Шинкарук Володимир Максимович

Обраний по виборчому округу №289
Миколаївська область Доманівський 289

Шишкін Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №226
Кіровоградська область Кіровський 226

Шкарбан Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №327
Полтавська область Кобеляцький 327

Шлемко Володимир Теофілович

Обраний по виборчому округу №201
Івано-Франківська область Косівський 201

Шовкошитний Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №20
м.Київ Харківський 20

Шульга Микола Олександрович

Обраний по виборчому округу №68
Луганська область Лутугинський 68

На початок


Щ

Щербина Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №375
Харківська область Радянський 375

На початок


Ю

Юрченко Анатолій Петрович

Обраний по виборчому округу №402
Херсонська область Скадовський 402

Юхновський Ігор Рафаїлович

Обраний по виборчому округу №263
Львівська область Личаківський 263

На початок

Я

Яворівський Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №229
Кіровоградська область Світловодський 229

Ягоферов Анатолій Миколайович

Обраний по виборчому округу №50
Луганська область Артемівський 50

Яковишин Леонід Григорович

Обраний по виборчому округу №444
Чернігівська область Козелецький 444

Янушевич Станіслава Антонівна

Обраний по виборчому округу №160
Житомирська область Житомирський 160

Яришев Микола Михайлович

Обраний по виборчому округу №70
Луганська область Попаснянський 70

Ярчук Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №408
Хмельницька область Волочиський 408

Ясинський Володимир Віталійович

Обраний по виборчому округу №140
Донецька область Селидівський 140

Яхеєва Тетяна Михайлівна

Обраний по виборчому округу №438
Чернігівська область Деснянський 438

Яценко Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №157
Житомирська область Коростенський 157

Яцуба Володимир Григорович

Обраний по виборчому округу №75
Дніпропетровська область Амур-Нижньодніпровський 75

На початок