На головну

Народні Депутати України 2-го скликання (1994-1998)


А    Б    В    Г    Д    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Ю    Я   




А

Агафонов Анатолій Вікторович

Обраний по виборчому округу №289
Миколаївська область Первомайський 289

Азаров Микола Янович

Обраний по виборчому округу №115
Донецька область Петровський 115

Аксененко Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №254
Луганська область Лутугинський 254

Алексєєв Володимир Геннадійович

Обраний по виборчому округу №369
Харківська область Індустріальний 369

Альошин Валерій Борисович

Обраний по виборчому округу №224
Кіровоградська область Індустріальний 224

Ампілогов Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №116
Донецька область Пролетарський 116

Анісімов Леонід Олександрович

Обраний по виборчому округу №178
Запорізька область Заводський 178

Анненков Єгор Іванович

Обраний по виборчому округу №245
Луганська область Лисичанський 245

На початок


Б

Бабич Валерій Георгійович

Обраний по виборчому округу №97
Дніпропетровська область Західно-Донбаський 97

Байрак Микола Володимирович

Обраний по виборчому округу №83
Дніпропетровська область Баглійський 83

Бакай Ігор Михайлович

Обраний по виборчому округу №208
Київська область Бориспільський 208

Бандурка Олександр Маркович

Обраний по виборчому округу №390
Харківська область Дергачівський 390

Бардин Ярослав Богданович

Обраний по виборчому округу №216
Київська область Вишгородський 216

Безсмертний Роман Петрович

Обраний по виборчому округу №220
Київська область Макарівський 220

Безуглий Анатолій Григорович

Обраний по виборчому округу №398
Херсонська область Новокаховський 398

Бережний Олексій Тимофійович

Обраний по виборчому округу №391
Харківська область Зміївський 391

Бєльський Вячеслав Іванович

Обраний по виборчому округу №189
Запорізька область Василівський 189

Биченко Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №382
Харківська область Лозівський 382

Білас Іван Григорович

Обраний по виборчому округу №278
Львівська область Мостиський 278

Білоус Вячеслав Олександрович

Обраний по виборчому округу №317
Полтавська область Київський 317

Бобриньов Олександр Васильович

Обраний по виборчому округу №43
місто Севастополь Балаклавський 43

Боделан Руслан Борисович

Обраний по виборчому округу №312
Одеська область Кілійський 312

Боженко Олег Віталійович

Обраний по виборчому округу №285
Миколаївська область Ленінський 285

Бойко Богдан Федорович

Обраний по виборчому округу №360
Тернопільська область Гусятинський 360

Болдирєв Юрій Олександрович

Обраний по виборчому округу №112
Донецька область Кіровсько-Шахтарський 112

Бондаренко Віктор Степанович

Обраний по виборчому округу №252
Луганська область Антрацитівський 252

Бондаренко Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №8
м.Київ Ленінградський 8

Борзих Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №238
Луганська область Кам'янобрідський 238

Боровик Олександр Григорович

Обраний по виборчому округу №447
Чернігівська область Менський 447

Бородіч Леонід Васильович

Обраний по виборчому округу №91
Дніпропетровська область Тернівський 91

Бортник Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №413
Хмельницька область Ізяславський 413

Брит Віктор Петрович

Обраний по виборчому округу №194
Запорізька область Приазовський 194

Бряузов Володимир Павлович

Обраний по виборчому округу №52
Віницька область Хмільницький 52

Бублик Юрій Тимофійович

Обраний по виборчому округу №354
Сумська область Тростянецький 354

Буздуган Юрій Олексійович

Обраний по виборчому округу №438
Чернівецька область Новоселицький 438

Буряк Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №211
Київська область Ірпінський 211

Бурячинський Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №342
Рівненська область Сарненський 342

Бутейко Антон Денисович

Обраний по виборчому округу №70
Волинська область Камінь-Каширський 70

Буткевич Володимир Григорович

Обраний по виборчому округу №59
Вінницька область Погребищенський 59

На початок


В

Васильєв Геннадій Андрійович

Обраний по виборчому округу №109
Донецька область Калінінський 109

Васюра Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №428
Черкаська область Чигиринський 428

Ващук Катерина Тимофіївна

Обраний по виборчому округу №69
Волинська область Горохівський 69

Вернигора Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №332
Полтавська область Хорольський 332

Верхогляд Василь Карпович

Обраний по виборчому округу №409
Хмельницька область Шепетівський 409

Вишнєвецький Георгій Васильович

Обраний по виборчому округу №120
Донецька область Горлівський-Центральний 120

Вінський Йосип Вікентійович

Обраний по виборчому округу №411
Хмельницька область Городоцький 411

Вітович Олег Васильович

Обраний по виборчому округу №275
Львівська область Жидачівський 275

Вітренко Наталiя Михайлiвна

Обраний по виборчому округу №346
Сумська область Конотопський 346

Волковецький Степан Васильович

Обраний по виборчому округу №199
Івано-Франківська область Долинський 199

На початок


Г

Гаманюк Леонід Юхимович

Обраний по виборчому округу №84
Дніпропетровська область Дніпровський 84

Гармаш Леонід Іванович

Обраний по виборчому округу №375
Харківська область Орджонікідзевський 375

Гарькавий Віталій Іванович

Обраний по виборчому округу №106
Дніпропетровська область Царичанський 106

Германчук Петро Кузьмич

Обраний по виборчому округу №72
Волинська область Старовижівський 72

Гетьман Вадим Петрович

Обраний по виборчому округу №426
Черкаська область Тальнівський 426

Гладуш Віктор Дмитрович

Обраний по виборчому округу №92
Дніпропетровська область Центрально-Міський 92

Глух Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №290
Миколаївська область Доманівський 290

Глухівський Лев Йосипович

Обраний по виборчому округу №277
Львівська область Золочівський 277

Гмиря Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №240
Луганська область Алчевський 240

Говорун Володимир Пилипович

Обраний по виборчому округу №311
Одеська область Іванівський 311

Головатий Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №19
м.Київ Сирецький 19

Головко Анатолій Федорович

Обраний по виборчому округу №410
Хмельницька область Волочиський 410

Головко Володимир Ілліч

Обраний по виборчому округу №318
Полтавська область Ленінський 318

Голубченко Анатолій Костянтинович

Обраний по виборчому округу №188
Запорізька область Бердянський 188

Гончар Василь Антонович

Обраний по виборчому округу №304
Одеська область Білгород-Дністровський 304

Горбаль Микола Андрійович

Обраний по виборчому округу №359
Тернопільська область Борщівський 359

Горбатов Валерій Миронович

Обраний по виборчому округу №37
Автономна Республіка Крим Білогірський 37

Горбатюк Микола Дмитрович

Обраний по виборчому округу №158
Житомирська область Новоград-Волинський 158

Горбатюк Мирослав Пилипович

Обраний по виборчому округу №16
м.Київ Радянський 16

Горинь Богдан Миколайович

Обраний по виборчому округу №356
Тернопільська область Галицький 356

Горохівський Леон Теодорович

Обраний по виборчому округу №358
Тернопільська область Бережанський 358

Гошовська Валентина Андріївна

Обраний по виборчому округу №386
Харківська область Балаклійський 386

Грабар Микола Федорович

Обраний по виборчому округу №176
Закарпатська область Хустський 176

Григорович Лілія Степанівна

Обраний по виборчому округу №204
Івано-Франківська область Снятинський 204

Грінцов Іван Григорович

Обраний по виборчому округу №355
Сумська область Ямпільський 355

Гурвіц Едуард Йосипович

Обраний по виборчому округу №294
Одеська область Жовтневий 294

Гуров Вадим Миколайович

Обраний по виборчому округу №90
Дніпропетровська область Кривбасівський 90

На початок


Д

Даниленко Анатолій Степанович

Обраний по виборчому округу №221
Київська область Миронівський 221

Данча Михайло Дмитрович

Обраний по виборчому округу №175
Закарпатська область Ужгородський сільський 175

Дем'ян Григорій Васильович

Обраний по виборчому округу №281
Львівська область Турківський 281

Динейкін Григорій Іванович

Обраний по виборчому округу №250
Луганська облласть Сєвєродонецький 250

Дідик Петро Андрійович

Обраний по виборчому округу №380
Харківська область Ізюмський 380

Діхтяренко Григорій Юхимович

Обраний по виборчому округу №420
Черкаська область Золотоніський 420

Дмитренко Олексій Іванович

Обраний по виборчому округу №244
Луганська область Краснолуцький 244

Довганчин Григорій Васильович

Обраний по виборчому округу №436
Чернівецька область Кельменецький 436

Довгань Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №400
Херсонська область Великоолександрівський 400

Долженко Геннадій Петрович

Обраний по виборчому округу №450
Чернігівська область Чернігівський 450

Дондик Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №149
Донецька область Володарський 149

Донченко Юрій Григорович

Обраний по виборчому округу №259
Луганська область Старобільський 259

Дорошевський Михайло Володимирович

Обраний по виборчому округу №34
Автономна Республіка Крим Феодосійський 34

Драгомарецький Сергій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №295
Одеська область Іллічівський 295

Дроботов Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №33
Автономна Республіка Крим Сакський 33

Дронь Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №449
Чернігівська область Ріпкинський 449

Дудченко Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №408
Хмельницька область Славутський 408

Дурдинець Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №229
Кіровоградська область Бобринецький 229

Душейко Петро Григорович

Обраний по виборчому округу №429
Черкаська область Чорнобаївський 429

Дьомін Олег Олексійович

Обраний по виборчому округу №371
Харківська область Комінтернівський 371

На початок


Є

Євдокимов Валерій Олександрович

Обраний по виборчому округу №301
Одеська область Таїровський 301

Євтухов Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №448
Чернігівська область Новгород-Сіверський 448

Єгудін Володимир Ілліч

Обраний по виборчому округу №39
Автономна Республіка Крим Красногвардійський 39

Єльяшкевич Олександр Сергійович

Обраний по виборчому округу №394
Херсонська область Дніпровський 394

Ємельянов Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №283
Миколаївська область Заводський 283

Ємець Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №260
Львівська область Галицький 260

Єрмак Анатолій Васильович

Обраний по виборчому округу №193
Запорізька область Пологівський 193

Єськов Валентин Андрійович

Обраний по виборчому округу №241
Луганська область Антрацитівський 241

На початок


Ж

Жеребецький Євген Петрович

Обраний по виборчому округу №270
Львівська область Червоноградський 270

Жир Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №93
Дніпропетровська область Марганецький 93

Жовтяк Євген Дмитрович

Обраний по виборчому округу №219
Київська область Києво-Святошинський 219

Жулинський Микола Григорович

Обраний по виборчому округу №64
Волинська область Луцький 64

Жумикін Альберт Петрович

Обраний по виборчому округу №24
Автономна Республіка Крим Залізничний 24

На початок


З

Заборний Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №208
Київська область Бориспільський 208

Завалевська Валентина Олександрівна

Обраний по виборчому округу №232
Кіровоградська область Новоархангельський 232

Заварзін Микола Володимирович

Обраний по виборчому округу №129
Донецька область Красноармійський міський 129

Загородній Григорій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №212
Київська область Переяслав-Хмельницький 212

Заєць Іван Олександрович

Обраний по виборчому округу №18
м.Київ Святошинський 18

Запорожець Юрій Михайлович

Обраний по виборчому округу №286
Миколаївська область Миколаївський міський 286

Зарудний Андрій Антонович

Обраний по виборчому округу №362
Тернопільська область Зборівський 362

Засуха Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №210
Київська область Васильківський 210

Зачосов Вадим Олександрович

Обраний по виборчому округу №46
м.Севастополь Нахімовський 46

Звонарж Андрій Юрійович

Обраний по виборчому округу №310
Одеська область Великомихайлівський 310

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по виборчому округу №110
Донецька область Київський 110

Золотарьов Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №352
Сумська область Лебединський 352

На початок


І

Іванов Валерій Геннадійович

Обраний по виборчому округу №148
Донецька область Волноваський 148

Іванов Василь Олексійович

Обраний по виборчому округу №393
Харківська область Харківський 393

Ігнатенко Олександр Степанович

Обраний по виборчому округу №363
Тернопільська область Кременецький 363

Ілюшин Володимир Олексійович

Обраний по виборчому округу №237
Луганська область Жовтневий 237

Ілясевич Ярослав Михайлович

Обраний по виборчому округу №282
Львівська область Яворівський 282

Іоффе Юлій Якович

Обраний по виборчому округу №248
Луганська область Рубіжанський 248

Іщенко Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №432
Чернівецька область Першотравневий 432

На початок


К

Кавун Василь Михайлович

Обраний по виборчому округу №54
Вінницька область Бершадський 54

Кальник Віктор Мартинович

Обраний по виборчому округу №164
Житомирська область Овруцький 164

Камінський Леонід Олексійович

Обраний по виборчому округу №141
Донецька область Сніжнянський 141

Капустян Володимир Нілович

Обраний по виборчому округу №327
Полтавська область Карлівський 327

Карасик Владлен Михайлович

Обраний по виборчому округу №387
Харківська область Богодухівський 387

Карасик Юрій Михайлович

Обраний по виборчому округу №427
Черкаська область Черкаський 427

Кармазін Юрій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №299
Одеська область Приморський 299

Карнаух Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №323
Полтавська область Лубенський 323

Карпачова Ніна Іванівна

Обраний по виборчому округу №28
Автономна Республіка Крим Алуштинський 28

Карпов Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №373
Харківська область Ленінський 373

Кашляков Микола Дмитрович

Обраний по виборчому округу №368
Харківська область Жовтневий 368

Квятковський Ігор Васильович

Обраний по виборчому округу №49
Вінницька область Староміський 49

Кендзьор Ярослав Михайлович

Обраний по виборчому округу №280
Львівська область Сокальський 280

Кириленко Іван Григорович

Обраний по виборчому округу №96
Дніпропетровська область Павлоградський міський 96

Кириченко Микола Олексійович

Обраний по виборчому округу №329
Полтавська область Лохвицький 329

Кириченко Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №395
Херсонська область Комсомольський 395

Кияк Тарас Романович

Обраний по виборчому округу №431
Чернівецька область Ленінський 431

Ківшик Петро Андрійович

Обраний по виборчому округу №326
Полтавська область Глобинський 326

Кірімов Іван Захарович

Обраний по виборчому округу №218
Київська область Іванківський 218

Кіяшко Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №108
Донецька область Ворошиловський 108

Климпуш Орест Дмитрович

Обраний по виборчому округу №172
Закарпатська область Рахівський 172

Коваленко Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №11
м.Київ Печерський 11

Ковалко Михайло Петрович

Обраний по виборчому округу №325
Полтавська область Гадяцький 325

Ковтунець Володимир Віталійович

Обраний по виборчому округу №333
Рівненська область Вересневий 333

Коген Юрій Борисович

Обраний по виборчому округу №36
Автономна Республіка Крим Бахчисарайський 36

Кожевников Борис Михайлович

Обраний по виборчому округу №113
Донецька область Куйбишевський 113

Кожин Борис Борисович

Обраний по виборчому округу №203
Івано-Франківська область Рожнятівський 203

Кожушко Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №145
Донецька область Ясинуватський 145

Коліушко Ігор Борисович

Обраний по виборчому округу №272
Львівська область Буський 272

Коломойцев Валерій Едуардович

Обраний по виборчому округу №239
Луганська область Ленінський 239

Кондратюк Анатолій Олексійович

Обраний по виборчому округу №55
Вінницька область Вінницький 55

Корнелюк Василь Миронович

Обраний по виборчому округу №72
Волинська область Старовижівський 72

Коропенко Антон Антонович

Обраний по виборчому округу №85
Дніпропетровська область Заводський 85

Коршинський Іван Юрійович

Обраний по виборчому округу №174
Закарпатська область Тячівський 174

Косів Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №279
Львівська область Пустомитівський 279

Косолапов Анатолій Григорович

Обраний по виборчому округу №389
Харківська область Вовчанський 389

Костенко Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №23
м.Київ Червоноармійський 23

Костицький Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №195
Івано-Франківська область Залізничний 195

Костицький Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №201
Івано-Франківська область Надвірнянський 201

Коструба Іван Федорович

Обраний по виборчому округу №166
Житомирська область Чуднівський 166

Костюченко Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №77
Дніпропетровська область Індустріальний 77

Кочерга Віктор Герасимович

Обраний по виборчому округу №122
Донецька область Добропільський 122

Кочерга Віктор Пилипович

Обраний по виборчому округу №88
Дніпропетровська область Довгинцівський 88

Кочерга Володимир Семенович

Обраний по виборчому округу №247
Луганська область Ровенківський 247

Кравчук Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №215
Київська область Білоцерківський 215

Кравчук Леонiд Макарович

Обраний по виборчому округу №364
Тернопільська область Теребовлянський 364

Крандакова Олена Василівна

Обраний по виборчому округу №38
Автономна Республіка Крим Кіровський 38

Красняков Євген Васильович

Обраний по виборчому округу №118
Донецька область Горлівсько-Калінінський 118

Кризський Юрій Олексійович

Обраний по виборчому округу №246
Луганська область Первомайський 246

Крук Юрій Борисович

Обраний по виборчому округу №305
Одеська область Ізмаїльський 305

Круцик Роман Миколайович

Обраний по виборчому округу №202
Івано-Франківська область Рогатинський 202

Кудревич Олександр Андрійович

Обраний по виборчому округу №392
Харківська область Красноградський 392

Кужель Олександра Володимирівна

Обраний по виборчому округу №181
Запорізька область Ленінський 181

Куз'єв Василь Антонович

Обраний по виборчому округу №287
Миколаївська область Центральний 287

Кузнєцов Павло Сергійович

Обраний по виборчому округу №127
Донецька область Краматорський 127

Кузьменко Сергій Леонідович

Обраний по виборчому округу №179
Запорізька область Комунарський 179

Кулаков Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №328
Полтавська область Кобеляцький 328

Кулінич Володимир Вікторович

Обраний по виборчому округу №222
Київська область Обухівський 222

Купер Роман Петрович

Обраний по виборчому округу №364
Тернопільська область Теребовлянський 364

Кучма Леонід Данилович

Обраний по виборчому округу №448
Чернігівська область Новгород-Сіверський 448

На початок


Л

Лавриненко Микола Федорович

Обраний по виборчому округу №345
Сумська область Глухівський 345

Лавринович Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №274
Львівська область Дрогобицький 274

Лазаренко Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №105
Дніпропетровська область Солонянський 105

Ландик Валентин Іванович

Обраний по виборчому округу №114
Донецька область Ленінський 114

Лановий Володимир Тимофійович

Обраний по виборчому округу №17
м.Київ Русанівський 17

Лантух Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №56
Вінницька область Гайсинський 56

Левченко Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №243
Луганська область Краснодонський 243

Литвин Вадим Валентинович

Обраний по виборчому округу №79
Дніпропетровська область Красногвардійський 79

Лінчак Михайло Степанович

Обраний по виборчому округу №217
Київська область Володарський 217

Лобенко Анатолій Олександрович

Обраний по виборчому округу №303
Одеська область Чорноморський 303

Лук'яненко Левко Григорович

Обраний по виборчому округу №68
Волинська область Нововолинський 68

Луньов Григорій Олексійович

Обраний по виборчому округу №191
Запорізька область Кам'янсько-Дніпровський 191

Лупаков Євген Олександрович

Обраний по виборчому округу №433
Чернівецька область Вижницький 433

Лященко Костянтин Дмитрович

Обраний по виборчому округу №94
Дніпропетровська область Нікопольський 94

На початок


М

Магда Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №98
Дніпропетровська область Апостолівський 98

Майборода Сергій Федотович

Обраний по виборчому округу №284
Миколаївська область Корабельний 284

Малєвський Олександр Тихонович

Обраний по виборчому округу №404
Херсонська область Цюрупинський 404

Манчуленко Георгій Манолійович

Обраний по виборчому округу №435
Чернівецька область Заставнівський 435

Марковська Ніна Степанівна

Обраний по виборчому округу №47
Вінницька область Замостянський 47

Мармазов Євген Васильович

Обраний по виборчому округу №234
Кіровоградська область Олександрійський 234

Марченко Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №348
Сумська область Роменський 348

Марчук Євген Кирилович

Обраний по виборчому округу №324
Полтавська область Миргородський 324

Масенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №330
Полтавська область Оржицький 330

Масол Віталій Андрійович

Обраний по виборчому округу №446
Чернігівська область Козелецький 446

Матковський Олег Богданович

Обраний по виборчому округу №339
Рівненська область Здолбунівський 339

Медведчук Віктор Володимирович

Обраний по виборчому округу №171
Закарпатська область Іршавський 171

Мельник Володимир Сергійович

Обраний по виборчому округу №89
Дніпропетровська область Інгулецький 89

Мельник Петро Якович

Обраний по виборчому округу №306
Одеська область Котовський 306

Мельник Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №161
Житомирська область Житомирський сільський 161

Меркушов Віктор Тимофійович

Обраний по виборчому округу №78
Дніпропетровська область Кіровський 78

Миримський Лев Юлійович

Обраний по виборчому округу №25
Автономна Республіка Крим Київський 25

Михайленко Сергій Михайлович

Обраний по виборчому округу №76
Дніпропетровська область Жовтневий 76

Мірошниченко Людвіг Миколайович

Обраний по виборчому округу №136
Донецька область Маріупольсько-Іллічівський 136

Мірошниченко Юрій Олексійович

Обраний по виборчому округу №26
Автономна Републіка Крим Ростовський 26

Мішура Валерій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №225
Кіровоградська область Центральний 225

Мовчан Павло Михайлович

Обраний по виборчому округу №198
Івано-Франківська область Коломийський 198

Мозер Георгій Едуардович

Обраний по виборчому округу №154
Житомирська область Богунський 154

Моісеєнко Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №131
Донецька область Макіївсько-Гірницький 131

Мороз Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №223
Київська область Таращанський 223

Мосійчук Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №160
Житомирська область Баранівський 160

Москаленко Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №104
Дніпропетровська область П'ятихатський 104

Мостиський Андрій Богданович

Обраний по виборчому округу №67
Волинська область Ковельський 67

Моцпан Анатолій Федорович

Обраний по виборчому округу №146
Донецька область Амвросіївський 146

Мулява Володимир Савелійович

Обраний по виборчому округу №197
Івано-Франківська область Калуський 197

Мусіяка Віктор Лаврентійович

Обраний по виборчому округу №378
Харківська область Фрунзенський 378

Мухін Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №370
Харківська область Київський 370

М'ясковський Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №310
Одеська область Великомихайлівський 310

На початок


Н

Найда Георгій Іванович

Обраний по виборчому округу №396
Херсонська область Суворовський 396

Недвига Григорій Миколайович

Обраний по виборчому округу №57
Вінницька область Козятинський 57

Недригайло Валентин Михайлович

Обраний по виборчому округу №152
Донецька область Новоазовський 152

Немировський Володимир Лукич

Обраний по виборчому округу №309
Одеська область Болградський 309

Нідзієв Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №214
Київська область Баришівський 214

Ніколаєнко Станіслав Миколайович

Обраний по виборчому округу №402
Херсонська область Іванівський 402

Новіков Олександр Васильович

Обраний по виборчому округу №209
Київська область Броварський 209

Носов Владислав Васильович

Обраний по виборчому округу №319
Полтавська область Октябрський 319

На початок


О

Овчаренко Петро Павлович

Обраний по виборчому округу №73
Дніпропетровська область Амур-Нижньодніпровський 73

Олексєєнко Володимир Кирилович

Обраний по виборчому округу №151
Донецька область Мар'їнський 151

Олійник Борис Ілліч

Обраний по виборчому округу №190
Запорізька область Запорізький 190

Ольховський Борис Іванович

Обраний по виборчому округу №388
Харківська область Валківський 388

Омеліч Віктор Семенович

Обраний по виборчому округу №100
Дніпропетровська область Верхньодніпровський 100

Омельченко Григорій Омелянович

Обраний по виборчому округу №322
Полтавська область Кременчуцький-Крюківський 322

Омельчук Роман Юстинович

Обраний по виборчому округу №334
Рівненська область Замковий 334

Оробець Юрій Миколайович

Обраний по виборчому округу №15
м.Київ Промисловий 15

Осадчук Петро Ілліч

Обраний по виборчому округу №206
Івано-Франківська область Тлумацький 206

Осташ Ігор Іванович

Обраний по виборчому округу №269
Львівська область Стрийський 269

Охріменко Костянтин Олександрович

Обраний по виборчому округу №123
Донецька область Дружківський 123

На початок


П

Павленко Едуард Іванович

Обраний по виборчому округу №27
Автономна Республіка Крим Центральний 27

Павловський Михайло Антонович

Обраний по виборчому округу №406
Хмельницька область Центральний 406

Паламарчук Валерій Олександрович

Обраний по виборчому округу №291
Миколаївська область Миколаївський сільський 291

Панасовський Олег Григорович

Обраний по виборчому округу №147
Донецька область Артемівський 147

Парасунько Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №51
Вінницька область Могилів-Подільський 51

Парубок Омелян Никонович

Обраний по виборчому округу №424
Черкаська область Монастирищенський 424

Пасечна Людмила Яківна

Обраний по виборчому округу №126
Донецька область Костянтинівський 126

Пасько Сергій Олексійович

Обраний по виборчому округу №425
Черкаська область Звенигородський 425

Пейгалайнен Анатолій Володимирович

Обраний по виборчому округу №143
Донецька область Харцизький 143

Петренко Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №153
Донецька область Слов'янський 153

Петренко Дмитро Дмитрович

Обраний по виборчому округу №255
Луганська область Перевальський 255

Петренко Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №230
Кіровоградська область Гайворонський 230

Петрук Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №336
Рівненська область Володимирецький 336

Пєхота Володимир Юлiйович

Обраний по виборчому округу №374
Харківська область Московський 374

Пилипенко Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №29
Автономна Республіка Крим Джанкойський 29

Пилипчук Володимир Мефодійович

Обраний по виборчому округу №196
Івано-Франківська область Центральний 196

Пинзеник Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №264
Львівська область Південний 264

Писаренко Анатолій Аркадійович

Обраний по виборчому округу №111
Донецька область Кіровський 111

Півторак Володимир Вікторович

Обраний по виборчому округу №419
Черкаська область Соснівський 419

Піскуновський Костянтин Володимирович

Обраний по виборчому округу №63
Вінницька область Ямпільський 63

Платовський Євген Володимирович

Обраний по виборчому округу №288
Миколаївська область Вознесенський 288

Плоткін Вадим Григорович

Обраний по виборчому округу №307
Одеська область Морський 307

Плющ Іван Степанович

Обраний по виборчому округу №445
Чернігівська область Борзнянський 445

Поживанов Михайло Олександрович

Обраний по виборчому округу №135
Донецька область Маріупольський Жовтневий 135

Понеділко Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №182
Запорізька область Орджонікідзевський 182

Пономаренко Борис Йосипович

Обраний по виборчому округу №422
Черкаська область Смілянський 422

Попеску Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №434
Чернівецька область Глибоцький 434

Попов Дмитро Антонович

Обраний по виборчому округу №308
Одеська область Біляївський 308

Поровський Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №341
Рівненська область Рівненський 341

Пронюк Євген Васильович

Обраний по виборчому округу №205
Івано-Франківська область Тисменецький 205

Процев'ят Тарас Іванович

Обраний по виборчому округу №268
Львівська область Самбірський 268

Пудрик Валерій Юрійович

Обраний по виборчому округу №134
Донецька область Макіївський-Червоногвардійський 134

Пустовойтовський Володимир Семенович

Обраний по виборчому округу №384
Харківська область Первомайський 384

Пшенична Ольга Миколаївна

Обраний по виборчому округу №40
Автономна Республіка Крим Ленінський40

На початок


Р

Радченко Галина Федорівна

Обраний по виборчому округу №442
Чернігівська область Прилуцький 442

Радько Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №351
Сумська область Кролевецький 351

Райковський Броніслав Станіславович

Обраний по виборчому округу №385
Харківська область Чугуївський 385

Ратушний Михайло Ярославович

Обраний по виборчому округу №361
Тернопільська область Збаразький 361

Раханський Анатолій Варфоломійович

Обраний по виборчому округу №30
Автономна Республіка Крим Євпаторійський 30

Ричагов Григорій Васильович

Обраний по виборчому округу №316
Одеська область Татарбунарський 316

Роєнко Віктор Григорович

Обраний по виборчому округу №423
Черкаська область Уманський 423

Рудик Іван Леонтійович

Обраний по виборчому округу №405
Хмельницька область Заводський 405

Рудченко Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №163
Житомирська область Малинський 163

Рябець Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №173
Закарпатська область Свалявський 173

Рябченко Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №75
Дніпропетровська область Вузівський 75

На початок


С

Савченко Віктор Григорович

Обраний по виборчому округу №80
Дніпропетровська область Ленінський 80

Садько Володимир Григорович

Обраний по виборчому округу №102
Дніпропетровська область Новомосковський сільський 102

Самойлик Катерина Семенівна

Обраний по виборчому округу №403
Херсонська область Чаплинський 403

Самофалов Геннадій Григорович

Обраний по виборчому округу №121
Донецька область Дзержинський 121

Сас Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №231
Кіровоградська область Маловисківський 231

Сахань Іван Якович

Обраний по виборчому округу №417
Хмельницька область Ярмолинецький 417

Свято Василь Петрович

Обраний по виборчому округу №416
Хмельницька область Чемеровецький 416

Севрюков Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №297
Одеська область Малиновський 297

Селіфонтьєв Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №86
Дніпропетровська область Гірницький 86

Семенчук Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №415
Хмельницька область Старокостянтинівський 415

Семенюк Валентина Петрівна

Обраний по виборчому округу №159
Житомирська область Андрушівський 159

Семиноженко Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №366
Харківська область Вузівський 366

Сергієнко Валерій Ігоревич

Обраний по виборчому округу №295
Одеська область Іллічівський 295

Сидоренко Григорій Васильович

Обраний по виборчому округу №162
Житомирська область Коростишівський 162

Сизенко Юрій Павлович

Обраний по виборчому округу №177
Запорізька область Жовтневий 177

Симоненко Валентин Костянтинович

Обраний по виборчому округу №298
Одеська область Північний 298

Симоненко Іван Петрович

Обраний по виборчому округу №440
Чернігівська область Новозаводський 440

Симоненко Петро Миколайович

Обраний по виборчому округу №150
Донецька область Красноармійський 150

Сирота Михайло Дмитрович

Обраний по виборчому округу №418
Черкаська область Придніпровський 418

Сікалов Валерій Іванович

Обраний по виборчому округу №119
Донецька область Горлівський-Микитівський 119

Сінченко Сергій Григорович

Обраний по виборчому округу №242
Луганська область Брянківський 242

Скіпальський Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №66
Волинська область Володимир-Волинський 66

Славов Микола Антонович

Обраний по виборчому округу №13
м.Київ Подільский 13

Сластьон Юрій Федорович

Обраний по виборчому округу №401
Херсонська область Голопристанський 401

Слободянюк Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №167
Закарпатська область Ужгородський міський 167

Смірнов Євген Леонідович

Обраний по виборчому округу №61
Вінницька область Тульчинський 61

Снігач Андрій Прокопович

Обраний по виборчому округу №399
Херсонська область Великолепетиський 399

Соболєв Сергій Владиславович

Обраний по виборчому округу №183
Запорізька область Хортицький 183

Сокерчак Вячеслав Михайлович

Обраний по виборчому округу №314
Одеська область Савранський 314

Спіженко Юрій Прокопович

Обраний по виборчому округу №165
Житомирська область Олевський 165

Старовойтова Галина Максимівна

Обраний по виборчому округу №32
Автономна Республіка Крим Красноперекопський 32

Степанов Михайло Володимирович

Обраний по виборчому округу №257
Луганська область Слов'яносербський 257

Степанов Олександр Петрович

Обраний по виборчому округу №439
Чернігівська область Деснянський 439

Степанов Петро Степанович

Обраний по виборчому округу №236
Луганська область Ватутінський 236

Степанюк Дмитро Петрович

Обраний по виборчому округу №87
Дніпропетровська область Дзержинський 87

Степенко Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №331
Полтавська область Полтавський 331

Стецьків Тарас Степанович

Обраний по виборчому округу №273
Львівська область Городоцький 273

Стецько Ярослава Йосипівна

Обраний по виборчому округу №201
Івано-Франківська область Надвірнянський 201

Стешенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №256
Луганська область Сватівський 256

Сторіжко Володимир Юхимович

Обраний по виборчому округу №349
Сумська область Шосткинський 349

Стоян Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №62
Вінницька область Шаргородський 62

Стретович Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №58
Вінницька область Немирівський 58

Судницин Федір Семенович

Обраний по виборчому округу №184
Запорізька область Шевченківський 184

Сургай Микола Сафонович

Обраний по виборчому округу №142
Донецька область Торезький 142

Суслов Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №383
Харківська область Люботинський 383

На початок


Т

Танюк Леонід(Лесь) Степанович

Обраний по виборчому округу №267
Львівська область Дрогобицький міський 267

Таран Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №180
Запорізька область Леваневський 180

Таран (Терен) Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №321
Полтавська область Кременчуцький-Автозаводський 321

Таранов Олег Вадимович

Обраний по виборчому округу №372
Харківська область Комсомольський 372

Татаринов Анатолій Арефійович

Обраний по виборчому округу №132
Донецька область Макіївський-Совєтський 132

Терець Валерій Миколайович

Обраний по виборчому округу №187
Запорізька область Токмацький 187

Терещук Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №138
Донецька область Маріупольський-Приморський 138

Терьохін Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №320
Полтавська область Комсомольський 320

Тима Юрій Казимирович

Обраний по виборчому округу №365
Тернопільська область Чортківський 365

Тимошенко Юлія Володимирівна

Обраний по виборчому округу №229
Кіровоградська область Бобринецький 229

Тихонов Юрій Тимофійович

Обраний по виборчому округу №101
Дніпропетровська область Нікопольський сільський 101

Тітенко Валерій Григорович

Обраний по виборчому округу №313
Одеська область Комінтернівський 313

Ткаченко Володимир Анатолійович

Обраний по виборчому округу №347
Сумська область Охтирський 347

Ткаченко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №430
Черкаська область Шполянський 430

Ткаченко Степан Кузьмич

Обраний по виборчому округу №192
Запорізька область Мелітопольський 192

Товт Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №169
Закарпатська область Берегівський 169

Тодоров Євген Семенович

Обраний по виборчому округу №185
Запорізька область Бердянський міський 185

Тютін Вячеслав Олександрович

Обраний по виборчому округу №74
Дніпропетровська область Бабушкінський 74

На початок


У

Угаров Геннадій Юрійович

Обраний по виборчому округу №186
Запорізька область Мелітопольський міський 186

Уланов Валентин Миколайович

Обраний по виборчому округу №258
Луганська область Станично-Луганський 258

Улинець Василь Георгійович

Обраний по виборчому округу №168
Закарпатська область Мукачівський 168

Устич Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №171
Закарпатська область Іршавський 171

На початок


Ф

Федорин Ярослав Володимирович

Обраний по виборчому округу №4
м.Київ Голосіївський 4

Філіпчук Георгій Георгійович

Обраний по виборчому округу №437
Чернівецька область Кіцманський 437

Франчук Анатолій Романович

Обраний по виборчому округу №31
Автономна Республіка Крим Керченський 31

Франчук Ігор Анатолійович

Обраний по виборчому округу №35
Автономна Республіка Крим Ялтинський 35

На початок


Х

Харламов Віктор Георгійович

Обраний по виборчому округу №103
Дніпропетровська область Петропавлівський 103

Хмара Степан Ілліч

Обраний по виборчому округу №261
Львівська область Залізничний 261

Хмельовий Анатолій Петрович

Обраний по виборчому округу №140
Донецька область Слов'янський міський 140

Хомич Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №338
Рівненська область Дубровицький 338

Худомака Віктор Петрович

Обраний по виборчому округу №95
Дніпропетровська область Новомосковський міський 95

Хунов Анатолій Ісмаїлович

Обраний по виборчому округу №130
Донецька область Краснолиманський 130

На початок


Ц

Целих Юрій Георгійович

Обраний по виборчому округу №233
Кіровоградська область Новоукраїнський 233

Цибенко Петро Степанович

Обраний по виборчому округу №249
Луганська область Свердловський 249

Цушко Василь Петрович

Обраний по виборчому округу №315
Одеська область Тарутинський 315

На початок


Ч

Чапюк Ростислав Степанович

Обраний по виборчому округу №71
Волинська область Ківерцівський 71

Чеботарьов Валентин Павлович

Обраний по виборчому округу №227
Кіровоградська область Олександрійський міський 227

Чейпеш Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №170
Закарпатська область Виноградівський 170

Чемерис Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №265
Львівська область Франківський 265

Червоній Василь Михайлович

Обраний по виборчому округу №335
Рівненська область Дубенський 335

Черенков Олександр Павлович

Обраний по виборчому округу №253
Луганська область Біловодський 253

Череп Валерій Іванович

Обраний по виборчому округу №350
Сумська область Білопільський 350

Черепков Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №117
Донецька область Артемівський міський 117

Черновецький Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №5
м.Київ Дарницький 5

Чернявський Олексій Пилипович

Обраний по виборчому округу №353
Сумська область Сумський 353

Чечетов Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №125
Донецька область Юнокомунарський 125

Чивюк Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №292
Миколаївська область Новобузький 292

Чиж Іван Сергійович

Обраний по виборчому округу №414
Хмельницька область Летичівський 414

Чікал Адам Васильович

Обраний по виборчому округу №156
Житомирська область Бердичівський 156

Чобіт Дмитро Васильович

Обраний по виборчому округу №271
Львівська область Бродівський 271

Чорновіл Вячеслав Максимович

Обраний по виборчому округу №357
Тернопільська область Подільський 357

Чорноусенко Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №379
Харківська область Червонозаводський 379

Чукмасов Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №81
Дніпропетровська область Петровський 81

Чулаков Євген Родіонович

Обраний по виборчому округу №99
Дніпропетровська область Васильківський 99

Чумак Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №443
Чернігівська область Бахмацький 443

Чумаченко Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №441
Чернігівська область Ніжинський 441

Чупахін Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №381
Харківська область Куп'янський 381

Чурута Михайло Іванович

Обраний по виборчому округу №251
Луганська область Стахановський 251

На початок


Ш

Шаланський Анатолій Миколайович

Обраний по виборчому округу №226
Кіровоградська область Знам'янський 226

Шамарин Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №144
Донецька область Шахтарський 144

Шандрюк Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №266
Львівська область Шевченківський 266

Шаров Ігор Федорович

Обраний по виборчому округу №41
Автономна Республіка Крим Роздольненський 41

Швидкий Петро Євдокимович

Обраний по виборчому округу №276
Львівська область Жовківський 276

Шевченко Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №133
Донецька область Макіївський-Центральний 133

Шевченко Віталій Федорович

Обраний по виборчому округу №213
Київська область Фастівський 213

Шевченко Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №340
Рівненська область Костопільський 340

Шейко Петро Володимирович

Обраний по виборчому округу №444
Чернігівська область Бобровицький 444

Шеренін Юрій Леонідович

Обраний по виборчому округу №44
м.Севастополь Гагарінський 44

Шестаков Віктор Петрович

Обраний по виборчому округу №137
Донецька область Маріупольський-Орджонікідзевський 137

Шеховцов Олексій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №128
Донецька область Новокраматорський 128

Шибко Віталій Якович

Обраний по виборчому округу №82
Дніпропетровська область Самарський 82

Шишкін Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №296
Одеська область Київський 296

Шкрабак Павло Ананійович

Обраний по виборчому округу №293
Миколаївська область Снігурівський 293

Шпек Роман Васильович

Обраний по виборчому округу №200
Івано-Франківська область Косівський 200

Штепа Наталія Петрівна

Обраний по виборчому округу №42
Автономна Республіка Крим Сімферопольський 42

Шулежко Марія Яківна

Обраний по виборчому округу №421
Черкаська область Канівський 421

На початок


Щ

Щербань Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №107
Донецька область Будьоннівський 107

Щербань Євген Олександрович

Обраний по виборчому округу №148
Донецька область Волноваський 148

На початок


Ю

Юрковський Анатолій Вільгельмович

Обраний по виборчому округу №45
м.Севастополь Ленінський 45

Юрковський Віталій Станіславович

Обраний по виборчому округу №346
Сумська область Конотопський 346

Юхимчук Анатолій Петрович

Обраний по виборчому округу №50
Вінницька область Жмеринський 50

Юхновський Ігор Рафаїлович

Обраний по виборчому округу №263
Львівська область Личаківський 263

На початок

Я

Яблонський Валентин Андрійович

Обраний по виборчому округу №407
Хмельницька область Кам'янець-Подільський 407

Яворівський Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №228
Кіровоградська область Світловодський 228

Ягоферов Анатолій Миколайович

Обраний по виборчому округу №235
Луганська область Артемівський 235

Яковенко Валентин Петрович

Обраний по виборчому округу №412
Хмельницька область Дунаєвецький 412

Яковенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №124
Донецька область Єнакіївський 124

Ямковий Іван Олексійович

Обраний по виборчому округу №60
Вінницька область Тростянецький 60

Янко Станіслав Васильович

Обраний по виборчому округу №139
Донецька область Селидівський 139

Яровенко Володимир Сергійович

Обраний по виборчому округу №53
Вінницька область Барський 53

Ярошинський Богдан Харитонович

Обраний по виборчому округу №337
Рівненська область Гощанський 337

Яценко Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №157
Житомирська область Коростенський 157

На початок