На головну

Народні Депутати України 3-го скликання (1998-2002)


А    Б    В    Г    Д    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Ю    Я   




А

Абдуллін Олександр Рафкатович

Обраний по виборчому округу №97
Київська обл.

Абрамов Федір Михайлович

Обраний по виборчому округу №59
Донецька обл.

Агафонов Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №28
Дніпропетровська обл.

Акопян Валерій Григорович

Обраний по виборчому округу №131
Миколаївська обл.

Александровська Алла Олександрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Алексєєв Володимир Геннадійович

Обраний по виборчому округу №172
Харківська обл.

Альохін Володимир Ілліч

Обраний по виборчому округу №39
Дніпропетровська обл.

Альошин Валерій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Ананко Євген Павлович

Обраний по виборчому округу №206
Чернігівська обл.

Анастасієв Валентин Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Андреічев Олег Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Андресюк Борис Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Аніщук Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Аннєнков Єгор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Антоньєва Ганна Петрівна

Обраний по виборчому округу №98
Кіровоградська обл.

Арабаджи Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №79
Запорізька обл.

Асадчев Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

На початок


Б

Бабич Валерій Георгійович

Обраний по виборчому округу №218
м. Київ

Бабурін Олексій Васильович

Обраний по виборчому округу №75
Запорізька обл.

Бакай Ігор Михайлович

Обраний по виборчому округу №64
Житомирська обл.

Балашов Геннадій Вікторович

Обраний по виборчому округу №27
Дніпропетровська обл.

Бандурка Олександр Маркович

Обраний по виборчому округу №175
Харківська обл.

Баранчик Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Баулін Павло Борисович

Обраний по виборчому округу №76
Запорізька обл.

Безсмертний Роман Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Безугла Людмила Яківна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Бережний Віктор Григорович

Обраний по виборчому округу №114
Луганська обл.

Беспалий Борис Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Бєлоусова Ірина Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Білас Іван Григорович

Обраний по виборчому округу №120
Львівська обл.

Білик Анатолій Григорович

Обраний по виборчому округу №38
Дніпропетровська обл.

Біловол Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №99
Кіровоградська обл.

Білорус Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Білоус Артур Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Блохін Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Богатиренко Анатолій Андрійович

Обраний по виборчому округу №63
Донецька обл.

Богатирьова Раїса Василівна

Обраний по виборчому округу №41
Донецька обл.

Богословська Інна Германівна

Обраний по виборчому округу №169
Харківська обл.

Бойко Богдан Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Бойчук Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Бокий Іван Сидорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Бондаренко Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №212
м. Київ

Бондаренко Олена Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Бондарчук Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Борзих Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №103
Луганська обл.

Борзов Валерій Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Бортник Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №189
Хмельницька обл.

Борщевський Віктор Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Бродський Михайло Юрійович

Обраний по виборчому округу №215
м. Київ

Буждиган Пилип Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Буйко Георгій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Буряк Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №193
Хмельницька обл.

На початок


В

Варбанець Іван Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Василенко Анатолій Стефанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Васильєв Геннадій Андрійович

Обраний по виборчому округу №61
Донецька обл.

Ващук Катерина Тимофіївна

Обраний по виборчому округу №20
Волинська обл.

Ведмідь Аліна Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Вінський Йосип Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Вітренко Наталія Михайлівна

Обраний по виборчому округу №160
Сумська обл.

Власов Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №54
Донецька обл.

Волков Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №208
Чернігівська обл.

Волковський Анатолій Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Волок Анатолій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

На початок


Г

Габер Микола Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Гаврилов Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Гавриш Степан Богданович

Обраний по виборчому округу №176
Харківська обл.

Гадяцький Леонід Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Гаркуша Олексій Миколайович

Обраний по виборчому округу №130
Миколаївська обл.

Гінзбург Ольга Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Глухівський Лев Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Гмиря Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №105
Луганська обл.

Гнатюк Дмитро Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Головатий Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №222
м. Київ

Голуб Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Горбатов Валерій Миронович

Обраний по виборчому округу №6
Авт.Республіка Крим

Горбачов Віктор Сергійович

Обраний по виборчому округу №127
Миколаївська обл.

Горошкевич Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Гошовська Валентина Андріївна

Обраний по виборчому округу №178
Харківська обл.

Грачов Олег Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Григорович Лілія Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Гриневецький Сергій Рафаїлович

Обраний по виборчому округу №143
Одеська обл.

Губський Богдан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Гудима Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №123
Львівська обл.

Гурвіц Едуард Йосипович

Обраний по виборчому округу №136
Одеська обл.

Гуренко Станіслав Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Гуров Вадим Миколайович

Обраний по виборчому округу №32
Дніпропетровська обл.

Гусак Леонід Гаврилович

Обраний по виборчому округу №144
Полтавська обл.

Гуцол Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

На початок


Д

Давидов Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №108
Луганська обл.

Дайнеко Леонід Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Данильчук Олександр Юрійович

Обраний по виборчому округу №156
Рівненська обл.

Дашутін Григорій Петрович

Обраний по виборчому округу №162
Сумська обл.

Дворкіс Дмитро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Деркач Андрій Леонідович

Обраний по виборчому округу №159
Сумська обл.

Джемілев Мустафа

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Джоджик Ярослав Іванович

Обраний по виборчому округу №163
Тернопільська обл.

Діброва Валерій Григорович

Обраний по виборчому округу №19
Волинська обл.

Діяк Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №179
Харківська обл.

Довганчин Григорій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Довгань Костянтин Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Довгань Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Долженко Геннадій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Доманський Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Донець Наталія Григорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Донченко Юрій Григорович

Обраний по виборчому округу №113
Луганська обл.

Дорогунцов Сергій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Драголюнцев Анатолій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Драч Іван Федорович

Обраний по виборчому округу №167
Тернопільська обл.

Дроботов Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Друзюк Світлана Олександрівна

Обраний по виборчому округу №137
Одеська обл.

На початок


Є

Єдін Олександр Йосипович

Обраний по виборчому округу №102
Кіровоградська обл.

Єльчанінов Володимир Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Єльяшкевич Олександр Сергійович

Обраний по виборчому округу №182
Херсонська обл.

Ємець Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Єрмак Анатолій Васильович

Обраний по виборчому округу №83
Запорізька обл.

Єрохін Олександр Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Єськов Валентин Андрійович

Обраний по виборчому округу №109
Луганська обл.

Єхануров Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №64
Житомирська обл.

Єщенко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

На початок


Ж

Жеваго Костянтин Валентинович

Обраний по виборчому округу №149
Полтавська обл.

Жежук Наталія Сергіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Жердицький Віктор Юстимович

Обраний по виборчому округу №74
Закарпатська обл.

Жир Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №35
Дніпропетровська обл.

Жовтіс Олександр Ігорович

Обраний по виборчому округу №138
Одеська обл.

Жовтяк Євген Дмитрович

Обраний по виборчому округу №94
Київська обл.

Журавський Віталій Станіславович

Обраний по виборчому округу №68
Житомирська обл.

На початок


З

Задорожна Тетяна Андріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Задорожній Олександр Вікторович

Обраний по виборчому округу №217
м. Київ

Заєць Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Заєць Іван Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Заклунна Валерія Гавриїлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Заплатинський Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Зарубінський Олег Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Засуха Тетяна Володимирівна

Обраний по виборчому округу №93
Київська обл.

Зачосов Вадим Олександрович

Обраний по виборчому округу №225
м. Севастополь

Зварич Роман Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Звонарж Андрій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по виборчому округу №43
Донецька обл.

Зінченко Олександр Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Зубов Валентин Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

На початок


І

Іванов Валерій Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Іванов Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №3
Авт.Республіка Крим

Іоффе Юлій Якович

Обраний по виборчому округу №111
Луганська обл.

Іщенко Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №165
Тернопільська обл.

Іщенко Олексій Максимович

Обраний по виборчому округу №96
Київська обл.

На початок


К

Калінчук Василь Антонович

Обраний по виборчому округу №143
Одеська обл.

Кармазін Юрій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №134
Одеська обл.

Карпов Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Кафарський Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Квят Вячеслав Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Квятковський Ігор Васильович

Обраний по виборчому округу №11
Вінницька обл.

Кендзьор Ярослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Кирил Володимир Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Кириленко В'ячеслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Кириленко Іван Григорович

Обраний по виборчому округу №36
Дніпропетровська обл.

Кирильчук Євген Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Кириченко Микола Олексійович

Обраний по виборчому округу №151
Полтавська обл.

Кириченко Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №183
Херсонська обл.

Кирюшин Ігор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Ківалов Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №135
Одеська обл.

Кінах Анатолій Кирилович

Обраний по виборчому округу №128
Миколаївська обл.

Кірімов Іван Захарович

Обраний по виборчому округу №95
Київська обл.

Кіяшко Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Клочко Марія Олександрівна

Обраний по виборчому округу №148
Полтавська обл.

Ключковський Юрій Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Ковалко Михайло Петрович

Обраний по виборчому округу №65
Житомирська обл.

Коваль Вячеслав Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Ковач Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №72
Закарпатська обл.

Кожевніков Борис Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Кожин Борис Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Козак Ярослав Іванович

Обраний по виборчому округу №150
Полтавська обл.

Коліушко Ігор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Коломойцев-Рибалка Валерій Едуардович

Обраний по виборчому округу №106
Луганська обл.

Кондратевський Сергій Михайлович

Обраний по виборчому округу №224
м. Севастополь

Кондратенко Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Коновалюк Валерій Ілліч

Обраний по виборчому округу №62
Донецька обл.

Кононенко Юрій Савич

Обраний по виборчому округу №181
Харківська обл.

Кононов Віталій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Константинов Евген Семенович

Обраний по виборчому округу №51
Донецька обл.

Корнійчук Ігор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Король Віктор Миколайович

Обраний по виборчому округу №202
Чернівецька обл.

Корчинський Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №205
Чернівецька обл.

Косаківський Леонід Григорович

Обраний по виборчому округу №223
м. Київ

Косів Михайло Васильович

Обраний по виборчому округу №116
Львівська обл.

Костенко Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Костинюк Богдан Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Костицький Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №84
Івано-Франківська обл.

Костржевськй Денис Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Костусєв Олексій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Кочерга Віктор Герасимович

Обраний по виборчому округу №49
Донецька обл.

Кощинець Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №88
Івано-Франківська обл.

Кравченко Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №57
Донецька обл.

Кравчук Леонід Макарович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Красняков Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89

Кремень Василь Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Креч Едуард Едуардович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Криворучко Юрій Зеновійович

Обраний по виборчому округу №118
Львівська обл.

Кривошея Сергій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Крук Юрій Борисович

Обраний по виборчому округу №139
Одеська обл.

Круценко Василь Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Крючков Георгій Корнійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Кузнєцов Олександр Борисович

Обраний по виборчому округу №78
Запорізька обл.

Кузнєцов Павло Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98

Кулик Олександр Васильович

Обраний по виборчому округу №145
Полтавська обл.

Кульчинський Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Куньов Іван Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Курикін Сергій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Кухарчук Микола Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91

Кухарчук Олег Сергійович

Обраний по виборчому округу №101
Кіровоградська обл.

Кучеренко Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Кучеренко Олексій Юрійович

Обраний по виборчому округу №80
Запорізька обл.

Кушнір Олександр Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Кушніров Микола Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

На початок


Л

Лавриненко Микола Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Лавринович Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №121
Львівська обл.

Лазаренко Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №40
Дніпропетровська обл.

Лантух Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99

Ларін Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Левцун Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Левченко Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Лешан Евген Анатолійович

Обраний по виборчому округу №1
Авт.Республіка Крим

Лєщинський Олександр Олегович

Обраний по виборчому округу №58
Донецька обл.

Лимар Наталія Олексіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Литвак Олег Михайлович

Обраний по виборчому округу №87
Івано-Франківська обл.

Литюк Анатолій Іванович

Обраний по виборчому округу №56
Донецька обл.

Лісогорський Олексій Іванович

Обраний по виборчому округу №177
Харківська обл.

Луценко Віталій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Лютікова Ірина Ігорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

На початок


М

Мазур Олена Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Мазуренко Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №141
Одеська обл.

Макеєнко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Малєвський Олександр Тихонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Малолітко Іван Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Мангул Анатолій Ілліч

Обраний по виборчому округу №81
Запорізька обл.

Манчуленко Георгій Манолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Марамзін Федір Андрійович

Обраний по виборчому округу №104
Луганська обл.

Марковська Ніна Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Мармазов Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Мартиненко Микола Володимирович

Обраний по виборчому округу №21
Волинська обл.

Мартиновський Валерій Павлович

Обраний по виборчому округу №29
Дніпропетровська обл.

Мартинюк Адам Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Марченко Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №161
Сумська обл.

Марченко Олексій Андрійович

Обраний по виборчому округу №201
Черкаська обл.

Марчук Євген Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Масенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №147
Полтавська обл.

Матвєєв Валентин Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Матвєєв Володимир Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Матвієнко Анатолій Сергійович

Обраний по виборчому округу №17
Вінницька обл.

Матвієнков Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №55
Донецька обл.

Медведчук Віктор Володимирович

Обраний по виборчому округу №73
Закарпатська обл.

Мельник Петро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Мельников Орест Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Мельнічук Сергій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Мигович Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Миримський Лев Юлійович

Обраний по виборчому округу №2
Авт.Республіка Крим

Мироненко Віктор Андрійович

Обраний по виборчому округу №5
Авт.Республіка Крим

Мичко Микола Іванович

Обраний по виборчому округу №60
Донецька обл.

Місюра Вадим Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Мішура Валерій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Мкртчян Юрік Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Мовчан Павло Михайлович

Обраний по виборчому округу №152
Рівненська обл.

Моісеєнко Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №53
Донецька обл.

Мокроусов Анатолій Олексійович

Обраний по виборчому округу №213
м. Київ

Молчанов Борис Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Мороз Анатолій Миколайович

Обраний по виборчому округу №82
Запорізька обл.

Мороз Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №92
Київська обл.

Морозов Анатолій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Москвін Сергій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Мусієнко Іван Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Мухін Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

На початок


Н

Наливайко Анатолій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Насалик Ігор Степанович

Обраний по виборчому округу №85
Івано-Франківська обл.

Настенко Олександр Анатолійович

Обраний по виборчому округу №132
Миколаївська обл.

Нечипорук Володимир Павлович

Обраний по виборчому округу №194
Хмельницька обл.

Ніколаєнко Станіслав Миколайович

Обраний по виборчому округу №185
Херсонська обл.

Новик Анатолій Матвійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

На початок


О

Олійник Борис Ілліч

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Омеліч Віктор Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Омельченко Григорій Омелянович

Обраний по виборчому округу №146
Полтавська обл.

Онопенко Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Онуфрійчук Михайло Якович

Обраний по виборчому округу №198
Черкаська обл.

Оплачко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Осташ Ігор Іванович

Обраний по виборчому округу №126
Львівська обл.

Охріменко Костянтин Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

На початок


П

Павленко Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Павличко Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Павловський Михайло Антонович

Обраний по виборчому округу №188
Хмельницька обл.

Панасовський Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Парубок Омелян Никонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Пасечна Людмила Яківна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Пасєка Микола Сергійович

Обраний по виборчому округу №15
Вінницька обл.

Пашковський Леонід Борисович

Обраний по виборчому округу №184
Херсонська обл.

Пейгалайнен Анатолій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93

Пересунько Сергій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Песоцький Микола Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Петренко Володимир Оникійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Петренко Дмитро Дмитрович

Обраний по виборчому округу №107
Луганська обл.

Петров Віктор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Петров Олег Володимирович

Обраний по виборчому округу №211
Чернігівська обл.

Пилипчук Ігор Мар'янович

Обраний по виборчому округу №124
Львівська обл.

Пинзеник Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №117
Львівська обл.

Писаренко Анатолій Аркадійович

Обраний по виборчому округу №44
Донецька обл.

Пінчук Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №26
Дніпропетровська обл.

Плужніков Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Плютинський Володимир Антонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Плющ Іван Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Подгорний Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Подобєдов Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №197
Черкаська обл.

Покотило Ніна Олексіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Поліщук Олег Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Полюхович Іван Павлович

Обраний по виборчому округу №155
Рівненська обл.

Поляков Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Понеділко Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №77
Запорізька обл.

Пономаренко Георгій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Попеску Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №204
Чернівецька обл.

Попов Георгій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Порошенко Петро Олексійович

Обраний по виборчому округу №12
Вінницька обл.

Потімков Сергій Юрійович

Обраний по виборчому округу №170
Харківська обл.

Правденко Сергій Макарович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Проценко Валентина Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Пустовойтов Володимир Сергійович

Обраний по виборчому округу №33
Дніпропетровська обл.

Пухкал Олександр Григорович

Обраний по виборчому округу №209
Чернігівська обл.

Пхиденко Станіслав Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

На початок


Р

Развадовський Віктор Йосипович

Обраний по виборчому округу №69
Житомирська обл.

Райковський Броніслав Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Ратушний Михайло Ярославович

Обраний по виборчому округу №164
Тернопільська обл.

Раханський Анатолій Варфоломійович

Обраний по виборчому округу №4
Авт.Республіка Крим

Ременюк Олексій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Ржавський Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №46
Донецька обл.

Рибак Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №45
Донецька обл.

Рись Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Роєнко Віктор Григорович

Обраний по виборчому округу №199
Черкаська обл.

Романчук Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Ромовська Зорислава Василівна

Обраний по виборчому округу №122
Львівська обл.

Рябікін Павло Борисович

Обраний по виборчому округу №130
Миколаївська обл.

Рябченко Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №25
Дніпропетровська обл.

На початок


С

Савенко Михайло Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Салигін Василь Вікторович

Обраний по виборчому округу №171
Харківська обл.

Салій Іван Миколайович

Обраний по виборчому округу №221
м. Київ

Самойленко Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Самойлик Катерина Семенівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Сас Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Сафронов Станіслав Олександрович

Обраний по виборчому округу №30
Дніпропетровська обл.

Сахно Юрій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Сацюк Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Свирида Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №22
Волинська обл.

Семенюк Валентина Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Семиноженко Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №168
Харківська обл.

Сергієнко Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №101
Кіровоградська обл.

Сидорчук Михайло Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Сизенко Юрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Симоненко Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Синенко Світлана Іванівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Сирота Михайло Дмитрович

Обраний по виборчому округу №200
Черкаська обл.

Ситник Костянтин Меркурійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Сігал Євген Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Сімонов Володимир Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Сінченко Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Сінько Василь Данилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Сіренко Василь Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Слободян Олександр Вячеславович

Обраний по виборчому округу №220
м. Київ

Смірнов Євген Леонідович

Обраний по виборчому округу №16
Вінницька обл.

Снігач Андрій Прокопович

Обраний по виборчому округу №186
Херсонська обл.

Сокерчак Вячеслав Михайлович

Обраний по виборчому округу №142
Одеська обл.

Соломатін Юрій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Сопрун Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №129
Миколаївська обл.

Спіженко Юрій Прокопович

Обраний по виборчому округу №67
Житомирська обл.

Станков Анатолій Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Старинець Олександр Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Степанов Михайло Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Степура Владислав Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94

Стецьків Тарас Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Стецько Ярослава Йосипівна

Обраний по виборчому округу №89
Івано-Франківська обл.

Стоженко Володимир Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Стоян Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №18
Вінницька обл.

Стрижко Леонід Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Строгов Анатолій Никандрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Супрун Людмила Павлівна

Обраний по виборчому округу №100
Кіровоградська обл.

Суркіс Григорій Михайлович

Обраний по виборчому округу №71
Закарпатська обл.

Суслов Віктор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Сухий Ярослав Михайлович

Обраний по виборчому округу №78
Запорізька обл.

Сушкевич Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

На початок


Т

Табачник Дмитро Володимирович

Обраний по виборчому округу №91
Київська обл.

Танасов Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №192
Хмельницька обл.

Танюк Леонід (Лесь) Степанович

Обраний по виборчому округу №166
Тернопільська обл.

Таран (Терен) Віктор Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Тарасюк Ігор Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Терентюк Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Терещук Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 100

Терьохін Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №214
м. Київ

Тимошенко Юлія Володимирівна

Обраний по виборчому округу №99
Кіровоградська обл.

Тихонов Сергій Андріанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Тищенко Павло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Тігіпко Сергій Леонідович

Обраний по виборчому округу №36
Дніпропетровська обл.

Тіщенко Олександр Васильович

Обраний по виборчому округу №174
Харківська обл.

Ткаленко Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №90
Київська обл.

Ткаченко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №195
Черкаська обл.

Ткачук Василь Михайлович

Обраний по виборчому округу №86
Івано-Франківська обл.

Ткачук Віктор Артурович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Толочко Петро Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Тропін Володимир Ілліч

Обраний по виборчому округу №157
Сумська обл.

Трофименко Лариса Сергіївна

Обраний по виборчому округу №37
Дніпропетровська обл.

Турчинов Олександр Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Туш Михайло Никифорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Тягнибок Олег Ярославович

Обраний по виборчому округу №119
Львівська обл.

На початок


У

Удовенко Геннадій Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Устенко Петро Іванович

Обраний по виборчому округу №207
Чернігівська обл.

На початок


Ф

Федоренко Любов Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Федорин Ярослав Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Фесенко Костянтин Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Фіалковський Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №187
Херсонська обл.

Філенко Володимир Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Філіпчук Георгій Георгійович

Обраний по виборчому округу №203
Чернівецька обл.

Франчук Анатолій Романович

Обраний по виборчому округу №10
Авт.Республіка Крим

Франчук Ігор Анатолійович

Обраний по виборчому округу №7
Авт.Республіка Крим

Фурдичко Орест Іванович

Обраний по виборчому округу №125
Львівська обл.

На початок


Х

Хазан Віктор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Хара Василь Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Хмельницький Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Хмельовий Анатолій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96

Хорошковський Валерій Іванович

Обраний по виборчому округу №9
Авт.Республіка Крим

Хунов Анатолій Ісмаїлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

На початок


Ц

Цехмістренко Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №154
Рівненська обл.

Цибенко Петро Степанович

Обраний по виборчому округу №110
Луганська обл.

Цушко Василь Петрович

Обраний по виборчому округу №140
Одеська обл.

На початок


Ч

Чаговець Василь Миколайович

Обраний по виборчому округу №180
Харківська обл.

Чайка Віктор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Чародєєв Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Чекалін Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Червоній Василь Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Черенков Олександр Павлович

Обраний по виборчому округу №112
Луганська обл.

Череп Валерій Іванович

Обраний по виборчому округу №158
Сумська обл.

Черепков Володимир Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Черненко Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №48
Донецька обл.

Чернічко Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №34
Дніпропетровська обл.

Черновецький Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №219
м. Київ

Черняк Володимир Кирилович

Обраний по виборчому округу №153
Рівненська обл.

Чивюк Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Чиж Іван Сергійович

Обраний по виборчому округу №190
Хмельницька обл.

Чичканов Сергій Владленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Чичков Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Чікал Адам Васильович

Обраний по виборчому округу №191
Хмельницька обл.

Чобіт Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Чорновіл Вячеслав Максимович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Чорновіл Тарас Вячеславович

Обраний по виборчому округу №115
Львівська обл.

Чорноволенко Олександр Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Чубаров Рефат Абдурахманович

Обраний по виборчому округу №8
Авт.Республіка Крим

Чубатенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №216
м. Київ

Чукмасов Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №24
Дніпропетровська обл.

На початок


Ш

Шаров Ігор Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку

Шевченко Віталій Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Шевчук Олег Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Шевчук Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №23
Волинська обл.

Шепа Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Шеховцов Олексій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №52
Донецька обл.

Шиллер Ростислав Ілліч

Обраний по виборчому округу №167
Тернопільська обл.

Шило Віталій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Шишкін Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №133
Одеська обл.

Шмаров Валерій Миколайович

Обраний по виборчому округу №173
Харківська обл.

Шмідт Роман Михайлович

Обраний по виборчому округу №115
Львівська обл.

Шпак Олександр Григорович

Обраний по виборчому округу №14
Вінницька обл.

Шпиг Федір Іванович

Обраний по виборчому округу №210
Чернігівська обл.

Шпігало Володимир Єрофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Штепа Валерій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №31
Дніпропетровська обл.

Штепа Наталія Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95

Шуфрич Нестор Іванович

Обраний по виборчому округу №70
Закарпатська обл.

Шушкевич Володимир Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

На початок


Щ

Щербань Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №41
Донецька обл.

На початок


Ю

Юхимець Ольга Федорівна

Обраний по виборчому округу №196
Черкаська обл.

Юхновський Ігор Рафаїлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Юхновський Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №13
Вінницька обл.

Юшко Ігор Олегович

Обраний по виборчому округу №42
Донецька обл.

Ющик Олексій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

На початок

Я

Яковенко Леонід Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Яковенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №50
Донецька обл.

Янковський Микола Андрійович

Обраний по виборчому округу №47
Донецька обл.

Яценко Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №66
Житомирська обл.

На початок