На головну

Народні Депутати України 4-го скликання (2002-2006)


А    Б    В    Г    Д    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Ю    Я   




А

Абдуллін Олександр Рафкатович

Обраний по виборчому округу №156
Рівненська обл.

Авраменко Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №54
Донецька обл.

Акопян Валерій Григорович

Обраний по виборчому округу №132
Миколаївська обл.

Александровська Алла Олександрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Алексєєв Ігор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Альошин Валерій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Анастасієв Валентин Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Андресюк Борис Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Анісімов В'ячеслав Олександрович

Обраний по виборчому округу №30
Дніпропетровська обл.

Аніщук Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Антемюк Віктор Дмитрович

Обраний по виборчому округу №11
Вінницька обл.

Антоньєва Ганна Петрівна

Обраний по виборчому округу №99
Кіровоградська обл.

Артеменко Юрій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №77
Запорізька обл.

Асадчев Валерій Михайлович

Обраний по виборчому округу №220
м. Київ

Астров–Шумілов Геннадій Костянтинович

Обраний по виборчому округу №111
Луганська обл.

Атрошенко Владислав Анатолійович

Обраний по виборчому округу №207
Чернігівська обл.

На початок


Б

Бабурін Олексій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Баграєв Микола Георгійович

Обраний по виборчому округу №186
Херсонська обл.

Байсаров Леонід Володимирович

Обраний по виборчому округу №49
Донецька обл.

Балога Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №71
Закарпатська обл.

Бандурка Олександр Маркович

Обраний по виборчому округу №176
Харківська обл.

Баранівський Олександр Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Бартків Василь Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Бастрига Іван Михайлович

Обраний по виборчому округу №80
Запорізька обл.

Бауер Михайло Йозефович

Обраний по виборчому округу №204
Чернівецька обл.

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Обраний по виборчому округу №42
Донецька обл.

Безсмертний Роман Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Беспалий Борис Якович

Обраний по виборчому округу №223
м. Київ

Беспалов Олег Павлович

Обраний по виборчому округу №183
Херсонська обл.

Бичков Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №25
Дніпропетровська обл.

Біловол Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №100
Кіровоградська обл.

Білозір Оксана Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Білорус Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Бірюк Лев Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Блохін Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Богатирьова Раїса Василівна

Обраний по виборчому округу №41
Донецька обл.

Бойко Віктор Олексійович

Обраний по виборчому округу №102
Кіровоградська обл.

Бойко Володимир Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Бойко Юрій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №97
Київська обл.

Бокий Іван Сидорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Бондар Володимир Налькович

Обраний по виборчому округу №22
Волинська обл.

Бондаренко Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №219
м. Київ

Бондаренко Григорій Іванович

Обраний по виборчому округу №92
Київська обл.

Бондаренко Олена Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Бондарчук Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Бондарчук Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №20
Волинська обл.

Борзих Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Борзов Валерій Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Борщевський Віктор Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Бронніков Володимир Костянтинович

Обраний по виборчому округу №81
Запорізька обл.

Бубка Сергій Назарович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Будаг'янц Микола Абрамович

Обраний по виборчому округу №110
Луганська обл.

Буждиган Пилип Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Буйко Георгій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Бульба Степан Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Буряк Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Буряк Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №193
Хмельницька обл.

Буца Богдан Еманоїлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93

На початок


В

Васадзе Таріел Шакрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Васильєв Геннадій Андрійович

Обраний по виборчому округу №61
Донецька обл.

Васильєв Олександр Андрійович

Обраний по виборчому округу №61
Донецька обл.

Васюник Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Ващук Катерина Тимофіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Веревський Андрій Михайлович

Обраний по виборчому округу №146
Полтавська обл.

Веретенников Віктор Олександрович

Обраний по виборчому округу №28
Дніпропетровська обл.

Вернигора Леонід Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Вернидубов Іван Васильович

Обраний по виборчому округу №224
м. Севастополь

Вінський Йосип Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Волинець Михайло Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Волков Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №208
Чернігівська обл.

Воюш Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №1
Авт.Республіка Крим

На початок


Г

Гаврилюк Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №147
Полтавська обл.

Гаврилюк Іван Ярославович

Обраний по виборчому округу №126
Львівська обл.

Гавриш Степан Богданович

Обраний по виборчому округу №177
Харківська обл.

Гадяцький Леонід Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Гайдош Іштван Ференцович

Обраний по виборчому округу №72
Закарпатська обл.

Галієв Ернест Едуардович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Гапочка Микола Михайлович

Обраний по виборчому округу №113
Луганська обл.

Гармаш Галина Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Герасимов Іван Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Гінзбург Ольга Петрівна

Обраний по виборчому округу №161
Сумська обл.

Гірник Євген Олексійович

Обраний по виборчому округу №89
Івано-Франківська обл.

Гіршфельд Анатолій Мусійович

Обраний по виборчому округу №180
Харківська обл.

Гладій Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Гладкіх Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №179
Харківська обл.

Глухівський Лев Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95

Гмиря Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Головатий Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Голуб Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Горбаль Василь Михайлович

Обраний по виборчому округу №218
м. Київ

Горбатов Валерій Миронович

Обраний по виборчому округу №6
Авт.Республіка Крим

Горбачов Віктор Сергійович

Обраний по виборчому округу №128
Миколаївська обл.

Горлов Геннадій Васильович

Обраний по виборчому округу №78
Запорізька обл.

Гошовський Володимир Сергійович

Обраний по виборчому округу №173
Харківська обл.

Грановський Олександр Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Грач Леонід Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Грачев Олег Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Григорович Лілія Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Гринів Ігор Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Грязєв Анатолій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Губський Богдан Володимирович

Обраний по виборчому округу №196
Черкаська обл.

Гудима Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №119
Львівська обл.

Гуменюк Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №165
Тернопільська обл.

Гурвіц Едуард Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Гуреєв Василь Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Гуренко Станіслав Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Гуров Вадим Миколайович

Обраний по виборчому округу №32
Дніпропетровська обл.

На початок


Д

Давидова Людмила Іванівна

Обраний по виборчому округу №181
Харківська обл.

Давимука Степан Антонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Дашутін Григорій Петрович

Обраний по виборчому округу №163
Сумська обл.

Демьохін Володимир Анатолійович

Обраний по виборчому округу №184
Херсонська обл.

Деркач Андрій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Деркач Леонід Васильович

Обраний по виборчому округу №36
Дніпропетровська обл.

Джемілєв Мустафа

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Джоджик Ярослав Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Дзонь Валентин Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Димінський Петро Петрович

Обраний по виборчому округу №122
Львівська обл.

Діденко Юрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 92

Добкін Михайло Маркович

Обраний по виборчому округу №174
Харківська обл.

Довгий Станіслав Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Довгий Тарас Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Доманський Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Дорогунцов Сергій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Драч Іван Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Драчевський Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №35
Дніпропетровська обл.

Дубицький В'ячеслав Володимирович

Обраний по виборчому округу №192
Хмельницька обл.

На початок


Є

Євдокимов Валерій Олександрович

Обраний по виборчому округу №9
Авт.Республіка Крим

Єдін Олександр Йосипович

Обраний по виборчому округу №103
Кіровоградська обл.

Єремеєв Ігор Миронович

Обраний по виборчому округу №23
Волинська обл.

Єхануров Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Єщенко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

На початок


Ж

Жванія Давид Важаєвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Жебрівський Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №65
Житомирська обл.

Жеваго Костянтин Валентинович

Обраний по виборчому округу №150
Полтавська обл.

Жижко Сергій Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Жовтяк Євген Дмитрович

Обраний по виборчому округу №95
Київська обл.

Жулинський Микола Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

На початок


З

Загрева Борис Юхимович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Задорожній Олександр Вікторович

Обраний по виборчому округу №213
м. Київ

Заєць Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Заєць Іван Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Заічко Віктор Олександрович

Обраний по виборчому округу №225
м. Севастополь

Заклунна-Мироненко Валерія Гавриїлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Заплатинський Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Зарубінський Олег Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Засуха Тетяна Володимирівна

Обраний по виборчому округу №94
Київська обл.

Зварич Роман Михайлович

Обраний по виборчому округу №90
Івано-Франківська обл.

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по виборчому округу №43
Донецька обл.

Зімін Олег Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Зінченко Олександр Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Злочевський Микола Владиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Зубанов Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №60
Донецька обл.

Зубець Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Зубов Валентин Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

На початок


І

Іванов Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №3
Авт.Республіка Крим

Іванчо Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Івченко Олексій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Ігнатенко Павло Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Іоффе Юлій Якович

Обраний по виборчому округу №112
Луганська обл.

Ісаєв Леонід Олексійович

Обраний по виборчому округу №169
Харківська обл.

На початок


К

Каденюк Леонід Костянтинович

Обраний по виборчому округу №205
Чернівецька обл.

Калетнік Григорій Миколайович

Обраний по виборчому округу №15
Вінницька обл.

Калінчук Василь Антонович

Обраний по виборчому округу №144
Одеська обл.

Кальніченко Ігор Вікторович

Обраний по виборчому округу №16
Вінницька обл.

Капустін Віктор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Каратуманов Олег Юрійович

Обраний по виборчому округу №182
Харківська обл.

Кармазін Юрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Карнаух Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №152
Полтавська обл.

Карпов Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Касьянов Сергій Павлович

Обраний по виборчому округу №37
Дніпропетровська обл.

Катеринчук Микола Дмитрович

Обраний по виборчому округу №13
Вінницька обл.

Катушева Зарема Гафарівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Кафарський Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Качур Павло Степанович

Обраний по виборчому округу №117
Львівська обл.

Келестин Валерій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Кеменяш Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №73
Закарпатська обл.

Кендзьор Ярослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Кириленко В'ячеслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Кириленко Іван Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Кириллов Віктор Дмитрович

Обраний по виборчому округу №107
Луганська обл.

Кирильчук Євген Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Кириченко Людмила Федорівна

Обраний по виборчому округу №108
Луганська обл.

Кисельов Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Ківалов Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №136
Одеська обл.

Кіроянц Сергій Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Кіссе Антон Іванович

Обраний по виборчому округу №136
Одеська обл.

Клименко Анатолій Володимирович

Обраний по виборчому округу №24
Дніпропетровська обл.

Климпуш Орест Дмитрович

Обраний по виборчому округу №75
Закарпатська обл.

Клімов Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №143
Одеська обл.

Клюєв Андрій Петрович

Обраний по виборчому округу №46
Донецька обл.

Ключковський Юрій Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Кобець Ольга Семенівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Коваль Вячеслав Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Козаченко Олексій Олексійович

Обраний по виборчому округу №134
Одеська обл.

Козловський Анатолій Михайлович

Обраний по виборчому округу №133
Миколаївська обл.

Колісник Микола Дмитрович

Обраний по виборчому округу №34
Дніпропетровська обл.

Колоніарі Олександр Петрович

Обраний по виборчому округу №56
Донецька обл.

Комар Микола Степанович

Обраний по виборчому округу №51
Донецька обл.

Коновалюк Валерій Ілліч

Обраний по виборчому округу №62
Донецька обл.

Константинов Євген Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Корж Віталій Терентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Король Віктор Миколайович

Обраний по виборчому округу №202
Чернівецька обл.

Корсаков Олексій Якович

Обраний по виборчому округу №50
Донецька обл.

Корчинський Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89

Косів Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Косінов Станіслав Анатолійович

Обраний по виборчому округу №170
Харківська обл.

Костенко Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Костинюк Богдан Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Косьяненко Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №29
Дніпропетровська обл.

Кравченко Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Кравчук Леонід Макарович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Криворучко Юрій Зеновійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

Круглов Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №130
Миколаївська обл.

Крук Юрій Борисович

Обраний по виборчому округу №140
Одеська обл.

Круць Микола Федорович

Обраний по виборчому округу №85
Івано-Франківська обл.

Крючков Георгій Корнійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Кузьменко Петро Павлович

Обраний по виборчому округу №199
Черкаська обл.

Кузьмук Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №129
Миколаївська обл.

Кукоба Анатолій Тихонович

Обраний по виборчому округу №145
Полтавська обл.

Кульчинський Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Курас Іван Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Кухарчук Микола Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

На початок


Л

Ландик Валентин Іванович

Обраний по виборчому округу №44
Донецька обл.

Лапін Євген Васильович

Обраний по виборчому округу №158
Сумська обл.

Ларін Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Лебедівський Валерій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №221
м. Київ

Левцун Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Лелюк Олексій Володимирович

Обраний по виборчому округу №151
Полтавська обл.

Лещенко Володимир Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Лєщинський Олександр Олегович

Обраний по виборчому округу №58
Донецька обл.

Литвин Вадим Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Литвин Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Лісін Микола Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Лобода Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Лукашук Олег Григорович

Обраний по виборчому округу №188
Хмельницька обл.

Лук'яненко Левко Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Луценко Юрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Льовін Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Ляпіна Ксенія Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 88

На початок


М

Мазуренко Володимир Іванович

Обраний по виборчому округу №142
Одеська обл.

Майко Віталій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Майстришин Володимир Якович

Обраний по виборчому округу №14
Вінницька обл.

Макеєнко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Малиновський Олексій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Манчуленко Георгій Манолійович

Обраний по виборчому округу №203
Чернівецька обл.

Маркуш Марія Андріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Мартиненко Микола Володимирович

Обраний по виборчому округу №21
Волинська обл.

Мартиновський Валерій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Мартинюк Адам Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Марченко Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 97

Масенко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Матвєєв Валентин Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Матвєєв Володимир Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Матвієнко Анатолій Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Матвієнко Павло Володимирович

Обраний по виборчому округу №66
Житомирська обл.

Матвієнков Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №55
Донецька обл.

Матвійчук Едуард Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Медведчук Віктор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Мельник Микола Євтихійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Мельников Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №105
Луганська обл.

Мельничук Валентин Васильович

Обраний по виборчому округу №206
Чернігівська обл.

Мельничук Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Мигович Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Миримський Лев Юлійович

Обраний по виборчому округу №2
Авт.Республіка Крим

Мироненко Віктор Андрійович

Обраний по виборчому округу №5
Авт.Республіка Крим

Місюра Вадим Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Мішура Валерій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Мовчан Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №31
Дніпропетровська обл.

Мовчан Павло Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Мойсик Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №87
Івано-Франківська обл.

Мокроусов Анатолій Олексійович

Обраний по виборчому округу №215
м. Київ

Мордовець Леонід Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Мороз Анатолій Миколайович

Обраний по виборчому округу №83
Запорізька обл.

Мороз Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Морозов Олександр Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Мусіяка Віктор Лаврентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Мухін Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Мхітарян Нвєр Мнацаканович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

На початок


Н

Надрага Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №104
Луганська обл.

Наконечний Володимир Леонтієвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Наливайко Анатолій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Насалик Ігор Степанович

Обраний по виборчому округу №86
Івано-Франківська обл.

Немировський Олег Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Нечипорук Володимир Павлович

Обраний по виборчому округу №194
Хмельницька обл.

Ніколаєнко Станіслав Миколайович

Обраний по виборчому округу №187
Херсонська обл.

Новак Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Носенко Микола Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Нощенко Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №160
Сумська обл.

На початок


О

Одайник Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №18
Вінницька обл.

Олексенко Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №82
Запорізька обл.

Олексіюк Сергій Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Олійник Борис Ілліч

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Олійник Петро Михайлович

Обраний по виборчому округу №125
Львівська обл.

Олуйко Віталій Миколайович

Обраний по виборчому округу №189
Хмельницька обл.

Омельченко Григорій Омелянович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Омельченко Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Оніщук Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Онопенко Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Оплачко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Оржаховський Анатолій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Оробець Юрій Миколайович

Обраний по виборчому округу №222
м. Київ

Осика Сергій Григорович

Обраний по виборчому округу №96
Київська обл.

Осташ Ігор Іванович

Обраний по виборчому округу №127
Львівська обл.

На початок


П

Павленко Юрій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Павличко Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99

Павловський Михайло Антонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Павлюк Микола Пантелеймонович

Обраний по виборчому округу №137
Одеська обл.

Пак Володимир Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Панасовський Олег Григорович

Обраний по виборчому округу №47
Донецька обл.

Папієв Михайло Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Парубок Омелян Никонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Пеклушенко Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №84
Запорізька обл.

Песоцький Микола Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Петренко Володимир Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Петров Віктор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Петров Олег Володимирович

Обраний по виборчому округу №211
Чернігівська обл.

Пєхота Володимир Юлійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Пинзеник Віктор Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Писаренко Анатолій Григорович

Обраний по виборчому округу №68
Житомирська обл.

Писарчук Петро Іванович

Обраний по виборчому округу №124
Львівська обл.

Пінчук Віктор Михайлович

Обраний по виборчому округу №26
Дніпропетровська обл.

Плохой Ігор Іванович

Обраний по виборчому округу №141
Одеська обл.

Плужников Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Плютинський Володимир Антонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Плющ Іван Степанович

Обраний по виборчому округу №209
Чернігівська обл.

Подобєдов Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Поживанов Михайло Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Полііт Андрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Поліщук Кирило Ананійович

Обраний по виборчому округу №98
Київська обл.

Поліщук Микола Єфремович

Обраний по виборчому округу №214
м. Київ

Полякова Лариса Євгеніївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Полянчич Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №168
Тернопільська обл.

Пономаренко Георгій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Поплавський Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №101
Кіровоградська обл.

Поровський Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98

Порошенко Петро Олексійович

Обраний по виборчому округу №12
Вінницька обл.

Потапов Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №178
Харківська обл.

Потебенько Михайло Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Правденко Сергій Макарович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Прошкуратова Тамара Сергіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Пузаков Володимир Тихонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Пустовойтенко Валерій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Пхиденко Станіслав Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

На початок


Р

Развадовський Віктор Йосипович

Обраний по виборчому округу №69
Житомирська обл.

Райков Борис Сергійович

Обраний по виборчому округу №200
Черкаська обл.

Ратушний Михайло Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Ратушняк Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №70
Закарпатська обл.

Раханський Анатолій Варфоломійович

Обраний по виборчому округу №4
Авт.Республіка Крим

Резнік Ігор Йосипович

Обраний по виборчому округу №135
Одеська обл.

Ременюк Олексій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Рибак Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №45
Донецька обл.

Рибачук Олег Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Римарук Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Різак Іван Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Рішняк Іван Миколайович

Обраний по виборчому округу №162
Сумська обл.

Родіонов Михайло Кузьмич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Руденко Геннадій Борисович

Обраний по виборчому округу №149
Полтавська обл.

Рудковський Дмитро Олександрович

Обраний по виборчому округу №91
Київська обл.

Рудьковський Микола Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Ружицький Антон Матвійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91

Рябіка Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Рябікін Павло Борисович

Обраний по виборчому округу №131
Миколаївська обл.

На початок


С

Сабашук Петро Павлович

Обраний по виборчому округу №76
Запорізька обл.

Савицький Валентин Вікторович

Обраний по виборчому округу №67
Житомирська обл.

Садовий Микола Ілліч

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Салигін Васілій Вікторовіч

Обраний по виборчому округу №172
Харківська обл.

Салмін Олег Володимирович

Обраний по виборчому округу №148
Полтавська обл.

Самойлик Катерина Семенівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Самоплавський Валерій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Самофалов Геннадій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Сандлер Дмитро Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Сас Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Сафіуллін Равіль Сафович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Сацюк Володимир Миколайович

Обраний по виборчому округу №64
Житомирська обл.

Сватков Леонід Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Святаш Дмитро Володимирович

Обраний по виборчому округу №171
Харківська обл.

Семенюк Валентина Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Семинога Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Сергієнко Леонід Григорович

Обраний по виборчому округу №27
Дніпропетровська обл.

Сидоренко Микола Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Симоненко Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Ситник Костянтин Меркурійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Сівкович Володимир Леонідович

Обраний по виборчому округу №93
Київська обл.

Сігал Євген Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Сімонов Володимир Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Сінченко Сергій Григорович

Обраний по виборчому округу №109
Луганська обл.

Сіренко Василь Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Скомаровський Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Скудар Георгій Маркович

Обраний по виборчому округу №52
Донецька обл.

Слабенко Сергій Іванович

Обраний по виборчому округу №19
Волинська обл.

Слаута Віктор Андрійович

Обраний по виборчому округу №63
Донецька обл.

Слободян Олександр В'ячеславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Сміяненко Ігор Миколайович

Обраний по виборчому округу №33
Дніпропетровська обл.

Соболєв Сергій Владиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Сокирко Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №17
Вінницька обл.

Соломатін Юрій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Солошенко Микола Павлович

Обраний по виборчому округу №38
Дніпропетровська обл.

Співачук Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Сподаренко Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Станецький Геннадій Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Сташевський Станіслав Телісфорович

Обраний по виборчому округу №217
м. Київ

Степанов Михайло Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Стецьків Тарас Степанович

Обраний по виборчому округу №118
Львівська обл.

Стецько Ярослава Йосипівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Стойко Іван Михайлович

Обраний по виборчому округу №166
Тернопільська обл.

Стоян Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Стребко Станіслав Кирилович

Обраний по виборчому округу №139
Одеська обл.

Стретович Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Ступак Володимир Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96

Сулковський Павло Гнатович

Обраний по виборчому округу №154
Рівненська обл.

Супрун Людмила Павлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Суркіс Григорій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Сухий Ярослав Михайлович

Обраний по виборчому округу №79
Запорізька обл.

Сушкевич Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Сятиня Михайло Лукович

Обраний по виборчому округу №74
Закарпатська обл.

На початок


Т

Табачник Дмитро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Танюк Леонід Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Таран Віктор Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Тарасюк Борис Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Тарасюк Ігор Григорович

Обраний по виборчому округу №167
Тернопільська обл.

Татусяк Сергій Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Терещук Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №195
Черкаська обл.

Терьохін Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №216
м. Київ

Тимошенко Віктор Анатолійович

Обраний по виборчому округу №197
Черкаська обл.

Тимошенко Юлія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Тігіпко Сергій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Ткаленко Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Ткач Роман Володимирович

Обраний по виборчому округу №88
Івано-Франківська обл.

Ткаченко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Толочко Петро Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Толстоухов Анатолій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Томенко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Томич Іван Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Тополов Віктор Семенович

Обраний по виборчому округу №115
Луганська обл.

Третьяков Олександр Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Трофименко Вадим Всеволодович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Турманов Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №59
Донецька обл.

Турчинов Олександр Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Тягнибок Олег Ярославович

Обраний по виборчому округу №120
Львівська обл.

На початок


У

Удовенко Геннадій Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Ульянченко Віра Іванівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Усаченко Лариса Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 90

Устенко Олександр Андрійович

Обраний по виборчому округу №164
Тернопільська обл.

На початок


Ф

Федорчук Ярослав Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Фельдман Олександр Борисович

Обраний по виборчому округу №175
Харківська обл.

Фіалковський Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №185
Херсонська обл.

Фікс Єфим Зіс'євич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Філенко Володимир Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Філіндаш Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Фоменко Катерина Олександрівна

Обраний по виборчому округу №114
Луганська обл.

Франчук Анатолій Романович

Обраний по виборчому округу №10
Авт.Республіка Крим

Франчук Ігор Анатолійович

Обраний по виборчому округу №7
Авт.Республіка Крим

На початок


Х

Хара Василь Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Хмара Степан Ілліч

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Хмельницький Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №82
Запорізька обл.

Хомутиннік Віталій Юрійович

Обраний по виборчому округу №53
Донецька обл.

На початок


Ц

Царенко Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №159
Сумська обл.

Царьов Олег Анатолійович

Обраний по виборчому округу №40
Дніпропетровська обл.

Цехмістренко Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №155
Рівненська обл.

Цибенко Петро Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Цибулько Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94

Цкітішвілі Енвер Омарович

Обраний по виборчому округу №106
Луганська обл.

Цушко Василь Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

На початок


Ч

Чеботарьова Юлія Сергіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Челноков Сергій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Челомбітко Ігор Васильович

Обраний по виборчому округу №198
Черкаська обл.

Червоненко Євген Альфредович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Червоній Василь Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Черновецький Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №212
м. Київ

Черняк Володимир Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Четверіков Іван Антонович

Обраний по виборчому округу №151
Полтавська обл.

Чечель Микола Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Чикал Адам Васильович

Обраний по виборчому округу №191
Хмельницька обл.

Чичканов Сергій Владленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Чичков Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Чорновіл Тарас В'ячеславович

Обраний по виборчому округу №116
Львівська обл.

Чорноволенко Олександр Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Чубаров Рефат Абдурахманович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

На початок


Ш

Шандра Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Шаров Ігор Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Шведенко Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №138
Одеська обл.

Шевченко Віталій Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Шевченко Олександр Олександрович

Обраний по виборчому округу №39
Дніпропетровська обл.

Шевчук Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Шепетін Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Шершун Микола Харитонович

Обраний по виборчому округу №157
Рівненська обл.

Шибко Віталій Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Ширко Юрій Володимирович

Обраний по виборчому округу №153
Рівненська обл.

Шкіль Андрій Васильович

Обраний по виборчому округу №121
Львівська обл.

Шкіря Ігор Миколайович

Обраний по виборчому округу №57
Донецька обл.

Шкляр Володимир Борисович

Обраний по виборчому округу №8
Авт.Республіка Крим

Шпак Василь Федорович

Обраний по виборчому округу №190
Хмельницька обл.

Шпиг Федір Іванович

Обраний по виборчому округу №210
Чернігівська обл.

Шульга Микола Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Шурма Ігор Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Шуфрич Нестор Іванович

Обраний по виборчому округу №201
Черкаська обл.

На початок


Щ

Щербань Володимир Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

На початок


Ю

Юхновський Ігор Рафаїлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Юхновський Олег Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Ющенко Віктор Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Ющенко Петро Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

На початок

Я

Яворівський Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №123
Львівська обл.

Янковський Микола Андрійович

Обраний по виборчому округу №48
Донецька обл.

Ярославський Олександр Владиленович

Обраний по виборчому округу №206
Чернігівська обл.

Ярославський Олексій Владиленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

На початок