На головну

Народні Депутати України 5-го скликання (2006-2007)


А    Б    В    Г    Д    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Ю    Я   




А

Абдуллін Олександр Рафкатович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Азаров Микола Янович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Александровська Алла Олександрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Алексєєв Ігор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Андрос Сергій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 179

Антемюк Анатолій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 122

Антипенко Ірина Вікторівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 126

Антіпов Олег Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Аржевітін Станіслав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиевич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Артеменко Юрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Ахметов Рінат Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

На початок


Б

Бабурін Олексій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Баграєв Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Баранівський Олександр Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Бевзенко Валерій Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Безсмертний Роман Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Берташ Василь Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 155

Беспалий Борис Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Бичков Сергій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

Біба Василь Тимофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 178

Білаш Борис Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 207

Білий Олексій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Білозір Оксана Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Білорус Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Бірюк Лев Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 111

Богатирьова Раїса Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Богачук Василь Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Богашева Наталія Владиславівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Богуслаєв Вячеслав Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Боднар Ольга Борисівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 126

Бойко Володимир Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Бокий Іван Сидорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Болдирєв Юрій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 162

Бондар Володимир Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 152

Бондар Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Бондаренко Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Бондаренко Олена Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 125

Бондаренко Олена Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89

Бондарчук Іван Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Бондик Валерій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 101

Борзих Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 97

Борисов Валерій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Борт Віталій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 105

Борщевський Віктор Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Бронніков Володимир Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 114

Бугаєць Анатолій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Буджерак Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98

Бульба Степан Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Бурлаков Павло Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 109

Буряк Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Буряк Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

На початок


В

Васадзе Таріел Шакрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Васильєв Олександр Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Веревський Андрій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Вернидубов Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Вершиніна Інга Станіславівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Вечерко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Видрін Дмитро Гнатович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 92

Вілкул Олександр Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Вінський Йосип Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Вітенко Олена Андріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 119

Волга Василь Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Волинець Михайло Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Волков Олександр Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Волошенков Дмитро Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 208

Воропаєв Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Воротнюк Ігор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

В’язівський Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

На початок


Г

Галуненко Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 192

Гармаш Галина Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Гасюк Петро Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Герасимов Іван Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Герасим’юк Ольга Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Герман Ганна Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 106

Гєллєр Євгеній Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Гірник Євген Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Гладій Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Глусь Степан Карлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 108

Гнатенко Лев Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Гнаткевич Юрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 135

Головатий Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Голуб Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Гончаров Михайло Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Горбаль Василь Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Горбатюк Анатолій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 156

Горбенко Наталія Арсентіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 209

Горошкевич Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Грач Леонід Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Григорович Лілія Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Грицак Василь Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 165

Губський Богдан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Гуменюк Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Гуменюк Олег Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Гуреєв Василь Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Гусаров Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 160

На початок


Д

Давимука Степан Антонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Данілін Микола Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Данілов Олексій Мячеславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Дарда Олександр Панасович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89

Дейч Борис Давидович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Демидко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 201

Демчишен Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 197

Демянко Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93

Денісова Людмила Леонтіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 115

Деревляний Василь Тимофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Деркач Андрій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Джарти Василь Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Джемілєв Мустафа

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Джига Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Довгий Станіслав Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Довгий Тарас Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Дончак Володимир Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 122

На початок


Є

Євтухов Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 141

Єгоренко Тамара Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 203

Єдін Олександр Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Єресько Ігор Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 118

Єфремов Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Єхануров Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

На початок


Ж

Жванія Давид Важаєвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Жебрівський Павло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Жеваго Костянтин Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Жиденко Ігор Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 130

Журавко Олексій Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 118

На початок


З

Забарський Владислав Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 176

Забзалюк Роман Омелянович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Заблоцький Віталій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 166

Заклунна-Мироненко Валерія Гавриїлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Замковенко Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 125

Заплатинський Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Засуха Тетяна Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 117

Зац Олександр Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 187

Зварич Ігор Теодорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 174

Зварич Роман Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Зейналов Едуард Джангірович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Зімін Євген Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 121

Злочевський Микола Владиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 110

Зозуля Руслан Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93

Зубанов Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 138

Зубець Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Зубик Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Зубко Юрій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Зубов Валентин Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

На початок


І

Іванов Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 185

Івченко Олексій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Ілляшов Григорій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 127

Ісаєв Леонід Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 131

На початок


К

Калашніков Олег Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 161

Калетнік Григорій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 142

Кальніченко Ігор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 107

Кальцев Сергій Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 190

Кальченко Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Калюжний Віталій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 168

Камчатний Валерій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 123

Каракай Юрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 164

Карпачова Ніна Іванівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Карпук Володимир Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Касянюк Олександр Ростиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 210

Катеринчук Микола Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Келестин Валерій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Кеменяш Олександр Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Кендзьор Ярослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Кий Сергій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Кириленко В’ячеслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Кириленко Іван Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Кирильчук Євген Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Кириченко Людмила Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Кисельов Василь Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Ківалов Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Кілінкаров Спірідон Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Кінах Анатолій Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Кічатий Юрій Святославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 205

Климець Павло Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Клімов Леонід Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Клюєв Андрій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Клюєв Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Ключковський Юрій Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Князевич Руслан Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Ковалевська Юлія Сергіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 167

Коваль В’ячеслав Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Ковальова Юлія Вікторівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 119

Ковзель Микола Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Ковтуненко Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 116

Кожара Леонід Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 139

Кожем’якін Андрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Козак Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 92

Козаков Ігор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 145

Козаченко Олексій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Козуб Олександр Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 183

Колесніков Борис Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Колесніченко Вадим Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 180

Колоцей Юрій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Комар Микола Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 115

Кондратьєва Тетяна Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 171

Константинов Євген Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 124

Корж Віктор Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 172

Корж Віталій Терентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Корж Павло Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Коржев Анатолій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Корнійчук Євген Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 113

Королевська Наталія Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Король Віктор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Корсаков Олексій Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 116

Костенко Павло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Костинюк Богдан Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 88

Костусєв Олексій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Кравцов Олександр Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 170

Кравченко Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Кравчук Петро Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

Кріль Ігор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Круглов Микола Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Крук Юрій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Круць Микола Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Крючков Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Кузьменко Петро Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 100

Кузьменко Сергій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Куйбіда Василь Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Кукоба Анатолій Тихонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98

Кульчинський Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Кунченко Олексій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Куренной Володимир Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95

Курило Віталій Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Куровський Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Курпіль Степан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Кучеренко Олексій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Кушнарьов Євгеній Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

На початок


Л

Лабунська Анжеліка Вікторівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 88

Ландик Валентин Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Ландік Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Лановий Володимир Тимофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Лапін Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 135

Ларін Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Лебедєв Павло Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Левцун Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Левченко Катерина Борисівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Ледида Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 149

Лелюк Олексій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91

Лещенко Віктор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Лещинський Олександр Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 191

Лєщинський Олександр Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Лижичко Руслана Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Лисов Ігор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 97

Литвинов Леонід Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Личук Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 158

Лісін Микола Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 108

Літвінов Володимир Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 200

Логвиненко Олексій Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Лопушанський Андрій Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Лукаш Олена Леонідівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Лукашук Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 114

Лук’яненко Левко Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Лук’янов Владислав Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 133

Лук’янчук Руслан Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Луцький Максим Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Ляпіна Ксенія Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Ляшко Олег Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

На початок


М

Майборода Сергій Федотович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 184

Майко Віталій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Макеєнко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Макієнко Володимир Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Малиновський Олексій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Малишев Володимир Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Мальцев Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Маньковський Григорій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 146

Мармазов Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Мартиненко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Мартинюк Адам Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Марущенко Володимир Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Матвєєв Валентин Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Матвієнко Анатолій Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Матвієнков Сергій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Матвійчук Едуард Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 102

Матюха Валерія Валеріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 177

Мельник Петро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 143

Мельник Станіслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Мельничук Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Мендусь Ярослав Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Мироненко Михайло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 124

Мірошниченко Юрій Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 123

Мітрошкін Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 195

Міщенко Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Мойсик Володимир Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Момот Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Мордовець Леонід Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Мороз Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Мостіпан Уляна Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Муц Орест Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 159

На початок


Н

Надоша Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 103

Наконечний Володимир Леонтієвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 134

Наливайко Анатолій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Немиря Григорій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Нетецька Олена Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 169

Ніколаєнко Станіслав Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

На початок


О

Одайник Микола Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Одарченко Юрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 128

Олійник Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Олійник Святослав Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Омельченко Григорій Омелянович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Омельченко Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Оніщук Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Онопенко Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Оплачко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Орлов Андрій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Оробець Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Осика Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

На початок


П

Павленко Едуард Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Павленко Юрій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Панасовський Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 120

Парубок Омелян Никонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Пачесюк Сергій Никонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 150

Пашинський Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 101

Пеклушенко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Петренко Вадим Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Петрик Петро Пантилемонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 202

Петров Борис Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Петросов Валерій Альбертович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 163

Петрук Микола Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Пєрєдєрій В’ячеслав Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 102

Пєхота Володимир Юлійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 130

Писаренко Валерій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Писарчук Петро Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 132

Пінчук Андрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 188

Піскун Святослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96

Плотніков Олексій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 113

Поживанов Михайло Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Поліщук Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 117

Полохало Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Поляков Василь Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Полянчич Михайло Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Поляченко Володимир Аврумович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Пономаренко Георгій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Попеску Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 173

Порошенко Петро Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Портнов Андрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Потапов Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Потімков Сергій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 109

Прасолов Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Пригодський Антон Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Присяжнюк Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99

Притика Дмитро Микитович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Прокопенко Віктор Євгенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Прокопович Наталія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Прутнік Едуард Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Пшонка Артем Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 128

На початок


Р

Радзієвський Олексій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 157

Радковський Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 110

Радовець Арнольд Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 131

Разгоняєв Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 198

Рибак Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Рибаков Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Рижук Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 189

Римарук Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 111

Романюк Микола Прокопович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 148

Руднік Анатолій Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 194

Рудьковський Микола Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Ружицький Антон Матвійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Рябека Олександр Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 127

На початок


С

Савосін Геннадій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Савчук Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Садовий Микола Ілліч

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Саламатін Дмитро Альбертович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 88

Самойленко Юрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Самойлик Катерина Семенівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Самофалов Геннадій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 100

Сандлер Дмитро Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Сас Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Сафіуллін Равіль Сафович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Святаш Дмитро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Селіваров Андрій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

Семенюк Валентина Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Семинога Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Сенченко Андрій Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Сербін Юрій Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96

Сивульський Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99

Симоненко Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Синиця Артем Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 136

Сівкович Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Сігал Євген Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Сідельник Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Сільченко Василь Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Сінченко Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 106

Скибінецький Олександр Матвійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Скубашевський Станіслав Валеріанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95

Скубенко Володимир Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 104

Скудар Георгій Маркович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Слаута Віктор Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Слободянюк Володимир Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 154

Смітюх Григорій Євдокимович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94

Сокирко Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Сокіл Андрій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 204

Солтус Павло Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 206

Сподаренко Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Стасів Любов Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 112

Сташевський Станіслав Телісфорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Стоян Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Стретович Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Сулковський Павло Гнатович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Суслов Євгеній Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Сухий Ярослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Сушкевич Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

На початок


Т

Табачнік Яків Піневич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Танюк Леонід (Лесь) Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Таран Віктор Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Тарасов Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Тарасюк Борис Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Тедеєв Ельбрус Сосланович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 103

Терьохін Сергій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Тимошенко Юлія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Тихонов Віктор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Ткаченко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 90

Ткаченко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Толстенко Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Томенко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Тополов Віктор Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Третьяков Олександр Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Триндюк Юрій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Тулуб Сергій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Турманов Віктор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Турчинов Олександр Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

На початок


У

Удовенко Геннадій Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Урбанський Ігор Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

На початок


Ф

Фалько Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 196

Федорчук Ярослав Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Федун Олексій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Фельдман Олександр Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Фесенко Леонід Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 137

Філіндаш Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

На початок


Х

Хара Василь Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Хмельницький Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Хомутиннік Віталій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

На початок


Ц

Цапюк Степан Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 147

Царьов Олег Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Цибенко Петро Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Цушко Василь Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Цюрко Петро Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 186

На початок


Ч

Чепинога Віталій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Червонописький Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Черноморов Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 144

Чертков Юрій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Чечетов Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 112

Чичков Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Чмир Юрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 181

Чмирь Сергій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Чорновіл Тарас В’ячеславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Чорноволенко Олександр Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Чубаров Рефат Абдурахманович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Чудновський Віталій Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 105

Чукмасов Сергій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

На початок


Ш

Шаго Євген Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94

Шаманов Валерій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91

Швець Віктор Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Шевченко Андрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Шевчук Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Шенцев Дмитро Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 129

Шепелев Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Шибко Віталій Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Шишкіна Зоя Леонідівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Шкіль Андрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Шкіра Ігор Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 211

Шкіря Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Шкляр Володимир Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Шкрібляк Анатолій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Шкутяк Зіновій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Шлемко Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Шпиг Федір Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Шустік Олена Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 132

На початок


Щ

Щербань Артем Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 140

На початок


Ю

Ющенко Петро Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

На початок

Я

Яворівський Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Ядуха Василь Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 153

Якименко Микола Євгенійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 199

Яковина Микола Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Янковський Микола Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Янукович Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 90

Янукович Віктор Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Ярощук Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

На початок