На головну

Народні Депутати України 6-го скликання (2007-2012)


А    Б    В    Г    Д    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Ю    Я   




А

Абдуллін Олександр Рафкатович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Азаров Микола Янович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Акімова Ірина Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Александровська Алла Олександрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Алексєєв Ігор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Андрос Сергій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 219

Ар’єв Володимир Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Аржевітін Станіслав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Арутюнов Гарегін Рафаелович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 106

Ахметов Рінат Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

На початок


Б

Бабаєв Олег Мейданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 109

Бабенко Валерій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 144

Бабурін Олексій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Баграєв Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Баранов Валерій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Баранов-Мохорт Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 228

Барвіненко Віталій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 154

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Бевз Валерій Ананійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Бевзенко Валерій Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Белоусова Ірина Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Бережна Ірина Григоріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 151

Березкін Станіслав Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 178

Білаш Борис Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 229

Білий Олексій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Білозір Оксана Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Білорус Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Бірюк Лев Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 112

Бобильов Олександр Фадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Богатирьова Раїса Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Богдан Руслан Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 146

Богословська Інна Германівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Богуслаєв Вячеслав Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Боднар Ольга Борисівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Бойко Юрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Болдирєв Юрій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 181

Болюра Антоніна Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 162

Бондар Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Бондаренко Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 150

Бондаренко Володимир Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 100

Бондаренко Олена Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 146

Бондаренко Олена Федорівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89

Бондарєв Костянтин Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 114

Бондик Валерій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 130

Борисов Валерій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Бородін Всеволод Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 139

Борт Віталій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 168

Боярчук Олексій Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 187

Буджерак Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98

Букаєв Валерій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 101

Бурлаков Павло Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 134

Буряк Олександр Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Буряк Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Бут Юрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

На початок


В

Вакарчук Святослав Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Васадзе Таріел Шакрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Василенко Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Васильєв Геннадій Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Васильєв Олександр Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Васютін Сергій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 210

Ващук Катерина Тимофіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Веліжанський Сергій Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 158

Веревський Андрій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Вернидубов Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 139

Ветвицький Дмитро Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 103

Вечерко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Вілкул Олександр Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Вінський Йосип Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Власенко Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 170

Волинець Євген Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Волинець Михайло Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Волков Олександр Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Воропаєв Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Воротнюк Ігор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

В’язівський Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

На початок


Г

Гайдаєв Юрій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Ганущак Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 179

Гасюк Петро Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Гацько Валерій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 153

Гейман Олег Айзікович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 130

Герасимов Іван Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Герасимчук Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Герасим’юк Ольга Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Геращенко Ірина Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Герман Ганна Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Гєллєр Євгеній Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Глазунов Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 152

Глусь Степан Карлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 108

Глущенко Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 165

Гнаткевич Юрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 110

Головатий Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93

Головченко Ігор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Голуб Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Горбаль Василь Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Горбатюк Анатолій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 199

Гордієнко Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Горіна Ірина Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 162

Горошкевич Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 128

Грач Леонід Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Гривковський Вадим Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Григорович Лілія Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Гримчак Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Гриневецький Сергій Рафаїлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Гринів Ігор Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Грицак Василь Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99

Гриценко Анатолій Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Губський Богдан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Гудима Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 160

Гуменюк Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Гуменюк Олег Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Гуреєв Василь Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 104

Гусаров Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 209

На початок


Д

Давиденко Андрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Давимука Степан Антонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 135

Даниленко Володимир Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Данілов Віталій Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 105

Дарда Олександр Панасович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Дейч Борис Давидович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Демидко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 170

Демішкан Володимир Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 119

Демчишен Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 205

Демянко Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Дем’янчук Вікторія Олександрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Денісова Людмила Леонтіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Денькович Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 115

Деревляний Василь Тимофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Деркач Андрій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96

Деркач Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Джарти Василь Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Джемілєв Мустафа

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Джига Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Джоджик Ярослав Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Добряк Євген Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 156

Довгий Станіслав Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Доній Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Дончак Володимир Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 122

Дубіль Валерій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 174

Дубовой Олександр Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 128

На початок


Є

Євтухов Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 222

Єгоренко Тамара Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 179

Єгоров Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 211

Єдін Олександр Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 120

Єресько Ігор Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 90

Єфремов Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Єхануров Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

На початок


Ж

Жванія Давид Важаєвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Жебрівський Павло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Жеваго Костянтин Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Журавко Олексій Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 140

Журавський Віталій Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 230

На початок


З

Забарський Владислав Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 196

Забзалюк Роман Омелянович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Заблоцький Віталій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 200

Задирко Геннадій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 111

Заєць Іван Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Зарубінський Олег Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Зарудний Олексій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 166

Засуха Тетяна Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 138

Зац Олександр Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 193

Зварич Ігор Теодорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 224

Зварич Роман Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Зейналов Едуард Джангірович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Зімін Євген Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 123

Злочевський Микола Владиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 110

Зозуля Руслан Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 93

Зубанов Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 216

Зубець Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 174

Зубик Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 98

Зубов Валентин Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

На початок


І

Іваненко Володимир Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 142

Іванющенко Юрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 111

Ілляшов Григорій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 148

Ісаєв Леонід Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 218

На початок


К

Калетнік Григорій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 190

Калєтнік Ігор Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Кальченко Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Калюжний Віталій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 171

Камчатний Валерій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 99

Каплієнко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 148

Каракай Юрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 167

Кармазін Юрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Карпук Володимир Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Каськів Владислав Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Касянюк Олександр Ростиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 215

Катеринчук Микола Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Келестин Валерій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 184

Кеменяш Олександр Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Кендзьор Ярослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Кий Сергій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Кириленко В’ячеслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Кириленко Іван Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Кирильчук Євген Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Киричок Олександр Едуардович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 217

Кисельов Василь Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Ківалов Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Кілінкаров Спірідон Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Кінах Анатолій Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Клименко Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Климець Павло Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 88

Клімов Леонід Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Клюєв Андрій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Клюєв Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Ключковський Юрій Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Князевич Руслан Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Ковалевська Юлія Сергіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 214

Коваль В’ячеслав Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Ковальова Юлія Вікторівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 133

Ковзель Микола Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Кожара Леонід Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 163

Кожем’якін Андрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Козак Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94

Козуб Олександр Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 188

Колесніков Борис Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Колесніченко Вадим Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 175

Колєсніков Дмитро Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 147

Колоцей Юрій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Комар Микола Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 137

Кондратюк Олена Костянтинівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 134

Коновалюк Валерій Ілліч

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Константинов Євген Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 124

Корж Віктор Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 172

Корж Віталій Терентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Корж Павло Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Коржев Анатолій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Корнійчук Євген Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Королевська Наталія Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Коротюк Вадим Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 155

Косів Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 126

Костенко Павло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Костенко Юрій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Костусєв Олексій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Кошин Сергій Мефодійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 164

Кравець Андрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 124

Кравченко Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Кравчук Василь Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 159

Кравчук Петро Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Крайній Валерій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 138

Кріль Ігор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Круглов Микола Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Крук Юрій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Крупко Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 118

Круць Микола Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Кузьменко Петро Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 97

Кузьмук Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Куйбіда Василь Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Куликов Кирило Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Кульчинський Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Кунченко Олексій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 203

Курило Віталій Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Куровський Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Курпіль Степан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Кучеренко Олексій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

На початок


Л

Лабунська Анжеліка Вікторівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 88

Лавринович Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Ландик Валентин Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Ландік Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 126

Лановий Володимир Тимофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Ларін Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Лебедєв Павло Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 121

Левцун Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Лелюк Олексій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 92

Лемза Володимир Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 171

Лещенко Володимир Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Лєщинський Олександр Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Лисов Ігор Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 156

Литвин Володимир Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Литвин Юрій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Литвинов Леонід Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Личук Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 195

Лівінський Михайло Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 143

Лісін Микола Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 108

Літвінов Володимир Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 221

Логвиненко Олексій Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Лозінський Віктор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 96

Лукаш Олена Леонідівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Лукашук Олег Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 101

Лук’янов Владислав Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 155

Лук’янова Катерина Євгеніївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Лук’янчук Руслан Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Луценко Сергій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Луценко Юрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Луцький Максим Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 182

Льовочкін Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Льовочкіна Юлія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 105

Ляпіна Ксенія Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Ляшко Олег Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

На початок


М

Майборода Сергій Федотович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 189

Макеєнко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Макієнко Володимир Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Малишев Володимир Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Маліч Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 120

Мальцев Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Маньковський Григорій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 169

Мармазов Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Мартиненко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Мартинюк Адам Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Марущенко Володимир Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Матвєєв Валентин Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Матвєєв Володимир Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Матвієнко Анатолій Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Матвійчук Едуард Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 131

Матчук Віктор Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Мельник Петро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 180

Мельник Станіслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Мирний Іван Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 102

Мироненко Михайло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 144

Мірошниченко Юрій Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 143

Міщенко Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Мовчан Павло Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 131

Мойсик Володимир Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Момот Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Мороко Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 153

Москаль Геннадій Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Мостіпан Уляна Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Мошак Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 123

Муц Орест Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 206

Мхітарян Нвєр Мнацаканович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95

На початок


Н

Надоша Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 183

Найдьонов Андрій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Наконечний Володимир Леонтієвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 158

Немиря Григорій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Нетецька Олена Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 226

Новіков Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Новікова Юлія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 105

На початок


О

Одарченко Юрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Олійник Віктор Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 151

Олійник Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 185

Олійник Святослав Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Омельченко Григорій Омелянович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Омельченко Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Омельянович Денис Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 204

Оніщук Микола Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Орлов Андрій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 117

Оробець Леся Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Осика Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

На початок


П

Павленко Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 173

Павленко Едуард Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Павленко Сергій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Павленко Юрій Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Павловський Андрій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 161

Палиця Ігор Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Папієв Михайло Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Парубій Андрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Пачесюк Сергій Никонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 227

Пашинський Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Пеклушенко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Перестенко Марина Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Петренко Вадим Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Петров Борис Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Петрук Микола Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Петьовка Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Пєрєдєрій В’ячеслав Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 102

Пилипенко Володимир Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 169

Пилипишин Віктор Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Пинзеник Віктор Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Писаренко Валерій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Писарчук Петро Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 154

Пінчук Андрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 198

Піскун Святослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Плотніков Олексій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 136

Плохой Ігор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 109

Плющ Іван Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Подгорний Сергій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 132

Поживанов Михайло Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 117

Поліщук Олег Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Полохало Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Полунєєв Юрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91

Полянчич Михайло Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Поляченко Володимир Аврумович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Пономаренко Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 145

Попеску Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 173

Попов Олександр Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 97

Портнов Андрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Потапов Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 116

Потапчук Микола Леонтійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 163

Прасолов Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Пригодський Антон Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Присяжнюк Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 113

Притика Дмитро Микитович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 125

Прокопчук Юрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 141

Прутнік Едуард Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Пудов Борис Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 116

Пшонка Артем Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 149

На початок


Р

Радковський Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 104

Радовець Арнольд Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 107

Рева Дмитро Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 106

Ремез Валерій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Рибак Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Рибаков Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Рижук Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 176

Романюк Микола Прокопович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 207

Рудченко Микола Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Рябека Олександр Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 127

На початок


С

Савченко Ігор Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 137

Савчук Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Саламатін Дмитро Альбертович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 86

Самойленко Юрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Самойлик Катерина Семенівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Самофалов Геннадій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 178

Сандлер Дмитро Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Сас Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Сафіуллін Равіль Сафович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Святаш Дмитро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 122

Селіваров Андрій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 127

Семерак Остап Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 140

Семинога Анатолій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Сенченко Андрій Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Сербін Юрій Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Сивульський Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Симоненко Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Синиця Артем Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 160

Сирота Михайло Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Сівкович Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Сігал Євген Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Сідельник Іван Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Сінченко Віктор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Скибінецький Олександр Матвійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Скубашевський Станіслав Валеріанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 118

Скубенко Володимир Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 121

Скудар Георгій Маркович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Слаута Віктор Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 89

Слободян Олександр В’ячеславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Смітюх Григорій Євдокимович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 115

Соболєв Сергій Владиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Соколов Михайло Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 129

Солошенко Микола Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 112

Солтус Павло Станіславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 223

Сорочинська-Кириленко Раїса Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 149

Сочка Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 172

Сподаренко Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Стельмашенко Василь Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 192

Степаненко Анатолій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 220

Стець Юрій Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Стецьків Тарас Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Стешенко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 167

Стойко Іван Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Столар Вадим Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 212

Стоян Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Стретович Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Сулковський Павло Гнатович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 129

Супруненко Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 145

Суслов Євгеній Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Сухий Ярослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Сушкевич Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

На початок


Т

Табачник Дмитро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Табачник Яків Піневич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Талишев Євген Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

Таран Віктор Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Тарасюк Борис Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Тедеєв Ельбрус Сосланович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 132

Терещук Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Терьохін Сергій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Тимошенко Микола Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Тимошенко Юлія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Тихонов Віктор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Тищенко Олег Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 176

Тітенко Сергій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 159

Ткач Роман Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Ткаченко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Толстенко Володимир Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 186

Толстоухов Анатолій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

Томенко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Тополов Віктор Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Трайдук Микола Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 152

Трегубов Юрій Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 136

Третьяков Олександр Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Триндюк Юрій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 84

Трофименко Вадим Всеволодович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 157

Тулуб Сергій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 81

Турманов Віктор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Турчинов Олександр Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

На початок


У

Уколов Віктор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 147

Унгурян Павло Якимович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 168

На початок


Ф

Федорчук Ярослав Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Федун Олексій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 177

Фельдман Олександр Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Фесенко Леонід Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 161

Філенко Володимир Пилипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Філіпчук Георгій Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 150

Фомін Олександр Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 177

На початок


Х

Хара Василь Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Харлім Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 107

Харовський Сергій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Хмельницький Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 100

Хомутиннік Віталій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 91

Храпов Сергій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

На початок


Ц

Царьков Євген Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Царьов Олег Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 114

Цибенко Петро Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Цюрко Петро Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 208

На початок


Ч

Чепинога Віталій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 87

Черкаський Ігор Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 125

Черній Василь Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Черноморов Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 166

Черпіцький Олег Зенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 133

Чертков Юрій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 85

Чечетов Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 135

Чмирь Юрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 202

Чорновіл Тарас Вячеславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Чорноволенко Олександр Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Чуднов Василь Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 201

Чудновський Віталій Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 83

На початок


Ш

Шаго Євген Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Шаманов Валерій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 92

Шаров Ігор Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Швець Віктор Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Шевченко Андрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Шевчук Олег Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 95

Шевчук Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Шемчук Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Шенцев Дмитро Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 141

Шепелев Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Шершун Микола Харитонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Шишкіна Еліна Вікторівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Шишкіна Зоя Леонідівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 82

Шиянов Борис Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 165

Шкіль Андрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Шкіря Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 157

Шкутяк Зіновій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Шлемко Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Шмельова Світлана Олександрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Шмідт Микола Олегович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Шпак Василь Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Шпенов Дмитро Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 142

Шустік Олена Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 94

Шуфрич Нестор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

На початок


Щ

Щербань Артем Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 164

На початок


Ю

Ющенко Петро Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

На початок

Я

Яворівський Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Ягоферов Анатолій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 175

Янковський Микола Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Янукович Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 90

Янукович Віктор Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Ярощук Володимир Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Яценко Антон Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Яценюк Арсеній Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Яцуба Володимир Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 103

На початок