На головну

Народні Депутати України 7-го скликання (2012-2014)


А    Б    В    Г    Д    Є    Ж    З    І    К    Л    М    Н    О    П    Р    С    Т    Ф    Х    Ц    Ч    Ш    Щ    Я   




А

Абдуллін Олександр Рафкатович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Аваков Арсен Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Аверченко Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Агафонова Наталія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Азаров Микола Янович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Азаров Олексій Миколайович

Обраний по виборчому округу №47
Донецька обл.

Алексєєв Ігор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Андрієвський Дмитро Йосипович

Обраний по виборчому округу №222
м. Київ

Апостол Михайло Володимирович

Обраний по виборчому округу №166
Тернопільська обл.

Ар’єв Володимир Ігорович

Обраний по виборчому округу №218
м. Київ

Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Атрошенко Владислав Анатолійович

Обраний по виборчому округу №206
Чернігівська обл.

На початок


Б

Бабич Вікторія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Баграєв Микола Георгійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Бадаєв Руслан Геннадійович

Обраний по виборчому округу №94
Київська обл.

Байдюк Лариса Макарівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Байсаров Леонід Володимирович

Обраний по виборчому округу №50
Донецька обл.

Баландін Сергій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Балицький Євген Віталійович

Обраний по виборчому округу №80
Запорізька обл.

Балога Віктор Іванович

Обраний по виборчому округу №69
Закарпатська обл.

Балога Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №71
Закарпатська обл.

Балога Павло Іванович

Обраний по виборчому округу №71
Закарпатська обл.

Бандуров Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №79
Запорізька обл.

Барвіненко Віталій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №141
Одеська обл.

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

Обраний по виборчому округу №42
Донецька обл.

Безбах Яків Якович

Обраний по виборчому округу №24
Дніпропетровська обл.

Бенюк Богдан Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Бережна Ірина Григоріївна

Обраний по виборчому округу №169
Харківська обл.

Березкін Станіслав Семенович

Обраний по виборчому округу №100
Кіровоградська обл.

Бєлькова Ольга Валентинівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Бідьовка Володимир Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Білий Олексій Петрович

Обраний по виборчому округу №58
Донецька обл.

Біловол Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №180
Харківська обл.

Блавацький Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Благодир Юрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 78

Близнюк Анатолій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Бобков Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №41
Донецька обл.

Бобов Геннадій Борисович

Обраний по виборчому округу №196
Черкаська обл.

Богдан Руслан Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Богословська Інна Германівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Богуслаєв Вячеслав Олександрович

Обраний по виборчому округу №77
Запорізька обл.

Бойко Володимир Богданович

Обраний по виборчому округу №165
Тернопільська обл.

Бойко Володимир Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Бондар Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №191
Хмельницька обл.

Бондаренко Володимир Дмитрович

Обраний по виборчому округу №219
м. Київ

Бондаренко Олена Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Бондарєв Костянтин Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Бондарчук Олег Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Борита Ольга Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Борт Віталій Петрович

Обраний по виборчому округу №56
Донецька обл.

Боярський Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №48
Донецька обл.

Брайко Сергій Борисович

Обраний по виборчому округу №7
Авт.Республіка Крим

Бригинець Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №217
м. Київ

Бриченко Ігор Віталійович

Обраний по виборчому округу №130
Миколаївська обл.

Бублик Юрій Васильович

Обраний по виборчому округу №145
Полтавська обл.

Булах Вікторія Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Бурбак Максим Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Буряк Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №190
Хмельницька обл.

Бутківський Віктор Володимирович

Обраний по виборчому округу №29
Дніпропетровська обл.

Буховець Олег Юлійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Бушко Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №73
Закарпатська обл.

На початок


В

Ванзуряк Роман Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Васадзе Таріел Шакрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Васильєв Геннадій Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Васильєв Олександр Андрійович

Обраний по виборчому округу №59
Донецька обл.

Васюник Ігор Васильович

Обраний по виборчому округу №117
Львівська обл.

Ващук Катерина Тимофіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 45

Веревський Андрій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Вечерко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Вітів Анатолій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Власенко Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Власенко Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Вознюк Юрій Володимирович

Обраний по виборчому округу №153
Рівненська обл.

Волков Олександр Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Волков Олександр Михайлович

Обраний по виборчому округу №158
Сумська обл.

Воропаєв Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

На початок


Г

Гайдош Іштван Ференцович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 74

Ганчуков Олександр Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Гелевей Олег Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Герасимчук Михайло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Геращенко Ірина Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Герега Олександр Володимирович

Обраний по виборчому округу №192
Хмельницька обл.

Гержов Юрій Іванович

Обраний по виборчому округу №131
Миколаївська обл.

Герман Ганна Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Гєллєр Євгеній Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Гінка Ярослав Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Гіршфельд Анатолій Мусійович

Обраний по виборчому округу №179
Харківська обл.

Гладій Василь Іванович

Обраний по виборчому округу №89
Івано-Франківська обл.

Глазунов Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №34
Дніпропетровська обл.

Головко Валерій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Головко Михайло Йосифович

Обраний по виборчому округу №164
Тернопільська обл.

Голуб Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Гончаров Анатолій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №51
Донецька обл.

Гончаров Сергій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Гордієнко Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Горіна Ірина Анатоліївна

Обраний по виборчому округу №171
Харківська обл.

Горохов Сергій Олександрович

Обраний по виборчому округу №105
Луганська обл.

Гриневецький Сергій Рафаїлович

Обраний по виборчому округу №134
Одеська обл.

Гриневич Лілія Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Гринів Ігор Олексійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Гриценко Анатолій Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Груба Григорій Іванович

Обраний по виборчому округу №10
Авт.Республіка Крим

Грушевський Віталій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №101
Кіровоградська обл.

Губар Віктор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Гузенко Костянтин Олександрович

Обраний по виборчому округу №30
Дніпропетровська обл.

Гурвіц Едуард Йосипович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

На початок


Д

Данілов Віталій Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

Даценко Леонід Миколайович

Обраний по виборчому округу №197
Черкаська обл.

Дейч Борис Давидович

Обраний по виборчому округу №8
Авт.Республіка Крим

Демедюк Василь Харитонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Демидко Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Демішкан Володимир Федорович

Обраний по виборчому округу №114
Луганська обл.

Демянко Микола Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Денисенко Анатолій Петрович

Обраний по виборчому округу №173
Харківська обл.

Денісова Людмила Леонтіївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Деревляний Василь Тимофійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Дерев’янко Юрій Богданович

Обраний по виборчому округу №87
Івано-Франківська обл.

Деркач Андрій Леонідович

Обраний по виборчому округу №159
Сумська обл.

Джемілєв Мустафа

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Джига Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №15
Вінницька обл.

Дзарданов Микола Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Дзензерський Денис Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Дзоз Віталіна Олексіївна

Обраний по виборчому округу №1
Авт.Республіка Крим

Дирів Анатолій Борисович

Обраний по виборчому округу №86
Івано-Франківська обл.

Дмитрук Микола Ілліч

Обраний по виборчому округу №184
Херсонська обл.

Добкін Дмитро Маркович

Обраний по виборчому округу №178
Харківська обл.

Долженков Олександр Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Домбровський Олександр Георгійович

Обраний по виборчому округу №11
Вінницька обл.

Домбровський Олександр Георгійович

Обраний по виборчому округу №11
Вінницька обл.

Донець Тетяна Анатоліївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Доній Олександр Сергійович

Обраний по виборчому округу №88
Івано-Франківська обл.

Дорохов Антон Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Дубіль Валерій Олександрович

Обраний по виборчому округу №205
Чернігівська обл.

Дубневич Ярослав Васильович

Обраний по виборчому округу №120
Львівська обл.

Дубовой Олександр Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 64

Дудка Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Дудка Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №82
Запорізька обл.

Дунаєв Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №107
Луганська обл.

На початок


Є

Єгоров Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Єдін Олександр Йосипович

Обраний по виборчому округу №102
Кіровоградська обл.

Ємець Леонід Олександрович

Обраний по виборчому округу №221
м. Київ

Єремеєв Ігор Миронович

Обраний по виборчому округу №23
Волинська обл.

Єфремов Олександр Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

На початок


Ж

Жванія Давид Важаєвич

Обраний по виборчому округу №140
Одеська обл.

Жеваго Костянтин Валентинович

Обраний по виборчому округу №150
Полтавська обл.

Жеребнюк Віктор Миколайович

Обраний по виборчому округу №14
Вінницька обл.

Жук Микола Васильович

Обраний по виборчому округу №129
Миколаївська обл.

Журавський Віталій Станіславович

Обраний по виборчому округу №66
Житомирська обл.

На початок


З

Забзалюк Роман Омелянович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 31

Заболотний Григорій Михайлович

Обраний по виборчому округу №17
Вінницька обл.

Задорожний Вячеслав Казимирович

Обраний по виборчому округу №33
Дніпропетровська обл.

Зарубінський Олег Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Зац Олександр Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 77

Звягільський Юхим Леонідович

Обраний по виборчому округу №45
Донецька обл.

Зелик Руслан Богданович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Зубик Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №195
Черкаська обл.

Зубко Геннадій Григорович

Обраний по виборчому округу №62
Житомирська обл.

Зубчевський Олександр Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

На початок


І

Іванчук Андрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Іванющенко Юрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Івахів Степан Петрович

Обраний по виборчому округу №21
Волинська обл.

Ілик Роман Романович

Обраний по виборчому округу №121
Львівська обл.

Іллєнко Андрій Юрійович

Обраний по виборчому округу №215
м. Київ

Ільюк Артем Олександрович

Обраний по виборчому округу №128
Миколаївська обл.

Іляшенко Віталій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 38

Іонова Марія Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Іоффе Юлій Якович

Обраний по виборчому округу №112
Луганська обл.

Іщенко Валерій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

На початок


К

Кайда Олексій Петрович

Обраний по виборчому округу №163
Тернопільська обл.

Калетник Оксана Миколаївна

Обраний по виборчому округу №16
Вінницька обл.

Калетнік Григорій Миколайович

Обраний по виборчому округу №18
Вінницька обл.

Калєтнік Ігор Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Кальцев Сергій Федорович

Обраний по виборчому округу №75
Запорізька обл.

Кальченко Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 51

Калюжний Віталій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Канівець Олег Леонідович

Обраний по виборчому округу №126
Львівська обл.

Каплін Сергій Миколайович

Обраний по виборчому округу №144
Полтавська обл.

Карпунцов Валерій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Карташов Євген Григорович

Обраний по виборчому округу №76
Запорізька обл.

Катеринчук Микола Дмитрович

Обраний по виборчому округу №13
Вінницька обл.

Кацуба Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №175
Харківська обл.

Кацуба Сергій Володимирович

Обраний по виборчому округу №92
Київська обл.

Кий Сергій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Кириленко В’ячеслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 6

Кириленко Іван Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Кириленко Павло Веніамінович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Ківалов Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №135
Одеська обл.

Кілінкаров Спірідон Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Кінах Анатолій Кирилович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Кіссе Антон Іванович

Обраний по виборчому округу №142
Одеська обл.

Кличко Віталій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Клімов Леонід Михайлович

Обраний по виборчому округу №137
Одеська обл.

Клюєв Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №46
Донецька обл.

Княжицький Микола Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Князевич Руслан Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Коваль Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №111
Луганська обл.

Ковальчук Віталій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Ковач Василь Ілліч

Обраний по виборчому округу №68
Закарпатська обл.

Кожара Леонід Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Кожем’якін Андрій Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Козуб Олександр Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 80

Колганова Олена Валеріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Колесніков Борис Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Колесніченко Вадим Васильович

Обраний по виборчому округу №225
м. Севастополь

Кондратюк Олена Костянтинівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 60

Корж Павло Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Коржев Анатолій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 70

Корнійчук Олександр Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Королюк Валентин Анатолійович

Обраний по виборчому округу №154
Рівненська обл.

Котеляк Лідія Леонідівна

Обраний по виборчому округу №123
Львівська обл.

Кошулинський Руслан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Кравчук Василь Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Кривецький Ігор Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 13

Круглов Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №132
Миколаївська обл.

Крук Юрій Борисович

Обраний по виборчому округу №143
Одеська обл.

Крутій Віталій Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 36

Кубів Степан Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Кудря Володимир Іларіонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Кужель Олександра Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Кузьменко Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №103
Кіровоградська обл.

Кузьмук Олександр Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 43

Кулініч Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №147
Полтавська обл.

Куніцин Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 15

Кунченко Олексій Петрович

Обраний по виборчому округу №106
Луганська обл.

Купрейчик Ірина Валеріївна

Обраний по виборчому округу №162
Сумська обл.

Купчак Володимир Романович

Обраний по виборчому округу №84
Івано-Франківська обл.

Куренной Володимир Костянтинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Куровський Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №209
Чернігівська обл.

Курпіль Степан Володимирович

Обраний по виборчому округу №124
Львівська обл.

Кутовий Вячеслав Григорович

Обраний по виборчому округу №95
Київська обл.

Кутовий Тарас Вікторович

Обраний по виборчому округу №151
Полтавська обл.

Кучерук Микола Герасимович

Обраний по виборчому округу №156
Рівненська обл.

На початок


Л

Лабазюк Сергій Петрович

Обраний по виборчому округу №188
Хмельницька обл.

Лабунська Анжеліка Вікторівна

Обраний по виборчому округу №63
Житомирська обл.

Лавринович Олександр Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Ландик Валентин Іванович

Обраний по виборчому округу №43
Донецька обл.

Ланьо Михайло Іванович

Обраний по виборчому округу №70
Закарпатська обл.

Лебедєв Павло Валентинович

Обраний по виборчому округу №224
м. Севастополь

Левченко Микола Олександрович

Обраний по виборчому округу №44
Донецька обл.

Левченко Ольга Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Ледовських Олена Володимирівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Лелюк Олексій Володимирович

Обраний по виборчому округу №149
Полтавська обл.

Леонов Едуард Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Литвин Володимир Михайлович

Обраний по виборчому округу №65
Житомирська обл.

Литвинов Леонід Федорович

Обраний по виборчому округу №53
Донецька обл.

Лопачак Маркіян Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Лукашук Олег Григорович

Обраний по виборчому округу №187
Хмельницька обл.

Лук’янов Владислав Валентинович

Обраний по виборчому округу №54
Донецька обл.

Лук’янчук Руслан Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Лунченко Валерій Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Луценко Ірина Степанівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Льовочкіна Юлія Володимирівна

Обраний по виборчому округу №6
Авт.Республіка Крим

Любоненко Юрій Вікторович

Обраний по виборчому округу №32
Дніпропетровська обл.

Лютікова Валентина Іванівна

Обраний по виборчому округу №5
Авт.Республіка Крим

Ляпіна Ксенія Михайлівна

Обраний по виборчому округу №216
м. Київ

Ляшко Олег Валерійович

Обраний по виборчому округу №208
Чернігівська обл.

На початок


М

Макеєнко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Макул Леонід Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Малишев Володимир Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Мальцев Володимир Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Марков Ігор Олегович

Обраний по виборчому округу №133
Одеська обл.

Мармазов Євген Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Мартиненко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Мартинюк Адам Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Мартинюк Леонтій Святославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Мартиняк Сергій Васильович

Обраний по виборчому округу №20
Волинська обл.

Мартовицький Артур Володимирович

Обраний по виборчому округу №36
Дніпропетровська обл.

Марцінків Руслан Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Матвєєв Валентин Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Матвієнков Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №57
Донецька обл.

Матіос Марія Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Махніцький Олег Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Медуниця Олег Вячеславович

Обраний по виборчому округу №157
Сумська обл.

Медяник Володимир Юрійович

Обраний по виборчому округу №109
Луганська обл.

Мельник Євген Іванович

Обраний по виборчому округу №19
Волинська обл.

Мельник Станіслав Анатолійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 61

Мельниченко Володимир Володимирович

Обраний по виборчому округу №193
Хмельницька обл.

Мельничук Лариса Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Меріков Вадим Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 66

Миримський Лев Юлійович

Обраний по виборчому округу №2
Авт.Республіка Крим

Мирний Іван Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 79

Мирний Олександр Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Мироненко Михайло Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Мисик Володимир Юрійович

Обраний по виборчому округу №172
Харківська обл.

Михайленко Ольга Дмитрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Михальчишин Юрій Адріянович

Обраний по виборчому округу №118
Львівська обл.

Мірошниченко Ігор Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Мірошниченко Юрій Романович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Міщенко Андрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Міщенко Сергій Григорович

Обраний по виборчому округу №98
Київська обл.

Молоток Ігор Федорович

Обраний по виборчому округу №160
Сумська обл.

Момот Олександр Іванович

Обраний по виборчому округу №27
Дніпропетровська обл.

Морозенко Євгеній Вадимович

Обраний по виборчому округу №28
Дніпропетровська обл.

Москаленко Ярослав Миколайович

Обраний по виборчому округу №96
Київська обл.

Москаль Геннадій Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

Мохник Андрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Мочков Олександр Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Мошак Сергій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 42

Мошенський Валерій Захарович

Обраний по виборчому округу №108
Луганська обл.

Мураєв Євгеній Володимирович

Обраний по виборчому округу №181
Харківська обл.

Мхітарян Нвєр Мнацаканович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 32

На початок


Н

Наконечний Володимир Леонтієвич

Обраний по виборчому округу №127
Миколаївська обл.

Наливайченко Валентин Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Негой Федір Федорович

Обраний по виборчому округу №186
Херсонська обл.

Немиря Григорій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Немілостівий Віталій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 62

Нетецька Олена Анатоліївна

Обраний по виборчому округу №3
Авт.Республіка Крим

Нечаєв Олександр Ігоревич

Обраний по виборчому округу №9
Авт.Республіка Крим

Ничипоренко Валентин Миколайович

Обраний по виборчому округу №199
Черкаська обл.

Новак Наталія Василівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Новинський Вадим Владиславович

Обраний по виборчому округу №224
м. Севастополь

На початок


О

Одарченко Юрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Олійник Володимир Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 17

Омельченко Валерій Павлович

Обраний по виборчому округу №55
Донецька обл.

Омельянович Денис Сергійович

Обраний по виборчому округу №49
Донецька обл.

Онищенко Олександр Романович

Обраний по виборчому округу №93
Київська обл.

Опанащенко Михайло Володимирович

Обраний по виборчому округу №185
Херсонська обл.

Оробець Леся Юріївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Осауленко Тарас Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

Остапчук Віктор Миколайович

Обраний по виборчому округу №177
Харківська обл.

Осуховський Олег Іванович

Обраний по виборчому округу №152
Рівненська обл.

На початок


П

Павелко Андрій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 29

Павленко Ростислав Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 34

Павлов Костянтин Юрійович

Обраний по виборчому округу №31
Дніпропетровська обл.

Павловський Андрій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 44

Пазиняк Василь Степанович

Обраний по виборчому округу №122
Львівська обл.

Паламарчук Микола Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Палатний Артур Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Палиця Ігор Петрович

Обраний по виборчому округу №22
Волинська обл.

Панькевич Олег Ігорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Парасків Олег Дмитрович

Обраний по виборчому округу №4
Авт.Республіка Крим

Парубій Андрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Парубок Омелян Никонович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Пацкан Валерій Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Пашинський Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Петренко Павло Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 52

Петьовка Василь Васильович

Обраний по виборчому округу №72
Закарпатська обл.

Пехов Володимир Анатолійович

Обраний по виборчому округу №64
Житомирська обл.

Пилипенко Володимир Пилипович

Обраний по виборчому округу №148
Полтавська обл.

Пилипишин Віктор Петрович

Обраний по виборчому округу №223
м. Київ

Пинзеник Віктор Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 7

Писаренко Валерій Володимирович

Обраний по виборчому округу №168
Харківська обл.

Пишний Андрій Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 19

Пінчук Андрій Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 69

Побер Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Повалій Таїсія Миколаївна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Полочанінов Володимир Геннадійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 59

Поляков Василь Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 75

Поляченко Юрій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 76

Пономарьов Андрій Вікторович

Обраний по виборчому округу №61
Донецька обл.

Пономарьов Олександр Сергійович

Обраний по виборчому округу №78
Запорізька обл.

Попеску Іван Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 73

Поплавський Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №194
Черкаська обл.

Порошенко Петро Олексійович

Обраний по виборчому округу №12
Вінницька обл.

Прасолов Ігор Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 68

Пресман Олександр Семенович

Обраний по виборчому округу №139
Одеська обл.

Пригодський Антон Вікентійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Присяжнюк Олександр Андрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Продан Оксана Петрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Продивус Володимир Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 56

Путілов Андрій Станіславович

Обраний по виборчому округу №183
Херсонська обл.

Пшонка Артем Вікторович

Обраний по виборчому округу №81
Запорізька обл.

На початок


Р

Развадовський Віктор Йосипович

Обраний по виборчому округу №67
Житомирська обл.

Раупов Рустам Бурханович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Ревенко Анатолій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

Рибак Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Рибаков Ігор Олександрович

Обраний по виборчому округу №207
Чернігівська обл.

Риженков Олександр Миколайович

Обраний по виборчому округу №60
Донецька обл.

Різаненко Павло Олександрович

Обраний по виборчому округу №97
Київська обл.

Розенко Павло Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Романюк Роман Сергійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Рудьковський Микола Миколайович

Обраний по виборчому округу №210
Чернігівська обл.

Рябікін Павло Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 28

На початок


С

Сабій Ігор Михайлович

Обраний по виборчому округу №189
Хмельницька обл.

Савчук Юрій Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

Сальдо Володимир Васильович

Обраний по виборчому округу №182
Херсонська обл.

Самойленко Василь Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Самойленко Юрій Павлович

Обраний по виборчому округу №39
Дніпропетровська обл.

Сас Сергій Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 47

Святаш Дмитро Володимирович

Обраний по виборчому округу №170
Харківська обл.

Селіваров Андрій Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 41

Семенюк Артем Олексійович

Обраний по виборчому округу №204
Чернівецька обл.

Сенченко Андрій Віленович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Сергієнко Леонід Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 46

Сех Ірина Ігорівна

Обраний по виборчому округу №119
Львівська обл.

Симоненко Петро Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

Сиротюк Олег Мирославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Сиротюк Юрій Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Сич Олександр Максимович

Обраний по виборчому округу №83
Івано-Франківська обл.

Сігал Євген Якович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 48

Сікора Ольга Мирославівна

Обраний по виборчому округу №85
Івано-Франківська обл.

Скарбовійчук Руслан Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 12

Скосар Ігор Євгенійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 58

Скубашевський Станіслав Валеріанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 14

Слюз Тетяна Ярославівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 53

Смітюх Григорій Євдокимович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Соболєв Сергій Владиславович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Солошенко Микола Павлович

Обраний по виборчому округу №38
Дніпропетровська обл.

Сольвар Руслан Миколайович

Обраний по виборчому округу №91
Київська обл.

Сорока Микола Петрович

Обраний по виборчому округу №155
Рівненська обл.

Спіріна Ірина Дмитрівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Стаднійчук Роман Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 65

Стець Юрій Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 63

Стойко Іван Михайлович

Обраний по виборчому округу №167
Тернопільська обл.

Стоян Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 72

Струк Володимир Олексійович

Обраний по виборчому округу №104
Луганська обл.

Ступак Іван Іванович

Обраний по виборчому округу №26
Дніпропетровська обл.

Сухий Ярослав Михайлович

Обраний по виборчому округу №74
Запорізька обл.

Сушкевич Валерій Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 35

На початок


Т

Табалов Андрій Олександрович

Обраний по виборчому округу №99
Кіровоградська обл.

Табалов Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 49

Табачник Дмитро Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 11

Табачнік Яків Піневич

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Тарасюк Борис Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 9

Тедеєв Ельбрус Сосланович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 20

Терьохін Сергій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №211
м. Київ

Тимошенко Віктор Анатолійович

Обраний по виборчому округу №198
Черкаська обл.

Тихонов Віктор Миколайович

Обраний по виборчому округу №113
Луганська обл.

Тігіпко Сергій Леонідович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 3

Ткачук Геннадій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Томенко Микола Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Топалов Сергій Валерійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Труханов Геннадій Леонідович

Обраний по виборчому округу №136
Одеська обл.

Турманов Віктор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Турчинов Олександр Валентинович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 4

Тягнибок Андрій Ярославович

Обраний по виборчому округу №125
Львівська обл.

Тягнибок Олег Ярославович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 1

На початок


Ф

Фабрикант Світлана Самуілівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 25

Фаєрмарк Сергій Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 39

Фаріон Ірина Дмитрівна

Обраний по виборчому округу №116
Львівська обл.

Федорук Микола Трохимович

Обраний по виборчому округу №201
Чернівецька обл.

Федорчук Ярослав Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Федоряк Геннадій Дмитрович

Обраний по виборчому округу №203
Чернівецька обл.

Фельдман Олександр Борисович

Обраний по виборчому округу №174
Харківська обл.

Фищук Олександр Георгійович

Обраний по виборчому округу №202
Чернівецька обл.

Фірсов Єгор Павлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Фурман Олексій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 26

Фурсін Іван Геннадійович

Обраний по виборчому округу №138
Одеська обл.

На початок


Х

Ханенко Святослав Михайлович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 24

Хмельницький Василь Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 37

Хміль Михайло Михайлович

Обраний по виборчому округу №115
Львівська обл.

Хомутиннік Віталій Юрійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

На початок


Ц

Царьов Олег Анатолійович

Обраний по виборчому округу №40
Дніпропетровська обл.

Цибенко Петро Степанович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

Циркін Ігор Маркович

Обраний по виборчому округу №25
Дніпропетровська обл.

На початок


Ч

Чернега Роман Тарасович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Черняков Валерій Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Чертков Юрій Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 50

Чечетов Михайло Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 21

Чорна Галина Михайлівна

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Чорноволенко Олександр Віленович

Обраний по виборчому округу №220
м. Київ

Чуб Володимир Євгенович

Обраний по виборчому округу №110
Луганська обл.

Чубатенко Олександр Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 71

Чугунніков Віталій Семенович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 18

Чудновський Віталій Олегович

Обраний по виборчому округу №90
Київська обл.

Чумак Віктор Васильович

Обраний по виборчому округу №214
м. Київ

На початок


Ш

Шаблатович Олег Миколайович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 55

Шаповалов Юрій Анатолійович

Обраний по виборчому округу №146
Полтавська обл.

Шаров Ігор Федорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 16

Шатворян Вілен Григорович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Швайка Ігор Олександрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 8

Швець Віктор Дмитрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 40

Шевченко Андрій Віталійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 33

Шевченко Олександр Леонідович

Обраний по виборчому округу №83
Івано-Франківська обл.

Шевченко Олександр Оксеньтійович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 5

Шевчук Олег Борисович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 67

Шенцев Дмитро Олексійович

Обраний по виборчому округу №176
Харківська обл.

Шипко Андрій Федорович

Обраний по виборчому округу №35
Дніпропетровська обл.

Шкварилюк Володимир Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 54

Шкіря Ігор Миколайович

Обраний по виборчому округу №52
Донецька обл.

Шлемко Дмитро Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 30

Шпенов Дмитро Юрійович

Обраний по виборчому округу №37
Дніпропетровська обл.

Шугало Роман Васильович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 23

Шульга Володимир Петрович

Обраний по виборчому округу №161
Сумська обл.

Шуфрич Нестор Іванович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 27

На початок


Щ

Щербань Артем Володимирович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 57

На початок

Я

Яворівський Володимир Олександрович

Обраний по виборчому округу №213
м. Київ

Янків Ігор Тарасович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 10

Янукович Віктор Вікторович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 22

Ярема Віталій Григорович

Обраний по виборчому округу №212
м. Київ

Яценко Антон Володимирович

Обраний по виборчому округу №200
Черкаська обл.

Яценюк Арсеній Петрович

Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
Порядковий номер у списку 2

На початок