8-ма сесія
(або слова з назви)
докладніше
- 10:02:49 - Реєстрація в залі. Зареєстровано-403
- 10:43:13-10:46:21 Прошкуратова Тамара Сергіївна
- 10:46:30-10:49:11 Лещенко Володимир Олексійович
- 10:49:20-10:52:36 Косів Михайло Васильович
- 10:52:54-10:56:12 Бондаренко Григорій Іванович
- 10:56:18-10:59:23 Полііт Андрій Анатолійович
- 10:59:33-11:02:45 Сергієнко Леонід Григорович
- 11:03:00-11:06:00 Комар Микола Степанович
- 11:06:05-11:09:23 Буйко Георгій Володимирович
- 11:09:37-11:12:56 Кендзьор Ярослав Михайлович
- 11:13:31-11:16:46 Шурма Ігор Михайлович
- 11:16:56-11:19:18 Нощенко Микола Петрович
- 11:19:39-11:22:51 Заєць Іван Олександрович
- 11:23:23-11:26:25 Ткаленко Олександр Сергійович
- 11:26:42-11:29:54 Надрага Василь Іванович
- 11:30:39-11:33:42 Білорус Олег Григорович
- Проект Постанови про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2006-2008 роки
докладніше
- 12:17:52-12:20:27 Родіонов Михайло Кузьмич
- 12:20:43-12:23:52 Дорогунцов Сергій Іванович
- 12:23:55-... Яворівський Володимир Олександрович
- 12:24:13-12:27:10 Юхновський Ігор Рафаїлович
- 12:27:16-12:30:29 Калінчук Василь Антонович
- 12:30:39-12:33:46 Заєць Іван Олександрович
- 12:33:57-12:35:11 Черняк Володимир Кирилович
- 12:35:21-12:36:37 Корж Віталій Терентійович
- 12:36:41-12:37:39 Цибенко Петро Степанович
докладніше
- 13:04:48-13:04:54 Таран Віктор Васильович
- 13:05:04-13:08:22 Олійник Борис Ілліч
- 13:08:29-13:10:49 Калетнік Григорій Миколайович
- 13:10:56-13:14:10 Корсаков Олексій Якович
- 13:14:24-13:17:26 Петренко Володимир Сергійович
- 13:17:33-13:20:12 Сятиня Михайло Лукович
- 13:20:17-13:23:19 Зарубінський Олег Олександрович
- 13:23:24-13:26:27 Майко Віталій Іванович
- 13:26:29-13:29:42 Бокий Іван Сидорович
- 13:29:47-13:32:55 Мовчан Павло Михайлович
- 13:32:59-13:36:00 Яворівський Володимир Олександрович
- 13:36:12-13:38:27 Усаченко Лариса Михайлівна
- 13:38:32-13:41:41 Шершун Микола Харитонович
- 13:41:47-13:45:01 Чубаров Рефат Абдурахманович
- 13:45:04-13:48:15 Шкіль Андрій Васильович
- 13:48:17-13:51:30 Катушева Зарема Гафарівна
- 13:51:34-13:54:41 Оржаховський Анатолій Володимирович
- 13:54:45-13:57:57 Заєць Іван Олександрович
- 13:58:12-14:01:25 Таран Віктор Васильович
- 14:01:31-14:04:06 Надрага Василь Іванович
- 14:04:11-14:06:38 Комар Микола Степанович
- 14:06:42-14:09:44 Глухівський Лев Йосипович