8 скликання
4-та сесія
18 /березень/ 2016 р.
    • березень 2016
    • Пн
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
    • Вт
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Ср
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
    • Чт
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • 31
    • Пт
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Сб
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Нд
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:29:12-10:29:23 Парубій Андрій Володимирович
    • 10:37:27-10:37:33 Долженков Олександр Валерійович
    • 10:37:33-10:38:25 Шпенов Дмитро Юрійович
    • 10:39:38-10:39:46 Река Андрій Олександрович
    • 10:39:46-10:40:41 Гузь Ігор Володимирович
    • 10:42:15-10:43:17 Заліщук Світлана Петрівна
    • 10:44:01-10:44:05 Савченко Олексій Юрійович
    • 10:44:05-10:45:04 Насалик Ігор Степанович
    • 10:49:58-10:50:16 Кривошея Геннадій Григорович
    • 10:50:16-10:51:39 Сташук Віталій Филимонович
    • 10:52:45-10:53:54 Ляшко Олег Валерійович
    • 10:56:54-10:56:59 Шинькович Андрій Васильович
    • 10:56:59-10:57:48 Співаковський Олександр Володимирович
    • 10:58:24-10:59:33 Каплін Сергій Миколайович
    • 11:00:05-11:01:06 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 11:04:17-11:05:51 Курило Віталій Семенович
    • 11:07:20-11:08:51 Бабак Альона Валеріївна
    • 11:11:45-11:11:50 Розенблат Борислав Соломонович
    • 11:11:50-11:12:54 Мусій Олег Степанович
  •  
    Оголошення депутатських запитів. Розгляд відповідей на депутатські запити

    докладніше

    • 11:15:32-11:16:27 Сироїд Оксана Іванівна
    • 11:16:35-11:19:27 Литвин Володимир Михайлович
    • 11:19:47-11:22:27 Купрій Віталій Миколайович
    • 11:22:44-11:54:58 Сироїд Оксана Іванівна
  •  
    Звіт Тимчасової слідчої комісії з питань проведення технічної експертизи будівельних робіт та перевірки ефективності використання бюджетних коштів при будівництві мостових переходів через річку Дніпро в місті Запоріжжя

    докладніше

    • 12:33:28-12:36:18 Сабашук Петро Павлович
    • 12:36:45-12:37:19 Рудик Сергій Ярославович
    • 12:37:23-12:39:09 Сабашук Петро Павлович
    • 12:39:11-12:40:16 Шурма Ігор Михайлович
    • 12:40:19-12:42:31 Сабашук Петро Павлович
    • 12:42:35-12:43:45 Фролов Микола Олександрович
    • 12:43:50-12:45:13 Сабашук Петро Павлович
    • 12:45:16-12:45:52 Кривенко Віктор Миколайович
    • 12:45:57-12:46:39 Сабашук Петро Павлович
    • 12:46:42-12:46:48 Мартовицький Артур Володимирович
    • 12:46:48-12:47:50 Шурма Ігор Михайлович
    • 12:47:54-12:49:07 Сабашук Петро Павлович
  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:50:16-12:51:20 Ар’єв Володимир Ігорович
  • Д
    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

    докладніше

    • 12:52:46-12:56:14 Співаковський Олександр Володимирович
  • Д
    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

    докладніше

    • 12:56:30-12:57:47 Соболєв Сергій Владиславович
    • 12:57:57-13:01:50 Гриневич Лілія Михайлівна
    • 13:02:30-13:02:42 Севрюков Владислав Володимирович
    • 13:02:42-13:03:43 Гончаренко Олексій Олексійович
    • 13:03:49-13:06:42 Шурма Ігор Михайлович
    • 13:07:27-13:10:45 Ар’єв Володимир Ігорович
    • 13:10:52-13:13:02 Арешонков Володимир Юрійович
    • 13:13:12-13:16:02 Мусій Олег Степанович
    • 13:16:14-13:19:58 Томенко Микола Володимирович
    • 13:20:13-13:22:04 Кремінь Тарас Дмитрович
    • 13:22:24-13:22:59 Гриневич Лілія Михайлівна
  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 13:23:42-13:25:07 Сташук Віталій Филимонович
    • 13:25:23-13:29:08 Лещенко Сергій Анатолійович
    • 13:29:22-13:31:57 Брензович Василь Іванович
    • 13:32:20-13:36:43 Шурма Ігор Михайлович
    • 13:36:52-13:39:58 Ляшко Олег Валерійович
    • 13:40:08-13:43:22 Романова Анна Анатоліївна
    • 13:43:35-13:46:39 Соболєв Єгор Вікторович
    • 13:46:54-13:50:37 Кривошея Геннадій Григорович
    • 13:50:49-13:53:32 Березюк Олег Романович
    • 13:53:55-13:59:27 Шухевич Юрій-Богдан Романович
    • 13:59:52-14:02:58 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 14:03:06-14:05:42 Курячий Максим Павлович
    • 14:05:52-14:09:22 Антонищак Андрій Федорович
    • 14:09:33-14:12:37 Ємець Леонід Олександрович
    • 14:12:43-14:15:42 Арешонков Володимир Юрійович
    • 14:15:54-14:17:46 Дмитренко Олег Миколайович
    • 14:17:53-14:19:53 Жолобецький Олександр Олександрович