8 скликання
10-та сесія
21 /червень / 2019 р.
    • червень 2019
    • Пн
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • Вт
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Ср
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Чт
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Пт
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
    • Сб
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Нд
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:05:22-10:08:33 Ляшко Олег Валерійович
    • 10:24:25-10:25:26 Шипко Андрій Федорович
    • 10:28:55-10:30:05 Скорик Микола Леонідович
    • 10:33:02-10:33:05 Сироїд Оксана Іванівна
    • 10:33:06-10:34:28 Кужель Олександра Володимирівна
    • 10:35:08-10:36:00 Бондар Михайло Леонтійович
    • 10:37:43-10:37:51 Буглак Юрій Олександрович
    • 10:37:51-10:39:09 Спориш Іван Дмитрович
    • 10:40:15-10:41:39 Кіраль Сергій Іванович
    • 10:43:05-10:44:28 Шахов Сергій Володимирович
    • 10:47:42-10:47:53 Парубій Андрій Володимирович
    • 10:48:26-10:48:37 Шурма Ігор Михайлович
    • 10:48:37-10:50:16 Мартовицький Артур Володимирович
    • 10:51:32-10:52:55 Мусій Олег Степанович
    • 10:54:11-10:55:18 Сотник Олена Сергіївна
    • 10:57:25-10:57:40 Кишкар Павло Миколайович
    • 10:57:40-10:59:01 Береза Борислав Юхимович
    • 11:01:10-11:02:21 Рябчин Олексій Михайлович
    • 11:03:16-11:04:48 Корчинська Оксана Анатоліївна
    • 11:05:20-11:06:30 Долженков Олександр Валерійович
  •  
    Оголошення депутатських запитів

    докладніше

    • 11:09:06-11:31:28 Сироїд Оксана Іванівна
    • 11:31:56-11:35:27 Шурма Ігор Михайлович
    • 11:35:40-11:38:53 Корчинська Оксана Анатоліївна
    • 11:39:08-11:43:04 Лещенко Сергій Анатолійович
  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:31:38-12:34:55 Сотник Олена Сергіївна
    • 12:35:05-12:38:10 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 12:38:23-12:41:33 Головко Михайло Йосифович
    • 12:41:40-12:45:15 Папієв Михайло Миколайович
    • 12:45:26-12:49:04 Спориш Іван Дмитрович
    • 12:49:11-12:52:59 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 12:53:11-12:56:21 Силантьєв Денис Олегович
    • 12:56:34-12:59:37 Береза Борислав Юхимович
    • 12:59:45-13:01:51 Осуховський Олег Іванович
    • 13:01:53-13:05:40 Кривохатько Вадим Вікторович
    • 13:05:51-13:09:11 Соловей Юрій Ігорович
    • 13:09:23-13:12:59 Кишкар Павло Миколайович
    • 13:13:09-13:16:56 Спориш Іван Дмитрович
    • 13:17:01-13:20:52 Лещенко Сергій Анатолійович
    • 13:21:08-13:24:16 Шурма Ігор Михайлович
    • 13:24:29-13:28:07 Арешонков Володимир Юрійович
    • 13:28:17-13:32:08 Ємець Леонід Олександрович
    • 13:32:29-13:35:19 Соболєв Єгор Вікторович
    • 13:35:35-13:39:08 Антонищак Андрій Федорович
    • 13:39:24-13:42:49 Бондар Михайло Леонтійович
    • 13:42:58-13:46:05 Рибак Іван Петрович
    • 13:46:06-13:46:46 Сироїд Оксана Іванівна