8 скликання
3-тя сесія
27 /листопад/ 2015 р.
    • листопад 2015
    • Пн
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
    • Вт
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • Ср
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Чт
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Пт
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Сб
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
    • Нд
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Виступ Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. з нагоди річниці діяльності Верховної Ради України VIII скликання

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:45:00-10:45:10 Парубій Андрій Володимирович
    • 10:58:33-10:58:39 Головко Михайло Йосифович
    • 10:58:39-10:59:42 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 11:00:11-11:01:10 Дехтярчук Олександр Володимирович
    • 11:02:20-11:03:10 Чижмарь Юрій Васильович
    • 11:06:00-11:06:13 Федорук Микола Трохимович
    • 11:06:13-11:07:37 Кодола Олександр Михайлович
    • 11:10:06-11:11:15 Соловей Юрій Ігорович
    • 11:11:18-11:11:41 Соловей Юрій Ігорович
    • 11:14:39-11:14:49 Папієв Михайло Миколайович
    • 11:14:53-11:16:00 Шурма Ігор Михайлович
    • 11:16:39-11:17:35 Шверк Григорій Аронович
    • 11:22:27-11:23:37 Березюк Олег Романович
    • 11:23:59-11:25:04 Арешонков Володимир Юрійович
    • 11:27:45-11:28:55 Ляшко Олег Валерійович
    • 11:30:32-11:31:46 Ляшко Олег Валерійович
    • 11:32:37-11:33:41 Гузь Ігор Володимирович
  •  
    Оголошення депутатських запитів

    докладніше

    • 11:36:38-12:10:16 Сироїд Оксана Іванівна
  •  
    Питання, додатково включені до порядку денного

    докладніше

    • 12:34:11-12:40:31 Парубій Андрій Володимирович
  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:42:39-12:42:47 Сироїд Оксана Іванівна
    • 12:42:52-12:45:40 Ревега Олександр Васильович
    • 12:45:52-12:48:49 Дубневич Ярослав Васильович
    • 12:49:01-12:52:31 Медуниця Олег Вячеславович
    • 12:52:40-12:58:25 Ляшко Олег Валерійович
    • 12:58:38-13:02:04 Рудик Сергій Ярославович
    • 13:02:12-13:05:14 Соловей Юрій Ігорович
    • 13:05:35-13:09:01 Кривошея Геннадій Григорович
    • 13:09:11-13:10:56 Сугоняко Олександр Леонідович
    • 13:11:07-13:14:49 Лещенко Сергій Анатолійович
    • 13:15:10-13:18:22 Соболєв Єгор Вікторович
    • 13:18:39-13:21:01 Гузь Ігор Володимирович
    • 13:21:19-13:24:13 Рибалка Сергій Вікторович
    • 13:24:21-13:28:05 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 13:28:23-13:31:30 Кривошея Геннадій Григорович
    • 13:33:03-13:34:58 Рибак Іван Петрович
    • 13:35:20-13:39:05 Богомолець Ольга Вадимівна
    • 13:39:47-13:43:13 Чижмарь Юрій Васильович
    • 13:43:22-13:45:06 Розенблат Борислав Соломонович
    • 13:45:18-13:48:48 Лінько Дмитро Володимирович