ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОТОКОЛ
  • Календар
  • Протокол
  • Порядок денний
  • Статистика голосувань фракцій
  • Статистика голосувань депутатів
  • Топ лідерів голосувань
  • Топ-25 антилідерів голосувань
  • Стенограма за день
Верховна Рада України/ Законотворчість/ Електронний протокол/ 02.03.2018
Реєстрація народних депутатів України
10:00:48
Геращенко Ірина Володимирівна
 
10:01:16
Реєстрація в залі (Зареєстровано-318)
 
Письмова реєстрація (Зареєстровано - 302)
Година запитань до Уряду
10:03:11
Бурбак Максим Юрійович
 
10:06:54
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
 
10:20:30
Міністр юстиції України ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович
 
10:30:51
Міністр енергетики та вугільної промисловості України НАСАЛИК Ігор Степанович
 
10:34:48
Ляшко Олег Валерійович
 
10:36:03
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
 
10:38:25
Міністр енергетики та вугільної промисловості України НАСАЛИК Ігор Степанович
 
10:39:26
Семенуха Роман Сергійович
 
10:40:40
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
 
10:43:28
Яценко Антон Володимирович
 
10:45:04
Т.в.о. Міністра охорони здоров′я України Супрун Уляна Надія
 
10:47:10
Міністр фінансів України ДАНИЛЮК Олександр Олександрович
 
10:48:02
Співаковський Олександр Володимирович
 
10:49:09
Міністр фінансів України ДАНИЛЮК Олександр Олександрович
 
10:50:06
Княжицький Микола Леонідович
 
10:51:21
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
 
10:53:14
Долженков Олександр Валерійович
 
10:54:28
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
 
10:57:38
Кужель Олександра Володимирівна
 
10:59:02
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
 
10:59:33
Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
 
11:00:15
Т.в.о. Міністра охорони здоров′я України Супрун Уляна Надія
 
11:00:58
Дідич Валентин Володимирович
 
11:01:54
Т.в.о. Міністра охорони здоров′я України Супрун Уляна Надія
 
11:02:27
Іллєнко Андрій Юрійович
 
11:03:51
Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Зеркаль Олена Володимирівна
 
11:04:39
Острікова Тетяна Георгіївна
 
11:05:49
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
 
11:07:39
Заружко Валерія Леонідівна
 
11:08:56
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
 
11:11:25
Литвин Володимир Михайлович
 
11:13:03
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
 
11:14:10
Міністр фінансів України ДАНИЛЮК Олександр Олександрович
 
11:14:33
Жолобецький Олександр Олександрович
 
11:15:53
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
 
11:17:43
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
 
11:19:12
Бондар Михайло Леонтійович
 
Оголошення депутатських запитів
11:20:38
Геращенко Ірина Володимирівна
 
11:55:38
Лещенко Сергій Анатолійович
 
11:59:03
Шурма Ігор Михайлович
 
Виступи народних депутатів "з різних питань"
12:30:13
Сироїд Оксана Іванівна
 
12:31:40
Барна Олег Степанович
 
12:35:00
Вовк Віктор Іванович
 
12:38:32
Галасюк Віктор Валерійович
 
12:41:47
Долженков Олександр Валерійович
 
12:45:13
Головко Михайло Йосифович
 
12:48:32
Спориш Іван Дмитрович
 
12:51:40
Тетерук Андрій Анатолійович
 
12:54:02
Рудик Сергій Ярославович
 
12:57:06
Арешонков Володимир Юрійович
 
13:00:58
Мосійчук Ігор Володимирович
 
13:04:39
Кірш Олександр Вікторович
 
13:07:57
Купрієнко Олег Васильович
 
13:11:59
Шурма Ігор Михайлович
 
13:15:22
Острікова Тетяна Георгіївна
 
13:19:02
Кошелєва Альона Володимирівна
 
13:21:41
Войціцька Вікторія Михайлівна
 
13:25:16
Рибалка Сергій Вікторович
 
13:28:22
Береза Борислав Юхимович
 
13:31:38
Соболєв Єгор Вікторович
 
13:34:24
Лінько Дмитро Володимирович
 
13:37:49
Семенуха Роман Сергійович
 
13:41:28
Силантьєв Денис Олегович
 
13:44:38
Подоляк Ірина Ігорівна
 
13:47:40
Шкрум Альона Іванівна
 
13:50:56
Ляшко Олег Валерійович
 
13:57:54
Лапін Ігор Олександрович
 
13:59:58
Сироїд Оксана Іванівна