ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОТОКОЛ
  • Календар
  • Протокол
  • Порядок денний
  • Статистика голосувань фракцій
  • Статистика голосувань депутатів
  • Топ лідерів голосувань
  • Топ-25 антилідерів голосувань
  • Стенограма за день
  • 10:03:51-12:14:57
  • 10:03:51-12:14:57
  • 12:47:00-14:07:47
  • 12:47:00-14:07:47
Верховна Рада України/ Законотворчість/ Електронний протокол/ 05.10.2018
Реєстрація народних депутатів України
10:03:38
Парубій Андрій Володимирович
 
10:05:45
Реєстрація в залі (Зареєстровано-337)
 
Письмова реєстрація (Зареєстровано - 283)
Складення присяги новообраними членами Центральної виборчої комісії
10:09:58
Член Центральної виборчої комісії Басалаєва Алла Валентинівна
10:10:54
Член Центральної виборчої комісії Бернацька Наталія Іларіонівна
10:11:52
Член Центральної виборчої комісії Вербенський Михайло Георгійович
10:12:56
Член Центральної виборчої комісії Євстігнєєв Андрій Сергійович
10:13:53
Член Центральної виборчої комісії Єфремова Ірина Олексіївна
10:14:59
Член Центральної виборчої комісії Желтова Ольга Миколаївна
10:16:06
Член Центральної виборчої комісії Конопольський Олег Миколайович
10:17:07
Член Центральної виборчої комісії Кустова Світлана Миколаївна
10:18:02
Член Центральної виборчої комісії Лотюк Ольга Степанівна
10:18:59
Член Центральної виборчої комісії Плукар Віталій Володимирович
10:19:47
Член Центральної виборчої комісії Радченко Євгеній Володимирович
10:20:47
Голова Центральної виборчої комісії Сліпачук Тетяна Володимирівна
10:21:41
Член Центральної виборчої комісії Шипілов Леонтій Миколайович
10:22:47
Член Центральної виборчої комісії Юзькова Тетяна Леонідівна
10:24:38
Шурма Ігор Михайлович
10:28:29
Сисоєнко Ірина Володимирівна
Година запитань до Уряду
10:31:36
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:45:46
Геращенко Ірина Володимирівна
10:46:26
Шахов Сергій Володимирович
10:48:18
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:49:01
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
10:50:01
Соболєв Сергій Владиславович
10:51:26
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:52:49
Заступник Міністра інфраструктури України ЛАВРЕНЮК Юрій Федорович
10:54:14
Сажко Сергій Миколайович
10:55:19
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:55:55
Сугоняко Олександр Леонідович
10:56:51
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:59:32
Бурбак Максим Юрійович
11:00:44
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:01:43
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
11:04:12
Ляшко Олег Валерійович
11:05:26
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:07:31
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
11:10:32
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
11:11:52
Кулініч Олег Іванович
11:12:47
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
11:14:46
Сисоєнко Ірина Володимирівна
11:16:06
Заступник Міністра охорони здоров′я України Ковтонюк Павло Анатолійович
11:17:29
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:19:24
Писаренко Валерій Володимирович
11:20:28
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
11:22:37
Галасюк Віктор Валерійович
11:23:51
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:25:49
Соболєв Сергій Владиславович
11:27:08
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:27:45
Гузь Ігор Володимирович
11:28:49
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:30:55
Ляшко Олег Валерійович
11:34:34
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
Оголошення депутатських запитів
11:36:14
Поіменне голосування про підтримку запиту народного депутата Василя Брензовича до Президента України щодо висловлювань Міністра закордонних справ України про начебто загрози національній безпеці України з боку наших національних спільнот
(За-22 Проти-1 Утрималось-7 Не голосувало-265 Рішення не прийняте)
11:36:47
Поіменне голосування про підтримку запиту народного депутата Геннадія Кривошеї до Президента України про підтримку проведення перших виборів до Богуславської,Миронівської та Боярської об′єднаних територіальних громад
(За-41 Проти-0 Утрималось-1 Не голосувало-255 Рішення не прийняте)
11:36:55
Геращенко Ірина Володимирівна
Виступи народних депутатів "з різних питань"
12:47:29
Галасюк Віктор Валерійович
12:50:42
Каплін Сергій Миколайович
12:54:17
Мосійчук Ігор Володимирович
12:57:24
Бондар Михайло Леонтійович
13:00:30
Кривошея Геннадій Григорович
13:04:05
Міщенко Сергій Григорович
13:07:18
Левченко Юрій Володимирович
13:10:34
Дерев’янко Юрій Богданович
13:14:09
Шухевич Юрій-Богдан Романович
13:16:46
Луценко Ігор Вікторович
13:20:10
Спориш Іван Дмитрович
13:23:43
Семенуха Роман Сергійович
13:27:14
Мартовицький Артур Володимирович
13:30:51
Шурма Ігор Михайлович
13:34:13
Силантьєв Денис Олегович
13:37:21
Заружко Валерія Леонідівна
13:40:56
Юринець Оксана Василівна
13:44:09
Лещенко Сергій Анатолійович
13:47:21
Кривенко Віктор Миколайович
13:50:23
Іллєнко Андрій Юрійович
13:53:34
Кошелєва Альона Володимирівна
13:56:50
Острікова Тетяна Георгіївна
14:00:13
Рибак Іван Петрович
14:02:53
Парасюк Володимир Зіновійович
14:05:33
Геращенко Ірина Володимирівна