ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОТОКОЛ
  • Календар
  • Протокол
  • Порядок денний
  • Статистика голосувань фракцій
  • Статистика голосувань депутатів
  • Топ лідерів голосувань
  • Топ-25 антилідерів голосувань
  • Стенограма за день
  • 10:17:38-11:11:54
  • 10:17:38-11:11:54
  • 11:11:56-11:58:03
  • 11:11:56-11:58:03
  • 12:31:49-14:04:17
  • 12:31:49-14:04:17
Верховна Рада України/ Законотворчість/ Електронний протокол/ 08.02.2019
Реєстрація народних депутатів України
10:01:58
Парубій Андрій Володимирович
 
10:03:33
Реєстрація в залі (Зареєстровано-341)
 
Письмова реєстрація (Зареєстровано - 285)
Година запитань до Уряду
10:05:31
Перший заступник Міністра юстиції України Сукманова Олена Валеріївна
 
10:15:28
Соболєв Сергій Владиславович
 
10:16:47
Віце-прем′єр-міністр України КІСТІОН Володимир Євсевійович
 
10:17:42
Шурма Ігор Михайлович
10:19:19
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
10:19:45
Писаренко Валерій Володимирович
10:21:02
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
10:23:11
Бабак Альона Валеріївна
10:24:52
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
10:28:07
Геращенко Ірина Володимирівна
10:28:21
Співаковський Олександр Володимирович
10:29:51
Міністр інфраструктури України ОМЕЛЯН Володимир Володимирович
10:31:08
Шахов Сергій Володимирович
10:32:41
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
10:34:38
Мосійчук Ігор Володимирович
10:36:11
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
10:38:44
Кремінь Тарас Дмитрович
10:40:10
Парубій Андрій Володимирович
10:40:12
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
10:42:27
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
10:44:19
Амельченко Василь Васильович
10:44:25
Заружко Валерія Леонідівна
10:45:35
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
10:46:54
Писаренко Валерій Володимирович
10:48:09
Віце-прем′єр-міністр України КІСТІОН Володимир Євсевійович
10:50:10
Геращенко Ірина Володимирівна
10:50:17
Кривохатько Вадим Вікторович
10:51:50
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
10:52:25
Осуховський Олег Іванович
10:53:21
Перший заступник Міністра юстиції України Сукманова Олена Валеріївна
10:55:02
Купрієнко Олег Васильович
10:56:22
Віце-прем′єр-міністр України КІСТІОН Володимир Євсевійович
10:57:18
Долженков Олександр Валерійович
10:58:51
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
11:01:05
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
11:02:06
Парубій Андрій Володимирович
11:02:20
Безбах Яків Якович
11:02:26
Головко Михайло Йосифович
11:03:56
Міністр соціальної політики України РЕВА Андрій Олексійович
11:05:10
Спориш Іван Дмитрович
11:05:21
Дехтярчук Олександр Володимирович
11:06:26
Міністр інфраструктури України ОМЕЛЯН Володимир Володимирович
11:07:49
Бондар Михайло Леонтійович
11:08:38
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
11:09:28
Рябчин Олексій Михайлович
11:10:40
Віце-прем′єр-міністр України КІСТІОН Володимир Євсевійович
Оголошення депутатських запитів
11:12:08
Геращенко Ірина Володимирівна
11:49:42
Власенко Сергій Володимирович
11:54:18
Гопко Ганна Миколаївна
Виступи народних депутатів "з різних питань"
12:31:59
Геращенко Ірина Володимирівна
12:33:52
Писаренко Валерій Володимирович
12:37:00
Курячий Максим Павлович
12:40:05
Кіссе Антон Іванович
12:43:06
Вовк Віктор Іванович
12:46:07
Ємець Леонід Олександрович
12:50:01
Кірш Олександр Вікторович
12:53:21
Острікова Тетяна Георгіївна
12:57:15
Мосійчук Ігор Володимирович
13:00:28
Заружко Валерія Леонідівна
13:04:12
Новинський Вадим Владиславович
13:06:59
Силантьєв Денис Олегович
13:10:22
Юринець Оксана Василівна
13:13:28
Соловей Юрій Ігорович
13:16:43
Дерев’янко Юрій Богданович
13:20:33
Кривенко Віктор Миколайович
13:24:37
Соболєв Єгор Вікторович
13:27:07
Спориш Іван Дмитрович
13:31:12
Береза Борислав Юхимович
13:34:49
Савка Іван Іванович
13:38:21
Купрієнко Олег Васильович
13:41:31
Сисоєнко Ірина Володимирівна
13:45:37
Мартовицький Артур Володимирович
13:48:50
Шурма Ігор Михайлович
13:52:04
Осуховський Олег Іванович
13:55:23
Рудик Сергій Ярославович
13:58:47
Кишкар Павло Миколайович
14:02:23
Геращенко Ірина Володимирівна