ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОТОКОЛ
  • Календар
  • Протокол
  • Порядок денний
  • Статистика голосувань фракцій
  • Статистика голосувань депутатів
  • Топ лідерів голосувань
  • Топ-25 антилідерів голосувань
  • Стенограма за день
  • 10:02:12-11:44:05
  • 10:02:12-11:44:05
  • 12:31:05-13:46:59
  • 12:31:05-13:46:59
Верховна Рада України/ Законотворчість/ Електронний протокол/ 21.06.2019
Реєстрація народних депутатів України
10:01:58
Парубій Андрій Володимирович
 
10:03:21
Реєстрація в залі (Зареєстровано-270)
 
Письмова реєстрація (Зареєстровано - 174)
Година запитань до Уряду
10:05:22
Ляшко Олег Валерійович
10:09:07
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:24:25
Шипко Андрій Федорович
10:25:29
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:26:54
Заступник Міністра охорони здоров′я України ІЛИК Роман Романович
10:28:55
Скорик Микола Леонідович
10:30:07
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:30:48
Заступник Міністра охорони здоров′я України ІЛИК Роман Романович
10:33:02
Сироїд Оксана Іванівна
10:33:06
Кужель Олександра Володимирівна
10:34:32
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:35:08
Бондар Михайло Леонтійович
10:36:02
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:36:48
Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Топчій Володимир Миколайович
10:37:43
Буглак Юрій Олександрович
10:37:51
Спориш Іван Дмитрович
10:39:11
Міністр інфраструктури України ОМЕЛЯН Володимир Володимирович
10:40:15
Кіраль Сергій Іванович
10:41:41
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:43:05
Шахов Сергій Володимирович
10:44:32
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:46:33
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
10:47:42
Парубій Андрій Володимирович
10:48:26
Шурма Ігор Михайлович
10:48:37
Мартовицький Артур Володимирович
10:50:18
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:51:32
Мусій Олег Степанович
10:52:57
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:54:11
Сотник Олена Сергіївна
10:55:20
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:57:25
Кишкар Павло Миколайович
10:57:40
Береза Борислав Юхимович
10:59:03
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:01:10
Рябчин Олексій Михайлович
11:02:25
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:03:16
Корчинська Оксана Анатоліївна
11:04:50
Перший заступник Міністра оборони України Руснак Іван Степанович
11:05:20
Долженков Олександр Валерійович
11:06:32
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:07:19
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
Оголошення депутатських запитів
11:09:06
Сироїд Оксана Іванівна
11:31:56
Шурма Ігор Михайлович
11:35:40
Корчинська Оксана Анатоліївна
11:39:08
Лещенко Сергій Анатолійович
Виступи народних депутатів "з різних питань"
12:31:38
Сотник Олена Сергіївна
12:35:05
Іллєнко Андрій Юрійович
12:38:23
Головко Михайло Йосифович
12:41:40
Папієв Михайло Миколайович
12:45:26
Спориш Іван Дмитрович
12:49:11
Дерев’янко Юрій Богданович
12:53:11
Силантьєв Денис Олегович
12:56:34
Береза Борислав Юхимович
12:59:45
Осуховський Олег Іванович
13:01:53
Кривохатько Вадим Вікторович
13:05:51
Соловей Юрій Ігорович
13:09:23
Кишкар Павло Миколайович
13:13:09
Спориш Іван Дмитрович
13:17:01
Лещенко Сергій Анатолійович
13:21:08
Шурма Ігор Михайлович
13:24:29
Арешонков Володимир Юрійович
13:28:17
Ємець Леонід Олександрович
13:32:29
Соболєв Єгор Вікторович
13:35:35
Антонищак Андрій Федорович
13:39:24
Бондар Михайло Леонтійович
13:42:58
Рибак Іван Петрович
13:46:06
Сироїд Оксана Іванівна