ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОТОКОЛ
  • Календар
  • Протокол
  • Порядок денний
  • Статистика голосувань фракцій
  • Статистика голосувань депутатів
  • Топ лідерів голосувань
  • Топ-25 антилідерів голосувань
  • Стенограма за день
  • 10:03:49-12:02:16
  • 10:03:49-12:02:16
  • 12:52:54-13:44:22
  • 12:52:54-13:44:22
Верховна Рада України/ Законотворчість/ Електронний протокол/ 26.04.2019
Реєстрація народних депутатів України
10:03:25
Парубій Андрій Володимирович
 
10:05:56
Реєстрація в залі (Зареєстровано-336)
 
Письмова реєстрація (Зареєстровано - 249)
Година запитань до Уряду
10:08:26
Ляшко Олег Валерійович
10:11:46
Долженков Олександр Валерійович
10:16:20
Міністр освіти і науки України ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна
10:31:10
Євтушок Сергій Миколайович
10:31:15
Рябчин Олексій Михайлович
10:32:22
Міністр енергетики та вугільної промисловості України НАСАЛИК Ігор Степанович
10:33:48
Писаренко Валерій Володимирович
10:35:01
Віце-прем′єр-міністр України КИРИЛЕНКО В′ячеслав Анатолійович
10:36:29
Державний секретар Міністерства соціальної політики України Іванкевич Віктор Вікторович
10:37:26
Шурма Ігор Михайлович
10:37:32
Білий Олексій Петрович
10:38:37
Міністр енергетики та вугільної промисловості України НАСАЛИК Ігор Степанович
10:39:20
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
10:41:09
Бабак Альона Валеріївна
10:42:39
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
10:45:05
Ляшко Олег Валерійович
10:46:25
Віце-прем′єр-міністр України КИРИЛЕНКО В′ячеслав Анатолійович
10:47:29
Державний секретар Міністерства соціальної політики України Іванкевич Віктор Вікторович
10:49:20
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
10:51:29
Спориш Іван Дмитрович
10:51:42
Співаковський Олександр Володимирович
10:53:05
Міністр фінансів України МАРКАРОВА Оксана Сергіївна
10:54:19
Міністр освіти і науки України ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна
10:54:42
Кремінь Тарас Дмитрович
10:56:28
Віце-прем′єр-міністр України КИРИЛЕНКО В′ячеслав Анатолійович
10:57:13
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
10:59:20
Шахов Сергій Володимирович
11:00:53
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
11:02:19
Гончаренко Олексій Олексійович
11:03:43
Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ТУКА Георгій Борисович
11:04:25
Гаврилюк Михайло Віталійович
11:04:31
Бондар Михайло Леонтійович
11:05:20
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
11:05:53
Куніцин Сергій Володимирович  
11:06:02
Спориш Іван Дмитрович
11:06:12
Соловей Юрій Ігорович
11:07:34
Віце-прем′єр-міністр України КИРИЛЕНКО В′ячеслав Анатолійович
11:08:24
Яриніч Костянтин Володимирович
11:09:33
Заступник Міністра охорони здоров′я України Ковтонюк Павло Анатолійович
11:10:40
Сотник Олена Сергіївна
11:11:48
Геращенко Ірина Володимирівна
11:11:51
Віце-прем′єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна
11:13:59
Галасюк Віктор Валерійович
11:15:16
Віце-прем′єр-міністр України КИРИЛЕНКО В′ячеслав Анатолійович
11:17:34
Віце-прем′єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКО Геннадій Григорович
11:19:17
Парубій Андрій Володимирович
11:19:20
Денисенко Вадим Ігорович  
11:19:34
Сидорович Руслан Михайлович  
11:19:43
Іщенко Валерій Олександрович  
11:20:03
Віце-прем′єр-міністр України КИРИЛЕНКО В′ячеслав Анатолійович
Оголошення депутатських запитів
11:21:36
Геращенко Ірина Володимирівна
Питання, додатково включені до порядку денного
11:48:49
Парубій Андрій Володимирович
Оголошення депутатських запитів
11:52:18
Геращенко Ірина Володимирівна
11:53:06
Сотник Олена Сергіївна
11:55:25
Власенко Сергій Володимирович
11:58:29
Геращенко Ірина Володимирівна
Виступи народних депутатів "з різних питань"
12:30:19
Сироїд Оксана Іванівна
 
12:31:21
Бондар Михайло Леонтійович
 
12:33:50
Кривенко Віктор Миколайович
 
12:40:07
Луценко Ігор Вікторович
 
12:43:20
Ємець Леонід Олександрович
 
12:46:57
Галасюк Віктор Валерійович
 
12:53:15
Вовк Віктор Іванович
12:56:32
Амельченко Василь Васильович
12:59:30
Головко Михайло Йосифович
13:02:49
Спориш Іван Дмитрович
13:06:31
Іллєнко Андрій Юрійович
13:09:49
Дерев’янко Юрій Богданович
13:13:15
Лещенко Сергій Анатолійович
13:17:00
Ляшко Олег Валерійович
13:23:27
Соболєв Єгор Вікторович
13:26:33
Береза Борислав Юхимович
13:30:30
Шурма Ігор Михайлович
13:33:38
Шурма Ігор Михайлович
13:36:03
Кривошея Геннадій Григорович
13:39:31
Савка Іван Іванович
13:43:11
Сироїд Оксана Іванівна