ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОТОКОЛ
  • Календар
  • Протокол
  • Порядок денний
  • Статистика голосувань фракцій
  • Статистика голосувань депутатів
  • Топ лідерів голосувань
  • Топ-25 антилідерів голосувань
  • Стенограма за день
  • 10:03:40-11:52:06
  • 10:03:40-11:52:06
  • 12:30:27-14:06:53
  • 12:30:27-14:06:53
Верховна Рада України/ Законотворчість/ Електронний протокол/ 31.05.2019
Реєстрація народних депутатів України
10:03:29
Парубій Андрій Володимирович
 
10:05:09
Реєстрація в залі (Зареєстровано-319)
 
Письмова реєстрація (Зареєстровано - 252)
Година запитань до Уряду
10:06:15
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:21:42
Бондар Михайло Леонтійович
10:22:30
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
10:23:24
Гусак Володимир Георгійович
10:23:28
Шурма Ігор Михайлович
10:24:37
Віце-прем′єр-міністр України РОЗЕНКО Павло Валерійович
10:26:55
Сироїд Оксана Іванівна
10:26:59
Шахов Сергій Володимирович
10:28:26
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
10:29:21
Немировський Андрій Валентинович
10:30:17
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:30:21
Заступник Міністра юстиції України Смачило Іванна Василівна
10:30:45
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:31:01
Яценко Антон Володимирович
10:32:24
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:32:55
Т.в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга Василівна
10:33:20
Міністр культури України НИЩУК Євген Миколайович
10:34:11
Романова Анна Анатоліївна
10:35:39
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:36:13
Галасюк Віктор Валерійович
10:37:37
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:39:10
Парубій Андрій Володимирович
10:39:16
Євтушок Сергій Миколайович
10:40:29
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:41:26
Чубаров Рефат Абдурахманович
10:43:06
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:43:28
Заступник Міністра закордонних справ України БОДНАР Василь Миронович
10:43:51
Галасюк Віктор Валерійович
10:45:03
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:45:15
Мартовицький Артур Володимирович
10:46:39
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:47:02
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун Анатолій Васильович
10:47:43
Спориш Іван Дмитрович
10:49:16
Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
10:50:06
Бакуменко Олександр Борисович
10:50:14
Курило Віталій Семенович
10:51:13
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:51:49
Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
10:52:47
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:53:26
Пинзеник Віктор Михайлович
10:53:32
Чубаров Рефат Абдурахманович
10:54:37
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:54:56
Романова Анна Анатоліївна
10:56:30
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
10:56:39
Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
10:57:22
Євтушок Сергій Миколайович
10:58:16
Заступник Міністра внутрішніх справ України Троян Вадим Анатолійович
10:58:54
Бондар Михайло Леонтійович
10:59:40
Заступник Міністра фінансів України Гелетій Юрій Ігорович
11:00:10
Ляшко Олег Валерійович
11:01:23
Перший віце-прем′єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України КУБІВ Степан Іванович
11:03:07
Ляшко Олег Валерійович
Оголошення депутатських запитів
11:09:16
Геращенко Ірина Володимирівна
11:10:32
Поіменне голосування про підтримку запиту народного депутата Романа Зварича до Президента України щодо законності відзначення Василя Грицака державними нагородами України
(За-31 Проти-0 Утрималось-2 Не голосувало-261 Рішення не прийняте)
11:11:17
Поіменне голосування про підтримку запиту групи народних депутатів (Пташник, Кишкаря та інших. Всього 19 депутатів) до Президента України щодо відповіді на публічну заяву, висловлювання позиції стосовно подальших відносин з країною-агресором та надання інформації про уповноважених Президентом представників України у мінському форматі
(За-34 Проти-0 Утрималось-0 Не голосувало-251 Рішення не прийняте)
11:11:25
Геращенко Ірина Володимирівна
11:36:38
Шурма Ігор Михайлович
11:43:30
Лещенко Сергій Анатолійович
11:46:55
Тетерук Андрій Анатолійович
11:50:22
Ар’єв Володимир Ігорович
Виступи народних депутатів "з різних питань"
12:30:00
Сироїд Оксана Іванівна
 
12:31:09
Лещенко Сергій Анатолійович
12:35:39
Спориш Іван Дмитрович
12:42:04
Головко Михайло Йосифович
12:45:20
Заружко Валерія Леонідівна
12:48:57
Шурма Ігор Михайлович
12:52:12
Іллєнко Андрій Юрійович
12:54:56
Бондар Михайло Леонтійович
12:58:06
Вовк Віктор Іванович
13:01:23
Кошелєва Альона Володимирівна
13:04:39
Романова Анна Анатоліївна
13:08:37
Силантьєв Денис Олегович
13:12:01
Галасюк Віктор Валерійович
13:18:22
Савка Іван Іванович
13:20:48
Береза Борислав Юхимович
13:24:07
Ємець Леонід Олександрович
13:27:32
Лінько Дмитро Володимирович
13:30:32
Папієв Михайло Миколайович
13:34:27
Левченко Юрій Володимирович
13:38:45
Кривенко Віктор Миколайович
13:45:14
Арешонков Володимир Юрійович
13:48:59
Дерев’янко Юрій Богданович
13:52:49
Соловей Юрій Ігорович
13:56:12
Кишкар Павло Миколайович
14:00:10
Рибак Іван Петрович
14:03:09
Соболєв Єгор Вікторович
14:06:09
Сироїд Оксана Іванівна