9-та сесія
05 /жовтень / 2018 р.
    • жовтень 2018
    • Пн
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Вт
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
    • Ср
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • 31
    • Чт
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Пт
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Сб
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Нд
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Складення присяги новообраними членами Центральної виборчої комісії

    докладніше

    • 10:09:58-10:10:29 Басалаєва Алла Валентинівна
    • 10:10:54-10:11:30 Бернацька Наталія Іларіонівна
    • 10:11:52-10:12:31 Вербенський Михайло Георгійович
    • 10:12:56-10:13:26 Євстігнєєв Андрій Сергійович
    • 10:13:53-10:14:24 Єфремова Ірина Олексіївна
    • 10:14:59-10:15:30 Желтова Ольга Миколаївна
    • 10:16:06-10:16:35 Конопольський Олег Миколайович
    • 10:17:07-10:17:36 Кустова Світлана Миколаївна
    • 10:18:02-10:18:33 Лотюк Ольга Степанівна
    • 10:18:59-10:19:23 Плукар Віталій Володимирович
    • 10:19:47-10:20:14 Радченко Євгеній Володимирович
    • 10:20:47-10:21:17 Сліпачук Тетяна Володимирівна
    • 10:21:41-10:22:11 Шипілов Леонтій Миколайович
    • 10:22:47-10:23:23 Юзькова Тетяна Леонідівна
    • 10:24:38-10:28:18 Шурма Ігор Михайлович
    • 10:28:29-10:31:02 Сисоєнко Ірина Володимирівна
  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:31:36-10:45:41 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:45:46-10:45:52 Геращенко Ірина Володимирівна
    • 10:46:26-10:48:11 Шахов Сергій Володимирович
    • 10:48:18-10:49:00 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:49:01-10:49:59 Корзун Анатолій Васильович
    • 10:50:01-10:51:24 Соболєв Сергій Владиславович
    • 10:51:26-10:52:47 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:52:49-10:54:11 ЛАВРЕНЮК Юрій Федорович
    • 10:54:14-10:55:14 Сажко Сергій Миколайович
    • 10:55:19-10:55:51 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:55:55-10:56:47 Сугоняко Олександр Леонідович
    • 10:56:51-10:59:25 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:59:32-11:00:42 Бурбак Максим Юрійович
    • 11:00:44-11:01:42 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:01:43-11:04:09 ЗУБКО Геннадій Григорович
    • 11:04:12-11:05:23 Ляшко Олег Валерійович
    • 11:05:26-11:07:30 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:07:31-11:10:19 РЕВА Андрій Олексійович
    • 11:10:32-11:11:44 ЗУБКО Геннадій Григорович
    • 11:11:52-11:12:44 Кулініч Олег Іванович
    • 11:12:47-11:14:30 РЕВА Андрій Олексійович
    • 11:14:46-11:15:57 Сисоєнко Ірина Володимирівна
    • 11:16:06-11:17:26 Ковтонюк Павло Анатолійович
    • 11:17:29-11:18:08 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:19:24-11:20:24 Писаренко Валерій Володимирович
    • 11:20:28-11:22:34 ЗУБКО Геннадій Григорович
    • 11:22:37-11:23:48 Галасюк Віктор Валерійович
    • 11:23:51-11:25:43 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:25:49-11:27:01 Соболєв Сергій Владиславович
    • 11:27:08-11:27:40 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:27:45-11:28:47 Гузь Ігор Володимирович
    • 11:28:49-11:29:57 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:30:55-11:34:04 Ляшко Олег Валерійович
    • 11:34:34-11:35:17 КУБІВ Степан Іванович
  •  
    Оголошення депутатських запитів

    докладніше

  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:47:29-12:50:36 Галасюк Віктор Валерійович
    • 12:50:42-12:54:09 Каплін Сергій Миколайович
    • 12:54:17-12:57:17 Мосійчук Ігор Володимирович
    • 12:57:24-13:00:21 Бондар Михайло Леонтійович
    • 13:00:30-13:03:55 Кривошея Геннадій Григорович
    • 13:04:05-13:07:09 Міщенко Сергій Григорович
    • 13:07:18-13:10:29 Левченко Юрій Володимирович
    • 13:10:34-13:13:42 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 13:14:09-13:16:28 Шухевич Юрій-Богдан Романович
    • 13:16:46-13:20:02 Луценко Ігор Вікторович
    • 13:20:10-13:23:30 Спориш Іван Дмитрович
    • 13:23:43-13:27:02 Семенуха Роман Сергійович
    • 13:27:14-13:30:39 Мартовицький Артур Володимирович
    • 13:30:51-13:34:01 Шурма Ігор Михайлович
    • 13:34:13-13:37:12 Силантьєв Денис Олегович
    • 13:37:21-13:40:50 Заружко Валерія Леонідівна
    • 13:40:56-13:43:59 Юринець Оксана Василівна
    • 13:44:09-13:47:12 Лещенко Сергій Анатолійович
    • 13:47:21-13:50:16 Кривенко Віктор Миколайович
    • 13:50:23-13:53:29 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 13:53:34-13:56:39 Кошелєва Альона Володимирівна
    • 13:56:50-14:00:01 Острікова Тетяна Георгіївна
    • 14:00:13-14:02:47 Рибак Іван Петрович
    • 14:02:53-14:05:31 Парасюк Володимир Зіновійович
    • 14:05:33-14:07:32 Геращенко Ірина Володимирівна