10-та сесія
31 /травень / 2019 р.
    • травень 2019
    • Пн
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Вт
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
    • Ср
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Чт
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
    • Пт
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • 31
    • Сб
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Нд
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:06:15-10:20:56 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:21:42-10:22:14 Бондар Михайло Леонтійович
    • 10:22:30-10:23:18 Корзун Анатолій Васильович
    • 10:23:24-10:23:28 Гусак Володимир Георгійович
    • 10:23:28-10:24:33 Шурма Ігор Михайлович
    • 10:24:37-10:26:54 РОЗЕНКО Павло Валерійович
    • 10:26:55-10:26:58 Сироїд Оксана Іванівна
    • 10:26:59-10:28:22 Шахов Сергій Володимирович
    • 10:28:26-10:29:16 Корзун Анатолій Васильович
    • 10:29:21-10:30:13 Немировський Андрій Валентинович
    • 10:30:17-10:30:20 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:30:21-10:30:31 Смачило Іванна Василівна
    • 10:30:45-10:30:54 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:31:01-10:32:21 Яценко Антон Володимирович
    • 10:32:24-10:32:54 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:32:55-10:33:18 Трофімцева Ольга Василівна
    • 10:33:20-10:34:07 НИЩУК Євген Миколайович
    • 10:34:11-10:35:37 Романова Анна Анатоліївна
    • 10:35:39-10:35:57 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:36:13-10:37:35 Галасюк Віктор Валерійович
    • 10:37:37-10:39:09 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:39:10-10:39:15 Парубій Андрій Володимирович
    • 10:39:16-10:40:26 Євтушок Сергій Миколайович
    • 10:40:29-10:40:47 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:41:26-10:42:59 Чубаров Рефат Абдурахманович
    • 10:43:06-10:43:26 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:43:28-10:43:45 БОДНАР Василь Миронович
    • 10:43:51-10:44:59 Галасюк Віктор Валерійович
    • 10:45:03-10:45:12 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:45:15-10:46:37 Мартовицький Артур Володимирович
    • 10:46:39-10:46:59 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:47:02-10:47:32 Корзун Анатолій Васильович
    • 10:47:43-10:49:14 Спориш Іван Дмитрович
    • 10:49:16-10:50:03 ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
    • 10:50:06-10:50:14 Бакуменко Олександр Борисович
    • 10:50:14-10:51:11 Курило Віталій Семенович
    • 10:51:13-10:51:49 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:51:49-10:52:44 ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
    • 10:52:47-10:53:24 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:53:26-10:53:32 Пинзеник Віктор Михайлович
    • 10:53:32-10:54:35 Чубаров Рефат Абдурахманович
    • 10:54:37-10:54:51 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:54:56-10:56:28 Романова Анна Анатоліївна
    • 10:56:30-10:56:39 КУБІВ Степан Іванович
    • 10:56:39-10:57:19 ДОВГАНЬ Віктор Миколайович
    • 10:57:22-10:58:12 Євтушок Сергій Миколайович
    • 10:58:16-10:58:43 Троян Вадим Анатолійович
    • 10:58:54-10:59:36 Бондар Михайло Леонтійович
    • 10:59:40-10:59:45 Гелетій Юрій Ігорович
    • 11:00:10-11:01:20 Ляшко Олег Валерійович
    • 11:01:23-11:01:29 КУБІВ Степан Іванович
    • 11:03:07-11:07:16 Ляшко Олег Валерійович
  •  
    Оголошення депутатських запитів

    докладніше

  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:30:00-12:30:25 Сироїд Оксана Іванівна
    • 12:31:09-12:35:07 Лещенко Сергій Анатолійович
    • 12:35:39-12:41:51 Спориш Іван Дмитрович
    • 12:42:04-12:45:11 Головко Михайло Йосифович
    • 12:45:20-12:48:50 Заружко Валерія Леонідівна
    • 12:48:57-12:52:04 Шурма Ігор Михайлович
    • 12:52:12-12:54:48 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 12:54:56-12:57:58 Бондар Михайло Леонтійович
    • 12:58:06-13:01:07 Вовк Віктор Іванович
    • 13:01:23-13:04:26 Кошелєва Альона Володимирівна
    • 13:04:39-13:08:24 Романова Анна Анатоліївна
    • 13:08:37-13:11:48 Силантьєв Денис Олегович
    • 13:12:01-13:18:09 Галасюк Віктор Валерійович
    • 13:18:22-13:20:28 Савка Іван Іванович
    • 13:20:48-13:23:58 Береза Борислав Юхимович
    • 13:24:07-13:27:24 Ємець Леонід Олександрович
    • 13:27:32-13:30:23 Лінько Дмитро Володимирович
    • 13:30:32-13:34:11 Папієв Михайло Миколайович
    • 13:34:27-13:38:06 Левченко Юрій Володимирович
    • 13:38:45-13:45:09 Кривенко Віктор Миколайович
    • 13:45:14-13:48:48 Арешонков Володимир Юрійович
    • 13:48:59-13:52:41 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 13:52:49-13:56:00 Соловей Юрій Ігорович
    • 13:56:12-14:00:00 Кишкар Павло Миколайович
    • 14:00:10-14:02:50 Рибак Іван Петрович
    • 14:03:09-14:06:07 Соболєв Єгор Вікторович
    • 14:06:09-14:06:37 Сироїд Оксана Іванівна