Народний депутат України VIII скликання


Огнєвіч Злата Леонідівна

Обрана по:
Загальнодержавному багатомандатному округу
Партія:
Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер у списку:
4
Дата набуття депутатських повноважень:
27 листопада 2014р.
Дата припинення депутатських повноважень:
22 грудня 2015р.
Причина дострокового припинення депутатських повноважень:
Особиста письмова заява про складення повноважень
Дата народження: 12 січня 1986р.
Відомості
на момент обрання:
освіта вища,
солістка,
Державний ансамбль пісні та танцю Збройних сил України,
безпартійнa,
проживає в місті Києві,
судимість відсутня,
включена до виборчого списку під № 4.
Архів діяльності народного депутата

В період з 27.11.2014 по 05.02.2015




ПОМІЧНИКИ-КОНСУЛЬТАНТИ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ: