Кириленко Іван Григорович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 04.12.2014 24.12.2014
Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 24.12.2014 04.10.2017
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань майбутнього 22.04.2015 13.05.2016
Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 04.10.2017