Дерев'янко Юрій Богданович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції 04.12.2014 24.12.2014
Голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції 24.12.2014  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин розкрадання державних коштів під час надання послуг зі збирання небезпечних відходів гексахлорбензолу в Калуському районі Івано-Франківської області у 2011-2014 роках 19.03.2015 16.02.2016