Алексєєв Ігор Сергійович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 04.12.2014 08.04.2015
Голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції та виконання рішень судів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 08.04.2015 08.02.2017
Голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції, органів та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 08.02.2017 07.06.2017
Голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 07.06.2017  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів 06.11.2018