Тетерук Андрій Анатолійович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 04.12.2014 10.12.2014
Голова підкомітету з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 10.12.2014  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області 14.07.2015  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки 07.06.2018